Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
GBA Fio banka J. Hradec
23.1
2
BK ARMEX Děčín
20.0
3
GEOSAN Kolín
19.9
4
BK REDSTONE Olomoucko
19.6
5
USK Praha
18.9

Doskoky

1.
BK Opava
14.9
2
BK REDSTONE Olomoucko
11.3
3
ERA Basketball Nymburk
8.9
4
SLUNETA Ústí nad Labem
8.7
5
NH Ostrava
8.5

Asistence

1.
BK JIP Pardubice
7.6
2
Královští sokoli
7.1
3
SLUNETA Ústí nad Labem
7.0
4
BK Opava
6.9
5
GEOSAN Kolín
6.4

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK JIP Pardubice
80.0 %
2
BK Opava
71.4 %
3
ERA Basketball Nymburk
70.8 %
4
ERA Basketball Nymburk
69.2 %
5
BK JIP Pardubice
67.6 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
ERA Basketball Nymburk
63.2 %
2
BK JIP Pardubice
53.8 %
3
ERA Basketball Nymburk
53.1 %
4
BK JIP Pardubice
51.6 %
5
SLUNETA Ústí nad Labem
50.0 %

Kooperativa faktor

1.
ERA Basketball Nymburk
11.0
2
8.9
3
SLUNETA Ústí nad Labem
7.9
4
Basket Brno
5.1
5
BK REDSTONE Olomoucko
5.1

týmové statistiky

Vstřelené body

2
91.7
3
90.0
4
87.5

Obdržené body

3
79.6
4
80.2

Doskoky

1.
46.3
3
42.0
4
41.8

Úspěšnost střelby za 3B

2
38.5%

Úspěšnost střelby za 2B

2
54.4%
3
53.3%
4
52.1%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Roman Marko BRN R 35 9 29.1 10.6 1.1/2.6 43.5 1.9/6.7 28.3 2.7/3.0 88.9 0.4 2.9 3.3 6.0 0.9 1.4 0.5 2.8 0.0 13.1 1.6
2. Adam Číž KOL R 30 8 33.5 19.9 3.0/5.3 57.1 3.6/9.0 40.3 3.0/3.6 82.8 0.4 3.8 4.1 6.4 0.8 2.6 0.3 4.8 0.0 23.5 0.3
3. Peda Stamenkovic HKR R 33 7 33.7 7.0 1.1/4.3 26.7 1.1/3.0 38.1 1.3/1.4 90.0* 1.0 5.4 6.4 7.1 1.1 2.7 0.4 3.4 0.0 15.0 2.3
4. Kenneth Anthony Carpenter OLO R 25 8 34.5 15.5 5.0/10.1 49.4 1.1/2.8 40.9 2.1/2.6 81.0 0.6 3.9 4.5 6.1 1.5 2.6 0.3 2.9 0.0 17.8 1.9
5. Lamb Autrey UNL R/K 32 7 32.3 13.0 3.6/8.1 43.9 1.1/4.0 28.6 2.4/3.0 81.0 0.6 7.0 7.6 7.0 1.6 1.7 0.6 3.0 0.0 21.3 2.9
6. Jakub Šiřina OPA R 33 7 27.7 18.3 5.6/8.6 65.0 1.6/4.7 33.3 2.4/3.1 77.3 1.0 2.9 3.9 6.9 2.6 3.0 0.3 3.3 0.0 22.6 1.0
7. Viktor Půlpán BRN R 25 9 27.4 11.2 3.8/7.6 50.0 0.4/2.1 21.1 2.3/3.2 72.4 1.6 2.2 3.8 4.9 1.3 2.1 0.3 4.0 0.0 14.1 0.7
8. Ondřej Šiška DEC R 27 8 31.9 15.8 3.9/7.3 53.4 1.5/5.4 27.9 3.5/5.1 68.3 0.8 3.0 3.8 5.1 1.9 4.1 0.2 5.8 0.0 17.0 2.0
9. Tomáš Vyoral PCE R 29 5 27.0 14.4 3.6/6.2 58.1 1.4/3.8 36.8 3.0/3.8 78.9 0.8 3.8 4.6 7.6 1.0 2.4 0.6 3.6 0.0 22.0 0.8
10. Jerrick Harding NBK R/K 23 8 21.6 18.8 5.3/8.1 64.6 2.3/4.9 46.2 1.5/1.9 80.0* 0.5 2.1 2.6 4.3 1.0 1.0 0.5 2.6 0.0 20.5 2.5
11. Radovan Kouřil OPA R 26 7 21.6 6.3 2.0/5.0 40.0 0.3/3.3 8.7 1.4/2.1 66.7 1.1 1.9 3.0 4.9 1.1 1.7 0.4 2.1 0.0 8.1 0.3
12. Torin Damon Dorn jr JHR K 25 8 32.9 23.1 9.1/15.8 57.9 0.4/2.9 13.0 3.8/5.5 68.2 1.5 4.4 5.9 4.1 2.4 3.4 0.2 6.1 0.0 25.9 4.3
13. Jahmal Jones UNL R 30 6 31.3 11.0 2.3/4.3 53.8 1.2/3.7 31.8 2.8/3.5 81.0 0.2 2.2 2.3 5.5 1.3 1.0 0.9 4.0 0.0 15.3 0.0
14. Issac Vann OVA K 26 9 29.6 13.3 3.8/7.6 50.0 0.7/2.3 28.6 3.8/5.1 73.9 1.3 3.8 5.1 3.3 2.6 1.9 0.2 4.0 0.0 17.8 2.2
15. Nikola Pešaković HKR R/K 30 8 28.9 16.8 3.9/7.3 53.4 1.6/5.1 31.7 4.1/5.1 80.5 1.0 3.1 4.1 3.8 1.5 2.6 0.2 3.8 0.0 16.0 0.5
16. Emmanuel Ubilla OVA R 35 7 28.6 13.9 2.0/4.7 42.4 2.4/6.3 38.6 2.6/2.9 90.0 0.4 3.1 3.6 3.9 1.0 1.9 0.3 3.1 0.0 15.4 0.6
17. Nathaniel West USK R/K 23 8 24.0 15.5 2.3/4.9 46.2 3.0/7.5 40.0 2.0/3.1 64.0 0.6 3.0 3.6 3.3 1.8 1.4 0.3 3.4 0.0 15.6 1.3
18. Robert Rožánek KOL R 25 8 19.5 10.3 2.8/4.5 61.1 1.1/2.8 40.9 1.4/2.0 68.8 0.1 1.5 1.6 3.3 0.4 1.4 0.3 3.9 0.0 12.9 0.3
19. Colbey Ross NBK R 23 4 22.3 15.0 4.3/6.0 70.8 1.5/4.3 35.3 2.0/3.0 66.7 0.0 2.0 2.0 5.8 1.0 2.8 0.5 3.5 0.0 16.3 2.0
20. Lukáš Feštr OLO R 27 8 30.0 9.5 1.0/2.9 34.8 2.0/4.8 42.1 1.5/1.6 92.3* 0.0 2.3 2.3 2.9 0.3 1.4 0.3 2.1 0.0 8.0 0.0
21. Marek Vyroubal USK R 20 8 28.8 10.8 3.1/6.3 50.0 0.5/2.4 21.1 3.0/3.8 80.0 1.4 2.5 3.9 2.8 1.1 2.0 0.2 4.0 0.0 12.4 0.8
22. Eduard Kotásek DEC R 23 6 24.7 5.2 1.3/3.8 34.8 0.3/1.7 20.0* 1.5/2.3 64.3 1.0 2.0 3.0 3.7 1.0 2.2 0.3 3.0 0.0 5.3 1.3
23. Dantez Walton PCE P 23 6 32.7 12.0 2.8/5.5 51.5 1.8/6.7 27.5 0.8/1.8 45.5* 1.3 6.5 7.8 3.7 1.3 2.3 0.3 2.0 0.0 13.3 0.0
24. Keith Alexander Smith JHR R 24 4 24.3 3.0 0.5/4.3 11.8 0.5/1.8 28.6* 0.5/1.0 50.0* 0.5 1.8 2.3 5.3 0.8 0.8 1.8 1.8 0.0 4.0 2.0
25. Radim Klečka OPA R/K 31 7 22.7 11.9 2.0/4.4 45.2 2.1/5.9 36.6 1.4/1.4 100.0* 0.6 0.7 1.3 2.9 0.9 1.6 0.3 1.4 0.0 9.0 0.0
26. Petr Šafarčík PCE R/K 27 5 28.0 9.8 2.8/6.6 42.4 0.8/2.0 40.0 1.8/2.2 81.8 1.0 3.4 4.4 3.6 0.6 1.0 0.7 2.4 0.0 12.0 0.8
27. Marek Welsch JHR R 22 7 18.7 6.4 1.6/3.7 42.3 0.7/3.4 20.8 1.1/1.3 88.9* 0.4 1.3 1.7 2.4 0.6 1.4 0.2 2.6 0.0 6.3 0.0
28. Vojtěch Hruban NBK K 32 8 22.0 15.6 3.4/6.0 56.3 2.1/4.0 53.1 2.5/3.0 83.3 1.3 2.0 3.3 2.1 2.4 1.5 0.2 2.3 0.0 17.0 1.4
29. Petr Benda NBK P 39 8 19.8 5.6 1.9/4.0 46.9 0.5/1.5 33.3* 0.4/0.5 75.0* 1.8 3.5 5.3 2.1 1.0 1.3 0.2 1.3 0.0 8.6 0.3
30. Hunter Mickelson BRN P 29 9 25.0 13.3 5.2/10.4 50.0 0.2/0.3 66.7* 2.2/3.6 62.5 2.8 4.9 7.7 1.9 1.0 1.7 0.1 2.7 0.0 16.7 5.1
31. Martin Nábělek OVA R 23 9 18.2 3.9 0.4/1.4 30.8* 0.7/3.7 18.2 1.0/1.2 81.8* 0.2 1.1 1.3 1.9 0.6 1.1 0.2 1.6 0.0 1.6 0.4
32. Richard Bálint BRN R/K 18 9 17.4 9.7 1.0/2.0 50.0 2.3/4.7 50.0 0.7/0.8 85.7* 0.7 0.6 1.2 1.8 0.6 1.3 0.1 1.2 0.0 7.7 0.9
33. Filip Kroutil DEC K 25 8 28.5 9.1 1.8/3.3 53.8 1.5/5.5 27.3 1.1/1.4 81.8* 1.0 1.9 2.9 1.9 0.9 1.8 0.1 1.6 0.0 7.8 0.5
34. Rashad Kytel Madden BRN K 29 5 27.0 15.4 3.6/7.0 51.4 0.6/3.4 17.6 6.4/7.2 88.9 0.8 4.2 5.0 3.0 0.8 2.2 0.3 5.4 0.0 18.4 1.0
35. Jakub Nečas BRN K 17 9 25.3 8.3 1.6/2.7 58.3 1.0/3.6 28.1 2.2/2.6 87.0 0.7 3.9 4.6 1.7 0.8 2.0 0.1 2.4 0.0 9.6 2.8
36. Tomáš Kyzlink USK K 28 8 23.8 18.1 4.4/6.9 63.6 2.3/6.8 33.3 2.6/3.8 70.0 0.6 1.8 2.4 1.8 0.8 1.5 0.1 3.3 0.0 14.8 0.9
37. Lukáš Stegbauer JHR K/P 26 8 27.5 8.8 1.1/2.6 42.9 2.1/5.9 36.2 0.1/0.1 100.0* 0.9 3.1 4.0 1.8 0.4 1.0 0.2 1.3 0.0 9.4 0.3
38. Spencer Svejcar UNL K 26 7 35.1 15.0 2.7/5.7 47.5 2.4/7.6 32.1 2.3/2.6 88.9 0.7 3.0 3.7 2.0 1.1 1.4 0.2 2.6 0.0 13.4 1.0
39. Jakub Tůma NBK R 23 4 25.8 7.5 2.3/3.3 69.2 0.8/1.5 50.0* 0.8/1.3 60.0* 0.5 1.8 2.3 3.5 1.3 2.5 0.4 3.0 0.0 10.3 0.0
40. Lukáš Palyza NBK K 31 8 23.1 13.9 1.5/2.5 60.0 3.0/4.8 63.2 1.9/2.0 93.8 0.5 1.9 2.4 1.6 0.9 1.4 0.1 2.0 0.0 14.4 0.3
41. Jan Štěrba USK K/P 26 8 24.4 9.0 2.1/3.4 63.0 0.9/2.9 30.4 2.1/3.3 65.4 1.9 4.9 6.8 1.6 0.3 1.0 0.2 2.8 0.0 13.3 2.1
42. Arsenije Vučkovič OLO K/P 23 8 31.4 16.3 5.0/10.5 47.6 0.5/1.6 30.8* 4.8/6.9 69.1 3.0 3.5 6.5 1.6 0.5 2.1 0.1 5.3 0.0 16.9 2.3
43. Martin Gniadek OPA P 31 5 23.0 12.6 2.2/4.0 55.0 2.2/5.0 44.0 1.6/1.8 88.9* 1.0 2.2 3.2 2.6 0.8 1.6 0.3 1.4 0.0 11.0 1.4
44. Matěj Svoboda DEC K 25 8 32.3 20.0 4.5/9.6 46.8 2.5/8.1 30.8 3.5/4.1 84.8 1.4 5.3 6.6 1.6 1.4 1.6 0.1 4.1 0.0 18.3 1.8
45. Filip Šmíd OVA K 29 9 23.2 8.4 2.6/4.4 57.5 0.6/1.7 33.3* 1.7/2.3 71.4 0.9 2.7 3.6 1.3 0.4 1.2 0.1 2.6 0.0 9.8 0.7
46. Petr Bohačík OVA P 36 8 25.3 10.0 3.5/5.5 63.6 0.5/1.9 26.7* 1.5/3.6 41.4 3.6 4.9 8.5 1.5 0.9 2.1 0.1 3.6 0.0 14.6 0.0
47. Demajeo Wiggins OLO P 24 7 32.7 19.6 7.0/14.4 48.5 0.0/0.1 0.0* 5.6/7.6 73.6 2.7 8.6 11.3 1.7 1.3 3.9 0.1 6.3 0.0 25.3 5.1
48. Nikola Vujović HKR P 28 8 20.1 10.1 2.9/6.3 46.0 0.5/1.9 26.7* 2.9/4.1 69.7 2.5 2.3 4.8 1.5 0.5 1.3 0.2 3.9 0.0 12.3 1.3
49. Gorjok Gak NBK P 24 8 19.6 10.1 3.9/5.8 67.4 0.0/0.0 0.0* 2.4/4.0 59.4 2.0 6.9 8.9 1.5 0.8 1.3 0.2 3.0 0.0 18.0 11.0
50. Michal Mareš KOL K 28 8 31.9 11.1 1.3/4.1 30.3 2.3/6.1 36.7 1.9/3.1 60.0 0.8 1.9 2.6 1.5 1.0 1.4 0.1 2.5 0.0 6.0 0.3
51. Jakub Petráš KOL P 27 8 27.3 11.5 4.8/8.9 53.5 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.6 55.2 2.3 6.0 8.3 1.4 0.8 1.4 0.1 2.8 0.0 14.4 2.0
52. Demetre Rivers NBK R/K 25 8 20.5 6.6 1.9/3.0 62.5 0.6/2.4 26.3 1.0/1.6 61.5* 0.8 4.1 4.9 1.4 1.1 1.1 0.2 1.9 0.0 9.3 2.5
53. Richard Körner BRN P 30 9 27.1 9.7 3.0/6.0 50.0 0.7/1.9 35.3* 1.7/2.6 65.2 1.0 5.0 6.0 1.2 0.7 1.6 0.1 2.3 0.0 11.7 2.1
54. David Pekárek PCE K 25 6 29.3 16.5 2.0/4.3 46.2 2.7/5.2 51.6 4.5/5.7 79.4 1.0 5.2 6.2 1.8 0.5 2.2 0.1 4.3 0.0 19.0 1.0
55. Damonte Dodd DEC P 27 8 25.1 10.5 4.6/10.3 45.1 0.0/0.0 0.0* 1.3/3.8 33.3 3.0 5.3 8.3 1.4 0.5 2.0 0.1 2.9 0.0 12.1 4.4
56. David Škranc HKR K/P 25 7 26.7 9.9 3.1/4.9 64.7 1.1/3.6 32.0 0.1/0.4 33.3* 1.4 4.7 6.1 1.6 1.4 1.6 0.1 0.7 0.0 12.7 3.0
57. Alexandar Radukič OVA P 30 9 26.2 12.0 3.1/6.2 50.0 1.4/4.8 30.2 1.4/2.1 68.4 1.1 3.7 4.8 1.1 0.4 1.3 0.1 2.7 0.0 10.3 0.2
58. Jiří Jelínek KOL P 34 8 22.8 8.6 2.0/4.1 48.5 1.3/3.9 32.3 0.9/1.3 70.0* 1.8 5.3 7.0 1.3 0.1 0.6 0.3 1.4 0.0 8.6 0.3
59. Ondřej Švec USK R/K 18 8 16.4 6.5 1.4/2.1 64.7 0.5/1.9 26.7* 2.3/3.1 72.0 0.4 1.9 2.3 1.3 0.5 1.3 0.1 2.6 0.0 6.4 0.3
60. Ladislav Pecka UNL P 30 7 29.7 15.3 4.3/7.4 57.7 1.7/3.4 50.0 1.6/2.7 57.9 3.3 5.4 8.7 1.4 1.1 1.3 0.2 2.6 0.0 19.9 2.0
61. Michal Svoboda PCE K 22 6 18.5 6.0 0.8/1.7 50.0* 1.2/2.2 53.8 0.8/1.3 62.5* 0.2 1.5 1.7 1.7 1.2 2.2 0.1 1.3 0.0 5.3 0.0
62. Filip Novotný JHR R/K 21 8 23.1 7.8 1.3/3.1 40.0 1.6/7.4 22.0 0.4/0.8 50.0* 1.3 2.1 3.4 1.3 0.4 1.9 0.1 1.5 0.0 1.8 0.0
63. Ozren Pavlović HKR K/P 27 7 24.4 13.3 3.1/6.0 52.4 1.3/4.4 29.0 3.1/4.9 64.7 1.4 5.6 7.0 1.3 0.9 0.9 0.2 3.4 0.0 15.1 0.9
64. Jan Švandrlík OPA K/P 27 7 21.3 5.0 0.7/1.7 41.7* 1.1/4.1 27.6 0.1/0.3 50.0* 0.9 3.3 4.1 1.3 0.6 0.3 0.6 0.6 0.0 5.3 0.3
65. Filip Novotný KOL K 22 8 24.6 8.9 0.9/1.4 63.6* 2.3/4.9 46.2 0.4/0.8 50.0* 1.0 1.5 2.5 1.1 0.6 0.5 0.3 0.8 0.0 7.9 0.0
66. Pavol Lošonský KOL P 33 8 27.5 14.3 5.0/9.3 54.1 0.6/1.5 41.7* 2.4/3.1 76.0 2.0 6.3 8.3 1.1 0.1 2.4 0.1 2.9 0.0 16.3 0.3
67. Chimobi Ahinze Ikegwuruka JHR R/K 18 8 9.9 2.8 0.9/2.1 41.2 0.3/0.9 28.6* 0.3/0.8 33.3* 0.8 1.3 2.0 1.1 0.6 1.1 0.1 0.6 0.0 3.3 1.8
68. Kyle Mangas USK K 22 8 25.0 18.9 4.9/7.8 62.9 2.0/6.4 31.4 3.1/4.0 78.1 2.0 3.3 5.3 1.1 0.9 1.0 0.1 2.9 0.0 18.5 1.3
69. Filip Kábrt NBK K 19 6 14.7 1.7 0.7/1.0 66.7* 0.0/1.3 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.3 0.7 1.0 1.3 0.2 1.3 0.2 0.3 0.0 0.0 1.0
70. Mattias Markusson OPA P 25 7 27.0 14.1 5.3/8.6 61.7 0.0/0.1 0.0* 3.6/6.0 59.5 4.9 10.0 14.9 1.1 0.4 0.7 0.2 5.1 0.0 27.6 8.9
71. Ty Nichols DEC 25 2 28.0 16.0 5.0/9.0 55.6 0.5/1.5 33.3* 4.5/6.5 69.2 0.5 4.0 4.5 4.0 3.5 1.5 1.3 6.0 0.0 21.5 1.5
72. Matěj Burda PCE R 20 6 16.5 3.5 0.7/1.3 50.0* 0.3/1.5 22.2* 1.2/1.7 70.0* 0.7 1.3 2.0 1.3 0.3 0.5 0.4 1.5 0.0 4.5 0.0
73. Martin Mach DEC K/P 21 8 18.3 2.1 1.0/2.5 40.0 0.0/0.4 0.0* 0.1/0.3 50.0* 1.1 2.0 3.1 0.9 0.5 0.8 0.1 0.9 0.0 1.9 0.3
74. Luboš Kovář NBK P 20 8 21.1 7.8 2.4/3.9 61.3 0.6/2.5 25.0 1.1/1.8 64.3* 2.5 2.6 5.1 0.9 0.5 1.1 0.1 1.6 0.0 10.5 2.3
75. Erik Klepač OLO K 20 7 9.7 0.7 0.1/0.7 20.0* 0.1/0.9 16.7* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.6 0.7 1.0 0.3 0.7 0.2 0.3 0.0 -1.4 0.0
76. Kamil Švrdlík PCE P 34 6 24.7 10.7 4.2/6.2 67.6 0.0/0.3 0.0* 2.3/3.3 70.0 2.3 3.7 6.0 1.2 0.3 1.0 0.2 3.2 0.0 15.3 1.7
77. Jakub Slavík OPA K 22 7 22.4 8.7 2.0/4.4 45.2 0.9/2.7 31.6 2.1/3.1 68.2 2.1 3.3 5.4 1.0 1.0 2.0 0.1 3.0 0.0 9.9 1.3
78. František Fuxa USK P 21 8 16.1 3.3 1.4/3.0 45.8 0.1/0.4 33.3* 0.1/0.6 20.0* 2.1 2.6 4.8 0.9 0.0 0.8 0.1 0.6 0.0 4.1 0.8
79. Matěj Dáňa BRN K 17 7 10.4 2.7 0.7/1.0 71.4* 0.4/1.4 30.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.9 0.4 0.1 0.9 0.9 0.0 2.7 0.0
80. Štěpán Borovka JHR R/K 21 8 16.8 3.8 1.4/3.5 39.3 0.1/1.3 10.0* 0.6/1.4 45.5* 0.8 2.5 3.3 0.8 0.8 1.1 0.1 1.3 0.0 2.6 0.3
81. Cameron James Gregory JHR P 26 8 18.3 9.0 3.6/5.9 61.7 0.0/0.6 0.0* 1.8/2.5 70.0 2.5 3.1 5.6 0.8 1.1 0.5 0.2 1.8 0.0 12.6 2.0
82. Filip Zbránek OPA K/P 30 5 15.2 8.4 2.2/4.6 47.8 1.2/2.6 46.2 0.4/0.6 66.7* 1.0 1.4 2.4 1.2 0.8 0.4 0.6 1.0 0.0 6.6 0.0
83. Adam Goga HKR R/K 24 8 14.1 2.4 0.3/0.5 50.0* 0.5/2.3 22.2 0.4/0.6 60.0* 0.3 1.4 1.6 0.8 0.3 1.5 0.1 0.5 0.0 -0.3 0.8
84. František Váňa NBK K 23 8 11.5 4.1 0.8/1.1 66.7* 0.8/2.3 33.3 0.4/0.4 100.0* 0.4 1.3 1.6 0.8 0.3 0.8 0.1 0.6 0.0 3.0 0.6
85. Delvon Johnson UNL P 32 7 29.6 12.9 5.7/9.0 63.5 0.0/0.0 0.0* 1.4/3.0 47.6 3.1 3.3 6.4 0.9 0.6 0.9 0.1 3.3 0.0 17.3 7.9
86. Jakub Krakovič BRN P 31 5 16.4 4.8 1.0/2.2 45.5 0.2/1.0 20.0* 2.2/3.0 73.3 0.2 4.4 4.6 1.2 0.8 0.8 0.3 2.4 0.0 8.2 0.0
87. Jiří Dedek OVA R/K 25 8 10.6 1.6 0.1/0.9 14.3* 0.4/2.0 18.8 0.3/0.3 100.0* 0.4 0.9 1.3 0.8 0.5 1.0 0.1 0.6 0.0 -0.3 0.3
88. František Rylich NBK R/K 19 7 10.0 3.0 1.0/1.3 77.8* 0.3/1.3 22.2* 0.1/0.3 50.0* 0.0 1.1 1.1 0.9 0.0 0.3 0.4 0.6 0.0 2.7 0.9
89. Phil Henry PCE P 30 6 18.7 11.8 3.0/5.2 58.1 1.3/2.8 47.1 1.8/2.8 64.7 1.2 2.7 3.8 0.8 0.5 1.7 0.1 2.8 0.0 11.2 2.5
90. Ondřej Peterka HKR K/P 30 8 23.6 9.0 0.9/1.9 46.7* 2.3/5.0 45.0 0.5/0.5 100.0* 0.9 2.4 3.3 0.6 0.5 0.6 0.1 0.9 0.0 8.4 0.0
91. Peter Sedmák HKR P 36 8 20.1 13.0 4.3/7.5 56.7 0.8/2.4 31.6 2.3/3.0 75.0 2.0 2.6 4.6 0.6 0.3 1.5 0.1 3.3 0.0 11.8 2.8
92. Dominik Štěpán OLO P 23 8 12.8 3.3 1.4/2.3 61.1 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 1.6 1.9 3.5 0.6 0.4 1.3 0.1 0.9 0.0 4.8 3.5
93. Jiří Šoula HKR R/K 26 8 15.8 2.0 0.8/1.5 50.0* 0.0/1.4 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.3 1.8 0.5 0.8 0.8 0.1 1.1 0.0 2.5 0.0
94. Kevin Týml OVA K 19 7 10.0 3.9 0.9/1.1 75.0* 0.4/1.0 42.9* 0.9/1.0 85.7* 0.3 1.4 1.7 0.4 0.7 0.7 0.1 0.7 0.0 4.6 0.4
95. Jamaure Gregg DEC P 22 4 17.3 4.8 2.0/4.8 42.1 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.8 42.9* 2.3 2.3 4.5 0.8 0.5 1.0 0.2 1.5 0.0 5.3 1.8
96. Marcel Bátovský USK R/K 21 8 17.1 3.1 0.6/2.0 31.3 0.5/3.0 16.7 0.4/0.8 50.0* 0.8 2.1 2.9 0.4 1.0 0.6 0.1 0.9 0.0 1.6 1.0
97. Rostislav Jirák OLO R 21 7 6.0 1.3 0.4/0.7 60.0* 0.1/1.0 14.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.4 0.3 0.6 0.1 0.6 0.0 0.1 0.3
98. Tomáš Jansa BRN R 19 3 4.7 1.7 0.7/0.7 100.0* 0.0/1.3 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.0 0.3 0.3 1.0 0.3 0.3 1.0 0.3 0.0 1.3 0.0
99. Ian Michael Steere JHR P 22 8 16.5 7.1 2.3/5.0 45.0 0.5/2.5 20.0 1.1/2.1 52.9 1.5 3.3 4.8 0.4 0.4 1.0 0.0 1.8 0.0 6.3 4.4
100. Šimon Puršl BRN P 24 5 12.6 4.0 1.8/4.2 42.9 0.0/0.4 0.0* 0.4/0.8 50.0* 1.6 1.2 2.8 0.6 0.6 0.4 0.3 0.6 0.0 3.8 0.8
101. Lukáš Linhart JHR K/P 28 8 18.8 5.5 0.9/1.5 58.3* 1.1/3.6 31.0 0.4/0.6 60.0* 0.9 1.6 2.5 0.4 0.0 0.3 0.2 1.0 0.0 4.0 0.9
102. Filip Halada OLO K 29 4 28.5 11.8 3.0/5.3 57.1 1.5/4.8 31.6 1.3/2.5 50.0 0.8 3.3 4.0 0.8 1.8 0.8 0.3 1.8 0.0 10.5 0.0
103. Marek Sehnal OLO K 25 8 19.9 3.9 1.0/2.0 50.0 0.5/2.0 25.0 0.4/0.8 50.0* 0.6 1.5 2.1 0.4 0.5 0.5 0.1 0.8 0.0 2.3 0.0
104. Dalibor Fait UNL K/P 27 6 13.8 7.0 1.2/2.8 41.2 1.3/3.0 44.4 0.7/0.7 100.0* 1.0 2.0 3.0 0.5 0.2 0.5 0.2 0.7 0.0 5.7 3.2
105. Luděk Jurečka OPA K 37 7 17.7 6.4 0.7/1.6 45.5* 1.3/3.0 42.9 1.1/1.1 100.0* 0.3 1.3 1.6 0.4 0.9 0.3 0.2 0.6 0.0 6.0 0.6
106. David Žikla DEC P 23 8 17.0 4.8 1.9/3.1 60.0 0.3/1.0 25.0* 0.3/0.6 40.0* 0.8 1.4 2.1 0.4 0.4 1.1 0.0 1.0 0.0 1.9 0.3
107. Balša Dragović OLO K/P 25 3 29.0 10.0 1.3/2.7 50.0 1.7/4.7 35.7 2.3/5.0 46.7 1.0 4.7 5.7 1.0 0.3 1.0 0.3 3.7 0.0 9.7 0.0
108. Josef Potoček PCE K 25 2 17.5 7.0 2.0/2.5 80.0 0.5/2.0 25.0 1.5/2.5 60.0 1.5 0.5 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 6.0 1.0
109. Brandon Alston UNL 26 2 21.5 5.5 2.5/9.0 27.8 0.0/2.0 0.0 0.5/1.0 50.0* 3.5 1.0 4.5 1.0 1.5 2.0 0.3 2.0 0.0 2.5 1.0
110. Pavel Dohnal OLO K 17 1 37.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/4.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0 7.0 9.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 3.0 0.0
111. Martin David UNL K 24 5 12.0 3.6 0.6/2.2 27.3 0.6/2.0 30.0 0.6/0.8 75.0* 0.4 1.0 1.4 0.4 0.4 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0
112. Jakub Skalička DEC P 22 4 6.3 1.5 0.8/1.8 42.9* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.8 2.0 0.5 0.3 0.5 0.3 0.0 0.0 3.0 1.8
113. Thomas Otto Faustka JHR K/P 22 4 3.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.8 0.0 0.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 -0.3 0.0
