Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 2 5. 10. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
98
96
17
15
40
43
58
59
77
77
86
86
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 9. 10. 2019
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
75
91
18
22
36
47
50
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 12. 10. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
63
87
14
19
33
36
50
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 19. 10. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
69
86
19
26
32
45
51
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 26 26. 10. 2019
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
71
78
17
16
33
42
47
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 30. 10. 2019
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
68
66
16
12
35
26
53
45
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 2. 11. 2019
So 17:30
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
87
11
17
32
35
55
56
78
78
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 9. 11. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
98
70
23
19
46
37
71
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 13. 11. 2019
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
73
71
18
19
33
33
46
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
10. 57 16. 11. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
82
84
16
23
37
41
57
59
72
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 22. 11. 2019
Pá 17:30
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
84
69
25
24
51
41
66
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 68 7. 12. 2019
So 17:00
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
86
66
20
11
54
31
66
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 11. 12. 2019
St 17:30
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
106
72
27
21
48
39
81
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 79 14. 12. 2019
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
87
70
20
17
45
39
68
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 20. 12. 2019
Pá 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
102
84
35
29
63
47
75
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 92 29. 12. 2019
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
100
76
23
19
50
41
81
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 101 4. 1. 2020
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
79
82
21
15
28
45
59
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 11. 1. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
94
98
23
25
46
41
70
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 15. 1. 2020
St 17:30
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
69
70
11
13
29
28
43
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 18. 1. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
82
18
23
32
48
53
66
74
74
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 123 25. 1. 2020
So 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
96
78
20
20
52
39
72
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 29. 1. 2020
St 17:30
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
77
70
17
22
36
38
53
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 163 5. 2. 2020
St 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
91
77
23
26
48
48
73
58
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 166 11. 2. 2020
Út 17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
81
93
19
13
40
34
59
69
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 159 15. 2. 2020
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
103
92
21
24
56
50
82
76
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 172 1. 3. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
98
83
17
25
49
47
76
62
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 180 7. 3. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
78
98
23
24
50
50
66
75
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 173 11. 3. 2020
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
87
73
19
24
46
45
61
58
skupina A1
Vysílame na TV Com
review