Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
USK Praha
19.8
2
SLUNETA Ústí nad Labem
18.8
3
USK Praha
18.6
4
BK ARMEX Děčín
18.3
5
ERA Basketball Nymburk
17.8

Doskoky

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
10.1
2
NH Ostrava
9.6
3
BK REDSTONE Olomoucko
8.6
4
GEOSAN Kolín
8.6
5
Královští sokoli
8.4

Asistence

1.
ERA Basketball Nymburk
7.2
2
BK Opava
7.2
3
BK ARMEX Děčín
7.1
4
Basket Brno
5.9
5
SLUNETA Ústí nad Labem
5.8

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
ERA Basketball Nymburk
67.6 %
2
SLUNETA Ústí nad Labem
66.7 %
3
BK Opava
65.7 %
4
BK ARMEX Děčín
64.7 %
5
64.4 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Basket Brno
47.1 %
2
SLUNETA Ústí nad Labem
46.7 %
3
BK Opava
43.1 %
4
ERA Basketball Nymburk
42.2 %
5
BK Opava
42.0 %

Kooperativa faktor

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
6.8
2
Basket Brno
6.8
3
ERA Basketball Nymburk
6.5
4
SLUNETA Ústí nad Labem
4.8
5
SLUNETA Ústí nad Labem
4.3

