Vyhledávaní

Ex-Orel Palyza dobyl Hanou

DOHRÁVKA 19. KOLA Válečníci to v Prostějově neměli ani trochu lehké, přesto nakonec v dohrávce 19. kola ukořistili důležitou výhru 71-76, která jim zajistila odskok dvou vítězství od Kolína. Naopak Orli nyní zaostávají o výhru za A1 a tři kola do konce základní části je tak čeká hodně těžká práce.

Sluneta se klaní Michalu Šotnarovi!

ECHO NEDĚLE V NBL Jedna jasná záležitost a jedno super drama. To byla nedělní nabídka 19. kola na pardubické a ústecké palubovce. Beksa s Lions potvrdila svou aktuální formu a Pandám uchoval šanci na A1 hrdina posledních dvou minut Michal Šotnar.

Večer marných comebacků domácích

ECHO SOBOTY V NBL Velký lup USK, který využil slabšího střeleckého dne i nakonec neúspěšného finiše domácích Medvědů. Opavské K.O. ve druhé čtvrtině ve Svitavách, po němž se už Tuři marně zvedali z provazů. A hvězdná třetí čtvrtina NH proti Nymburku, která však nestačila na celkový úspěch. Takové byly tři sobotní duely 19. kola, jež bez výjimky uchvátili hosté.

Lazarety ve Svitavách a boje o A1 hoří

PREVIEW 19. KOLA Do tří dnů je rozloženo 19. dějství Kooperativa NBL, jež začne v sobotu duely poslední Ostravy s prvním Nymburkem, čtvrtého Kolína se sdíleně šestým USK a oslabených Svitav s oslabenou Opavou. V neděli bude Beksa doma favoritem proti Lions a Ústí se bude snažit rovněž v domácím prostředí skolit Brno. V pondělí pak jdou do televize Orlové s Válečníky.

Oslabený obhájce trofeje vyloupil Děčín

ECHO 2. ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU Pardubická Beksa pokračuje ve spanilé jízdě sezonou a dál zůstává jako obhájce trofeje ve hře o Český pohár 2017. Ve druhém čtvrtfinále dobyla i bez čtyř guardů včetně svého top skórera Burnetta horkou děčínskou palubovku (70-78), kde triumfovala díky umné hře pod koš. Odsud přetlačila Válečníky 28-40, v daných šestkách to pak bylo 9-18. Dílčím vítězstvím hostů byl i lepší doskok (36-42, z toho v druhé půli 15-24).

Dokud není konec, není konec!

INTERVIEW S PETREM BOHAČÍKEM I když se poslední dekádu pohybovala převážně ve středu ligové tabulky, vidět aktuálně tým Nové huti až na samém chvostu dvanáctičlenného pelotonu je pořád docela nezvyk. Ostravský tým zatím vyhrál pouze 4 z 18 utkání, přičemž jen v posledních šesti zápasech neuspěl pětkrát. Ve středu měl výjimečnou příležitost se psychicky zvednout ve čtvrtfinále Českého poháru, když do půle lámal souseda z Opavy k palubovce rozdílem 24 bodů. Už se skoro dotýkal závěrečného Hyundai Final-4, když vtom se něco zkazilo, a NH zápas ještě stihla prohrát, byť až po prodloužení. Nejen o téhle nevídaně promarněné příležitosti teď bude hovořit kapitán týmu Petr Bohačík.

Velká odveta o Final-4 v pátek třináctého!

PREVIEW 2. ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU Super atraktivní čtvrtfinále Českého poháru se dnes rozhoří úderem 18. hodiny na děčínské palubovce, kde půjde v pátek třináctého před kamerami TVCOM.cz skutečně o hodně – Válečníci se s Beksou utkají o postup do Hyundai Final-4, jež hostí 17. a 18. února Prostějov.

Opava o 24 dole, přesto je ve Final-4!

ECHO 1. ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU Poslední tým NBL se mohl tímhle zápasem po pěti porážkách z  šesti posledních ligových utkání postavit na nohy. A téměř dvě čtvrtiny pro to dělal maximum – lepším doskokem, 18 body z brejků i trestnou bilancí 20/14. Jenže ani vedení 54-30 mu nakonec k naplnění této mise nestačilo. NH Ostrava v prvním čtvrtfinále Českého poháru na domácí půdě nakonec padla 95-99 v prodloužení a promrhání tak jasného vedení bude její hráče strašit ještě hodně dlouho. Vítězná Opava naopak slaví velký postup do Hyundai Final-4, jímž obhájila své loňské postavení v soutěži.

Z PlayStationu jsem dobře věděl, jaké to je

INTERVIEW S "JORDANEM Z PRAHY" MICHALEM VOCETKOU Řečeno s Forrestem Gumpem, kariéra je jako bonboniéra a nikdy nevíš, jaký zápas na tebe čeká. Někdy příšerný, jindy průměrný a jednou, jednou třeba dojde i na takový, jaký zažil Michal Vocetka v pondělí v hlavním vysílacím čase. Dočkal se měsíc před třicátými narozeninami a ukázal tak i mnoha jiným, kteří běžně nejsou považováni za skórery, že v jednom zápase se může stát opravdu cokoli….

Pocit, jaký jsem v kariéře často neměl

10.1. INTERVIEW S LUKÁŠEM KOTASEM Se sdíleným třetím celkem francouzské ligy Pau-Orthez, jemuž v prvním duelu podlehli 101-66, se dnes od 18 hodin v domácí Tipsport aréně utkají hráči pardubické Beksy v rámci 4. kola druhé fáze FIBA Europe Cupu. Fanoušci mají k navštívení zápasu o motivaci navíc, neboť se jim skýtá šance na Ford Mondeo Vignale, který mohou vyhrát na celý víkend i s plnou nádrží. Ještě předtím je tu ale rozhovor s křídelníkem Lukášem Kotasem o tom, jak z pohledu Východočechů vypadala první polovina této fáze soutěže, v níž po třech venkovních bitvách zůstali bez vítězství.