Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 2 23. 9. 2023
So 15:30
NH Ostrava
BK Opava
96
102
16
24
43
33
65
57
81
81
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 12 27. 9. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
99
63
24
17
47
35
74
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 30. 9. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
70
61
16
14
41
26
56
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 4. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 26 7. 10. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
97
88
20
21
45
39
73
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 14. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
83
69
23
26
38
36
61
43
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
6. 35 18. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
98
68
23
11
40
29
71
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 21. 10. 2023
So 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
79
83
28
16
44
32
63
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 29. 10. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
83
80
24
18
51
46
63
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 4. 11. 2023
So 15:45
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
67
65
21
20
34
35
54
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
12. 68 11. 11. 2023
So 17:00
BK Opava
NH Ostrava
80
75
13
19
37
39
59
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 18. 11. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
80
71
23
20
49
38
67
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 57 29. 11. 2023
St 17:00
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
59
93
15
22
26
50
48
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
14. 79 2. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
87
75
18
21
39
33
58
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 10. 12. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 92 16. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
81
64
21
12
37
34
62
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 101 20. 12. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
70
85
20
23
40
47
60
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
18. 105 30. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
USK Praha
76
70
20
20
33
37
58
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 3. 1. 2024
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
94
69
23
18
51
37
73
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 6. 1. 2024
So 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
88
70
27
11
44
33
64
45
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
21. 123 13. 1. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
96
49
15
13
48
24
75
33
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 20. 1. 2024
So 18:00
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
83
74
16
17
40
41
58
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 134 28. 1. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
94
87
21
22
41
47
64
63
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 135 3. 2. 2024
So 18:00
SK Slavia Praha
NH Ostrava
80
89
10
25
31
49
55
71
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 138 7. 2. 2024
St 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
103
82
22
23
51
43
74
67
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 140 10. 2. 2024
So 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
90
71
24
20
52
35
67
55
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 141 2. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
64
79
28
17
38
39
48
63
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 146 10. 3. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
96
93
22
25
57
50
73
76
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 147 13. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
66
76
19
16
41
38
54
61
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 150 16. 3. 2024
So 19:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
68
76
18
19
29
41
45
59
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 144 20. 3. 2024
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
88
87
26
20
53
47
68
76
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 152 27. 3. 2024
St 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
81
64
20
27
41
46
60
54
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
11. 153 30. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
69
59
23
16
37
22
52
43
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
12. 156 6. 4. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
75
95
21
20
38
39
54
66
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 214 10. 4. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
76
83
17
11
36
41
57
61
Předkolo play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 216 12. 4. 2024
Pá 17:30
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
82
57
34
10
49
30
72
42
Předkolo play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 224 18. 4. 2024
Čt 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
2. 226 19. 4. 2024
Pá 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 232 22. 4. 2024
Po 19:00
NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 234 23. 4. 2024
Út 18:00
NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 238 26. 4. 2024
Pá 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 242 28. 4. 2024
Ne 17:30
NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 246 30. 4. 2024
Út 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats