Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
GBA Fio banka J. Hradec
30.0
2
BK ARMEX Děčín
28.0
3
GEOSAN Kolín
26.0
4
BK REDSTONE Olomoucko
25.0
5
ERA Basketball Nymburk
24.0

Doskoky

1.
BK REDSTONE Olomoucko
15.0
2
BK ARMEX Děčín
12.0
3
BK ARMEX Děčín
12.0
4
NH Ostrava
10.0
5
ERA Basketball Nymburk
9.0

Asistence

1.
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
2
Královští sokoli
7.0
3
GBA Fio banka J. Hradec
6.0
4
SLUNETA Ústí nad Labem
6.0
5
BK ARMEX Děčín
4.0

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ERA Basketball Nymburk
100.0%
2
GEOSAN Kolín
100.0%
3
GBA Fio banka J. Hradec
100.0%
4
ERA Basketball Nymburk
100.0%
5
BK REDSTONE Olomoucko
100.0%

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Královští sokoli
100.0%
2
GBA Fio banka J. Hradec
66.7%
3
SLUNETA Ústí nad Labem
66.7%
4
GBA Fio banka J. Hradec
66.7%
5
BK REDSTONE Olomoucko
66.7%

Kooperativa faktor

1.
ERA Basketball Nymburk
13.0
2
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
3
BK REDSTONE Olomoucko
8.0
4
ERA Basketball Nymburk
6.0
5
GBA Fio banka J. Hradec
5.0

týmové statistiky

# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Demajeo Wiggins OLO 24 15 25.7 12.3 4.3/7.4 58.6 0.6/2.3 25.7 1.8/2.7 67.5 1.3 4.3 5.5 2.3 0.7 1.7 1.3 3.1 0.0 14.4 3.1
2. Damonte Dodd DEC P 27 1 30.0 12.0 6.0/10.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/3.0 0.0 2.0 10.0 12.0 1.0 2.0 2.0 0.5 2.0 0.0 18.0 2.0
3. Matěj Svoboda DEC K 24 1 33.0 28.0 8.0/11.0 72.7 2.0/10.0 20.0 6.0/8.0 75.0 2.0 10.0 12.0 3.0 1.0 1.0 3.0 10.0 0.0 37.0 2.0
4. Jakub Petráš KOL P 27 1 32.0 7.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 3.0/5.0 60.0 1.0 8.0 9.0 2.0 1.0 1.0 2.0 4.0 0.0 11.0 0.0
5. Ozren Pavlović HKR K 27 1 27.0 12.0 4.0/10.0 40.0 1.0/3.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0 7.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 14.0 0.0
6. Jiří Jelínek KOL P 34 1 20.0 5.0 1.0/3.0 33.3 1.0/6.0 16.7 0.0/0.0 0.0* 1.0 6.0 7.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.0
7. Petr Bohačík OVA P 36 1 34.0 12.0 4.0/6.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 4.0/6.0 66.7 3.0 6.0 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 4.0 0.0 14.0 0.0
8. Lamb Autrey UNL K 31 1 33.0 21.0 8.0/15.0 53.3 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 2.0 6.0 8.0 4.0 5.0 4.0 1.0 3.0 0.0 25.0 0.0
9. Dalibor Fait UNL K/P 27 1 17.0 3.0 0.0/4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 3.0 5.0 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 6.0 4.0
10. Štěpán Borovka JHR 21 1 15.0 5.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.0 4.0 6.0 2.0 0.0 1.0 2.0 1.0 0.0 10.0 2.0
11. Emmanuel Ubilla OVA 35 1 32.0 21.0 2.0/6.0 33.3 4.0/7.0 57.1 5.0/5.0 100.0 0.0 4.0 4.0 2.0 2.0 3.0 0.7 6.0 0.0 25.0 0.0
12. Filip Halada OLO K 29 1 34.0 19.0 7.0/10.0 70.0 1.0/6.0 16.7 2.0/4.0 50.0 3.0 4.0 7.0 1.0 3.0 2.0 0.5 2.0 0.0 18.0 0.0
13. Petr Benda NBK P 39 1 26.0 13.0 2.0/4.0 50.0 3.0/5.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 4.0 4.0 8.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 0.0 18.0 0.0
14. Peda Stamenkovic HKR R 33 1 33.0 8.0 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 7.0 1.0 7.0 1.0 3.0 0.0 11.0 4.0
15. Pavol Lošonský KOL P 33 1 26.0 12.0 3.0/6.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0/6.0 50.0 2.0 4.0 6.0 1.0 0.0 2.0 0.5 4.0 0.0 12.0 0.0
16. Peter Sedmák HKR P 36 1 15.0 11.0 2.0/5.0 40.0 1.0/2.0 50.0 4.0/4.0 100.0 3.0 4.0 7.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0 12.0 2.0
17. Jahmal Jones UNL R 30 1 36.0 8.0 3.0/5.0 60.0 0.0/3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 3.0 3.0 6.0 2.0 1.0 6.0 3.0 0.0 13.0 0.0
18. Lukáš Stegbauer JHR K/P 25 1 23.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 0.0 5.0 0.0
19. Lukáš Feštr OLO R 27 1 27.0 10.0 1.0/2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 5.0/6.0 83.3 0.0 3.0 3.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0 15.0 0.0
20. Jiří Šoula HKR R/K 26 1 21.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0 5.0 0.0
21. Filip Novotný JHR 21 1 33.0 18.0 1.0/2.0 50.0 5.0/15.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0 3.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 8.0 0.0
22. Filip Novotný KOL K 22 1 30.0 15.0 2.0/2.0 100.0 3.0/7.0 42.9 2.0/4.0 50.0 3.0 3.0 6.0 1.0 3.0 0.0 0.0 2.0 0.0 18.0 0.0
23. Lukáš Palyza NBK K 31 1 18.0 2.0 1.0/5.0 20.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
24. Spencer Svejcar UNL K 26 1 34.0 7.0 2.0/4.0 50.0 1.0/9.0 11.1 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.0 1.0 3.0 0.3 2.0 0.0 2.0 0.0
25. Luboš Kovář NBK P 20 1 21.0 6.0 3.0/3.0 100.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 8.0 6.0
26. Ondřej Peterka HKR K/P 30 1 27.0 8.0 1.0/3.0 33.3 2.0/4.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.0 0.0
27. Jakub Skalička DEC P 22 1 8.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 3.0
28. Filip Šmíd OVA K 29 1 20.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0
29. Martin Mach DEC K/P 21 1 25.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 3.0 0.0 2.0 1.5 1.0 0.0 2.0 0.0
30. Marek Sehnal OLO K 25 1 13.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0
31. Jiří Dedek OVA R/K 25 1 9.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
32. Jan Křivánek KOL K/P 27 1 12.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
33. Jakub Tůma NBK R 23 1 31.0 5.0 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 0.7 1.0 0.0 3.0 0.0
34. Martin Nábělek OVA R 23 1 13.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 -1.0 0.0
35. Vojtěch Hruban NBK K 32 1 23.0 23.0 5.0/9.0 55.6 1.0/3.0 33.3 10.0/11.0 90.9 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 0.0 0.0 7.0 0.0 27.0 0.0
36. František Váňa NBK K 23 1 11.0 5.0 1.0/3.0 33.3 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0
37. Michal Mareš KOL K 28 1 28.0 11.0 0.0/2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0/3.0 66.7 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 3.0 0.7 4.0 0.0 9.0 0.0
38. Eduard Kotásek DEC R 23 1 22.0 4.0 2.0/5.0 40.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.0 3.0 2.0 0.5 0.0 0.0 -2.0 0.0
39. Adam Goga HKR R/K 24 1 17.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.5 1.0 0.0 1.0 0.0
40. Jerrick Harding NBK R 23 1 28.0 24.0 10.0/13.0 76.9 1.0/5.0 20.0 1.0/2.0 50.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 4.0 0.0 20.0 4.0
41. Marek Welsch JHR R 21 1 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
42. David Žikla DEC P 23 1 15.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
43. Ondřej Šiška DEC R 27 1 27.0 10.0 3.0/4.0 75.0 1.0/3.0 33.3 1.0/4.0 25.0 1.0 1.0 2.0 4.0 0.0 8.0 0.5 7.0 0.0 6.0 4.0
