Vyhledávaní

Aktuality

Oren Amiel vrátil úder

ECHO DUELU 3 SEMIFINÁLE Jen poločas dovolil nymburský favorit ve třetím televizním duelu semifinále Brňanům hratelné skore. Pak domácím při dokonce trojnásobném oslabení už začaly docházet síly i střelecká munice a Polabané se v úvodu třetího dějství odloučili nad dvacet bodů. Dospěli tak k očekávané postupové výhře (73-114) a tím i k 18. finálové účasti v řadě (v dohrávaných sezonách).

Rozhovory

20 Nymburku? OK, ale chci průměr 10

S RICHARDEM BÁLINTEM Sám těžko hledá slova k popisu toho, jak se k takovému představení vyšponoval. Jako by k tomu došlo jaksi mimochodem. Přitom na dvojciferný střelecký výkon čekal už dva měsíce. A pak - přišel v semifinále s Nymburkem, v němž 18letý brněnský guard Richard Bálint zapsal dvaceti body svůj druhý top výkon premiérové sezony v Kooperativa NBL. Jako člen základní pětky, který ve hře při druhém utkání série strávil 22 minut.

Preview

Povstane Brno doma? Uvidí se na ČT

PREVIEW ZÁPASU 3 SEMIFINÁLE Zřejmě se třemi stovkami svých fanoušků v hledišti a hlavně už možná i s kompletním kádrem vstoupí dnes od 18:20 (vysílá ČT Sport) basketbalisté Brna k domácímu Zápasu 3 semifinálové série, v němž už bude nymburský favorit usilovat o postupovou výhru. Domácí, hrající vůbec první semifinále v dějinách klubu, však udělají první i poslední pro to, aby mu to maximálně ztížili.

Rozhovory

V Kolíně to je jiný sport!

S PETREM BOHAČÍKEM Řekli byste, že basketbal je jen jeden? Že se hraje na hřišti standardních rozměrů a na koše s průměrem obruče 45 centimetrů? A že je tedy vlastně jedno, kde ho hrajete? Opavský veterán Petr Bohačík by s vámi zásadně, ale opravdu zásadně nesouhlasil. A po dvou posledních zápasech semifinálové série, jež se odehrály v kolínském středoškolském stánku, byste se s ním jen obtížně mohli hádat. Proč?