Vyhledávaní

Preview

Odvrátí Opava konec? Už jste tipnuli MVP?

PREVIEW ZÁPASU 2 FINÁLE Bude to poslední utkání NBL v této unikátní sezoně? Anebo se ”finálový cirkus” ještě jednou vrátí na palubovku šestnáctinásobného šampiona? To je ústřední otázka dnešního druhého titulového duelu (v 16:30 na webu ctsport.cz, druhá část na stanici ČT Sport), jejž bude hostit vibrující a hlomozící hala BK Opava, byť i tentokrát v ní smí být jen několik stovek fanoušků.

Aktuality

Kolín bronzem korunuje nej sezonu dějin

ECHO DUELU 2 O TŘETÍ MÍSTO Tři čtvrtiny nebylo žádné drama ani na dohled. Přece však sekvence divokých situací z emocemi nabité třetí části, jež vyvrcholila vyloučením kouče Brňanů, odpálila pro oba týmy bláznivou poslední desetiminutovku sezony, která se proměnila v ďábelskou horskou dráhu, v níž se domácí Kolín málem dostal na hranu ztráty už téměř uchváceného poháru za třetí místo.

Rozhovory

Vlnění, legální otočky a finále do Duelu 3?

S RADOVANEM KOUŘILEM A VOJTĚCHEM HRUBANEM Nemalým zklamáním pro Opavu skončil první duel finálové série. Poločas uhrála i bez jediného bodu kapitána Šiřiny na přijatelných minus 5, když jí fungoval doskok pod oběma koši, a udržela se na ještě přijatelných osmi ztrátách. Ve třetí části už ale přišel propad, daný i postupným úbytkem sil a také vystupňovaným výkonem domácího Nymburka, který si nakonec došel pro téměř třicetibodové vítězství, jež dobrou první půli Slezanů zcele vymazalo.

Preview

Zařídí Kolín Machačovi bronzové loučení?

PREVIEW ZÁPASU 2 O BRONZ Bude se dnes večer Kolín radovat po devíti letech ze svého druhého ligového bronzu? Anebo zvrátí Brno skore a ve druhém a posledním utkání série o 3. místo vybojuje první cenný kov pro svůj klub? Dnes od 17:45 u toho můžete být při přenosu na TVCOM.cz a několik desítek vyvolených i přímo v kolínské hale.