44. Ladislav Pecka UNL P 30 1 32.0 14.0 4.0/7.0 57.1 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 1.0 1.0 2.0 0.5 2.0 0.0 13.0 2.0
45. Adam Číž KOL R 30 1 35.0 26.0 4.0/5.0 80.0 5.0/11.0 45.5 3.0/5.0 60.0 1.0 1.0 2.0 3.0 0.0 4.0 0.8 5.0 0.0 20.0 0.0
46. Jakub Slavík OPA K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
47. Erik Klepač OLO K 20 1 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
48. Rostislav Jirák OLO R 21 1 7.0 4.0 2.0/2.0 100.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 2.0
49. Jakub Šiřina OPA R 33 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
50. Radovan Kouřil OPA R 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
51. Matouš Kurečka OPA R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
52. Rostislav Dragoun OPA R/K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
53. Dominik Lukáč OVA K 21 1 4.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
54. Petr Šafarčík PCE R/K 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
55. Radim Klečka OPA R/K 31 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
56. Dominik Heinzl OVA P 25 1 14.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0
57. Martin David UNL K 24 1 12.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0 0.0
58. Lukáš Linhart JHR 28 1 20.0 8.0 1.0/3.0 33.3 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0 0.0
59. Lukáš Bobek DEC R/K 21 1 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
60. Chimobi Ahinze Ikegwuruka JHR 18 1 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 -1.0 0.0
61. Jan Maděra UNL K 22 1 5.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
62. Filip Kábrt NBK K 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
63. Delvon Johnson UNL P 32 1 32.0 8.0 3.0/5.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 7.0 3.0
64. Filip Kroutil DEC K 25 1 29.0 12.0 0.0/2.0 0.0 4.0/7.0 57.1 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0 2.0 1.0 1.0 2.0 0.5 1.0 0.0 10.0 0.0
65. Kevin Týml OVA K 19 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
66. Dominik Štěpán OLO P 23 1 10.0 4.0 2.0/4.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 3.0 0.0 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 3.0
67. František Rylich NBK R/K 19 1 9.0 4.0 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.0
68. Filip Zbránek OPA K/P 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
69. Jiří Štěpánek OPA K/P 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
70. Tomáš Havlík OVA K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
71. Jakub Novák PCE 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
72. Robert Bzonek JHR 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
73. Jakub Krakovič BRN P 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
74. Lukáš Kosík KOL K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
75. Jan Karlovský UNL P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
76. Lukáš Rozsypal DEC K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
77. Tomáš Randýsek DEC 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
78. Matěj Burda PCE 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
79. Johan Haiblík UNL K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
80. Michal Svojanovský PCE R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
81. Tomáš Tkadlec PCE K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
82. Jakub Rytíř OLO R 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
83. Adam Klepač OLO K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
84. Pavel Dohnal OLO K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
85. Tomáš Merta KOL K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
86. Pavel Novák KOL K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
87. Štěpán Svoboda OVA K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
88. Matěj Wiesner UNL R/K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
89. Dominik Žák OLO 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
90. Marcel Bátovský USK R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
91. František Fuxa USK P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
92. Martin Kolář USK K 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
93. Oliver Kulenović USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
94. Filip Petružela USK P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
95. Matěj Snopek OVA K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
96. Radovan Mrázek PCE 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
97. Lukáš Vacek KOL K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
98. Tomáš Dvořák PCE R 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
99. Ikounga-Djoh Ngatse JHR 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
100. Gianluca Prošek OVA P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
101. Vojtěch Kalný PCE P 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
102. Kryštof Kavan OPA K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
103. Vojtěch Novák JHR P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
104. Karel Vlasák DEC K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
105. Jan Štěrba USK K 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
106. David Škranc HKR K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
107. Dalibor Vlk USK K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
108. Marek Vyroubal USK R 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
109. Jan Zídek USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
