Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
21.7
2
BC GEOSAN Kolín
20.9
3
Sršni Photomate Písek
20.8
4
BK ARMEX Děčín
20.1
5
SK Slavia Praha
20.0

Doskoky

1.
Sršni Photomate Písek
11.9
2
BC GEOSAN Kolín
9.8
3
BC GEOSAN Kolín
9.5
4
8.6
5
ERA Basketball Nymburk
8.2

Asistence

1.
Sršni Photomate Písek
9.0
2
BK Opava
8.1
3
BK ARMEX Děčín
7.9
4
BC GEOSAN Kolín
6.5
5
BK KVIS Pardubice
5.5

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK KVIS Pardubice
70.2 %
2
67.0 %
3
SLUNETA Ústí nad Labem
65.2 %
4
ERA Basketball Nymburk
64.9 %
5
ERA Basketball Nymburk
63.5 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BK Opava
46.8 %
2
BK KVIS Pardubice
45.5 %
3
BK Opava
45.5 %
4
BK REDSTONE Olomoucko
43.2 %
5
BK REDSTONE Olomoucko
42.1 %

Kooperativa faktor

1.
Basket Brno
10.2
2
Sršni Photomate Písek
7.0
3
SLUNETA Ústí nad Labem
6.6
4
BK REDSTONE Olomoucko
6.0
5
NH Ostrava
4.7

