Vyhledávaní

Aktuality

Údery MVP Retina posouvaly k 17. titulu

ECHO ZÁPASU 2 FINÁLE NBL Už dvě hodiny před druhým finálovým utkáním se v prázdné opavské hale rozhlížel, kde by našel míč. A pak si nikým nerušen procházel své obvyklé předzápasové rutiny. Velmi zavčasu se tak připravil na poslední duel sezony, v němž pak dostal vyměřených jen skromných 16 minut. Víc však rozehrávač Retin Obasohan nepotřeboval.

Rozhovory

Mise nesplněna. Náš čas ale přijde

S JANEM KOZINOU Byl řádně potlučený. Na těle i na duši. Přesto si nestěžoval a o sporné situaci, jež se ho nejvíc týkala, řekl - ”nevím, čí to byl faul”. Vůbec nejčastěji ale mluvil o úctě a obdivu k řadě spoluhráčů. Jan Kozina je kapitánem na svém místě. A i když byl po včerejším závěrečném duelu sezony v kolínské hale velice zklamaný z nakonec až čtvrté příčky Brňanů v lize, zároveň hovořil o hrdosti na svůj tým, který na bramborový post vystřelil ze dnového umístění v minulém ročníku.

Rozhovory

Prostě jsem hrál asi 48 let

S DAVIDEM MACHAČEM V poslední čtvrtině neměl velkou radost z toho, co se dělo na hřišti před ním. Jeho tým tu proti Brnu postupně ztrácel téměř celý pětadvacetibodový náskok (v součtu s prvním zápasem) a Davidu Machačovi, z hlediště bedlivě sledovanému malým synem Kubou, se tak rozplýval ideální scénář koncovky.

Preview

Odvrátí Opava konec? Už jste tipnuli MVP?

PREVIEW ZÁPASU 2 FINÁLE Bude to poslední utkání NBL v této unikátní sezoně? Anebo se ”finálový cirkus” ještě jednou vrátí na palubovku šestnáctinásobného šampiona? To je ústřední otázka dnešního druhého titulového duelu (v 16:30 na webu ctsport.cz, druhá část na stanici ČT Sport), jejž bude hostit vibrující a hlomozící hala BK Opava, byť i tentokrát v ní smí být jen několik stovek fanoušků.