110. Richard Bálint BRN R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
111. Jan Švandrlík OPA K/P 27 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
112. Juraj Páleník OPA K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
113. Jan Mička OPA K/P 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
114. Luděk Jurečka OPA K 37 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
115. Martin Gniadek OPA P 31 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
116. Tomáš Bohuslav UNL 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
117. Hunter Mickelson BRN K/P 29 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
118. Martin Kříž NBK K/P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
119. Viktor Půlpán BRN R 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Šimon Puršl BRN P 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
121. Ondřej Husták BRN P 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
122. Tomáš Pomikálek DEC K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
123. Lukáš Kantůrek HKR R 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
124. Filip Sertič DEC K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Patrick Samoura USK R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
126. Jakub Nečas BRN K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
127. Michal Svoboda PCE K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
128. Kamil Švrdlík PCE P 34 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
129. Tomáš Vyoral PCE R 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
130. Tomáš Mráz HKR R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
131. Petr Křivánek BRN R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
132. Richard Körner BRN 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
133. Petr Macháč USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
134. Prokop Slanina PCE P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Josef Potoček PCE K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
136. David Pekárek PCE K 25 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
137. Theodor Dlugoš KOL R 24 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
138. Miroslav Kvapil OPA P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OLO 1 1/0 100.0 24.0 31.0 24.0 21.0 100.0 92.0 34.0/55.0 61.8 5.0/17.0 29.4 17.0/26.0 65.4 11.0 34.0 45.0 17.0 6.0 13.0 21.0 18.0 4.0 120.0
2. HKR 1 1/0 100.0 19.0 19.0 19.0 15.0 72.0 64.0 18.0/38.0 47.4 9.0/19.0 47.4 9.0/11.0 81.8 9.0 31.0 40.0 12.0 4.0 21.0 15.0 17.0 1.0 75.0
3. DEC 1 0/1 0.0 20.0 15.0 22.0 13.0 70.0 73.0 21.0/38.0 55.3 7.0/23.0 30.4 7.0/15.0 46.7 12.0 30.0 42.0 13.0 7.0 19.0 21.0 23.0 2.0 72.0
4. NBK 1 1/0 100.0 22.0 21.0 22.0 26.0 91.0 86.0 30.0/50.0 60.0 6.0/21.0 28.6 13.0/17.0 76.5 11.0 26.0 37.0 13.0 10.0 8.0 20.0 24.0 3.0 103.0
5. OVA 1 1/0 100.0 18.0 25.0 18.0 12.0 73.0 70.0 17.0/37.0 45.9 8.0/29.0 27.6 15.0/23.0 65.2 15.0 26.0 41.0 8.0 8.0 16.0 22.0 21.0 0.0 66.0
6. JHR 1 0/1 0.0 28.0 16.0 28.0 20.0 92.0 100.0 25.0/42.0 59.5 11.0/37.0 29.7 9.0/15.0 60.0 9.0 25.0 34.0 15.0 5.0 10.0 18.0 21.0 4.0 88.0
7. KOL 1 0/1 0.0 24.0 22.0 20.0 20.0 86.0 91.0 15.0/28.0 53.6 14.0/35.0 40.0 14.0/25.0 56.0 11.0 25.0 36.0 13.0 6.0 13.0 24.0 20.0 0.0 87.0
8. UNL 1 0/1 0.0 11.0 16.0 22.0 15.0 64.0 72.0 21.0/44.0 47.7 5.0/24.0 20.8 7.0/10.0 70.0 11.0 17.0 28.0 15.0 11.0 10.0 17.0 15.0 3.0 68.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 401 292 0
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE - 0 132 66 198
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE GEOSAN Kolín 0.0 3 35 47 79
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK BK JIP Pardubice 59.1 132 139 115 122
Petr Czudek CZE BK Opava 56.3 391 257 214 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 44.6 83 138 198 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 37.5 72 79 92 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE NH Ostrava 38.2 136 62 108 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 42.6 272 165 160 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 145 172 221
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunovič CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR ERA Basketball Nymburk 98.7 155 216 5 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 85 96 181
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 99 58 157
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 0.0 1 63 80 142
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 52 93 145
Pavel Beneš CZE - 37.1 97 36 61 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 100.0 1 152 2 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO USK Praha 45.7 105 48 57 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE BK JIP Pardubice 44.4 18 29 34 45
Martin Bašta CZE USK Praha 0 31 34 65
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 UNL HKR 19. 9. 2021 40 64 72 136 8 30 35 41 30 39/82 47.6 14/43 32.6 16/21 76.2 20 48 68 27 15 31 32 32 143
1 OLO JHR 17. 9. 2021 40 100 92 192 8 52 47 52 41 59/97 60.8 16/54 29.6 26/41 63.4 20 59 79 32 11 23 39 39 208
1 KOL NBK 18. 9. 2021 40 86 91 177 5 46 43 42 46 45/78 57.7 20/56 35.7 27/42 64.3 22 51 73 26 16 21 44 44 190
1 DEC OVA 18. 9. 2021 40 70 73 143 3 38 40 40 25 38/75 50.7 15/52 28.8 22/38 57.9 27 56 83 21 15 35 43 44 138
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      30.0
      2
      BK ARMEX Děčín
      28.0
      3
      GEOSAN Kolín
      26.0
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      25.0
      5
      ERA Basketball Nymburk
      24.0