114. Filip Petružela USK P 24 8 6.9 1.0 0.4/1.0 37.5* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.4 66.7* 0.5 0.8 1.3 0.3 0.0 0.6 0.1 0.3 0.0 -0.1 0.0
115. Miroslav Kvapil OPA P 28 7 8.4 3.7 1.4/2.0 71.4 0.1/0.6 25.0* 0.4/0.4 100.0* 0.3 1.6 1.9 0.3 0.1 0.6 0.1 0.6 0.0 3.6 0.7
116. Dominik Lukáč OVA K 21 6 9.0 2.5 0.2/1.2 14.3* 0.5/1.5 33.3* 0.7/0.8 80.0* 0.2 0.0 0.2 0.3 0.5 0.7 0.1 0.5 0.0 -0.2 0.0
117. Johan Haiblík UNL K/P 21 5 8.0 1.6 0.8/1.8 44.4* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.4 0.6 0.6 0.1 0.4 0.0 -0.4 0.8
118. Devin Johnson OVA K 26 3 7.7 1.7 0.3/2.0 16.7 0.3/2.3 14.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.3 1.3 0.7 0.3 0.3 0.7 0.3 0.0 -0.3 0.0
119. Gianluca Prošek OVA P 21 2 9.0 2.0 1.0/3.5 28.6 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.0 -0.5 0.0
120. Petr Macháč USK K/P 22 8 7.9 1.8 0.9/1.6 53.8* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.3 0.0 0.1 0.3 0.1 0.0 1.0 0.5
121. Ondřej Husták BRN P 17 5 13.2 7.0 2.4/3.6 66.7 0.0/0.8 0.0* 2.2/2.8 78.6 0.6 3.2 3.8 0.2 0.6 1.2 0.0 2.0 0.0 9.0 1.6
122. Dominik Heinzl OVA P 26 9 16.2 8.0 2.7/5.1 52.2 0.3/1.4 23.1* 1.7/2.7 62.5 1.7 2.1 3.8 0.1 0.4 1.3 0.0 2.0 0.0 6.6 0.8
123. Matyáš Janů PCE K 19 1 8.0 2.0 0.0/2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0 0.0 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
124. Lukáš Kantůrek HKR R 23 3 6.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.3/1.3 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.7 0.2 0.3 0.0 -1.3 0.0
125. Štěpán Svoboda OVA K 21 6 10.3 2.3 0.7/0.8 80.0* 0.2/1.5 11.1* 0.5/0.5 100.0* 0.3 0.2 0.5 0.2 0.5 1.2 0.0 0.8 0.0 0.2 0.0
126. Jan Křivánek KOL K/P 27 8 10.8 2.6 0.5/1.0 50.0* 0.5/2.3 22.2 0.1/0.3 50.0* 0.4 1.0 1.4 0.1 0.1 0.5 0.0 0.4 0.0 1.5 0.6
127. Tomáš Bohuslav UNL K 20 3 2.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.7 0.0
128. Jan Mička OPA K/P 19 2 6.0 3.0 1.5/1.5 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 4.0 1.5
129. Rostislav Dragoun OPA K 25 5 5.8 2.0 0.0/0.8 0.0* 0.6/1.6 37.5* 0.2/0.4 50.0* 0.6 0.2 0.8 0.2 0.4 0.0 0.0 0.2 0.0 0.4 0.0
130. Dalibor Vlk USK K 19 6 6.5 1.7 0.2/0.5 33.3* 0.3/1.5 22.2* 0.3/0.5 66.7* 0.5 0.3 0.8 0.2 0.2 0.3 0.1 0.3 0.0 0.5 0.8
131. Theodor Dlugoš KOL R 24 1 8.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0 0.0
132. Karel Vlasák DEC K 20 2 6.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
133. Matěj Snopek OVA K 20 4 9.3 2.5 0.5/1.8 28.6* 0.3/0.3 100.0* 0.8/0.8 100.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.3 1.3 0.0 0.8 0.0 0.5 0.5
134. Robert Bzonek JHR P 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Dominik Žák OLO P 20 3 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.3 0.0
136. Jakub Novák PCE P 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
137. Matěj Wiesner UNL R/K 19 3 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 -1.3 0.0
138. Pavel Novák KOL K 19 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
139. Tomáš Havlík OVA K 22 3 9.7 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.7 60.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
140. Lukáš Vacek KOL K 20 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
141. Lukáš Kosík KOL K 20 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
142. Kryštof Kavan OPA K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
143. Prokop Slanina PCE P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
144. Tomáš Pomikálek DEC K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
145. Martin Kříž NBK K/P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
146. Sterling Gibbs NBK R 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
147. Patrick Samoura USK R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
148. Matouš Kurečka OPA R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
149. David Böhm USK K/P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
150. Jan Zídek USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
151. Ikounga-Djoh Ngatse JHR R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
152. Radovan Mrázek PCE R 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
153. Jakub Rytíř OLO K 18 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
154. Adam Klepač OLO K 20 3 10.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 -2.3 0.0
155. Juraj Páleník OPA K 21 1 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
156. Vojtěch Novák JHR K/P 24 4 6.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.5 50.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.5 0.0 1.5 0.0
157. Oliver Kulenović USK K/P 21 1 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
158. Tomáš Merta KOL K 20 7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
159. Diago Leron Alijandro Quinn jr JHR 25 1 24.0 9.0 3.0/8.0 37.5 0.0/0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 7.0 3.0 10.0 0.0 0.0 2.0 0.0 6.0 0.0 17.0 2.0
160. Jiří Štěpánek OPA P 23 2 3.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
161. Devin Joseph Thomas KOL R 25 1 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
162. Tomáš Houzar BRN 19 1 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 2.0
163. Tomáš Mráz HKR R/K 20 1 9.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
164. Tomáš Dvořák PCE R 18 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
165. Brett Prahl DEC 27 1 20.0 13.0 5.0/9.0 55.6 0.0/0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 3.0 4.0 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 3.0 0.0 13.0 0.0
166. Daniel Žáček USK R 20 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
167. Martin Kolář USK K 23 4 9.5 1.0 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.8 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.3 0.0
168. Jan Maděra UNL K 22 4 7.0 2.3 0.0/1.0 0.0* 0.8/1.0 75.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.5
169. Jakub Nosek OLO 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
170. Vojtěch Kalný PCE P 19 3 4.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.3 0.7 0.0 0.3 0.0 -2.3 0.0
171. Filip Sertič DEC K/P 19 5 4.0 1.6 0.8/1.0 80.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.2 0.0 0.0 0.0 1.2 0.4
172. Lukáš Rozsypal DEC K 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
173. Tomáš Randýsek DEC R 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
174. Lukáš Bobek DEC R/K 21 5 4.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 0.0 0.2 0.0 -1.0 0.0
175. Tomáš Tkadlec PCE K 22 4 6.0 2.3 0.0/0.8 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.8/1.3 60.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.8 0.0 0.5 0.0
176. Michal Svojanovský PCE R/K 20 3 2.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 -0.3 0.0
177. Jan Karlovský UNL P 21 6 9.5 5.8 2.7/4.8 55.2 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 100.0* 1.5 1.5 3.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.2 0.0 6.0 0.3
178. Petr Křivánek BRN R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. BRN 9 5/4 55.6 21.1 21.6 19.0 21.2 82.9 80.2 21.3/41.7 51.2 7.3/23.9 30.7 18.2/23.7 77.0 11.3 30.7 42.0 21.2 7.2 14.0 22.0 20.8 3.6 101.8
2. NBK 8 8/0 100.0 24.6 24.6 26.3 21.0 97.6 74.0 25.5/40.9 62.4 11.3/27.3 41.3 12.9/17.8 72.5 12.1 30.1 42.3 21.0 9.1 13.9 19.3 21.6 3.1 120.5
3. OPA 7 5/2 71.4 23.7 23.0 22.6 21.4 91.7 79.6 23.3/43.7 53.3 10.3/31.4 32.7 14.3/19.7 72.5 16.1 30.1 46.3 21.7 9.0 12.4 18.6 20.3 2.1 109.6
4. HKR 8 4/4 50.0 19.8 22.5 19.9 18.1 80.3 85.0 19.5/38.6 50.5 8.9/28.3 31.4 14.6/19.8 74.1 11.0 28.3 39.3 16.6 6.8 13.8 20.1 19.1 2.4 88.6
5. KOL 8 4/4 50.0 23.1 24.3 20.5 19.6 87.5 88.3 20.1/38.6 52.1 11.8/30.5 38.5 12.0/17.8 67.6 11.1 29.3 40.4 16.3 4.0 11.5 19.3 19.5 1.4 93.4
6. DEC 8 2/6 25.0 18.8 19.0 18.9 19.3 75.9 82.8 22.4/46.4 48.2 6.1/22.5 27.2 12.8/20.0 63.8 13.0 28.4 41.4 15.6 8.0 15.5 21.3 22.4 3.3 79.5
7. OVA 9 3/6 33.3 20.6 19.4 18.2 17.9 76.1 87.8 19.1/38.6 49.6 7.7/26.6 28.9 14.9/21.1 70.5 12.0 24.7 36.7 13.9 8.0 14.6 20.9 20.1 1.4 77.1
8. JHR 8 0/8 0.0 16.4 19.3 23.1 17.4 76.1 93.5 22.5/46.0 48.9 7.0/29.4 23.8 10.1/16.4 61.8 12.9 25.6 38.5 15.5 7.3 12.5 19.5 18.3 4.0 77.8
9. UNL 7 4/3 57.1 21.6 17.6 24.6 19.4 83.1 78.1 23.3/47.0 49.5 8.3/24.4 33.9 11.7/16.4 71.3 12.7 27.4 40.1 17.4 7.9 9.4 18.0 16.1 2.4 98.6
10. PCE 6 5/1 83.3 22.0 20.3 19.8 22.7 84.8 80.3 19.5/37.7 51.8 9.7/25.2 38.4 16.8/23.7 71.1 11.0 29.2 40.2 20.3 6.7 14.7 21.3 19.7 2.0 99.0
11. OLO 8 1/7 12.5 20.5 20.5 16.1 19.8 76.9 86.8 22.0/45.4 48.5 5.8/17.5 32.9 15.6/22.6 69.1 10.5 27.5 38.0 15.1 5.8 14.1 20.4 21.1 2.9 80.9
12. USK 8 6/2 75.0 21.5 23.4 23.3 21.9 90.0 82.3 21.8/40.0 54.4 10.1/32.8 30.9 16.1/23.3 69.4 14.9 26.9 41.8 13.6 6.4 11.8 21.3 24.0 3.1 92.1
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 401 292 0
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE - 0 132 66 198
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE GEOSAN Kolín 0.0 3 39 50 86
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK BK JIP Pardubice 59.1 132 144 116 128
Petr Czudek CZE BK Opava 56.5 398 262 216 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 43.3 90 140 203 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 38.0 79 82 96 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE NH Ostrava 37.5 144 64 114 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 43.1 281 170 164 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 149 174 227
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunovič CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR ERA Basketball Nymburk 98.8 162 223 5 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 91 98 189
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 104 60 164
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 50.0 8 67 83 142
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 57 97 154
Pavel Beneš CZE - 37.1 97 36 61 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 100.0 8 159 2 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO USK Praha 49.6 119 59 60 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE BK JIP Pardubice 44.4 18 34 35 51
Martin Bašta CZE USK Praha 0 37 36 73
Luboš Bartoň CZE Basket Brno 0 24 27 51
Martin Vyroubal CZE Basket Brno 0 24 27 51
Ivana Koláčná CZE GEOSAN Kolín 62.0 50 31 19 0
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 UNL HKR 19. 9. 2021 40 64 72 136 8 30 35 41 30 39/82 47.6 14/43 32.6 16/21 76.2 20 48 68 27 15 31 32 32 143
1 BRN USK 6. 10. 2021 40 90 99 189 9 45 50 46 48 45/83 54.2 25/55 45.5 24/34 70.6 25 47 72 46 10 28 38 38 216
1 OLO JHR 17. 9. 2021 40 100 92 192 8 52 47 52 41 59/97 60.8 16/54 29.6 26/41 63.4 20 59 79 32 11 23 39 39 208
1 KOL NBK 18. 9. 2021 40 86 91 177 5 46 43 42 46 45/78 57.7 20/56 35.7 27/42 64.3 22 51 73 26 16 21 44 44 190
1 DEC OVA 18. 9. 2021 40 70 73 143 3 38 40 40 25 38/75 50.7 15/52 28.8 22/38 57.9 27 56 83 21 15 35 43 44 138
2 UNL OVA 22. 9. 2021 40 86 72 158 14 46 40 38 34 39/89 43.8 21/50 42.0 17/25 68.0 26 54 80 32 13 20 33 33 180
2 PCE DEC 22. 9. 2021 40 97 73 170 24 52 40 36 42 43/88 48.9 19/51 37.3 27/43 62.8 20 67 87 48 19 29 43 43 210
2 NBK OPA 22. 9. 2021 45 91 89 180 2 42 46 48 28 45/97 46.4 20/66 30.3 30/40 75.0 43 58 101 35 12 24 44 44 200
2 OLO KOL 22. 9. 2021 40 87 98 185 11 50 57 36 42 47/96 49.0 20/49 40.8 31/39 79.5 25 55 80 40 9 14 43 43 210
2 BRN JHR 22. 9. 2021 40 110 83 193 27 43 51 51 48 54/107 50.5 20/65 30.8 25/35 71.4 36 67 103 46 16 26 42 42 235
2 HKR USK 22. 9. 2021 40 95 102 197 7 50 55 49 43 48/87 55.2 20/46 43.5 41/62 66.1 26 50 76 29 14 24 50 50 212
3 USK UNL 25. 9. 2021 40 91 65 156 26 40 43 39 34 44/91 48.4 10/49 20.4 38/57 66.7 28 64 92 24 9 16 43 43 164
3 JHR HKR 25. 9. 2021 40 75 82 157 7 38 45 42 32 46/88 52.3 15/58 25.9 20/36 55.6 23 63 86 32 14 26 41 41 170
3 KOL BRN 25. 9. 2021 40 80 89 169 9 49 43 31 46 45/96 46.9 15/50 30.0 34/57 59.6 21 74 95 23 8 16 46 47 173
3 OPA OLO 25. 9. 2021 40 101 93 194 8 49 47 50 48 49/78 62.8 20/57 35.1 36/54 66.7 22 52 74 44 15 22 41 41 223
3 DEC NBK 25. 9. 2021 40 74 92 166 18 42 45 44 35 42/81 51.9 21/54 38.9 19/34 55.9 23 54 77 32 20 34 42 42 180
3 OVA PCE 25. 9. 2021 40 78 85 163 7 43 45 40 35 43/71 60.6 16/51 31.4 29/41 70.7 18 52 70 34 9 26 39 40 171
4 NBK OVA 29. 9. 2021 40 115 59 174 56 42 44 49 39 43/68 63.2 23/53 43.4 19/27 70.4 22 38 60 43 26 42 33 34 202
4 OLO DEC 29. 9. 2021 40 84 85 169 1 42 52 37 38 52/95 54.7 7/35 20.0 44/57 77.2 24 53 77 33 12 28 48 49 187
4 BRN OPA 29. 9. 2021 40 78 84 162 6 48 36 35 43 45/84 53.6 15/52 28.8 27/38 71.1 22 57 79 45 23 31 41 41 197
4 HKR KOL 29. 9. 2021 40 87 81 168 6 32 52 47 37 36/74 48.6 24/65 36.9 24/32 75.0 17 63 80 44 9 17 36 36 196
4 USK JHR 29. 9. 2021 40 86 75 161 11 42 43 39 37 38/75 50.7 17/61 27.9 34/50 68.0 28 58 86 28 14 30 44 44 170
5 JHR UNL 2. 10. 2021 40 68 97 165 29 42 48 39 36 47/88 53.4 17/52 32.7 20/26 76.9 21 58 79 39 14 24 30 30 201
5 KOL USK 2. 10. 2021 40 95 88 183 7 52 39 51 41 53/84 63.1 16/46 34.8 29/37 78.4 18 45 63 25 11 23 41 41 191
5 OPA HKR 2. 10. 2021 40 112 59 171 53 38 47 40 46 49/88 55.7 19/63 30.2 16/21 76.2 22 64 86 40 24 33 34 35 205
5 DEC BRN 2. 10. 2021 40 63 79 142 16 36 36 36 34 39/86 45.3 13/44 29.5 25/46 54.3 29 61 90 32 12 31 44 44 152
5 OVA OLO 2. 10. 2021 40 86 81 167 5 44 30 39 54 35/71 49.3 23/54 42.6 28/41 68.3 24 49 73 36 15 24 40 40 189
5 PCE NBK 2. 10. 2021 40 65 102 167 37 41 45 37 44 39/79 49.4 21/55 38.2 26/36 72.2 26 54 80 41 13 26 41 41 195
6 NBK UNL 9. 10. 2021 40 101 74 175 27 45 26 58 46 48/85 56.5 19/55 34.5 22/31 71.0 22 54 76 41 13 20 38 38 207
6 OLO PCE 6. 10. 2021 40 55 79 134 24 41 31 31 31 39/82 47.6 10/43 23.3 26/46 56.5 29 53 82 21 14 35 40 41 117
6 BRN OVA 9. 10. 2021 40 87 82 169 5 58 31 40 40 47/89 52.8 16/48 33.3 27/36 75.0 21 56 77 48 15 25 38 38 204
6 DEC HKR 9. 10. 2021 40 68 82 150 14 27 35 48 40 35/81 43.2 16/56 28.6 32/42 76.2 29 62 91 23 18 25 41 41 165
6 OPA USK 9. 10. 2021 40 80 73 153 7 33 39 33 48 40/84 47.6 13/64 20.3 34/51 66.7 45 54 99 31 13 27 41 41 162
6 JHR KOL 9. 10. 2021 40 79 84 163 5 31 42 52 38 50/91 54.9 16/51 31.4 15/25 60.0 22 58 80 43 11 25 34 34 183
7 KOL UNL 13. 10. 2021 40 84 104 188 20 43 47 55 43 56/93 60.2 19/46 41.3 19/26 73.1 14 52 66 32 12 19 30 30 210
7 OPA JHR 6. 10. 2021 40 95 71 166 24 45 43 42 36 53/101 52.5 14/54 25.9 18/27 66.7 32 61 93 34 16 25 34 34 191
7 DEC USK 13. 10. 2021 40 80 89 169 9 38 38 48 45 47/95 49.5 12/56 21.4 39/54 72.2 35 62 97 24 11 30 48 49 172
7 OVA HKR 13. 10. 2021 40 82 73 155 9 44 42 31 38 42/71 59.2 15/52 28.8 26/36 72.2 17 54 71 31 12 27 41 41 166
7 PCE BRN 13. 10. 2021 40 87 82 169 5 40 41 39 49 30/66 45.5 19/50 38.0 52/64 81.3 15 55 70 42 12 25 45 45 190
8 UNL OLO 17. 10. 2021 40 92 59 151 33 51 29 33 38 39/98 39.8 15/44 34.1 28/35 80.0 29 61 90 32 13 24 33 33 180
8 BRN NBK 16. 10. 2021 40 70 88 158 18 34 45 39 40 39/84 46.4 15/55 27.3 35/43 81.4 34 49 83 38 19 31 44 44 181
8 HKR PCE 16. 10. 2021 40 92 96 188 4 49 47 50 42 40/75 53.3 25/57 43.9 33/42 78.6 24 49 73 55 12 27 38 38 230
8 USK OVA 16. 10. 2021 40 92 78 170 14 42 44 40 44 40/74 54.1 13/65 20.0 51/67 76.1 26 66 92 24 14 29 57 57 171
8 JHR DEC 16. 10. 2021 40 66 94 160 28 21 46 50 43 47/97 48.5 14/50 28.0 24/34 70.6 27 62 89 39 19 36 38 38 183
8 KOL OPA 16. 10. 2021 40 92 81 173 11 41 58 30 44 31/71 43.7 28/72 38.9 27/35 77.1 27 57 84 32 12 20 36 37 190
9 OLO BRN 20. 10. 2021 40 56 61 117 5 28 28 33 28 29/67 43.3 7/39 17.9 38/50 76.0 17 56 73 21 14 32 46 46 117
15 OVA NBK 20. 10. 2021 40 75 101 176 26 56 47 42 31 38/70 54.3 22/58 37.9 34/44 77.3 19 52 71 34 25 36 41 43 196
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      GBA Fio banka J. Hradec
      3
      BK ARMEX Děčín
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      USK Praha