týmové statistiky

Obdržené body

2
76.3
3
78.9
4
81.5

Úspěšnost střelby za 3B

1.
34.8%
3
33.8%

Úspěšnost střelby za 2B

3
55.9%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Adam Husták P 20 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2. Maroš Šimko K 18 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3. Erik Klepač OLO K 23 21 10.8 1.9 0.6/0.7 85.7* 0.2/1.0 19.0* 0.2/0.3 57.1* 0.8 1.2 2.0 0.4 0.2 0.6 0.0 0.6 0.0 2.5 0.1
4. Jonáš Musil BRN K 21 17 8.0 2.3 0.2/0.2 75.0* 0.5/1.4 39.1* 0.4/0.4 85.7* 0.1 0.6 0.7 0.2 0.2 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3 0.2
5. Kamil Švrdlík PCE P 37 27 18.2 7.6 2.4/3.5 70.2 0.1/0.4 33.3* 2.2/3.2 69.8 1.6 2.2 3.8 0.7 0.3 1.0 0.0 2.5 0.0 9.2 1.4
6. Elyjah David Williams OVA K/P 25 26 31.3 14.1 4.7/7.0 67.0 0.7/2.9 25.3 2.5/4.0 63.1 2.1 6.5 8.6 3.3 1.1 2.9 0.0 3.6 0.0 19.9 3.2
7. Jakub Kojzar PIS P 19 17 3.4 1.7 0.4/0.5 66.7* 0.3/0.9 33.3* 0.1/0.2 50.0* 0.3 0.4 0.6 0.0 0.0 0.2 0.0 0.2 0.0 1.1 0.0
8. Delvon Johnson UNL P 34 25 26.1 7.2 3.0/4.6 65.2 0.0/0.1 50.0* 1.1/1.9 56.3* 2.4 3.8 6.2 1.6 0.6 1.2 0.1 1.7 0.0 12.6 6.6
9. Martin Kříž NBK K/P 30 22 20.5 7.5 2.3/3.5 64.9 0.6/2.1 30.4 1.0/2.2 47.9 1.4 2.3 3.7 1.0 0.7 0.7 0.1 2.1 0.0 8.5 0.2
10. Jakub Tůma NBK R 25 25 14.8 5.2 0.6/1.0 64.0* 1.0/3.4 28.6 1.0/1.3 78.1* 0.4 0.8 1.2 1.2 0.8 0.6 0.1 1.4 0.0 4.5 0.4
11. Luboš Kovář NBK P 23 23 15.7 4.9 1.7/2.7 63.5 0.3/1.1 28.0* 0.5/0.7 68.8* 1.2 2.0 3.2 0.7 0.4 0.6 0.0 0.8 0.0 5.2 0.6
12. Ioannis Agravanis SKS 25 13 31.0 13.2 4.0/6.3 63.4 1.0/3.3 30.2 2.2/3.2 70.7 1.2 5.5 6.7 3.8 2.0 2.8 0.1 3.5 0.0 18.1 1.9
13. Terrell Lamont Brown-Soares BRN 25 21 22.4 11.2 4.3/6.9 62.5 0.4/1.2 32.0* 1.5/2.1 71.1 2.0 4.3 6.3 1.1 0.3 1.5 0.0 1.6 0.0 14.8 10.2
14. Ladislav Pecka UNL P 32 26 31.7 15.0 5.5/8.8 62.4 0.8/2.3 32.8 1.7/2.6 67.2 2.4 5.5 7.9 1.2 1.0 1.7 0.0 2.7 0.0 18.0 1.7
15. Martin Svoboda PIS P 22 26 32.8 20.8 6.2/10.1 61.8 0.7/3.1 23.8 6.1/9.9 61.6 2.8 5.3 8.1 2.5 1.0 2.6 0.0 7.3 0.0 24.7 7.0
16. Zdravko Bošković KOL 28 12 26.1 15.8 4.7/7.6 61.5 0.9/2.6 35.5 3.8/4.7 80.4 2.3 2.3 4.6 1.5 0.7 1.2 0.1 4.2 0.0 18.1 0.0
17. Thomas Bell III NBK P 25 21 20.6 8.9 2.8/4.6 61.5 0.4/1.8 23.7* 2.0/3.1 64.6 2.0 3.3 5.3 2.2 1.8 2.0 0.1 2.9 0.0 12.8 1.7
18. Jakub Slavík OPA K 24 26 23.4 10.8 2.5/4.2 61.1 1.2/3.7 30.9 2.2/3.5 63.7 1.4 2.0 3.3 1.3 1.1 1.2 0.0 2.8 0.0 10.8 0.7
19. Šimon Puršl OPA P 27 24 22.1 13.0 4.5/7.4 61.0 0.4/1.6 23.7* 2.9/4.9 59.0 2.3 4.6 6.9 1.4 0.8 1.4 0.0 4.7 0.0 16.2 1.7
20. Filip Kroutil DEC K 27 27 31.0 10.1 1.3/2.2 61.0 2.0/4.8 41.9 1.4/1.7 84.4* 0.6 1.8 2.4 1.9 0.8 1.4 0.1 1.7 0.0 9.8 0.3
21. Michal Svoboda OVA K 24 12 23.2 10.2 1.4/2.3 60.7 2.3/5.7 39.7 0.6/1.0 58.3* 0.2 2.1 2.3 1.9 0.8 1.3 0.1 0.8 0.0 7.6 0.0
22. Jakub Petráš KOL P 29 13 29.6 9.9 4.2/6.8 60.7 0.2/0.3 50.0* 1.2/2.1 55.6 4.4 5.4 9.8 2.0 0.5 1.7 0.1 3.0 0.0 17.2 1.5
23. Petr Šafarčík PCE R/K 29 19 29.7 15.5 3.9/6.4 60.7 1.8/5.0 35.8 2.3/3.2 73.3 0.8 4.2 5.0 2.9 0.8 1.6 0.1 2.3 0.0 15.8 1.6
24. Radek Farský OPA R/K 24 25 15.4 7.1 1.0/1.7 60.5* 1.2/3.9 30.9 1.4/2.4 59.3 0.5 1.4 1.9 1.8 0.6 1.4 0.1 2.1 0.0 4.9 0.0
25. Ondřej Sehnal NBK R 26 25 20.4 9.8 1.8/3.1 59.7 1.2/3.6 33.7 2.6/3.4 74.4 0.7 2.5 3.2 5.2 1.2 2.0 0.1 3.3 0.0 14.3 0.7
26. Maksim Šturanović DEC P 36 27 19.2 10.1 3.9/6.5 59.4 0.0/0.1 0.0* 2.4/3.3 73.0 2.4 2.8 5.2 0.7 0.5 1.1 0.0 3.3 0.0 12.2 1.7
27. Adam Pecháček OPA P 29 26 17.3 9.9 2.9/5.0 58.9 0.5/1.6 33.3* 2.5/3.2 76.2 1.8 3.0 4.7 0.9 0.4 1.5 0.0 2.5 0.0 11.0 0.8
28. Rashad Kytel Madden OVA K 31 14 30.1 15.6 3.4/5.7 58.8 1.1/2.6 40.5 5.7/6.6 86.0 0.6 4.1 4.7 4.1 1.4 2.2 0.1 5.0 0.0 21.4 0.5
29. Petr Macháč DEC P 24 27 12.4 3.4 1.3/2.2 58.3 0.0/0.0 0.0* 0.9/1.6 53.5* 1.3 1.8 3.1 0.4 0.5 0.7 0.0 1.5 0.0 3.6 0.5
30. Filip Novotný KOL K 24 27 31.6 10.3 1.3/2.2 58.3 2.2/6.7 33.0 1.0/1.1 87.1* 1.3 2.6 3.9 1.0 1.4 1.1 0.0 1.1 0.0 8.9 0.0
31. David Žikla UNL P 25 22 12.3 3.2 1.0/1.6 58.3* 0.1/0.4 37.5* 0.9/1.2 74.1* 0.6 1.3 1.9 0.3 0.1 0.5 0.0 1.1 0.0 3.0 0.0
32. Marcel Bátovský USK K 23 18 14.6 4.3 1.4/2.4 58.1 0.3/1.4 19.2* 0.7/1.4 46.2* 0.6 2.3 2.9 1.1 0.2 0.5 0.1 1.1 0.0 4.4 1.4
33. Lukáš Stegbauer KOL K/P 28 27 19.6 5.9 1.1/1.9 58.0* 1.0/3.4 30.4 0.7/0.8 81.8* 1.4 2.9 4.3 1.0 0.5 0.9 0.0 0.8 0.0 6.6 0.1
34. Jakub Mokráň OPA P 24 26 23.2 10.4 2.8/4.8 57.9 0.8/2.8 28.8 2.3/3.5 67.0 2.0 3.8 5.8 1.7 0.8 1.2 0.1 2.7 0.0 12.3 1.3
35. Filip Petružela USK P 26 23 22.6 7.3 3.0/5.3 57.9 0.0/0.0 0.0* 1.3/2.1 60.4 1.5 2.5 4.0 1.2 0.6 1.9 0.0 2.4 0.0 8.2 0.3
36. Viktor Půlpán BRN R 27 24 29.3 10.3 2.9/5.0 57.9 0.8/2.5 31.1 2.1/4.3 49.0 0.9 3.0 3.9 5.3 1.5 2.3 0.1 4.1 0.0 14.5 2.1
37. Ondřej Šiška BRN R 30 27 28.6 12.8 2.7/4.7 57.5 1.6/5.8 28.2 2.5/4.0 63.6 0.8 2.8 3.6 4.7 1.0 3.3 0.1 3.9 0.0 12.4 1.6
38. Dávid Novák NBK K 20 11 8.4 2.4 0.7/1.3 57.1* 0.3/1.0 27.3* 0.1/0.3 33.3* 0.4 1.2 1.5 0.4 0.4 0.5 0.1 0.2 0.0 1.5 0.8
39. Dominik Heinzl OVA P 28 25 14.6 5.8 2.5/4.4 56.9 0.1/0.7 17.6* 0.5/0.8 57.1* 1.4 2.0 3.4 0.7 0.5 1.0 0.0 1.1 0.0 5.3 1.4
40. Othniel Akeem Shelton SKS K/P 28 15 24.3 11.4 4.0/7.1 56.6 0.1/0.2 66.7* 3.0/4.3 69.2 1.9 4.6 6.5 1.2 0.6 2.5 0.0 3.6 0.0 14.0 2.9
41. David Collins NBK R 25 13 15.5 6.3 1.7/3.0 56.4 0.5/1.3 35.3* 1.5/2.2 71.4 0.3 2.8 3.1 1.6 1.9 1.6 0.1 1.7 0.0 7.9 1.2
42. Spencer John Svejcar NBK K 29 20 21.4 13.1 2.7/4.7 56.4 2.2/5.2 41.3 1.4/1.7 79.4* 1.2 1.5 2.7 1.6 0.9 1.2 0.1 1.8 0.0 10.5 0.6
43. Jitaurious Gordon NBK R 25 22 23.4 13.5 3.0/5.4 55.9 1.8/5.8 30.5 2.2/2.6 84.2 0.5 2.0 2.5 3.7 1.4 1.7 0.1 2.3 0.0 13.4 0.1
44. Tomáš Pomikálek DEC K/P 34 24 26.1 11.0 2.6/4.6 55.9 1.3/4.0 31.6 2.1/2.8 74.6 1.3 4.0 5.4 1.0 1.0 1.0 0.0 2.6 0.0 12.2 2.0
45. Ty Nichols UNL R/K 27 26 32.9 21.7 5.1/9.2 55.6 1.5/4.5 32.5 7.1/9.7 73.3 0.7 3.1 3.8 5.3 2.2 2.9 0.1 8.1 0.0 26.3 2.5
46. Martin Nábělek UNL R 25 26 15.8 6.2 0.6/1.0 55.6* 1.4/4.0 35.2 0.8/1.0 80.8* 0.2 0.8 1.1 1.6 0.6 1.2 0.1 1.4 0.0 3.9 0.7
47. Milenko Veljković KOL 29 14 28.0 13.9 5.0/9.1 55.1 0.1/0.1 50.0* 3.6/5.1 71.8 2.6 6.9 9.5 1.6 0.3 2.4 0.0 5.4 0.0 22.1 4.4
48. Jan Karlovský UNL P 24 25 9.1 4.7 1.8/3.2 55.0 0.0/0.2 20.0* 1.1/1.3 81.8* 1.1 1.4 2.4 0.5 0.6 1.0 0.0 1.3 0.0 4.9 0.5
49. Tomas Zdanavičius BRN P 27 19 23.6 12.4 3.1/5.6 54.7 0.8/1.8 42.9* 3.9/4.9 79.6 1.9 3.9 5.8 1.1 0.4 2.1 0.0 4.7 0.0 15.5 1.7
50. David Jakel OVA R 24 17 5.8 1.4 0.4/0.6 54.5* 0.2/0.6 36.4* 0.0/0.1 0.0* 0.4 0.4 0.7 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 0.0 0.4 0.0
51. Matěj Svoboda DEC K 27 27 31.2 20.1 5.1/9.5 54.3 2.0/6.1 32.3 3.9/4.8 82.2 0.8 3.7 4.4 1.9 1.2 2.4 0.0 3.4 0.0 17.7 2.0
52. Jamari Alayae Smith KOL P 23 11 30.4 20.9 5.2/9.5 54.3 2.0/5.1 39.3 4.5/5.8 78.1 2.8 3.9 6.7 0.8 0.7 2.2 0.0 4.0 0.0 20.3 3.6
53. Vojtěch Sýkora PIS R/K 22 26 34.2 10.5 2.6/4.8 54.0 1.3/4.8 28.0 1.3/2.9 46.1 3.6 8.3 11.9 9.0 2.0 2.4 0.1 3.3 0.0 25.0 0.5
54. Adrio Ramone Bailey OLO R/K 26 23 29.0 14.5 4.8/8.9 53.9 0.6/2.0 28.3 3.2/5.3 60.2 2.5 5.4 8.0 1.2 1.0 2.1 0.0 4.3 0.0 17.7 6.0
55. Jure Škifić PCE P 35 26 25.7 12.7 4.5/8.4 53.9 0.7/1.9 36.0* 1.6/2.6 61.2 2.1 5.1 7.2 1.5 0.7 1.6 0.0 2.8 0.0 15.0 0.1
56. Amin Adamu OLO 26 18 32.8 16.5 5.4/10.1 53.8 1.1/2.9 35.8 2.4/3.3 73.3 1.2 3.7 4.9 2.9 2.1 2.1 0.1 3.1 0.0 17.7 1.2
57. František Rylich NBK R/K 21 25 20.0 7.6 1.4/2.6 53.8 1.2/3.9 31.6 1.1/1.3 84.4* 1.0 1.5 2.4 1.6 1.6 1.0 0.1 1.1 0.0 6.9 0.1
58. Petr Šlechta PIS K 29 20 22.9 11.4 1.7/3.1 53.2 2.0/5.5 35.8 2.2/2.5 88.0 0.8 2.0 2.8 1.3 0.7 1.7 0.0 2.8 0.0 7.8 0.2
59. Johan Haiblík UNL K/P 24 23 15.7 5.0 1.1/2.0 53.2 0.7/1.9 39.5* 0.6/0.9 65.0* 0.7 1.8 2.5 0.8 0.6 0.4 0.1 1.0 0.0 4.9 0.6
60. Sukhmail Mathon NBK P 25 25 22.6 10.1 3.7/7.0 53.1 0.0/0.1 50.0* 2.5/3.7 67.7 3.7 4.5 8.2 1.0 0.6 1.2 0.0 3.4 0.0 15.6 1.5
61. Adam Goga KOL R/K 26 27 22.9 6.6 1.3/2.4 53.1 1.0/3.4 28.6 1.1/2.0 58.5* 0.3 1.9 2.1 4.3 0.7 2.2 0.1 2.1 0.0 6.9 0.2
62. Josef Potoček PCE K 27 25 19.2 7.0 1.4/2.6 53.1 1.1/3.1 35.9 1.0/1.2 77.4* 1.2 1.4 2.6 0.9 0.3 0.6 0.1 1.1 0.0 5.4 0.2
63. Jakub Šiřina OPA R 36 16 27.1 13.3 2.4/4.5 52.8 1.3/3.7 35.6 4.6/6.1 75.3 0.5 2.3 2.8 8.1 1.6 2.9 0.2 4.9 0.0 19.9 0.0
64. Jan Mička OVA K/P 21 21 11.1 2.2 1.0/1.9 52.5* 0.0/0.7 0.0* 0.2/0.5 40.0* 0.7 1.4 2.1 0.6 0.2 1.0 0.0 0.5 0.0 1.3 0.2
65. Jaromír Bohačík NBK K 31 22 22.3 12.9 2.5/4.7 52.4 1.9/5.1 37.2 2.2/3.3 67.1 1.4 2.7 4.0 2.4 1.4 1.5 0.1 3.2 0.0 14.1 0.5
66. Matt Johnson USK R/K 24 25 27.5 14.2 2.7/5.2 52.3 1.9/4.9 39.3 3.0/4.1 73.8 0.6 2.4 3.0 2.7 0.8 1.6 0.1 3.5 0.0 13.6 0.4
67. Teddy Okereafor SKS 31 9 29.9 10.1 2.6/4.9 52.3 1.1/3.2 34.5 1.7/2.4 68.2 0.6 1.6 2.1 3.8 1.4 2.1 0.2 2.3 0.0 9.9 0.0
68. Maverick Rowan UNL R 27 17 17.7 7.0 1.4/2.7 52.2 0.8/3.2 25.9 1.7/2.1 80.6 1.2 2.0 3.2 0.5 0.6 0.6 0.1 1.4 0.0 5.9 0.9
69. Kameron Jamal Chatman PCE K/P 27 12 31.7 17.3 4.1/7.8 52.1 2.1/4.6 45.5 2.8/3.3 87.2 1.2 4.6 5.8 1.2 1.2 1.4 0.1 2.3 0.0 17.6 1.5
70. Marques Rashad Townes OPA 28 9 26.6 15.9 4.8/9.2 51.8 0.8/2.9 26.9 4.0/5.1 78.3 0.7 3.4 4.1 4.9 1.2 2.2 0.2 4.6 0.0 19.4 1.1
71. Gregory Edward Lee III BRN K/P 26 27 28.6 13.9 4.0/7.8 51.4 1.4/4.0 33.9 1.8/2.3 77.8 1.7 5.1 6.9 2.1 0.8 2.1 0.0 1.9 0.0 14.6 1.3
72. Lesley Cortez Varner II SKS K 25 25 33.0 20.0 6.2/12.0 51.3 0.8/2.0 41.2 5.2/6.7 77.4 2.1 4.3 6.4 1.0 2.0 2.5 0.0 5.4 0.0 21.1 1.6
73. Roger Jackson Hemphill OLO 24 19 18.7 7.4 1.5/2.9 50.9 1.3/4.1 32.5 0.5/0.8 62.5* 0.9 2.5 3.5 1.0 0.4 1.2 0.0 0.7 0.0 5.5 2.1
74. Lamb Autrey UNL R/K 34 24 32.5 15.8 3.7/7.3 50.9 2.1/5.0 42.0 2.1/2.6 79.4 0.9 5.0 5.8 5.5 1.6 3.1 0.1 2.6 0.0 20.1 2.8
75. David Jelínek SKS P 26 23 17.9 4.7 1.8/3.6 50.6 0.0/0.5 9.1* 0.9/1.2 74.1* 0.9 1.9 2.8 0.8 0.5 0.6 0.1 1.1 0.0 5.3 0.3
76. Chase Michael Jeter OVA P 26 19 21.6 13.0 4.4/8.8 50.3 0.1/0.3 33.3* 3.8/5.9 65.2 2.5 4.3 6.7 0.7 0.7 2.3 0.0 4.6 0.0 14.2 4.7
77. Dominik Žák OLO P 22 24 18.3 4.6 1.1/2.2 50.0 0.6/1.6 36.8* 0.7/0.9 72.7* 1.2 1.7 2.8 0.5 0.7 0.8 0.0 1.1 0.0 4.8 0.6
78. Josef Svoboda PIS R/K 18 12 10.5 5.4 0.5/1.0 50.0* 1.1/3.3 33.3 1.2/1.5 77.8* 0.1 0.5 0.6 0.5 0.3 0.9 0.0 0.8 0.0 1.3 0.0
79. Matěj Burda PCE R 22 20 17.3 4.2 0.7/1.3 50.0* 0.7/2.2 32.6 0.8/1.5 51.7* 0.4 0.6 1.0 2.0 0.4 0.8 0.1 1.4 0.0 4.0 0.5
80. Lukáš Rozsypal DEC K 21 9 3.3 0.9 0.2/0.4 50.0* 0.0/0.8 0.0* 0.4/0.4 100.0* 0.2 0.3 0.6 0.4 0.3 0.0 0.0 0.2 0.0 1.3 0.2
81. David Škranc OLO K/P 28 21 20.9 6.5 0.6/1.1 50.0* 1.7/3.9 43.2 0.4/0.6 66.7* 0.6 2.9 3.4 0.9 0.1 0.8 0.1 0.3 0.0 6.0 1.0
82. Jan Štěrba DEC K/P 28 26 17.2 4.3 1.0/1.9 50.0* 0.5/2.0 25.0 0.8/1.5 57.9* 1.3 2.8 4.2 0.6 0.5 0.7 0.0 1.5 0.0 5.7 0.6
83. Tomáš Vyoral PCE R 31 26 32.2 12.5 2.0/4.0 49.5 1.9/5.8 33.1 2.7/3.3 82.4 0.5 3.4 3.9 5.5 0.7 2.2 0.1 3.8 0.0 15.0 0.8
84. František Fuxa USK P 23 27 14.6 3.5 1.3/2.7 49.3 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.6 51.2* 0.7 1.8 2.6 0.6 0.4 1.6 0.0 1.4 0.0 1.8 0.6
85. Jordan Ogundiran DEC 27 10 21.4 13.0 2.8/5.7 49.1 1.0/3.9 25.6 4.4/5.9 74.6 0.8 2.8 3.6 2.8 1.7 1.8 0.2 4.7 0.0 14.1 0.7
86. Ondřej Švec USK R/K 20 23 24.8 10.3 2.3/4.7 49.1 0.7/1.9 36.4* 3.6/5.9 60.3 0.8 3.0 3.8 2.9 0.9 2.1 0.1 5.2 0.0 13.3 1.7
87. Štěpán Borovka PIS K 23 26 25.8 10.0 3.0/6.3 48.5 0.7/2.2 31.0 1.8/2.7 67.6 2.0 2.4 4.4 2.2 1.4 2.3 0.0 2.7 0.0 10.2 0.3
88. Jakub Šurý PIS R/K 21 23 18.1 5.7 1.3/2.6 48.3 0.9/2.7 32.8 0.5/0.8 66.7* 0.8 1.0 1.8 3.5 0.8 2.3 0.1 0.7 0.0 4.5 0.2
89. Jan Švandrlík OPA K/P 30 26 20.8 7.6 0.8/1.7 47.7* 1.7/5.0 33.8 0.9/1.4 63.9* 1.4 2.5 3.9 0.7 0.9 0.4 0.1 0.9 0.0 6.6 0.3
90. Elijah Mayo Weaver OVA R/K 25 10 29.6 12.2 3.1/6.5 47.7 0.9/4.6 19.6 3.3/3.9 84.6 0.1 4.0 4.1 3.5 1.2 2.2 0.2 3.3 0.0 12.1 1.1
91. Filip Halada KOL K 31 26 23.9 10.5 2.5/5.2 47.4 1.4/4.2 33.0 1.4/2.6 53.7 0.7 2.6 3.3 1.2 0.8 1.3 0.0 2.2 0.0 7.8 0.2
92. Matej Majerčák OVA R 24 26 28.7 10.2 1.7/3.5 46.7 1.6/5.8 28.0 2.0/2.6 77.9 0.7 1.7 2.4 4.3 1.6 2.1 0.1 2.6 0.0 9.1 0.7
93. Petr Křivánek BRN R/K 20 27 24.8 6.9 1.7/3.7 46.5 0.9/3.5 26.6 0.6/1.2 53.1* 0.8 3.4 4.2 3.0 0.6 1.4 0.1 1.3 0.0 7.8 1.1
94. Martin Mach DEC P 23 27 7.1 1.3 0.4/1.0 46.2* 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.6 80.0* 0.7 1.0 1.7 0.3 0.2 0.3 0.0 0.3 0.0 1.7 0.4
95. Filip Novotný PIS R/K 23 26 24.6 11.2 1.4/3.0 46.2 2.3/7.2 32.1 1.5/2.1 70.9 0.9 1.7 2.6 1.2 1.2 1.2 0.0 1.3 0.0 6.9 0.3
96. Trevon Faulkner USK 24 16 22.3 7.2 1.8/3.9 46.0 0.8/2.3 32.4 1.3/1.8 75.0* 0.9 2.4 3.4 1.1 0.7 1.2 0.1 1.6 0.0 5.8 0.6
97. Dupree Mc Brayer OLO R/K 27 24 34.7 16.0 4.6/10.0 46.0 0.5/2.0 25.0 5.3/6.8 78.5 1.2 3.0 4.2 3.9 1.5 2.2 0.1 6.6 0.0 19.0 0.9
98. Patrick Samoura USK R/K 23 27 29.7 11.7 2.8/6.2 45.5 0.7/1.9 39.2* 3.8/5.1 74.1 1.8 4.8 6.6 2.9 1.3 1.6 0.1 4.2 0.0 16.9 0.3
99. Štěpán Svoboda OVA K 23 25 19.4 6.0 0.7/1.6 45.0* 1.2/3.5 33.3 1.0/1.3 81.3* 0.6 0.9 1.5 1.2 0.6 1.0 0.0 1.0 0.0 3.6 0.2
100. Dalibor Fait PIS K/P 30 10 18.3 10.1 1.3/2.9 44.8 2.0/6.6 30.3 1.5/2.4 62.5 0.6 2.4 3.0 1.7 0.4 0.7 0.2 1.7 0.0 6.7 2.3
101. Matěj Šafařík USK R/K 20 25 8.8 2.9 0.7/1.5 44.7* 0.4/1.3 28.1* 0.5/1.0 48.0* 0.4 0.9 1.2 0.7 0.2 0.6 0.0 0.8 0.0 1.7 0.2
102. Jakub Skalička PIS P 24 25 15.6 5.3 1.5/3.4 44.7 0.4/1.2 30.0* 1.2/1.5 76.3* 1.1 2.0 3.2 0.7 0.4 1.2 0.0 1.0 0.0 3.8 1.1
103. Bryce Michael Alford PCE R/K 29 13 31.5 14.4 2.2/5.0 44.6 2.0/8.3 24.1 3.9/4.5 86.4 0.5 2.8 3.3 5.2 1.2 2.4 0.2 4.1 0.0 14.2 0.7
104. Radovan Kouřil OPA R 28 22 22.7 6.8 1.3/3.0 44.6 1.1/3.9 29.4 0.7/1.5 50.0* 1.0 2.1 3.0 5.5 1.6 2.4 0.1 1.7 0.0 9.5 0.5
105. Martin Gniadek OPA P 33 24 15.1 5.5 0.7/1.5 44.4* 1.2/2.6 46.8 0.5/0.6 85.7* 0.9 1.9 2.8 2.0 0.5 1.3 0.1 0.6 0.0 4.9 0.3
106. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 33 27 30.6 15.1 3.0/6.7 44.4 1.5/4.7 31.3 4.8/6.6 72.5 0.7 4.7 5.4 7.9 2.6 2.4 0.1 5.0 0.0 22.1 0.6
107. Myles Carter DEC 24 12 19.2 7.1 2.6/5.8 44.3 0.3/1.1 23.1* 1.2/2.3 50.0 0.5 2.3 2.8 1.7 1.5 1.6 0.1 2.3 0.0 6.4 0.4
108. Marcus Shaver Jr. OLO R 25 14 33.8 17.0 3.9/8.7 44.3 1.7/4.1 42.1 4.1/5.4 77.3 0.7 4.6 5.3 4.6 1.9 2.3 0.1 5.1 0.0 19.4 1.4
109. Marek Vyroubal USK R 22 25 29.6 8.6 2.0/4.4 44.1 1.0/3.1 32.1 1.6/2.6 63.1 1.0 2.7 3.7 4.3 0.7 2.1 0.1 2.6 0.0 10.0 0.2
110. Alexander Jacob Thompson SKS K/P 28 26 29.1 8.7 2.4/5.5 43.8 0.7/3.3 21.8 1.7/2.0 83.0 0.9 3.0 3.8 1.2 0.5 1.8 0.0 1.8 0.0 5.3 0.3
111. Jarrid Rhodes OVA 28 19 23.7 9.8 1.7/4.0 43.4 1.4/3.9 35.1 2.3/3.1 72.9 1.3 2.7 3.9 0.9 0.7 1.4 0.0 2.6 0.0 9.4 1.6
112. Luděk Jurečka OPA K 40 25 17.5 7.4 0.5/1.2 43.3* 1.8/4.0 45.5 1.0/1.2 86.2* 0.6 1.5 2.1 1.1 0.6 0.4 0.1 0.7 0.0 7.6 0.6
113. Šimon Svoboda BRN K/P 19 25 22.0 7.3 1.2/2.7 43.3 1.1/4.0 27.7 1.6/2.4 68.3 0.8 2.7 3.5 0.5 0.8 1.1 0.0 2.5 0.0 5.3 0.9
114. Matyáš Vrábel PCE P 20 10 5.3 0.8 0.3/0.7 42.9* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.5 40.0* 0.5 1.3 1.8 0.1 0.0 0.1 0.1 0.6 0.0 1.3 0.3
115. Pavel Englický PIS P 41 16 10.5 4.5 0.2/0.4 42.9* 1.3/4.1 31.8 0.2/0.3 60.0* 0.3 1.4 1.8 0.9 0.3 1.3 0.0 0.2 0.0 1.3 1.2
116. Tomáš Palas USK K 19 9 4.7 1.2 0.3/0.8 42.9* 0.0/0.7 0.0* 0.6/0.7 83.3* 0.2 0.3 0.6 0.2 0.1 0.4 0.1 0.4 0.0 0.0 0.0
117. Dalibor Vlk USK K 21 26 20.9 9.5 1.7/4.1 41.5 1.7/4.5 38.8 0.9/1.2 71.9* 0.8 2.6 3.4 0.8 0.7 1.3 0.0 1.0 0.0 7.3 0.8
118. Radek Pumprla SKS K 28 21 24.9 7.0 1.6/3.9 41.5 0.6/2.4 23.5 2.0/3.1 64.6 0.8 2.8 3.5 4.0 1.0 1.8 0.1 3.1 0.0 8.6 0.5
119. Dominik Štěpán KOL P 25 19 6.8 0.9 0.4/0.9 41.2* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.4 37.5* 0.5 0.9 1.4 0.2 0.1 0.5 0.0 0.3 0.0 0.5 0.6
120. David Pekárek PCE K 28 20 27.3 8.0 1.7/4.1 40.7 1.0/4.4 22.7 1.7/2.2 75.0 0.9 4.4 5.3 2.8 0.6 1.5 0.1 1.8 0.0 8.7 1.7
121. Holden Vasic Redparth KOL K 26 16 23.3 10.5 1.7/4.2 40.3 1.3/4.6 27.0 3.4/3.9 87.1 1.1 3.4 4.5 1.2 0.9 1.8 0.0 3.2 0.0 9.7 0.3
122. Matyáš Janů OVA K 22 15 6.1 2.2 0.4/1.0 40.0* 0.3/1.5 22.7* 0.4/0.5 85.7* 0.3 0.9 1.1 0.4 0.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0.9 0.2
123. Matěj Rychtecký BRN K 19 22 12.2 1.5 0.5/1.1 40.0* 0.2/0.7 26.7* 0.0/0.4 11.1* 0.3 1.2 1.5 0.4 0.5 0.6 0.0 0.5 0.0 0.1 0.4
124. Jaroslav Kubín BRN P 24 16 5.8 2.9 0.5/1.3 40.0* 0.3/0.9 35.7* 1.0/1.2 84.2* 0.4 0.6 1.0 0.4 0.3 0.4 0.1 0.8 0.0 2.4 0.3
125. Petr Šťovíček SKS P 19 20 6.9 1.1 0.3/0.8 40.0* 0.2/0.5 30.0* 0.1/0.3 20.0* 0.3 0.3 0.6 0.1 0.1 0.1 0.1 0.4 0.0 0.9 1.1
126. Tadeáš Slowiak DEC R 19 27 12.8 2.6 0.6/1.6 39.5* 0.2/1.0 21.4* 0.6/1.1 54.8* 0.5 1.0 1.5 1.1 0.4 1.2 0.0 1.3 0.0 1.3 0.3
127. Matěj Dáňa BRN K 20 20 14.5 4.1 0.3/0.7 38.5* 1.0/2.9 33.3 0.7/1.0 70.0* 0.4 0.9 1.3 0.8 0.4 0.5 0.1 1.6 0.0 2.3 0.2
128. Matěj Snopek OVA K 23 23 10.5 2.2 0.5/1.3 37.9* 0.3/1.1 23.1* 0.4/0.7 62.5* 0.7 0.9 1.7 0.2 0.4 0.4 0.0 0.4 0.0 1.0 0.2
129. Daniel Olejník SKS K 20 11 6.7 1.2 0.3/0.7 37.5* 0.1/0.6 14.3* 0.4/0.5 80.0* 0.3 0.9 1.2 0.2 0.2 0.5 0.0 0.4 0.0 0.2 0.0
130. Kevin Týml PIS K 22 13 17.5 5.8 1.0/2.7 37.1 0.6/2.8 22.2 1.9/2.6 73.5 0.2 1.6 1.8 1.1 0.9 1.1 0.1 2.4 0.0 4.5 0.5
131. Adam Lukeš PCE R/K 19 19 8.6 2.0 0.5/1.4 37.0* 0.2/0.9 22.2* 0.3/0.3 100.0* 0.3 0.4 0.7 0.4 0.2 0.4 0.0 0.4 0.0 -0.3 0.0
132. Lukáš Feštr OLO R 29 26 24.7 7.9 1.2/3.3 36.8 1.4/3.8 36.7 1.3/1.5 84.6* 0.2 2.0 2.2 2.9 0.5 1.3 0.1 1.5 0.0 7.7 0.6
133. Pavel Novák KOL K 21 18 10.6 2.2 0.3/0.8 35.7* 0.3/1.2 28.6* 0.6/0.7 84.6* 0.6 0.8 1.4 0.8 0.2 1.1 0.0 0.6 0.0 1.4 0.7
134. Jakub Šimonek PIS R/K 17 24 8.9 1.7 0.3/0.7 35.3* 0.3/1.3 18.8* 0.5/0.8 57.9* 0.3 0.6 1.0 1.0 0.2 0.6 0.1 0.6 0.0 0.9 0.1
135. Radovan Mrázek SKS R 20 23 12.3 3.3 0.7/1.9 34.9* 0.5/1.4 37.5* 0.4/0.4 90.0* 0.2 0.8 1.0 1.0 0.5 1.2 0.0 0.7 0.0 1.9 0.3
136. Michal Mareš SKS K 31 26 29.4 8.2 0.3/1.0 33.3* 2.3/6.1 37.3 0.7/0.9 70.8* 0.4 1.5 1.9 1.2 0.8 1.0 0.0 1.5 0.0 4.7 0.1
137. Tomáš Tkadlec OLO K 24 9 6.9 1.2 0.1/0.3 33.3* 0.2/0.7 33.3* 0.3/0.4 75.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.2 0.7 0.0 0.2 0.0 -0.6 0.0
138. Adam Kopřiva USK P 20 11 2.1 0.2 0.1/0.3 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 -0.8 0.0
139. Jakub Krakovič BRN P 33 12 12.6 2.4 0.4/1.3 33.3* 0.1/0.3 25.0* 1.3/2.4 55.2 0.3 1.3 1.6 0.6 0.2 0.8 0.1 1.9 0.0 1.0 0.3
140. Adam Číž KOL R 32 19 31.2 12.2 1.3/4.1 32.1 2.2/7.7 27.9 3.1/4.2 74.7 0.5 3.1 3.6 6.5 0.9 2.7 0.1 5.1 0.0 14.6 0.9
141. František Váňa UNL K 26 19 19.4 6.4 0.5/1.6 29.0* 1.5/4.8 31.5 0.8/1.4 59.3* 0.4 2.1 2.5 0.7 0.6 0.7 0.1 1.2 0.0 3.4 0.2
142. Pavel Černý PIS R 23 11 3.0 0.8 0.1/0.5 20.0* 0.1/0.4 25.0* 0.4/0.4 100.0* 0.0 0.3 0.3 0.2 0.2 0.4 0.0 0.3 0.0 0.5 0.0
143. Mikuláš Čank OVA R 17 10 5.8 1.0 0.1/0.6 16.7* 0.1/1.1 9.1* 0.5/0.8 62.5* 0.2 0.4 0.6 0.3 0.2 0.1 0.3 0.6 0.0 0.4 0.2
144. Lukáš Olbort OLO R 19 12 4.9 0.3 0.0/0.6 0.0* 0.1/0.7 12.5* 0.1/0.3 33.3* 0.1 0.1 0.2 0.5 0.2 0.3 0.1 0.3 0.0 -0.8 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. NBK 25 20/5 80.0 23.9 23.3 22.4 21.8 91.8 69.3 22.6/39.3 57.5 10.1/30.4 33.2 16.4/23.7 69.1 15.2 26.8 42.0 20.3 11.2 13.4 22.2 23.0 2.2 108.0
2. UNL 26 17/9 65.4 21.7 23.5 20.3 21.2 88.8 82.5 23.0/41.1 55.8 8.4/24.8 33.9 17.7/24.5 72.2 11.2 27.7 38.8 17.7 8.0 13.8 22.0 20.5 2.2 101.3
3. OPA 26 19/7 73.1 22.8 21.3 22.7 22.8 91.0 83.8 20.0/36.0 55.4 10.8/31.6 34.1 18.8/27.6 68.0 14.4 27.3 41.7 22.4 8.6 14.0 23.1 23.3 1.7 104.7
4. PCE 27 14/13 51.9 20.1 20.5 21.7 19.2 83.6 84.3 21.4/39.3 54.5 8.4/27.0 31.3 15.4/21.4 72.0 12.3 28.3 40.6 19.1 4.9 11.6 20.0 22.1 2.1 93.3
5. BRN 27 15/12 55.6 20.3 18.3 19.2 18.1 76.0 78.2 18.9/35.7 52.9 8.0/25.9 30.9 14.3/21.9 65.0 10.9 28.4 39.3 18.2 6.1 15.0 20.8 23.3 3.4 82.7
6. OVA 26 11/15 42.3 20.5 19.2 19.2 19.5 78.8 81.6 19.9/37.8 52.6 7.5/25.9 28.8 16.7/23.4 71.4 11.5 27.2 38.7 16.9 7.6 15.5 20.2 23.3 2.1 81.3
7. PIS 26 10/16 38.5 21.7 21.1 19.9 21.9 85.0 89.7 18.7/35.8 52.1 10.3/34.2 30.3 16.5/25.4 65.2 15.1 27.3 42.5 22.4 8.2 16.4 20.7 24.0 1.8 89.5
8. DEC 27 16/11 59.3 21.9 21.1 21.6 20.2 85.6 81.3 21.4/41.3 51.9 7.8/24.7 31.6 19.2/26.7 72.0 12.1 27.7 39.8 17.7 9.0 13.6 23.1 23.1 2.0 95.7
9. KOL 27 11/16 40.7 20.3 19.4 18.6 19.4 78.5 85.5 17.4/33.7 51.5 9.4/30.5 30.9 15.5/21.3 72.7 12.8 27.1 39.9 16.5 6.0 14.5 20.6 18.4 1.9 87.2
10. OLO 26 9/17 34.6 19.9 22.2 19.1 20.4 82.4 87.3 21.4/42.8 50.0 7.7/22.2 34.6 16.5/22.9 72.3 9.6 26.2 35.8 15.8 7.3 12.9 21.0 18.7 2.6 90.7
11. SKS 26 4/22 15.4 18.3 19.3 18.2 19.1 76.4 91.5 20.8/41.9 49.7 6.2/19.7 31.6 16.1/22.5 71.6 9.4 23.9 33.3 13.8 7.3 15.0 20.7 20.7 1.7 76.3
12. USK 27 12/15 44.4 18.3 19.6 18.3 17.5 74.6 76.4 18.6/38.6 48.2 6.9/20.1 34.5 16.6/25.3 65.7 10.4 26.0 36.4 17.1 6.0 15.0 22.3 22.0 1.8 79.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 432 307 46
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 157 124 279
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB BC GEOSAN Kolín 44.1 542 239 303 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.9 523 340 263 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 51.5 202 205 250 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE - 31.9 144 98 145 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE - 47.7 365 223 195 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 208 225 337
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 140 153 293
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 182 107 289
Filip Rytina CZE BC GEOSAN Kolín 49.2 63 110 133 180
Martin Vaněk CZE Basket Brno 55.6 27 125 140 238
Pavel Beneš CZE - 37.5 136 51 85 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO - 87.1 70 212 11 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 48.8 246 120 126 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE ERA Basketball Nymburk 43.3 60 87 86 113
Martin Bašta CZE USK Praha 0 86 91 177
Adam Choleva CZE NH Ostrava 40.8 103 48 87 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE - 0 48 49 97
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 75 71 146
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 53.4 133 71 62 0
Jurica Žuža CRO - 0 61 9 70
David Zach CZE BK Opava 0 83 49 132
Saša Janković CRO - 0 31 46 77
Martin Sýkora SVK - 0 12 44 56
Enis Samouk HRV SK Slavia Praha 0 19 46 65
Vanja Miljković HRV BK KVIS Pardubice 52.6 19 42 37 60
Francesco Tabellini ITA ERA Basketball Nymburk 68.7 67 46 21 0
Jan Moucha CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 40 29 69
Ladislav Sokolovský CZE ERA Basketball Nymburk 67.4 46 51 20 25
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 DEC PCE 23. 9. 2023 50 111 112 223 1 62 37 35 48 58/106 54.7 24/62 38.7 35/66 53.0 33 69 102 38 21 30 58 59 242
1 OVA OPA 23. 9. 2023 45 96 102 198 6 40 36 46 40 35/73 47.9 22/70 31.4 62/74 83.8 28 65 93 36 18 31 53 54 214