      Doskoky

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      15.0
      2
      BK ARMEX Děčín
      12.0
      3
      BK ARMEX Děčín
      12.0
      4
      NH Ostrava
      10.0
      5
      GEOSAN Kolín
      9.0

      Asistence

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      9.0
      2
      Královští sokoli
      7.0
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      6.0
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      6.0
      5
      GBA Fio banka J. Hradec
      4.0

      Užitečnost

      1.
      BK ARMEX Děčín
      37.0
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      34.0
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      32.0
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      31.0
      5
      ERA Basketball Nymburk
      27.0

      Bloky

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      3.0
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3.0
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2.0
      4
      GBA Fio banka J. Hradec
      1.0
      5
      GBA Fio banka J. Hradec
      1.0

      Kooperativa faktor

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      13.0
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      9.0
      3
      BK REDSTONE Olomoucko
      8.0
      4
      ERA Basketball Nymburk
      6.0
      5
      GBA Fio banka J. Hradec
      5.0

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      14.0
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      11.0
      3
      ERA Basketball Nymburk
      10.0
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      8.0
      5
      BK ARMEX Děčín
      8.0

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      GEOSAN Kolín
      5.0
      2
      GBA Fio banka J. Hradec
      5.0
      3
      BK ARMEX Děčín
      4.0
      4
      NH Ostrava
      4.0
      5
      GEOSAN Kolín
      3.0