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
4
83.4
5
82.5

Obdržené body

3
77.9
5
80.4

Asistence

1.
3
19.5
4
17.2

Úspěšnost střelby za 3B

1.
35.4%
2
34.7%

Úspěšnost střelby za 2B

2
56.2%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Shawn Pipes JR USK R/K 23 20 30.6 19.8 3.8/7.4 51.0 2.6/7.2 35.7 4.7/5.7 82.3 0.5 3.7 4.1 3.5 1.0 2.0 0.1 4.1 0.0 19.2 0.1
2. Spencer Svejcar UNL K 28 20 33.2 18.8 3.9/7.0 55.4 2.6/6.6 38.6 3.5/3.8 92.0 0.7 2.4 3.1 3.2 1.0 2.0 0.1 4.1 0.0 18.2 0.8
3. Michael Okauru USK K 24 20 28.8 18.6 4.9/9.2 53.0 2.0/5.7 34.2 3.0/3.9 77.9 0.8 4.6 5.4 2.4 1.9 2.1 0.1 4.3 0.0 19.0 2.1
4. Ty Nichols DEC R/K 26 19 33.6 18.3 4.4/8.2 53.5 1.6/5.9 27.7 4.7/6.7 70.1 0.8 3.2 4.0 3.7 2.7 2.9 0.1 5.8 0.0 19.4 1.2
5. Kameron Jamal Chatman BRN K/P 26 21 28.9 16.3 4.2/7.1 59.7 1.7/5.4 30.7 2.8/3.5 80.8 1.1 5.0 6.1 2.3 1.0 1.3 0.1 3.0 0.0 18.0 1.3
6. Alexandar Radukič OVA P 31 19 31.3 17.5 5.2/8.5 60.9 1.4/3.6 38.2 3.1/3.8 80.8 2.0 5.5 7.5 2.9 0.9 2.5 0.1 4.2 0.0 22.3 0.7
7. Ladislav Pecka UNL P 31 20 32.5 16.3 5.8/9.6 60.4 1.0/4.1 23.2 1.9/2.9 63.8 1.9 5.9 7.8 2.1 1.0 2.1 0.1 2.8 0.0 17.2 0.9
8. Jonathan Edward Williams OLO R/K 27 21 28.0 15.5 4.8/9.5 50.5 0.7/3.3 21.7 3.8/4.7 80.6 0.8 2.1 3.0 1.9 1.0 2.5 0.0 3.9 0.0 12.4 0.5
9. Kristopher Tramaine Martin KOL R/K 25 21 28.7 15.4 3.0/6.3 46.6 2.0/4.4 46.7 3.4/4.5 75.5 0.6 4.2 4.8 1.7 1.3 2.6 0.0 3.5 0.0 15.0 1.7
10. Matěj Svoboda DEC K 26 20 29.4 16.1 5.2/9.5 54.2 1.2/4.6 25.3 2.3/3.6 64.8 1.4 4.6 6.0 1.8 0.7 2.2 0.0 2.6 0.0 14.8 1.2
11. Maksim Šturanović HKR P 34 20 29.7 16.0 6.7/11.1 59.9 0.0/0.2 0.0* 2.7/4.3 63.5 2.9 5.5 8.4 0.9 1.0 2.5 0.0 4.8 0.0 19.5 2.8
12. Malik Julian Morgan OVA R/K 29 19 30.9 16.8 3.2/6.9 45.5 2.7/7.1 38.1 2.4/3.4 70.8 1.2 4.2 5.3 3.6 1.4 2.9 0.1 3.6 0.0 15.8 0.6
13. Adam Číž KOL R 31 21 32.8 14.6 1.7/4.3 39.6 2.7/7.7 35.2 3.0/3.9 77.8 0.5 2.1 2.6 4.6 0.9 1.5 0.1 3.6 0.0 15.0 0.1
14. Jakub Mokráň OPA P 23 20 26.2 15.3 3.4/6.5 51.9 1.5/3.5 42.0 4.2/5.7 74.3 2.3 4.5 6.7 2.3 1.4 1.4 0.1 5.0 0.0 19.9 2.8
15. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 32 21 33.0 14.1 3.4/8.6 40.0 1.2/4.0 31.3 3.5/4.6 77.1 1.0 6.1 7.0 7.1 2.7 3.2 0.1 5.0 0.0 20.3 0.6
16. Robert Rikić PCE P 32 21 22.6 13.2 4.8/7.7 62.1 0.0/0.1 0.0* 3.7/5.0 73.3 2.5 3.4 6.0 1.3 0.6 2.0 0.0 4.5 0.0 17.1 1.8
17. Džiugas Slavinskas KOL K/P 24 16 29.3 16.9 5.3/8.9 59.2 0.5/1.3 40.0* 4.9/8.1 61.2 2.3 4.6 6.9 1.8 0.8 1.7 0.1 6.4 0.0 22.0 0.9
18. Richard Bálint BRN R/K 20 21 26.8 12.9 3.0/5.6 53.8 1.8/4.5 39.4 1.6/2.0 82.9* 0.4 1.4 1.9 3.7 1.1 1.7 0.1 2.0 0.0 12.0 1.3
19. Adam Joseph Dworsky SKS R 24 21 30.9 12.3 3.8/6.8 55.2 1.1/3.9 29.6 1.4/1.6 87.9* 1.4 2.4 3.8 4.4 1.3 1.8 0.1 2.9 0.0 13.7 0.3