1 UNL KOL 24. 9. 2023 40 86 97 183 11 41 32 47 63 40/82 48.8 23/61 37.7 34/44 77.3 33 39 72 36 22 35 40 40 191
1 OLO NBK 23. 9. 2023 40 68 108 176 40 49 42 34 51 48/87 55.2 16/50 32.0 32/38 84.2 28 48 76 23 14 36 34 37 175
1 SKS PIS 23. 9. 2023 45 115 112 227 3 50 53 65 34 50/92 54.3 26/65 40.0 49/67 73.1 27 61 88 46 9 19 53 53 251
1 USK BRN 23. 9. 2023 40 64 62 126 2 40 26 31 29 34/66 51.5 13/38 34.2 19/37 51.4 15 49 64 24 7 32 39 40 117
2 PCE BRN 27. 9. 2023 40 91 73 164 18 45 34 47 38 43/78 55.1 16/48 33.3 30/48 62.5 23 52 75 44 14 28 44 44 187
2 USK PIS 13. 12. 2023 40 87 83 170 4 46 44 41 39 39/77 50.6 15/43 34.9 47/71 66.2 20 52 72 36 13 34 51 51 170
2 NBK SKS 27. 9. 2023 40 111 57 168 54 48 43 42 35 45/85 52.9 16/57 28.1 30/46 65.2 33 56 89 28 27 38 45 45 166
2 KOL OLO 27. 9. 2023 40 82 73 155 9 42 35 37 41 46/88 52.3 14/53 26.4 21/29 72.4 26 56 82 25 15 31 38 38 159
2 OPA UNL 27. 9. 2023 40 88 79 167 9 42 39 41 45 36/71 50.7 17/63 27.0 44/65 67.7 26 64 90 40 19 28 43 44 188
2 DEC OVA 27. 9. 2023 40 99 63 162 36 41 41 45 35 46/87 52.9 14/57 24.6 28/46 60.9 24 66 90 37 13 25 34 34 180
3 PCE OVA 30. 9. 2023 40 70 61 131 9 30 37 33 31 34/69 49.3 12/59 20.3 27/42 64.3 22 67 89 39 18 31 40 40 152
3 UNL DEC 1. 10. 2023 40 88 95 183 7 49 53 42 39 43/82 52.4 20/50 40.0 37/47 78.7 25 48 73 33 14 25 42 44 204
3 OLO OPA 30. 9. 2023 40 77 88 165 11 44 36 48 37 50/92 54.3 12/39 30.8 29/48 60.4 25 55 80 26 19 36 45 45 172
3 KOL SKS 30. 9. 2023 40 85 75 160 10 35 45 39 41 45/91 49.5 15/54 27.8 25/34 73.5 31 57 88 29 10 16 36 36 183
3 USK NBK 30. 9. 2023 40 75 73 148 2 43 46 22 37 36/78 46.2 14/39 35.9 34/58 58.6 28 53 81 26 8 33 55 57 141
3 BRN PIS 25. 11. 2023 40 71 84 155 13 42 27 40 46 31/75 41.3 19/64 29.7 36/50 72.0 29 63 92 42 14 29 45 48 174
4 PCE PIS 24. 10. 2023 40 100 104 204 4 48 42 61 53 42/78 53.8 25/70 35.7 45/61 73.8 33 52 85 59 13 22 49 50 245
4 NBK BRN 4. 10. 2023 40 69 72 141 3 33 40 33 35 35/70 50.0 12/50 24.0 35/53 66.0 31 55 86 27 14 28 48 48 153
4 KOL USK 4. 10. 2023 40 59 78 137 19 39 32 34 32 33/73 45.2 11/42 26.2 38/56 67.9 28 50 78 20 14 27 45 45 126
4 SKS OPA 4. 10. 2023 40 78 98 176 20 45 33 42 56 39/74 52.7 23/53 43.4 29/36 80.6 24 44 68 33 15 32 38 39 192
4 DEC OLO 4. 10. 2023 40 74 75 149 1 42 34 36 37 38/85 44.7 15/46 32.6 28/42 66.7 16 64 80 24 11 23 46 48 150
4 OVA UNL 4. 10. 2023 40 62 91 153 29 42 35 44 32 34/79 43.0 19/50 38.0 28/46 60.9 24 61 85 31 24 34 40 40 161
5 PCE UNL 8. 10. 2023 40 81 97 178 16 42 41 51 44 44/70 62.9 19/50 38.0 33/44 75.0 17 43 60 37 7 18 39 41 199
5 OLO OVA 7. 10. 2023 40 97 88 185 9 41 43 52 49 47/84 56.0 12/38 31.6 55/70 78.6 23 48 71 27 17 39 51 55 183
5 SKS DEC 7. 10. 2023 40 80 76 156 4 39 28 43 46 32/72 44.4 17/47 36.2 41/52 78.8 21 49 70 34 15 29 44 48 164
5 USK OPA 7. 10. 2023 40 71 82 153 11 32 43 42 36 29/63 46.0 13/42 31.0 56/78 71.8 22 51 73 28 10 33 58 58 151
5 KOL BRN 7. 10. 2023 40 79 60 139 19 39 40 33 27 33/69 47.8 13/57 22.8 34/56 60.7 29 59 88 24 17 35 44 45 133
5 PIS NBK 8. 10. 2023 40 70 115 185 45 46 44 50 45 45/88 51.1 18/51 35.3 41/60 68.3 36 49 85 61 21 38 52 53 222
6 NBK PCE 11. 10. 2023 40 104 70 174 34 36 47 49 42 25/59 42.4 26/58 44.8 46/63 73.0 23 47 70 43 11 20 46 46 202
6 KOL PIS 11. 10. 2023 40 91 94 185 3 48 52 44 41 46/70 65.7 23/74 31.1 24/36 66.7 32 48 80 47 19 36 42 44 209
6 OPA BRN 11. 10. 2023 40 103 75 178 28 43 32 42 61 31/56 55.4 24/59 40.7 44/63 69.8 21 46 67 50 16 30 53 53 205
6 DEC USK 11. 10. 2023 40 93 79 172 14 46 48 45 33 37/74 50.0 21/51 41.2 35/52 67.3 28 45 73 41 18 32 41 43 181
6 OVA SKS 18. 10. 2023 40 98 68 166 30 34 35 43 54 46/83 55.4 12/39 30.8 38/53 71.7 17 56 73 30 21 32 39 39 182
6 UNL OLO 11. 10. 2023 40 105 87 192 18 41 52 59 40 54/92 58.7 17/40 42.5 33/38 86.8 15 47 62 41 13 31 39 41 213
7 OLO PCE 14. 10. 2023 40 87 86 173 1 40 54 45 34 42/84 50.0 20/56 35.7 29/35 82.9 25 52 77 28 8 16 41 41 190
7 UNL SKS 15. 10. 2023 40 84 77 161 7 45 45 32 39 50/82 61.0 11/39 28.2 28/42 66.7 13 55 68 24 17 30 45 45 173
7 USK OVA 14. 10. 2023 40 83 69 152 14 49 25 30 48 33/68 48.5 14/49 28.6 44/66 66.7 24 53 77 26 4 32 47 48 139
7 BRN DEC 14. 10. 2023 40 101 79 180 22 56 56 42 26 41/80 51.3 19/51 37.3 41/56 73.2 19 56 75 38 11 23 50 50 205
7 PIS OPA 14. 10. 2023 40 94 91 185 3 50 43 46 46 33/65 50.8 29/75 38.7 32/49 65.3 37 50 87 55 25 43 44 46 204
7 NBK KOL 13. 10. 2023 40 81 59 140 22 55 26 27 32 30/65 46.2 21/65 32.3 17/20 85.0 27 55 82 35 10 24 29 29 164
8 PCE KOL 21. 10. 2023 40 86 61 147 25 32 39 38 38 38/79 48.1 16/61 26.2 23/35 65.7 25 68 93 26 5 10 36 36 167
8 OPA NBK 21. 10. 2023 40 85 98 183 13 49 50 37 47 41/70 58.6 18/54 33.3 47/62 75.8 25 47 72 38 19 38 59 62 194
8 DEC PIS 21. 10. 2023 40 103 93 196 10 52 52 46 46 41/67 61.2 17/62 27.4 63/90 70.0 29 56 85 43 25 35 58 61 204
8 OVA BRN 21. 10. 2023 40 79 83 162 4 44 32 42 44 43/83 51.8 13/38 34.2 37/51 72.5 19 53 72 27 13 32 44 45 166
8 UNL USK 22. 10. 2023 40 81 66 147 15 39 39 42 27 36/79 45.6 13/37 35.1 36/56 64.3 32 42 74 26 19 37 46 48 143
8 OLO SKS 21. 10. 2023 45 100 102 202 2 37 48 48 49 54/103 52.4 18/46 39.1 40/49 81.6 21 59 80 27 13 24 45 46 214
9 SKS PCE 28. 10. 2023 40 57 83 140 26 32 39 38 31 41/80 51.3 14/46 30.4 16/24 66.7 19 57 76 27 7 12 34 34 161
9 USK OLO 28. 10. 2023 40 81 70 151 11 42 29 34 46 41/84 48.8 13/36 36.1 30/52 57.7 25 54 79 38 5 28 42 46 159
9 BRN UNL 28. 10. 2023 40 70 89 159 19 45 37 35 42 49/83 59.0 16/51 31.4 13/23 56.5 24 51 75 38 14 26 35 35 186
9 PIS OVA 29. 10. 2023 40 83 80 163 3 42 55 32 34 45/88 51.1 17/48 35.4 22/36 61.1 25 56 81 45 19 42 40 40 184
9 NBK DEC 28. 10. 2023 40 94 75 169 19 47 43 31 48 42/68 61.8 16/50 32.0 37/55 67.3 19 49 68 41 21 41 40 40 180
9 KOL OPA 28. 10. 2023 40 90 89 179 1 45 28 54 52 36/68 52.9 21/65 32.3 44/60 73.3 24 59 83 39 18 25 45 49 200
10 PCE OPA 8. 11. 2023 40 91 103 194 12 59 40 53 42 45/67 67.2 23/66 34.8 35/56 62.5 20 54 74 54 15 22 46 46 229
10 DEC KOL 1. 11. 2023 40 89 70 159 19 45 39 32 43 39/81 48.1 21/57 36.8 18/27 66.7 28 55 83 39 19 26 32 32 190
10 OVA NBK 29. 11. 2023 40 59 93 152 34 37 39 34 42 33/70 47.1 15/45 33.3 41/56 73.2 24 50 74 28 24 39 46 49 148
10 PIS UNL 1. 11. 2023 40 78 87 165 9 32 42 47 44 36/68 52.9 20/66 30.3 33/48 68.8 33 50 83 45 18 38 42 42 186
10 OLO BRN 29. 11. 2023 40 96 82 178 14 50 40 33 55 55/101 54.5 11/31 35.5 35/51 68.6 21 56 77 39 10 28 48 48 196
10 SKS USK 1. 11. 2023 45 90 94 184 4 37 51 44 36 51/97 52.6 14/47 29.8 40/61 65.6 33 52 85 28 10 25 53 53 187
11 USK PCE 4. 11. 2023 40 86 71 157 15 39 41 43 34 40/72 55.6 12/46 26.1 41/48 85.4 15 53 68 20 8 19 43 44 159
11 SKS BRN 4. 11. 2023 40 76 80 156 4 41 37 40 38 46/88 52.3 12/33 36.4 28/37 75.7 18 50 68 30 11 21 33 33 179
11 OLO PIS 4. 11. 2023 40 81 98 179 17 44 53 43 39 44/93 47.3 23/52 44.2 22/37 59.5 22 61 83 44 15 27 37 37 200
11 UNL NBK 26. 11. 2023 40 85 78 163 7 40 41 36 46 37/70 52.9 19/49 38.8 32/44 72.7 19 53 72 27 23 43 42 42 172
11 KOL OVA 4. 11. 2023 40 67 65 132 2 41 28 36 27 36/79 45.6 9/53 17.0 33/39 84.6 24 64 88 19 10 22 38 41 128
11 OPA DEC 4. 11. 2023 40 116 91 207 25 49 44 63 51 50/89 56.2 22/57 38.6 41/62 66.1 28 53 81 46 17 27 49 52 221
12 PCE DEC 11. 11. 2023 40 64 99 163 35 33 44 40 46 41/82 50.0 16/59 27.1 33/46 71.7 26 65 91 37 20 27 39 40 191
12 OPA OVA 11. 11. 2023 40 80 75 155 5 32 44 37 42 35/63 55.6 20/52 38.5 25/39 64.1 21 43 64 42 21 41 42 42 167
12 KOL UNL 11. 11. 2023 50 112 108 220 4 48 40 51 39 53/90 58.9 27/76 35.5 33/56 58.9 31 66 97 42 17 28 46 49 238
12 NBK OLO 11. 11. 2023 40 95 71 166 24 42 39 42 43 48/90 53.3 14/55 25.5 28/35 80.0 32 53 85 45 15 28 37 37 197
12 PIS SKS 12. 11. 2023 40 104 69 173 35 52 40 44 37 54/92 58.7 15/51 29.4 20/35 57.1 26 53 79 51 29 36 39 41 213
12 BRN USK 11. 11. 2023 40 75 63 138 12 29 31 35 43 38/70 54.3 12/39 30.8 26/43 60.5 16 48 64 45 16 32 39 41 157
13 BRN PCE 18. 11. 2023 40 86 79 165 7 40 46 42 37 47/79 59.5 15/48 31.3 26/37 70.3 23 47 70 38 12 20 40 41 191
13 PIS USK 19. 11. 2023 40 59 77 136 18 40 41 21 34 38/75 50.7 10/45 22.2 30/46 65.2 23 55 78 39 24 31 38 38 161
13 SKS NBK 18. 11. 2023 40 57 91 148 34 39 42 26 41 43/68 63.2 12/41 29.3 26/36 72.2 20 35 55 28 19 39 41 41 150
13 OLO KOL 18. 11. 2023 40 78 80 158 2 41 39 42 36 39/71 54.9 18/61 29.5 26/38 68.4 20 59 79 35 14 26 35 37 173
13 UNL OPA 19. 11. 2023 40 91 96 187 5 45 56 35 51 38/81 46.9 27/63 42.9 30/40 75.0 29 55 84 38 9 25 38 40 208
13 OVA DEC 18. 11. 2023 40 80 71 151 9 43 44 39 25 40/79 50.6 12/37 32.4 35/49 71.4 18 53 71 32 13 27 43 44 168
14 OVA PCE 2. 12. 2023 40 87 75 162 12 39 33 42 48 44/80 55.0 12/46 26.1 38/48 79.2 23 50 73 31 8 22 40 41 169
14 DEC UNL 2. 12. 2023 40 93 82 175 11 40 46 45 44 43/82 52.4 17/50 34.0 38/54 70.4 21 56 77 35 16 30 44 47 185
14 OPA OLO 2. 12. 2023 45 97 94 191 3 48 36 49 33 46/88 52.3 18/58 31.0 45/74 60.8 31 66 97 47 14 30 53 54 212
14 SKS KOL 2. 12. 2023 40 93 100 193 7 51 48 41 53 46/75 61.3 23/51 45.1 32/36 88.9 19 40 59 39 12 27 40 41 216
14 NBK USK 2. 12. 2023 40 108 60 168 48 54 45 30 39 47/72 65.3 11/37 29.7 41/59 69.5 12 42 54 36 25 41 52 52 177
14 PIS BRN 3. 12. 2023 40 70 87 157 17 41 47 35 34 43/72 59.7 12/65 18.5 35/58 60.3 34 55 89 44 13 21 41 41 184
15 PIS PCE 10. 12. 2023 40 105 83 188 22 39 51 59 39 40/73 54.8 25/61 41.0 33/41 80.5 21 47 68 52 12 27 38 40 221
15 BRN NBK 9. 12. 2023 40 81 79 160 2 46 38 49 27 39/72 54.2 17/56 30.4 31/49 63.3 29 52 81 41 14 33 48 48 170
15 USK KOL 9. 12. 2023 40 102 76 178 26 38 43 43 54 47/83 56.6 18/45 40.0 30/46 65.2 14 60 74 49 10 23 43 43 213
15 OPA SKS 9. 12. 2023 40 110 67 177 43 45 45 51 36 42/72 58.3 18/54 33.3 39/56 69.6 23 49 72 49 22 36 44 45 203
15 OLO DEC 9. 12. 2023 40 83 90 173 7 41 54 45 33 43/79 54.4 13/39 33.3 48/65 73.8 19 54 73 40 8 27 46 46 189
15 UNL OVA 10. 12. 2023 40 94 88 182 6 49 44 44 45 48/75 64.0 15/48 31.3 41/49 83.7 20 41 61 27 20 24 44 44 198
16 UNL PCE 17. 12. 2023 50 100 101 201 1 45 52 32 35 54/100 54.0 17/64 26.6 42/54 77.8 35 60 95 43 9 18 48 48 228
16 OVA OLO 16. 12. 2023 40 81 64 145 17 33 38 35 39 39/73 53.4 14/54 25.9 25/35 71.4 26 52 78 29 14 26 33 33 160
16 DEC SKS 16. 12. 2023 40 81 69 150 12 44 34 36 36 38/78 48.7 15/42 35.7 29/49 59.2 24 55 79 32 17 33 40 40 162
16 OPA USK 16. 12. 2023 40 85 54 139 31 26 41 34 38 38/79 48.1 10/41 24.4 33/49 67.3 24 53 77 31 25 39 36 38 155
16 BRN KOL 16. 12. 2023 40 77 72 149 5 30 42 44 33 32/77 41.6 19/62 30.6 28/40 70.0 44 49 93 42 18 33 43 44 173
16 NBK PIS 16. 12. 2023 40 101 65 166 36 51 39 34 42 36/70 51.4 19/66 28.8 37/50 74.0 26 61 87 45 31 42 42 42 201
17 PCE NBK 20. 12. 2023 40 82 97 179 15 52 41 52 34 38/67 56.7 20/56 35.7 43/62 69.4 19 55 74 47 16 31 51 52 205
17 PIS KOL 20. 12. 2023 40 97 103 200 6 40 51 46 63 34/64 53.1 33/90 36.7 33/46 71.7 27 63 90 48 17 27 43 43 231
17 BRN OPA 6. 12. 2023 40 76 79 155 3 42 43 34 36 40/77 51.9 21/57 36.8 12/21 57.1 20 56 76 47 8 20 37 37 191
17 USK DEC 20. 12. 2023 40 77 79 156 2 36 39 52 29 39/73 53.4 12/36 33.3 42/60 70.0 22 41 63 46 4 24 45 47 173
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      SK Slavia Praha
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      Sršni Photomate Písek
      5
      SK Slavia Praha

      Doskoky

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Asistence

      1.
      2
      BK Opava
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      Sršni Photomate Písek
      5
      BK ARMEX Děčín

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      BK ARMEX Děčín

      Bloky

      3
      BC GEOSAN Kolín
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Kooperativa faktor

      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      BK Opava
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      BC GEOSAN Kolín

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BK ARMEX Děčín
      2
      BK KVIS Pardubice
      3
      BK Opava
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      Sršni Photomate Písek

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      BK Opava
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      Sršni Photomate Písek
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 41 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 39 SKS - UNL (92 : 101)
      3. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 PCE - PIS (100 : 104)
      4. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 SKS - PIS (115 : 112)
      5. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 36 SKS - PIS (115 : 112)
      6. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 33 PIS - SKS (74 : 56)
      7. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 33 PCE - DEC (64 : 99)
      8. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 33 KOL - UNL (112 : 108)
      9. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 32 DEC - PIS (103 : 93)
      10. Williams Francis Monterio Tavares SK Slavia Praha 32 OLO - SKS (100 : 102)
      11. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 32 SKS - DEC (80 : 76)
      12. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 32 KOL - UNL (112 : 108)
      13. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 31 OPA - KOL (89 : 82)
      14. Šimon Puršl BK Opava 31 PIS - OPA (94 : 91)
      15. Teddy Okereafor SK Slavia Praha 31 PCE - SKS (84 : 75)
      16. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 31 PIS - OLO (83 : 93)
      17. Radovan Kouřil BK Opava 31 UNL - OPA (91 : 96)
      18. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 30 KOL - PIS (91 : 94)
      19. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 30 OVA - DEC (80 : 71)
      20. Jase Christoff Townsend BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - PIS (96 : 78)
      21. Zdravko Bošković BC GEOSAN Kolín 30 KOL - PCE (73 : 82)
      22. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 29 PIS - PCE (105 : 83)
      23. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 29 KOL - OPA (90 : 89)
      24. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      25. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 29 SKS - OVA (80 : 89)
      26. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 29 DEC - PCE (111 : 112)
      27. Amin Adamu BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - UNL (80 : 90)
      28. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 29 NBK - UNL (89 : 83)
      29. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 29 DEC - KOL (89 : 70)
      30. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 SKS - UNL (92 : 101)
      31. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - USK (81 : 66)
      32. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 DEC - UNL (93 : 82)
      33. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 28 OLO - PIS (96 : 78)
      34. Jakub Šiřina BK Opava 28 USK - OPA (71 : 82)
      35. Jakub Šiřina BK Opava 28 OVA - OPA (96 : 102)
      36. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OLO (105 : 87)
      37. Maverick Rowan SLUNETA Ústí nad Labem 28 PIS - UNL (78 : 87)
      38. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 28 DEC - USK (93 : 79)
      39. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 28 DEC - PIS (103 : 93)
      40. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 27 OVA - SKS (98 : 68)
      41. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 27 DEC - NBK (83 : 66)
      42. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 27 KOL - SKS (85 : 75)
      43. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - NBK (85 : 78)
      44. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 27 UNL - KOL (86 : 97)
      45. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 27 OPA - UNL (88 : 79)
      46. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 27 PCE - UNL (81 : 97)
      47. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - OVA (97 : 88)
      48. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 27 PCE - KOL (86 : 61)
      49. Šimon Puršl BK Opava 27 OLO - OPA (77 : 88)
      50. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - PCE (87 : 86)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 19 PIS - KOL (97 : 103)
      2. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 18 OLO - SKS (100 : 102)
      3. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 18 UNL - PIS (75 : 67)
      4. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 16 UNL - KOL (86 : 97)
      5. Šimon Puršl BK Opava 16 PIS - OPA (94 : 91)
      6. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 16 NBK - SKS (111 : 57)
      7. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 16 OPA - KOL (92 : 80)
      8. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 16 NBK - OPA (93 : 72)
      9. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 16 OLO - KOL (78 : 80)
      10. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - USK (81 : 66)
      11. Elyjah David Williams NH Ostrava 15 OVA - OLO (81 : 64)
      12. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 15 PIS - OLO (83 : 93)
      13. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 15 OPA - OLO (97 : 94)
      14. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 14 PCE - OVA (70 : 61)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 14 OLO - UNL (80 : 90)
      16. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 KOL - PIS (91 : 94)
      17. Bienvenu Mbida USK Praha 14 USK - NBK (79 : 84)
      18. Tomas Zdanavičius Basket Brno 14 NBK - BRN (69 : 72)
      19. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - PCE (100 : 101)
      20. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 OVA - PIS (90 : 71)
      21. Chase Michael Jeter NH Ostrava 14 OVA - PIS (88 : 70)
      22. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 14 DEC - PCE (111 : 112)
      23. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 14 PCE - PIS (100 : 104)
      24. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 PIS - PCE (105 : 83)
      25. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 14 PCE - OLO (92 : 82)
      26. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 OVA - UNL (62 : 91)
      27. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - SKS (85 : 75)
      28. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 13 UNL - KOL (86 : 97)
      29. Patrick Samoura USK Praha 13 PCE - USK (79 : 75)
      30. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - UNL (112 : 108)
      31. Nakye Sanders ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (43 : 87)
      32. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 13 BRN - PCE (86 : 79)
      33. Kameron Jamal Chatman BK KVIS Pardubice 13 UNL - PCE (100 : 101)
      34. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - OVA (94 : 87)
      35. Bienvenu Mbida USK Praha 13 UNL - USK (85 : 73)
      36. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 OPA - PIS (105 : 94)
      37. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - UNL (78 : 87)
      38. Elyjah David Williams NH Ostrava 13 OLO - OVA (97 : 88)
      39. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 13 PIS - KOL (97 : 103)
      40. Chase Michael Jeter NH Ostrava 13 OVA - BRN (79 : 83)
      41. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - SKS (74 : 56)
      42. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - USK (67 : 66)
      43. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 12 BRN - OLO (71 : 65)
      44. Patrick Samoura USK Praha 12 OLO - USK (67 : 66)
      45. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 12 USK - OLO (81 : 70)
      46. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 12 KOL - PIS (91 : 94)
      47. Elyjah David Williams NH Ostrava 12 OVA - USK (76 : 70)
      48. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 SKS - PIS (115 : 112)
      49. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 DEC - PIS (103 : 93)
      50. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 12 PCE - KOL (86 : 61)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Radovan Kouřil BK Opava 17 PCE - OPA (96 : 98)
      2. Jakub Šiřina BK Opava 16 OPA - BRN (103 : 75)
      3. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 16 PCE - PIS (100 : 104)
      4. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 15 PIS - OVA (83 : 80)
      5. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 14 DEC - UNL (93 : 82)
      6. Viktor Půlpán Basket Brno 14 BRN - DEC (101 : 79)
      7. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 13 PCE - UNL (92 : 74)
      8. Jakub Šiřina BK Opava 13 PCE - OPA (91 : 103)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - USK (93 : 79)
      10. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - PCE (111 : 112)
      11. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 OLO - PIS (81 : 98)
      12. Radovan Kouřil BK Opava 12 BRN - OPA (100 : 87)
      13. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 PIS - SKS (74 : 56)
      14. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 NBK - DEC (94 : 75)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 12 PCE - UNL (81 : 97)
      16. Martin Gniadek BK Opava 12 OPA - SKS (110 : 67)
      17. Jakub Šiřina BK Opava 12 OPA - DEC (116 : 91)
      18. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 KOL - NBK (74 : 99)
      19. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 DEC - PIS (103 : 93)
      20. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 PIS - OPA (94 : 91)
      21. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - KOL (89 : 70)
      22. Radek Pumprla SK Slavia Praha 11 OLO - SKS (86 : 91)
      23. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - PIS (103 : 93)
      24. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 PIS - NBK (70 : 115)
      25. Radovan Kouřil BK Opava 11 OPA - KOL (92 : 80)
      26. Ondřej Šiška Basket Brno 11 SKS - BRN (76 : 80)
      27. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 11 PCE - USK (79 : 75)
      28. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 PIS - KOL (97 : 103)
      29. Jakub Šiřina BK Opava 11 KOL - OPA (90 : 89)
      30. Viktor Půlpán Basket Brno 10 BRN - OLO (71 : 65)
      31. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 UNL - DEC (88 : 95)
      32. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 10 OPA - KOL (92 : 80)
      33. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 DEC - PCE (76 : 79)
      34. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 PCE - DEC (64 : 99)
      35. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 10 USK - KOL (89 : 80)
      36. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 10 PCE - BRN (91 : 73)
      37. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 OPA - PIS (105 : 94)
      38. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 OLO - PIS (96 : 78)
      39. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 10 PCE - OPA (91 : 103)
      40. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 OLO - UNL (80 : 90)
      41. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 10 PCE - NBK (82 : 97)
      42. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 10 USK - KOL (102 : 76)
      43. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 PIS - NBK (70 : 115)
      44. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 10 KOL - PIS (91 : 94)
      45. Matej Majerčák NH Ostrava 10 OVA - USK (76 : 70)
      46. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - OPA (91 : 96)
      47. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 9 PIS - UNL (78 : 87)
      48. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 9 PIS - NBK (70 : 115)
      49. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 9 OLO - KOL (78 : 80)
      50. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 9 BRN - PCE (86 : 79)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 48 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 PCE - PIS (100 : 104)
      3. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Zdravko Bošković BC GEOSAN Kolín 45 KOL - PCE (73 : 82)
      5. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 44 PCE - DEC (64 : 99)
      6. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 43 OLO - PIS (96 : 78)
      7. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 42 PIS - OLO (83 : 93)
      8. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 42 OVA - SKS (98 : 68)
      9. Jakub Šiřina BK Opava 41 OVA - OPA (96 : 102)
      10. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 41 OLO - USK (67 : 66)
      11. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 41 NBK - SKS (111 : 57)
      12. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 41 PIS - SKS (74 : 56)
      13. Rashad Kytel Madden NH Ostrava 40 OVA - PCE (87 : 75)
      14. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - PIS (115 : 112)
      15. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - UNL (92 : 101)
      16. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 40 OLO - UNL (80 : 90)
      17. Šimon Puršl BK Opava 40 PIS - OPA (94 : 91)
      18. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 39 SKS - DEC (80 : 76)
      19. Jakub Šiřina BK Opava 38 USK - OPA (71 : 82)
      20. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 38 UNL - OPA (91 : 96)
      21. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 38 DEC - NBK (83 : 66)
      22. Patrick Samoura USK Praha 38 USK - PIS (87 : 83)
      23. Teddy Okereafor SK Slavia Praha 38 PCE - SKS (84 : 75)
      24. Radovan Kouřil BK Opava 38 UNL - OPA (91 : 96)
      25. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 38 KOL - PCE (63 : 89)
      26. Kameron Jamal Chatman BK KVIS Pardubice 37 UNL - PCE (100 : 101)
      27. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 37 KOL - PIS (91 : 94)
      28. Amin Adamu BK REDSTONE Olomoucko 37 OLO - SKS (86 : 91)
      29. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 36 BRN - PIS (71 : 84)
      30. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 36 OLO - SKS (100 : 102)
      31. Bienvenu Mbida USK Praha 36 USK - NBK (79 : 84)
      32. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 36 KOL - UNL (112 : 108)
      33. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 36 DEC - PIS (103 : 93)
      34. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 36 SKS - UNL (92 : 101)
      35. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 36 PIS - OLO (83 : 93)
      36. Jase Christoff Townsend BK REDSTONE Olomoucko 36 OLO - PIS (96 : 78)
      37. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 36 OPA - DEC (81 : 85)
      38. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 35 OPA - PIS (105 : 94)
      39. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 35 SKS - OLO (81 : 90)
      40. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 35 PIS - PCE (105 : 83)
      41. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 34 DEC - USK (93 : 79)
      42. Tomas Zdanavičius Basket Brno 34 NBK - BRN (69 : 72)
      43. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 34 PIS - BRN (70 : 87)
      44. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - PCE (87 : 86)
      45. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 34 PIS - SKS (104 : 69)
      46. Elyjah David Williams NH Ostrava 34 OVA - DEC (80 : 71)
      47. Šimon Puršl BK Opava 34 OPA - DEC (116 : 91)
      48. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 34 SKS - UNL (92 : 101)
      49. Jakub Mokráň BK Opava 34 OPA - DEC (116 : 91)
      50. Elyjah David Williams NH Ostrava 34 OVA - USK (76 : 70)
      <
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 6 SKS - BRN (76 : 80)
      2. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 5 USK - KOL (89 : 80)
      3. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 5 BRN - NBK (81 : 79)
      4. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 5 BRN - DEC (101 : 79)
      5. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 4 BRN - OPA (100 : 87)
      6. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - OVA (97 : 88)
      7. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 4 BRN - SKS (83 : 65)
      8. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 3 BRN - UNL (70 : 89)
      9. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 3 NBK - UNL (89 : 83)
      10. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 3 KOL - PCE (63 : 89)
      11. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      12. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 3 NBK - BRN (87 : 59)
      13. Myles Stephens ERA Basketball Nymburk 3 NBK - BRN (87 : 59)
      14. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 3 PCE - OLO (92 : 82)
      15. Chase Michael Jeter NH Ostrava 3 OVA - PCE (87 : 75)
      16. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 NBK - OVA (96 : 49)
      17. Chris Vogt BK REDSTONE Olomoucko 3 PIS - OLO (83 : 93)
      18. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 3 BRN - OLO (71 : 65)
      19. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 3 NBK - PCE (104 : 70)
      20. Roger Jackson Hemphill BK REDSTONE Olomoucko 3 DEC - OLO (74 : 75)
      21. Marcel Bátovský USK Praha 3 OPA - USK (85 : 54)
      22. Myles Stephens ERA Basketball Nymburk 3 USK - NBK (79 : 84)
      23. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OPA (77 : 88)
      24. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 3