Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 23. 9. 2023
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
64
62
17
23
32
34
46
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 27. 9. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
91
73
29
16
49
30
71
55
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
4. 20 4. 10. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
69
72
13
20
37
36
50
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 7. 10. 2023
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
79
60
27
12
49
30
64
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 11. 10. 2023
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
103
75
20
23
41
34
64
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
7. 40 14. 10. 2023
So 18:30
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
101
79
31
25
59
53
82
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 21. 10. 2023
So 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
79
83
28
16
44
32
63
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 28. 10. 2023
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
11. 62 4. 11. 2023
So 20:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
76
80
21
20
38
40
55
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 11. 11. 2023
So 15:30
Basket Brno
USK Praha
75
63
17
12
33
27
51
44
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
13. 73 18. 11. 2023
So 19:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
86
79
22
18
44
42
61
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 25. 11. 2023
So 15:00
Basket Brno
Sršni Photomate Písek
71
84
15
27
25
44
48
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 59 29. 11. 2023
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
96
82
27
23
49
41
67
56
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
14. 84 3. 12. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
Basket Brno
70
87
23
18
41
47
55
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 6. 12. 2023
St 18:00
Basket Brno
BK Opava
76
79
22
20
46
39
62
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 86 9. 12. 2023
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
81
79
25
21
45
39
68
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 16. 12. 2023
So 15:00
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
77
72
25
5
42
30
63
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 30. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
70
58
15
13
40
31
54
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 3. 1. 2024
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
94
69
23
18
51
37
73
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 7. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 13. 1. 2024
So 19:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
71
65
21
14
36
38
59
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 20. 1. 2024
So 18:00
Basket Brno
SK Slavia Praha
83
65
23
15
42
35
67
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
1. 157 28. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 4. 2. 2024
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
64
72
15
16
34
34
51
54
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 7. 2. 2024
St 18:00
USK Praha
Basket Brno
63
66
16
15
30
34
45
51
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 169 10. 2. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
100
87
36
26
61
49
76
67
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 173 28. 2. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
87
59
21
14
41
32
67
45
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 177 2. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
112
62
26
23
50
42
82
53
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
7. 181 6. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
91
85
24
22
47
37
67
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 185 9. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
82
70
23
23
36
41
60
52
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 189 13. 3. 2024
St 18:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
72
80
15
18
40
33
56
54
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 193 16. 3. 2024
So 14:30
Basket Brno
USK Praha
82
65
17
18
39
31
57
47
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 197 20. 3. 2024
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
99
71
18
22
37
36
64
53
Nadstavbová část – skupina A1
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
12. 201 27. 3. 2024
St 17:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
74
79
24
14
37
31
51
52
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 205 30. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
93
101
24
27
43
53
67
80
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 209 6. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
77
79
24
21
45
42
64
63
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 220 16. 4. 2024
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
69
64
11
11
20
27
45
46
Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 222 17. 4. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 228 20. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 230 21. 4. 2024
Ne 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 236 24. 4. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 240 27. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 244 29. 4. 2024
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats