Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 18. 9. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
70
73
20
18
35
43
57
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 22. 9. 2021
St 17:30
BK Pardubice
BK ARMEX Děčín
97
73
26
26
52
40
70
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 25. 9. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
74
92
19
23
38
49
54
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 29. 9. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
84
85
21
21
44
50
62
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 2. 10. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
79
14
22
31
41
47
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 9. 10. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
68
82
16
11
28
34
49
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 13. 10. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
80
89
19
19
37
39
55
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 16. 10. 2021
So 18:00
GBA Fio banka J. Hradec
BK ARMEX Děčín
66
94
6
15
24
43
53
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 23. 10. 2021
So 17:45
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
91
97
25
25
44
51
73
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 27. 10. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
83
67
26
25
45
39
60
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 30. 10. 2021
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
92
64
20
21
29
41
64
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 6. 11. 2021
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
86
73
26
14
48
36
59
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 13. 11. 2021
So 19:30
BK ARMEX Děčín
BK Pardubice
79
87
20
15
45
41
62
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 2. 12. 2021
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
63
21
19
41
34
57
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 94 5. 12. 2021
Ne 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
95
96
22
22
49
39
73
61
87
87
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 11. 12. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
87
79
28
15
47
32
68
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 18. 12. 2021
So 17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
74
92
23
28
32
53
60
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 28. 12. 2021
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
GBA Fio banka J. Hradec
95
84
24
14
53
38
76
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 29. 12. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
96
89
29
21
56
42
72
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 7. 1. 2022
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
88
65
23
22
47
44
61
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 11. 1. 2022
Út 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
72
91
10
15
31
36
51
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 15. 1. 2022
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
77
73
23
18
43
32
53
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 134 29. 1. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
79
81
11
20
40
42
58
61
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 135 5. 2. 2022
So 18:00
GBA Fio banka J. Hradec
BK ARMEX Děčín
80
87
22
19
46
42
65
60
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 138 12. 2. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
102
88
23
21
49
36
71
66
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 140 16. 2. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
92
84
21
20
46
41
71
65
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 141 19. 2. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
GBA Fio banka J. Hradec
87
71
19
26
47
33
64
53
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 144 5. 3. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
97
93
22
26
50
48
74
68
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 146 9. 3. 2022
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
86
83
21
24
43
38
67
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 147 16. 3. 2022
St 20:15
GBA Fio banka J. Hradec
BK ARMEX Děčín
106
75
17
17
46
41
76
57
Skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
9. 150 23. 3. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
79
65
16
21
37
35
54
49
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 152 26. 3. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
95
59
29
11
49
27
70
44
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
11. 153 30. 3. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
GBA Fio banka J. Hradec
87
73
27
12
52
29
70
48
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
12. 156 4. 4. 2022
Po 18:00
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
92
86
17
21
39
37
74
59
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 214 9. 4. 2022
So 20:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
78
76
29
20
47
42
59
64
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
2. 216 11. 4. 2022
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
80
66
23
18
38
35
64
48
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
3. 218 13. 4. 2022
St 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
80
91
20
29
41
47
59
70
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
1. 224 17. 4. 2022
Ne 13:30
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
89
74
23
14
42
34
61
54
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 226 18. 4. 2022
Po 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
91
84
18
18
33
45
56
63
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 232 21. 4. 2022
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
72
92
15
24
37
51
43
76
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 234 22. 4. 2022
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
70
115
12
32
30
60
51
85
Play off
Vysílame na TV Com
review