      Proměněné trestné hody

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      10.0
      2
      BK ARMEX Děčín
      6.0
      3
      BK REDSTONE Olomoucko
      5.0
      4
      NH Ostrava
      5.0
      5
      BK REDSTONE Olomoucko
      5.0
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 30 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - OVA (70 : 73)
      3. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - NBK (86 : 91)
      4. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 25 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 24 KOL - NBK (86 : 91)
      6. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 23 KOL - NBK (86 : 91)
      7. Nikola Pešaković Královští sokoli 23 UNL - HKR (64 : 72)
      8. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 21 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 21 UNL - HKR (64 : 72)
      10. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 20 OLO - JHR (100 : 92)
      11. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - JHR (100 : 92)
      12. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 18 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Filip Novotný GEOSAN Kolín 15 KOL - NBK (86 : 91)
      14. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 14 OLO - JHR (100 : 92)
      15. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - HKR (64 : 72)
      16. Alexandar Radukič NH Ostrava 14 DEC - OVA (70 : 73)
      17. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 13 OLO - JHR (100 : 92)
      19. Ozren Pavlović Královští sokoli 12 UNL - HKR (64 : 72)
      20. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      21. Petr Bohačík NH Ostrava 12 DEC - OVA (70 : 73)
      22. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      23. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 12 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Peter Sedmák Královští sokoli 11 UNL - HKR (64 : 72)
      25. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 11 OLO - JHR (100 : 92)
      26. Michal Mareš GEOSAN Kolín 11 KOL - NBK (86 : 91)
      27. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (70 : 73)
      28. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 10 OLO - JHR (100 : 92)
      29. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 9 KOL - NBK (86 : 91)
      30. Ondřej Peterka Královští sokoli 8 UNL - HKR (64 : 72)
      31. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 8 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Peda Stamenkovic Královští sokoli 8 UNL - HKR (64 : 72)
      33. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      34. Issac Vann NH Ostrava 8 DEC - OVA (70 : 73)
      35. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      36. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 7 KOL - NBK (86 : 91)
      37. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 7 KOL - NBK (86 : 91)
      38. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 6 KOL - NBK (86 : 91)
      40. Marek Sehnal BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      41. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Jiří Dedek NH Ostrava 5 DEC - OVA (70 : 73)
      43. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 5 KOL - NBK (86 : 91)
      44. Nikola Vujović Královští sokoli 5 UNL - HKR (64 : 72)
      45. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 5 KOL - NBK (86 : 91)
      46. František Váňa ERA Basketball Nymburk 5 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      48. Rostislav Jirák BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - JHR (100 : 92)
      49. Filip Šmíd NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      50. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - JHR (100 : 92)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      3. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      4. Alexandar Radukič NH Ostrava 10 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 9 KOL - NBK (86 : 91)
      6. Petr Bohačík NH Ostrava 9 DEC - OVA (70 : 73)
      7. Ozren Pavlović Královští sokoli 9 UNL - HKR (64 : 72)
      8. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 9 KOL - NBK (86 : 91)
      9. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      10. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 8 KOL - NBK (86 : 91)
      11. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      12. Nikola Vujović Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      13. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 7 KOL - NBK (86 : 91)
      14. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - JHR (100 : 92)
      15. Peter Sedmák Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      16. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 6 OLO - JHR (100 : 92)
      17. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 6 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 6 KOL - NBK (86 : 91)
      19. Filip Novotný GEOSAN Kolín 6 KOL - NBK (86 : 91)
      20. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 6 OLO - JHR (100 : 92)
      21. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - JHR (100 : 92)
      22. Issac Vann NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      23. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      24. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - JHR (100 : 92)
      25. Peda Stamenkovic Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      26. Nikola Pešaković Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      27. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      28. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 4 OLO - JHR (100 : 92)
      29. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 4 OLO - JHR (100 : 92)
      30. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - HKR (64 : 72)
      31. Ondřej Peterka Královští sokoli 3 UNL - HKR (64 : 72)
      32. David Žikla BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      34. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - HKR (64 : 72)
      35. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 3 OLO - JHR (100 : 92)
      36. Devin Johnson NH Ostrava 3 DEC - OVA (70 : 73)
      37. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 3 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Jiří Šoula Královští sokoli 3 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      40. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      41. Michal Mareš GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      42. Marek Sehnal BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      43. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      44. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      45. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      46. Adam Číž GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      48. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Dominik Heinzl NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      50. Jiří Dedek NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Peda Stamenkovic Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      3. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (64 : 72)
      4. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 6 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      6. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 4 OLO - JHR (100 : 92)
      7. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      8. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      9. Adam Číž GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      10. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      11. Alexandar Radukič NH Ostrava 3 DEC - OVA (70 : 73)
      12. Martin Mach BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      13. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      14. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      15. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      16. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      17. Michal Mareš GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      19. Nikola Pešaković Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      20. Nikola Vujović Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      21. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      22. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      23. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      25. Issac Vann NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      26. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      27. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      28. Adam Goga Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      29. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      30. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      31. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      32. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      35. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      36. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      37. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      38. Filip Novotný GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      39. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      40. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      41. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      42. Rostislav Jirák BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      43. František Váňa ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      44. Filip Šmíd NH Ostrava 1 DEC - OVA (70 : 73)
      45. František Rylich ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      47. Ozren Pavlović Královští sokoli 0 UNL - HKR (64 : 72)
      48. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      49. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      50. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 37 DEC - OVA (70 : 73)
      2. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 32 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 31 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 27 KOL - NBK (86 : 91)
      6. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 25 DEC - OVA (70 : 73)
      7. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 25 UNL - HKR (64 : 72)
      8. Adam Číž GEOSAN Kolín 20 KOL - NBK (86 : 91)
      9. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 20 KOL - NBK (86 : 91)
      10. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 18 KOL - NBK (86 : 91)
      11. Filip Novotný GEOSAN Kolín 18 KOL - NBK (86 : 91)
      12. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 18 DEC - OVA (70 : 73)
      13. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 18 OLO - JHR (100 : 92)
      14. Nikola Pešaković Královští sokoli 17 UNL - HKR (64 : 72)
      15. Alexandar Radukič NH Ostrava 15 DEC - OVA (70 : 73)
      16. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 15 KOL - NBK (86 : 91)
      17. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - JHR (100 : 92)
      18. Ozren Pavlović Královští sokoli 14 UNL - HKR (64 : 72)
      19. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 14 OLO - JHR (100 : 92)
      20. Petr Bohačík NH Ostrava 14 DEC - OVA (70 : 73)
      21. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - HKR (64 : 72)
      22. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 13 OLO - JHR (100 : 92)
      23. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 13 OLO - JHR (100 : 92)
      24. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - HKR (64 : 72)
      25. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 12 KOL - NBK (86 : 91)
      26. Peter Sedmák Královští sokoli 12 UNL - HKR (64 : 72)
      27. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 11 KOL - NBK (86 : 91)
      28. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 11 KOL - NBK (86 : 91)
      29. Issac Vann NH Ostrava 11 DEC - OVA (70 : 73)
      30. Peda Stamenkovic Královští sokoli 11 UNL - HKR (64 : 72)
      31. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 10 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Michal Mareš GEOSAN Kolín 9 KOL - NBK (86 : 91)
      34. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 8 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Nikola Vujović Královští sokoli 8 UNL - HKR (64 : 72)
      36. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 8 KOL - NBK (86 : 91)
      37. Ondřej Peterka Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      38. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (64 : 72)
      40. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (70 : 73)
      41. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Jiří Šoula Královští sokoli 5 UNL - HKR (64 : 72)
      43. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      44. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      45. Marek Sehnal BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - JHR (100 : 92)
      46. František Váňa ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      48. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      2. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      4. Jan Maděra SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      5. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      6. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      7. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      8. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      9. Peter Sedmák Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      10. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      11. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      12. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Filip Sertič BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      14. Filip Kábrt ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      15. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      16. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      17. Filip Novotný GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      19. František Rylich ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      20. Ozren Pavlović Královští sokoli 0 UNL - HKR (64 : 72)
      21. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      22. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      23. Lukáš Rozsypal BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      24. Karel Vlasák BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      25. Lukáš Bobek BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      26. Martin Mach BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      27. Lukáš Kosík GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      28. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      29. David Žikla BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      30. Tomáš Merta GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      31. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      33. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      36. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      37. Jakub Rytíř BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      39. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      40. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      41. Erik Klepač BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Adam Číž GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      43. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      44. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      48. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Kevin Týml NH Ostrava 0 DEC - OVA (70 : 73)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (86 : 91)
      2. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 6 KOL - NBK (86 : 91)
      5. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      6. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      7. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      8. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      10. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      11. František Rylich ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      12. Peda Stamenkovic Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      13. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      14. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      15. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - HKR (64 : 72)
      16. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      17. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      18. Peter Sedmák Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      19. Rostislav Jirák BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      20. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      21. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      22. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      23. Tomáš Merta GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Lukáš Kosík GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      25. Ozren Pavlović Královští sokoli 0 UNL - HKR (64 : 72)
      26. Filip Kábrt ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      27. David Žikla BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      28. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      29. Martin Mach BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      30. Karel Vlasák BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      31. Filip Sertič BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      32. Lukáš Bobek BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Lukáš Rozsypal BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      34. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      36. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      37. Jakub Rytíř BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      39. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      40. Erik Klepač BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - JHR (100 : 92)
      41. Adam Číž GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      42. Kevin Týml NH Ostrava 0 DEC - OVA (70 : 73)