      Asistence

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      BK JIP Pardubice
      4
      Královští sokoli
      5
      Královští sokoli

      Užitečnost

      2
      USK Praha
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      BK ARMEX Děčín

      Bloky

      1.
      BK ARMEX Děčín
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      GBA Fio banka J. Hradec
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Kooperativa faktor

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      USK Praha
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      NH Ostrava

      Proměněné trestné hody

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      Královští sokoli
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      BK JIP Pardubice
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 37 KOL - BRN (80 : 89)
      2. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 30 OLO - DEC (84 : 85)
      3. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - DEC (84 : 85)
      4. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 30 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Tomáš Kyzlink USK Praha 29 HKR - USK (95 : 102)
      6. Nikola Pešaković Královští sokoli 28 DEC - HKR (68 : 82)
      7. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 28 USK - JHR (86 : 75)
      8. Adam Číž GEOSAN Kolín 28 KOL - OPA (92 : 81)
      9. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - OVA (70 : 73)
      10. Kyle Mangas USK Praha 27 BRN - USK (90 : 99)
      11. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - KOL (87 : 98)
      12. Kyle Mangas USK Praha 26 KOL - USK (95 : 88)
      13. David Pekárek BK JIP Pardubice 26 PCE - BRN (87 : 82)
      14. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 26 OPA - OLO (101 : 93)
      15. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 26 JHR - HKR (75 : 82)
      16. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - NBK (86 : 91)
      17. Nathaniel West USK Praha 25 USK - JHR (86 : 75)
      18. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 25 JHR - KOL (79 : 84)
      19. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 25 OLO - JHR (100 : 92)
      20. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 24 KOL - NBK (86 : 91)
      21. Nathaniel West USK Praha 24 BRN - USK (90 : 99)
      22. Nathaniel West USK Praha 24 DEC - USK (80 : 89)
      23. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 24 DEC - NBK (74 : 92)
      24. Mattias Markusson BK Opava 24 OPA - USK (80 : 73)
      25. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 24 DEC - HKR (68 : 82)
      26. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 24 OVA - OLO (86 : 81)
      27. Tomáš Kyzlink USK Praha 23 BRN - USK (90 : 99)
      28. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 23 BRN - JHR (110 : 83)
      29. Nikola Pešaković Královští sokoli 23 UNL - HKR (64 : 72)
      30. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 23 JHR - DEC (66 : 94)
      31. Jakub Šiřina BK Opava 23 OPA - OLO (101 : 93)
      32. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 23 OLO - DEC (84 : 85)
      33. Jakub Šiřina BK Opava 23 OPA - USK (80 : 73)
      34. Kyle Mangas USK Praha 23 OPA - USK (80 : 73)
      35. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 23 KOL - NBK (86 : 91)
      36. Viktor Půlpán Basket Brno 23 DEC - BRN (63 : 79)
      37. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 23 KOL - UNL (84 : 104)
      38. Jakub Šiřina BK Opava 22 OPA - JHR (95 : 71)
      39. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 22 OVA - PCE (78 : 85)
      40. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 22 OPA - OLO (101 : 93)
      41. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 22 OLO - DEC (84 : 85)
      42. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 21 UNL - HKR (64 : 72)
      43. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 21 KOL - USK (95 : 88)
      44. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 21 DEC - NBK (74 : 92)
      45. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 21 DEC - OVA (70 : 73)
      46. Nikola Pešaković Královští sokoli 21 HKR - PCE (92 : 96)
      47. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 21 OLO - PCE (55 : 79)
      48. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 21 JHR - KOL (79 : 84)
      49. Kyle Mangas USK Praha 21 HKR - USK (95 : 102)
      50. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 21 NBK - UNL (101 : 74)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Mattias Markusson BK Opava 19 OPA - OLO (101 : 93)
      2. Mattias Markusson BK Opava 19 NBK - OPA (91 : 89)
      3. Mattias Markusson BK Opava 18 OPA - JHR (95 : 71)
      4. Mattias Markusson BK Opava 16 OPA - HKR (112 : 59)
      5. Petr Bohačík NH Ostrava 16 OVA - OLO (86 : 81)
      6. Mattias Markusson BK Opava 15 OPA - USK (80 : 73)
      7. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - DEC (84 : 85)
      8. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - JHR (100 : 92)
      9. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 15 OLO - KOL (87 : 98)
      10. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 15 HKR - KOL (87 : 81)
      11. Jakub Slavík BK Opava 14 OPA - USK (80 : 73)
      12. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (87 : 98)
      13. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 14 OVA - OLO (86 : 81)
      14. Dantez Walton BK JIP Pardubice 14 OLO - PCE (55 : 79)
      15. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - OVA (86 : 72)
      16. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 OLO - KOL (87 : 98)
      17. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 KOL - BRN (80 : 89)
      18. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 13 JHR - DEC (66 : 94)
      19. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 13 JHR - KOL (79 : 84)
      20. Kyle Mangas USK Praha 12 BRN - USK (90 : 99)
      21. Hunter Mickelson Basket Brno 12 BRN - JHR (110 : 83)
      22. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 12 PCE - NBK (65 : 102)
      23. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 12 DEC - HKR (68 : 82)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      25. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - PCE (55 : 79)
      26. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 12 USK - UNL (91 : 65)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OLO (92 : 59)
      28. Ozren Pavlović Královští sokoli 12 JHR - HKR (75 : 82)
      29. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - DEC (84 : 85)
      30. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 12 NBK - OVA (115 : 59)
      31. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 12 BRN - JHR (110 : 83)
      32. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 12 BRN - NBK (70 : 88)
      33. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      34. Hunter Mickelson Basket Brno 12 BRN - OPA (78 : 84)
      35. Jan Štěrba USK Praha 11 USK - OVA (92 : 78)
      36. Dantez Walton BK JIP Pardubice 11 PCE - DEC (97 : 73)
      37. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - BRN (56 : 61)
      38. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 11 KOL - OPA (92 : 81)
      39. Hunter Mickelson Basket Brno 11 DEC - BRN (63 : 79)
      40. Richard Körner Basket Brno 11 KOL - BRN (80 : 89)
      41. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 10 JHR - KOL (79 : 84)
      42. Mattias Markusson BK Opava 10 BRN - OPA (78 : 84)
      43. Jan Štěrba USK Praha 10 DEC - USK (80 : 89)
      44. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 10 DEC - USK (80 : 89)
      45. Jamaure Gregg BK ARMEX Děčín 10 DEC - BRN (63 : 79)
      46. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 10 DEC - USK (80 : 89)
      47. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 KOL - UNL (84 : 104)
      48. Alexandar Radukič NH Ostrava 10 DEC - OVA (70 : 73)
      49. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 10 OPA - JHR (95 : 71)
      50. Ozren Pavlović Královští sokoli 10 HKR - USK (95 : 102)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 13 JHR - UNL (68 : 97)
      2. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (87 : 98)
      3. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 12 HKR - PCE (92 : 96)
      4. Peda Stamenkovic Královští sokoli 12 HKR - PCE (92 : 96)
      5. Peda Stamenkovic Královští sokoli 11 HKR - KOL (87 : 81)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 11 BRN - OPA (78 : 84)
      7. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 JHR - KOL (79 : 84)
      8. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (86 : 72)
      9. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 10 NBK - UNL (101 : 74)
      10. Roman Marko Basket Brno 10 DEC - BRN (63 : 79)
      11. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 10 PCE - DEC (97 : 73)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - HKR (112 : 59)
      13. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 JHR - DEC (66 : 94)
      14. Roman Marko Basket Brno 9 BRN - USK (90 : 99)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 9 KOL - UNL (84 : 104)
      16. Issac Vann NH Ostrava 9 BRN - OVA (87 : 82)
      17. Roman Marko Basket Brno 9 BRN - OPA (78 : 84)
      18. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 9 NBK - OVA (115 : 59)
      19. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      20. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 DEC - USK (80 : 89)
      21. Viktor Půlpán Basket Brno 9 BRN - USK (90 : 99)
      22. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 9 OVA - PCE (78 : 85)
      23. Colbey Ross ERA Basketball Nymburk 8 PCE - NBK (65 : 102)
      24. Jakub Šiřina BK Opava 8 OPA - OLO (101 : 93)
      25. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 8 BRN - JHR (110 : 83)
      26. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 KOL - USK (95 : 88)
      27. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - JHR (95 : 71)
      28. Rashad Kytel Madden Basket Brno 8 BRN - JHR (110 : 83)
      29. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (87 : 98)
      30. Marek Welsch GBA Fio banka J. Hradec 8 JHR - KOL (79 : 84)
      31. Petr Šafarčík BK JIP Pardubice 7 PCE - BRN (87 : 82)
      32. Roman Marko Basket Brno 7 BRN - OVA (87 : 82)
      33. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 7 UNL - OVA (86 : 72)
      34. Viktor Půlpán Basket Brno 7 BRN - JHR (110 : 83)
      35. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - OLO (92 : 59)
      36. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 KOL - OPA (92 : 81)
      37. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 HKR - KOL (87 : 81)
      38. Jakub Šiřina BK Opava 7 OPA - USK (80 : 73)
      39. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 7 JHR - DEC (66 : 94)
      40. Radovan Kouřil BK Opava 7 NBK - OPA (91 : 89)
      41. Colbey Ross ERA Basketball Nymburk 7 NBK - UNL (101 : 74)
      42. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 7 NBK - UNL (101 : 74)
      43. Radovan Kouřil BK Opava 7 KOL - OPA (92 : 81)
      44. Peda Stamenkovic Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      45. Roman Marko Basket Brno 7 PCE - BRN (87 : 82)
      46. Peda Stamenkovic Královští sokoli 7 JHR - HKR (75 : 82)
      47. Roman Marko Basket Brno 6 KOL - BRN (80 : 89)
      48. Hunter Mickelson Basket Brno 6 PCE - BRN (87 : 82)
      49. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 KOL - UNL (84 : 104)
      50. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 6 OVA - OLO (86 : 81)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Kyle Mangas USK Praha 38 BRN - USK (90 : 99)
      2. Mattias Markusson BK Opava 38 OPA - USK (80 : 73)
      3. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 37 KOL - UNL (84 : 104)
      4. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 37 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 37 OLO - DEC (84 : 85)
      6. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 36 OLO - DEC (84 : 85)
      7. Mattias Markusson BK Opava 36 NBK - OPA (91 : 89)
      8. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 35 USK - JHR (86 : 75)
      9. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 35 JHR - KOL (79 : 84)
      10. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 35 JHR - HKR (75 : 82)
      11. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - KOL (87 : 98)
      12. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 34 JHR - DEC (66 : 94)
      14. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 34 OPA - OLO (101 : 93)
      15. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 34 OVA - PCE (78 : 85)
      16. Mattias Markusson BK Opava 33 OPA - OLO (101 : 93)
      17. Adam Číž GEOSAN Kolín 33 KOL - OPA (92 : 81)
      18. David Pekárek BK JIP Pardubice 33 PCE - BRN (87 : 82)
      19. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 33 JHR - UNL (68 : 97)
      20. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 32 OLO - JHR (100 : 92)
      21. Nathaniel West USK Praha 32 BRN - USK (90 : 99)
      22. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 32 OLO - DEC (84 : 85)
      23. Jakub Šiřina BK Opava 32 OPA - OLO (101 : 93)
      24. Nikola Pešaković Královští sokoli 31 DEC - HKR (68 : 82)
      25. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 31 OLO - JHR (100 : 92)
      26. Viktor Půlpán Basket Brno 31 DEC - BRN (63 : 79)
      27. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 30 OPA - OLO (101 : 93)
      28. Adam Číž GEOSAN Kolín 30 KOL - BRN (80 : 89)
