Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 23. 9. 2023
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
64
62
17
23
32
34
46
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 30. 9. 2023
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
75
73
26
17
46
43
57
54
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 21 4. 10. 2023
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
59
78
21
18
38
33
49
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 7. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
BK Opava
71
82
12
20
40
35
53
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 11. 10. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
93
79
28
18
54
40
75
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 14. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
83
69
23
26
38
36
61
43
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
8. 47 22. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 28. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
81
70
21
21
35
36
55
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 1. 11. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
USK Praha
90
94
22
15
46
42
66
66
84
84
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
11. 61 4. 11. 2023
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
86
71
19
20
41
39
61
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 11. 11. 2023
So 15:30
Basket Brno
USK Praha
75
63
17
12
33
27
51
44
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
13. 74 19. 11. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
USK Praha
59
77
18
22
35
46
39
63
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
14. 83 2. 12. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
108
60
30
24
57
42
79
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 87 9. 12. 2023
So 17:30
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
102
76
25
13
49
32
70
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 13. 12. 2023
St 17:00
USK Praha
Sršni Photomate Písek
87
83
18
28
43
47
66
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
16. 94 16. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
USK Praha
85
54
14
12
43
24
61
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 20. 12. 2023
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
77
79
16
20
35
40
65
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 30. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
USK Praha
76
70
20
20
33
37
58
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 3. 1. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 6. 1. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
67
66
13
10
39
28
49
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 13. 1. 2024
So 17:30
USK Praha
SK Slavia Praha
80
70
19
16
40
29
61
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 20. 1. 2024
So 18:00
BK KVIS Pardubice
USK Praha
79
75
16
16
33
28
53
43
65
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 158 27. 1. 2024
So 17:30
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
89
80
18
18
47
41
71
56
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 164 4. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 7. 2. 2024
St 18:00
USK Praha
Basket Brno
63
66
16
15
30
34
45
51
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 172 10. 2. 2024
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
79
84
18
18
38
41
59
59
73
73
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 174 28. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 179 2. 3. 2024
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 183 6. 3. 2024
St 18:00
BK Opava
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 186 9. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 192 13. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 193 16. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 200 20. 3. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 202 27. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 207 30. 3. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
14. 211 6. 4. 2024
So 18:00
USK Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview