Novinky

Aktuality

Sršni šestou z osmi v suchém triku

Písecký nováček přestal vítězit těsně a začal soupeře drtit. Po bezskrupulózní loupeži v Olomouci doma smetl Slavii rychlostí blesku, když už úvodní čtvrtinu dohry 12. kola ovládl 36-16 a lehce získal již šestou výhru z posledních osmi zápasů (104-69).

Aktuality

Epické drama v Kolíně, propadák Beksy

Pěti zápasy dvanáctého kola pokračoval na svatomartinskou sobotu program Kooperativa NBL. V očekávaném duelu mezi Brnem a USK se radoval domácí celek, téměř nekonečnou a neuvěřitelně dramatickou bitvu v Kolíně zvládl domácí tým s Ústím až po druhém prodloužení. Nymburk si doma snadno poradil s Olomouckem, Děčín neměl problémy v Pardubicích a mistr až po boji zdolal doma Novou huť.

MVP měsíce

Mistr šachu: Chtěl jsem to jinak než Westbrook

Když dva roky zpátky završil nespoutaný rozehrávač Russell Westbrook jako super hvězda NBA už svou čtvrtou sezonu za pět let s nevídaným průměrem triple doublu, tedy se třemi dvoucifernými statistikami, jeho to podle všeho nechávalo poměrně v klidu.

Kooperativa Faktor

Přepište dějiny! Kooperativa Faktor vede Čech

Ještě před sezonou při otázce na to, jak se jako častý dunker těší na Kooperativa Faktor, nejevil tento ligový nováček přehnané nadšení z šance na lov stotisícové prémie pro vítěze. Ovšem realita v polovině základní části, kdy má jeho Písek odehráno zatím devět zápasů, je docela jiná.

Evropské poháry

Nymburk si zašlápl štěstí. Jen Hanáci křepčí

Jediný ze čtyř zástupců NBL zažil během středečního eurovečera radost, když zbylé trio shodně padlo v koncovkách. Úspěšným celkem bylo Olomoucko, které doma rozbilo v Alpe Adria Cupu posledního finalistu soutěže z Vídně (100-84) a získalo druhou výhru.