Vyhledávaní

Louda Auto FINAL 8

Hradec zrodil hvězdu! Cítil jsem to

S KŘÍDLEM SOKOLŮ FILIPEM HALADOU Z posledních 12 ligových utkání jen třikrát zaznamenal dvojciferný bodový výkon. Když jej však bylo při absenci důležité opory nejvíc potřeba, vstoupil křídelník Filip Halada do světel ramp a 27bodovým představením sezony vystřílel Královským sokolům v duelu s USK jeden z jejich největších úspěchů dějin. Postup do semifinále Hyundai FINAL 8, což už znamená i boj o medaile.

Nymburk při drcení zapsal rekord

ECHO DRUHÉHO ČTVRTFINÁLE HYUNDAI FINAL 8 Druhé pohárové čtvrtfinále mělo bitevní charakter jen o něco málo déle než první čtvrtinu, jež byla pět minut trojkovou přestřelkou a skončila 28-25 pro Nymburk, který už tady měl tři hráče se dvěma fauly, ale také 11 bodů z brejků a 14 zpod koše, čemuž Opava vedle trojek vzdorovala hlavně šesti útočnými doskoky.

Halada donesl Sokoly k postupu!

ECHO ČTVRTFINÁLE HYUNDAI FINAL 8 Křídelník Filip Halada si naložil na ramena tým Královských sokolů (bez šetřeného křídla Barače) a jedním z životních výkonů je dovedl do semifinále Hyundai FINAL 8. Hradec v prvním pohárovém čtvrtfinále nemálo zaskočil lehce favorizovaný USK Praha a skolil jej svou zónovou obranou i méně chybujícím útokem 84-72, veden 27 body Halady.

Překvapí Opava na úvod FINAL 8 obhájce?

PREVIEW ČTVRTFINÁLE Došlo na lámání chleba. Ve středu úderem 15. hodiny se v nymburském Sportovním centru roztočí seriál osmi bitev o vavříny v Českém poháru basketbalistů, kde z loňska těžce vybojovanou trofej bude obhajovat domácí Nymburk.