Vyhledávaní

Aktuality

Brno dál oslabené. Růžička o Hollywoodu

ECHO ZÁPASU 2 SEMIFINÁLE Díra po dvou zraněných hráčích základní pětky byla příliš velká. A brněnský tým ji ve druhém duelu na nymburské palubovce neměl jak zamaskovat. Zranění reprezentačního pivota Puršl a prvního rozehrávače Půlpána, kteří museli už do půle odstoupit ve včerejším prvním zápase, tak hosty přišla velmi draho. Bez nich už jim ve zbytku úvodní bitvy chyběly zdroje na účinnější vzdor a v dnešním druhém duelu za 24 hodin už byli bez šance od samého začátku.

Rozhovory

Slezský věštec: Po té době? Famózní!

S FILIPEM ZBRÁNKEM A VIDEEM Do role jasnovidce, který už má v lize leccos za sebou, se před vypuknutím semifinálové série s Kolínem pasoval opavský forward Filip Zbránek. A může směle věštit dál, aspoň dokud mu jeho předpovědi budou vycházet.

Aktuality

Kouč roku k Bekse! Asistent Konvalinka

Jen Dino Repeša oficiálně oznámil své sbohem v táboře Sov z USK, už je tu zpráva o jeho novém angažmá. Úřadujícího Kouče sezony v Kooperativa NBL si na příštích několik sezon zabral BK JIP Pardubice. Asistovat mu bude dosavadní hlavní trenér Adam Konvalinka, který tým převzal v průběhu této sezony po odvolání Kena Scalabroniho.

Preview

Uzdraví Brno za 24 hodin své duo P+P?

PREVIEW ZÁPASU 2 SEMIFINÁLE Rozmrzelí musí být po včerejším prvním semifinále Brňané. V Nymburce nastoupili na domácího favorita velmi zostra, jenže už po první čtvrtině přišli o prvního rozehrávače Půlpána i prvního pivota Puršla a ve druhé čtvrtině se fatálně propadli ve skore, načež 13bodové manko se později i přes dotahování ve třetí čtvrtině ukázalo jako příliš velké.

Aktuality

Zranění opor, 21 ztrát. I tak Brno bojovalo

ECHO ZÁPASU 1 SEMIFINÁLE Basket Brno v prvním semifinálovém duelu dějin kubu dal favoritovi velký boj a tam, kde mohl ovlivnit hru svou vůlí a nasazením, to skutečně dělal. Jenže především 21 ztrát proti pouhým deseti soupeře hosty v Nymburce srazilo, už po 13 minutách jim zápas začal ujíždět a i přes hratelné skore ještě na startu čtvrté čtvrtiny nakonec padli jednoznačně 85-64.