Vyhledávaní

Play-off

Král Matěj vrací remízový stav

Když zápas zavřel svou pátou trojkou a celkem 33 body, při návratu do obrany už jen se zalíbením směroval svůj pohled do hlediště a tleskal dvanácti stům fanoušků, kteří - pokud byli oděni do bílého -, do jednoho aplaudovali především jemu.

Rozhovory
Play-off

Nedůstojná prohra. Na vrácení vstupného. Doufám, že dnes budou fanoušci hrdí

Děčínský guard Filip Kroutil po druhém zápase semifinále, který v pandí pevnosti Válečníci urvali pro sebe, podotkl, že domácí SLUNETA v něm nezvládla tíhu utkání, a tedy roli týmu, který doma musí uspět. Po včerejším domácím selhání Děčína se ale zdá, že tentokrát tlak semifinále a pozice domácího týmu semlela naopak ARMEX. Anebo si po srovnání série začal věřit až příliš?

Play-off

Válečníci doma s nožem na krku

Když se po druhém duelu v Ústí na chvíli zdálo, že nájezdníci z Děčína převzali momentum semifinálové série a dostali se Pandám do hlav, přišel okamžitý kontra úder SLUNETY na horké palubovce Válečníků a její nové vedení v sérii (2-1).

Play-off

Děčínské ztráty a ofenzivní soužení pohonem Pand

Ústřední ústecké hvězdy Ty Nichols a Lamb Autrey ani třetí duel semifinálové série nezklamali a v děčínské jámě lvové (1200 fanoušků) exkluzivními výkony dovedli hosty ve středních dvou čtvrtinách, jež jejich tým ovládl souhrnným skore 31-50, k přesvědčivému triumfu 69-83 a tím i k vedení 2-1.

Play-off

Sešívaní udeřili z útočných doskoků a zpod koše

V nezvykle ofenzivním prvním barážovém souboji, hraném v hromové atmosféře ve Svitavách před 1115 fanoušky, poslední celek letošní NBL pražská Slavia rozhodl zlepšením ve třetí čtvrtině, vyhrané 16-27, o poměrně výrazném vítězství nad domácími Tury (87-103), které mu do čtvrteční odvety na domácí půdě dává slušný bodový polštář, takže si může dovolit i porážku o 15 bodů.

Play-off

Děčín a Svitavy dnes budou burácet

Úterní večer naservíruje dva důležité zápasy z lůna Kooperativa NBL. Ve třetím semifinálovém souboji se za stavu 1-1 na ostří nože srazí v Děčíně domácí Válečníci s hosty z Ústí, a bude to od 17:50 i před kamerami ČT sport. Baráž o NBL pak od 18 hodin ve Svitavách rozehrají domácí Tuři s favorizovanou pražskou Slavií.

Play-off

Demolice oslabené Nové huti zesílila

Na křídlech ještě oslabenější NH, které vedle Michala Svobody nově chyběl i Rhodes, působila ve druhém duelu semifinále na nymburské palubovce jako bezbranná oběť a po 40 minutách demoliční práce v podání domácího favorita padla astronomickým 52bodovým rozdílem (112-60), takže za stavu 0-2 bude mít v nadcházejících domácích zápasech co napravovat. První utkání série prohrála rozdílem 23 bodů.

Rozhovory
Play-off

NBL Svitavám slušela. Zatím chybí miliony

Mílovými kroky se přiblížila dvouzápasová baráž o účast v Kooperativa NBL v příští sezoně, která už zítra odstartuje prvním duelem ve Svitavách, kde domácí Tuři od 18 hodin jako vítězové první ligy vyzvou poslední celek letošní NBL, pražskou Slavii.