Vyhledávaní

Reprezentace

Do litevské bubliny s Bálintem a Kovářem

AKTUÁLNĚ Z DRUŽINY LVŮ Unikátní sraz národního týmu mužů ve složité době covidové pokračuje. Dnes se lvi odebrali do litevského Vilniusu, dějiště bubliny listopadového okna kvalifikace o EuroBasket, kde se teprve sejde mužstvo v kompletním složení. Kvůli zápasovému programu Bilbaa a komplikovanému cestování dorazil až dnes za týmem ústřední centr Ondřej Balvín, který při nedělním ligovém triumfu zapsal na palubovce svého bývalého celku v Seville 23 bodů a 11 doskoků s užitečností 41!

Aktuality

Chladnokrevní exekutoři a loupící Opava

ECHO SOBOTY V NBL Hradec Králové byl na domácí půdě složen Nymburkem o rovných padesát bodů (52-102). Jakub Šiřina potvrdil svou výsadní pozici v Kooperativa NBL a po týmově silném druhém poločase dovedl svou Opavu mimo jiné i šesti získanými míči ke triumfu v Děčíně (68-77).

Aktuality

Zastaví v TV magnetu Válečníci Opavu?

PREVIEW SOBOTY V NBL S NOVÝMI ZAČÁTKY UTKÁNÍ Ve větším množství zápasů naposledy před reprezentační pauzou se dnes roztočí kola Kooperativa NBL, již čekají čtyři dohrávky pátého a šestého kola, včetně televizního souboje mezi Děčínem a Opavou (18:30). Už v 17:30 jdou do akce Hradec Králové s Nymburkem, od 18:00 Pandy s Tury a Medvědi s Novou hutí. Tato tři utkání můžete samozřejmě sledovat na TVCOM.cz...

Aktuality

Děčín nadělil fanouškům unikátní hru!

ZAJÍMAVOST Kulaté výročí si lze připomínat lecjakými událostmi a oslavnými prvky. Děčínští Válečníci v rámci oslav 75 let existence zatím museli odložit všechna větší setkání s fanoušky i jakékoli společenské akce, a proto všechny síly napřeli ke generování nejrůznějších inovací, jež si žádá doba covidová.

Aktuality

Tuři vstalí z popela a úder Půlpánovy čety

ECHO ČTVRTKA V NBL Svitavští Tuři byli třicet minut tlačeni ve svém domácím ringu Válečníky do provazů, aby se z nich včas stihli vymanit a urvali dlouho se vzdalující druhou výhru v řadě (78-69), která je z pohledu jejich katastrofického vstupu do sezony předčasným vánočním dárkem. A dokonce už třetí vítězství za sebou sebrali v dohře 10. kola rozjetí Brňané, kteří vyloupili stánek SLUNETY (79-89).