      29. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - KOL (87 : 98)
      30. Marek Vyroubal USK Praha 29 HKR - USK (95 : 102)
      31. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 29 OVA - NBK (75 : 101)
      32. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 29 UNL - OVA (86 : 72)
      33. Roman Marko Basket Brno 29 BRN - OPA (78 : 84)
      34. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 28 NBK - OVA (115 : 59)
      35. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - HKR (68 : 82)
      36. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 28 HKR - PCE (92 : 96)
      37. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OVA (86 : 72)
      38. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 28 NBK - UNL (101 : 74)
      39. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 28 OLO - KOL (87 : 98)
      40. Tomáš Kyzlink USK Praha 28 HKR - USK (95 : 102)
      41. Mattias Markusson BK Opava 28 OPA - JHR (95 : 71)
      42. Jakub Šiřina BK Opava 28 OPA - HKR (112 : 59)
      43. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OLO (92 : 59)
      44. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - OLO (92 : 59)
      45. Filip Šmíd NH Ostrava 27 OVA - PCE (78 : 85)
      46. Hunter Mickelson Basket Brno 27 BRN - JHR (110 : 83)
      47. Hunter Mickelson Basket Brno 27 BRN - OPA (78 : 84)
      48. Issac Vann NH Ostrava 27 UNL - OVA (86 : 72)
      49. Nikola Vujović Královští sokoli 27 OPA - HKR (112 : 59)
      50. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 27 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 4 OLO - DEC (84 : 85)
      2. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 4 UNL - OLO (92 : 59)
      3. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - BRN (56 : 61)
      4. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 BRN - JHR (110 : 83)
      5. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 3 NBK - UNL (101 : 74)
      6. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 USK - JHR (86 : 75)
      7. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 3 DEC - USK (80 : 89)
      8. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      9. Ozren Pavlović Královští sokoli 3 HKR - KOL (87 : 81)
      10. Hunter Mickelson Basket Brno 3 BRN - OVA (87 : 82)
      11. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 3 JHR - UNL (68 : 97)
      12. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      13. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OLO (92 : 59)
      14. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - UNL (68 : 97)
      15. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - HKR (75 : 82)
      16. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - DEC (84 : 85)
      17. David Pekárek BK JIP Pardubice 2 PCE - DEC (97 : 73)
      18. Adam Goga Královští sokoli 2 JHR - HKR (75 : 82)
      19. František Fuxa USK Praha 2 USK - JHR (86 : 75)
      20. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 2 PCE - DEC (97 : 73)
      21. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 2 PCE - NBK (65 : 102)
      22. Mattias Markusson BK Opava 2 OPA - USK (80 : 73)
      23. Nikola Vujović Královští sokoli 2 DEC - HKR (68 : 82)
      24. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 2 OPA - JHR (95 : 71)
      25. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 2 DEC - NBK (74 : 92)
      26. Hunter Mickelson Basket Brno 2 BRN - JHR (110 : 83)
      27. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 2 DEC - BRN (63 : 79)
      28. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 2 OVA - PCE (78 : 85)
      29. Phil Henry BK JIP Pardubice 2 HKR - PCE (92 : 96)
      30. Hunter Mickelson Basket Brno 2 BRN - USK (90 : 99)
      31. Mattias Markusson BK Opava 2 NBK - OPA (91 : 89)
      32. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      33. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 2 JHR - HKR (75 : 82)
      34. Mattias Markusson BK Opava 2 OPA - JHR (95 : 71)
      35. Jamaure Gregg BK ARMEX Děčín 2 OLO - DEC (84 : 85)
      36. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 2 NBK - OVA (115 : 59)
      37. Nathaniel West USK Praha 2 USK - UNL (91 : 65)
      38. Jakub Nečas Basket Brno 2 BRN - OPA (78 : 84)
      39. Ondřej Husták Basket Brno 2 KOL - BRN (80 : 89)
      40. Jakub Nečas Basket Brno 2 BRN - NBK (70 : 88)
      41. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Ondřej Husták Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      43. Roman Marko Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      44. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      45. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 1 KOL - BRN (80 : 89)
      46. Richard Körner Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      47. Jakub Nečas Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      48. Phil Henry BK JIP Pardubice 1 PCE - DEC (97 : 73)
      49. Adam Číž GEOSAN Kolín 1 KOL - BRN (80 : 89)
      50. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 1 DEC - NBK (74 : 92)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - OLO (92 : 59)
      2. Mattias Markusson BK Opava 17 OPA - HKR (112 : 59)
      3. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 15 PCE - NBK (65 : 102)
      4. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 15 NBK - OVA (115 : 59)
      5. Hunter Mickelson Basket Brno 14 BRN - OVA (87 : 82)
      6. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 14 NBK - UNL (101 : 74)
      7. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 JHR - UNL (68 : 97)
      8. Mattias Markusson BK Opava 13 OPA - USK (80 : 73)
      9. Mattias Markusson BK Opava 13 OPA - JHR (95 : 71)
      10. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (86 : 91)
      11. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - BRN (56 : 61)
      12. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - KOL (87 : 98)
      13. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 11 UNL - OLO (92 : 59)
      14. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 10 OVA - NBK (75 : 101)
      15. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 10 JHR - HKR (75 : 82)
      16. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 10 DEC - NBK (74 : 92)
      17. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 KOL - UNL (84 : 104)
      18. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 HKR - KOL (87 : 81)
      19. Mattias Markusson BK Opava 10 OPA - OLO (101 : 93)
      20. Hunter Mickelson Basket Brno 9 BRN - USK (90 : 99)
      21. Peter Sedmák Královští sokoli 9 HKR - USK (95 : 102)
      22. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 9 JHR - UNL (68 : 97)
      23. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 9 JHR - HKR (75 : 82)
      24. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 9 BRN - JHR (110 : 83)
      25. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 9 BRN - NBK (70 : 88)
      26. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      27. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 9 JHR - UNL (68 : 97)
      28. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 8 OLO - DEC (84 : 85)
      29. Jan Štěrba USK Praha 8 USK - OVA (92 : 78)
      30. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 8 OLO - DEC (84 : 85)
      31. Roman Marko Basket Brno 8 KOL - BRN (80 : 89)
      32. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 KOL - UNL (84 : 104)
      33. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 8 DEC - NBK (74 : 92)
      35. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 8 KOL - UNL (84 : 104)
      36. Martin Gniadek BK Opava 7 NBK - OPA (91 : 89)
      37. Jamaure Gregg BK ARMEX Děčín 7 OLO - DEC (84 : 85)
      38. Jakub Nečas Basket Brno 7 BRN - OPA (78 : 84)
      39. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - DEC (84 : 85)
      40. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 7 OVA - NBK (75 : 101)
      41. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 7 DEC - BRN (63 : 79)
      42. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 7 DEC - NBK (74 : 92)
      43. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 6 JHR - UNL (68 : 97)
      44. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 6 NBK - UNL (101 : 74)
      45. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 6 OPA - JHR (95 : 71)
      46. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 6 USK - UNL (91 : 65)
      47. Peter Sedmák Královští sokoli 6 HKR - PCE (92 : 96)
      48. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OVA (86 : 72)
      49. Richard Körner Basket Brno 6 KOL - BRN (80 : 89)
      50. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 6 DEC - USK (80 : 89)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 14 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 13 OLO - KOL (87 : 98)
      3. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 11 BRN - JHR (110 : 83)
      5. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 11 JHR - HKR (75 : 82)
      6. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 10 KOL - NBK (86 : 91)
      7. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 10 OPA - OLO (101 : 93)
      8. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 10 JHR - KOL (79 : 84)
      9. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 JHR - UNL (68 : 97)
      10. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 9 KOL - UNL (84 : 104)
      11. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - USK (80 : 73)
      12. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 9 KOL - UNL (84 : 104)
      13. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 9 OLO - DEC (84 : 85)
      14. Hunter Mickelson Basket Brno 9 BRN - OVA (87 : 82)
      15. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - DEC (84 : 85)
      16. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 9 JHR - KOL (79 : 84)
      17. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 9 USK - JHR (86 : 75)
      18. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 9 KOL - USK (95 : 88)
      19. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 8 DEC - OVA (70 : 73)
      20. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 8 OVA - PCE (78 : 85)
      21. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (87 : 98)
      22. Mattias Markusson BK Opava 8 OPA - USK (80 : 73)
      23. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 8 OPA - OLO (101 : 93)
      24. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      25. Tomáš Kyzlink USK Praha 8 HKR - USK (95 : 102)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 8 OPA - JHR (95 : 71)
      27. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 8 NBK - UNL (101 : 74)
      28. Mattias Markusson BK Opava 8 OPA - HKR (112 : 59)
      29. Kyle Mangas USK Praha 8 KOL - USK (95 : 88)
      30. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - PCE (55 : 79)
      31. Hunter Mickelson Basket Brno 7 BRN - JHR (110 : 83)
      32. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - OLO (92 : 59)
      33. Issac Vann NH Ostrava 7 UNL - OVA (86 : 72)
      34. Hunter Mickelson Basket Brno 7 BRN - OPA (78 : 84)
      35. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 7 OLO - DEC (84 : 85)
      36. Kyle Mangas USK Praha 7 HKR - USK (95 : 102)
      37. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Nikola Pešaković Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 7 NBK - OPA (91 : 89)
      40. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 7 JHR - KOL (79 : 84)
      41. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 7 JHR - UNL (68 : 97)
      42. Viktor Půlpán Basket Brno 7 BRN - OVA (87 : 82)
      43. Filip Šmíd NH Ostrava 7 OVA - PCE (78 : 85)
      44. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 7 JHR - DEC (66 : 94)
      45. Hunter Mickelson Basket Brno 7 DEC - BRN (63 : 79)
      46. Jakub Šiřina BK Opava 7 OPA - HKR (112 : 59)
      47. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 7 PCE - DEC (97 : 73)
      48. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 7 HKR - KOL (87 : 81)
      49. Issac Vann NH Ostrava 7 BRN - OVA (87 : 82)
      50. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 7 HKR - PCE (92 : 96)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 KOL - BRN (80 : 89)
      2. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 7 DEC - NBK (74 : 92)
      3. Nathaniel West USK Praha 6 BRN - USK (90 : 99)
      4. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 6 OVA - OLO (86 : 81)
      5. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 6 PCE - NBK (65 : 102)
      6. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - NBK (86 : 91)
      7. Richard Bálint Basket Brno 5 BRN - JHR (110 : 83)
      8. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 5 BRN - JHR (110 : 83)
      9. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - OPA (92 : 81)
      10. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - OLO (92 : 59)
      11. Nathaniel West USK Praha 5 DEC - USK (80 : 89)
      12. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Ondřej Peterka Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      14. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 5 NBK - OVA (115 : 59)
      15. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 5 OVA - OLO (86 : 81)
      16. Nikola Pešaković Královští sokoli 4 HKR - KOL (87 : 81)
      17. Alexandar Radukič NH Ostrava 4 BRN - OVA (87 : 82)
      18. Tomáš Kyzlink USK Praha 4 BRN - USK (90 : 99)
      19. Roman Marko Basket Brno 4 BRN - USK (90 : 99)