      43. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      44. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      48. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 14 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 10 KOL - NBK (86 : 91)
      4. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 8 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      6. Nikola Pešaković Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      7. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - JHR (100 : 92)
      8. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - JHR (100 : 92)
      10. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 5 KOL - NBK (86 : 91)
      11. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - JHR (100 : 92)
      12. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      13. Adam Číž GEOSAN Kolín 4 KOL - NBK (86 : 91)
      14. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      15. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 4 OLO - JHR (100 : 92)
      16. Petr Bohačík NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      17. Ozren Pavlović Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      18. Alexandar Radukič NH Ostrava 3 DEC - OVA (70 : 73)
      19. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      20. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      21. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - HKR (64 : 72)
      22. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 OLO - JHR (100 : 92)
      23. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (70 : 73)
      24. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      25. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - HKR (64 : 72)
      26. Issac Vann NH Ostrava 3 DEC - OVA (70 : 73)
      27. Peter Sedmák Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      28. František Rylich ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      29. Filip Šmíd NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      30. Filip Novotný GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      31. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      32. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      34. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      36. Rostislav Jirák BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      37. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      38. Nikola Vujović Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      40. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 2 KOL - NBK (86 : 91)
      41. Marek Sehnal BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Peda Stamenkovic Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      43. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      44. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Jiří Dedek NH Ostrava 1 DEC - OVA (70 : 73)
      46. Ondřej Peterka Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      47. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      48. Devin Johnson NH Ostrava 1 DEC - OVA (70 : 73)
      49. Jiří Šoula Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      50. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - NBK (86 : 91)
      2. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      4. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Michal Mareš GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      6. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      7. Filip Novotný GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      8. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Alexandar Radukič NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      10. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      11. Ondřej Peterka Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      12. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      14. Peda Stamenkovic Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      15. Nikola Pešaković Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      16. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      17. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Ozren Pavlović Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      19. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      20. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      21. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      22. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      23. František Váňa ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Peter Sedmák Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      25. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      26. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      27. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      28. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      29. Marek Sehnal BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      30. Jiří Dedek NH Ostrava 1 DEC - OVA (70 : 73)
      31. Dominik Lukáč NH Ostrava 1 DEC - OVA (70 : 73)
      32. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - JHR (100 : 92)
      33. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Adam Goga Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      36. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      37. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Lukáš Kosík GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      39. Karel Vlasák BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      40. Filip Sertič BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      41. Lukáš Rozsypal BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      42. Lukáš Bobek BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      43. Martin Mach BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      44. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Kevin Týml NH Ostrava 0 DEC - OVA (70 : 73)
      47. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      48. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      49. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      50. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 10 KOL - NBK (86 : 91)
      2. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (70 : 73)
      3. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 5 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      6. Peter Sedmák Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      7. Petr Bohačík NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      8. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      9. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 3 OLO - JHR (100 : 92)
      10. Nikola Pešaković Královští sokoli 3 UNL - HKR (64 : 72)
      11. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      12. Adam Číž GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      13. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      14. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      15. Issac Vann NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      16. Michal Mareš GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      17. Filip Novotný GEOSAN Kolín 2 KOL - NBK (86 : 91)
      18. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      19. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      20. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      21. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      22. Alexandar Radukič NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      23. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      24. Martin Nábělek NH Ostrava 2 DEC - OVA (70 : 73)
      25. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - JHR (100 : 92)
      26. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 1 KOL - NBK (86 : 91)
      27. Martin David SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      28. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (70 : 73)
      29. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      30. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      31. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Nikola Vujović Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      33. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 1 KOL - NBK (86 : 91)
      35. Ozren Pavlović Královští sokoli 1 UNL - HKR (64 : 72)
      36. Karel Vlasák BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      37. Filip Sertič BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      38. Lukáš Rozsypal BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      39. Lukáš Kosík GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      40. Lukáš Bobek BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      41. Tomáš Merta GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      42. Martin Mach BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      43. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 0 DEC - OVA (70 : 73)
      44. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 0 KOL - NBK (86 : 91)
      47. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)
      48. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 0 OLO - JHR (100 : 92)