20. Petr Šafarčík PCE R/K 28 21 28.4 12.1 3.1/5.5 56.9 1.3/3.9 34.1 1.9/2.7 69.6 0.7 3.0 3.7 3.8 1.3 1.8 0.1 2.2 0.0 12.8 1.1
21. Darious Lee Moten OLO P 30 20 30.4 12.6 3.2/7.1 45.4 1.3/3.7 35.1 2.3/3.5 64.3 1.9 4.2 6.1 1.6 0.7 1.6 0.1 3.4 0.0 13.5 3.4
22. Matej Majerčák OVA R 23 21 31.1 11.9 1.6/3.6 45.3 2.2/5.7 39.5 2.0/2.3 83.7 0.8 2.2 3.0 3.7 0.9 2.3 0.1 2.9 0.0 10.9 0.6
23. Sreten Kněžević OLO P 28 20 28.2 12.1 5.1/8.8 57.7 0.1/0.5 20.0* 1.7/3.3 50.8 3.6 5.1 8.6 2.1 0.9 2.1 0.1 3.3 0.0 17.2 3.0
24. Ondřej Šiška KOL R 29 21 29.9 11.5 2.5/4.5 56.4 1.6/4.4 35.9 1.7/2.4 70.6 0.8 3.0 3.8 4.6 1.2 2.6 0.1 3.0 0.0 13.3 1.7
25. Tomáš Vyoral PCE R 30 19 30.7 12.7 3.0/6.8 43.8 1.2/4.7 25.6 3.1/4.4 69.9 1.0 3.8 4.8 4.4 0.9 2.1 0.1 5.0 0.0 14.7 1.4
26. David Böhm USK K/P 21 20 27.2 12.0 2.2/4.7 46.8 1.9/5.5 33.6 2.1/3.0 68.3 2.3 5.3 7.6 0.9 0.6 2.4 0.0 3.2 0.0 12.0 1.5
27. Jakub Petráš KOL P 28 21 27.4 11.1 4.2/7.1 58.7 0.1/0.2 40.0* 2.5/3.4 72.2 3.2 5.3 8.6 1.7 0.5 1.3 0.1 3.7 0.0 17.7 2.2
28. Šimon Puršl BRN P 26 21 22.4 10.9 4.3/7.0 62.3 0.2/0.9 22.2* 1.6/3.1 52.3 1.8 3.7 5.5 1.1 0.3 1.4 0.0 3.1 0.0 13.1 1.5
29. Junathaen Watson NBK P 24 21 16.4 10.6 4.5/6.6 67.6 0.0/0.0 0.0* 1.7/2.3 71.4 2.0 1.9 3.9 0.3 0.4 0.6 0.0 2.1 0.0 11.9 6.5
30. David Jelínek SKS P 25 21 24.0 10.6 4.6/8.1 56.1 0.0/0.3 14.3* 1.3/1.9 69.2* 1.5 2.6 4.0 0.5 0.5 0.6 0.0 2.0 0.0 10.3 0.6
31. Sukhmail Mathon OVA 24 14 28.4 15.7 5.2/9.4 55.3 0.4/0.6 66.7* 4.0/5.7 70.0 3.4 6.1 9.6 1.0 0.8 2.6 0.0 5.6 0.0 23.0 3.5
32. Lukáš Feštr OLO R 28 21 30.1 10.2 2.4/5.0 48.1 1.2/3.9 32.1 1.8/2.1 84.1 0.3 1.6 2.0 4.0 0.5 1.8 0.1 2.3 0.0 8.9 0.0
33. David Pekárek PCE K 27 21 26.3 10.1 1.9/3.8 50.0 1.7/4.9 35.3 1.1/1.7 68.6* 0.6 5.2 5.8 1.6 0.5 1.8 0.0 1.6 0.0 10.7 2.1
34. Viktor Půlpán BRN R 26 20 28.8 10.6 3.7/5.8 62.9 0.5/1.7 27.3* 2.0/3.3 60.0 1.4 5.4 6.8 5.9 1.8 1.7 0.2 3.5 0.0 19.6 1.4
35. Jakub Slavík OPA K 23 21 23.5 10.0 2.2/4.6 49.0 1.2/3.0 40.6 1.9/2.6 70.9 1.8 2.9 4.7 1.2 1.3 1.4 0.0 2.6 0.0 11.4 0.9
36. Jakub Šiřina OPA R 35 19 29.1 11.1 2.4/4.4 53.6 1.5/5.4 28.4 1.7/2.3 75.0 0.8 2.4 3.2 7.2 1.2 3.4 0.1 3.1 0.0 13.9 0.2
37. Tony Hicks UNL 28 13 27.7 15.8 4.8/8.1 60.0 0.6/2.1 29.6 4.2/5.9 71.4 0.6 3.5 4.2 5.8 1.1 2.7 0.2 4.8 0.0 20.3 4.8
38. Oleksandr Mishula BRN R/K 30 15 21.3 13.7 2.0/4.4 45.5 2.5/7.0 36.2 2.1/2.8 73.8 0.4 1.7 2.1 2.3 0.7 1.3 0.1 2.7 0.0 10.3 0.6
39. Mateo Čolak PCE R 24 19 21.7 10.6 2.1/4.0 52.6 1.6/4.3 37.8 1.5/2.5 60.4 1.2 2.2 3.4 1.2 0.7 1.4 0.0 2.4 0.0 9.3 1.1
40. Filip Halada OLO K 30 19 26.3 10.4 2.5/5.8 43.6 1.0/3.4 29.7 2.4/3.1 76.3 1.4 4.0 5.4 0.8 0.7 0.8 0.1 2.7 0.0 11.1 0.1
41. Oleksandr Belikov OVA K 30 20 24.2 9.9 3.3/5.9 56.4 0.5/1.5 30.0* 2.0/3.2 61.9 1.8 2.5 4.3 1.4 1.1 1.6 0.0 2.4 0.0 10.4 3.0
42. Lukáš Palyza NBK K 33 21 21.3 9.4 1.7/3.0 55.6 1.4/4.7 29.6 1.9/2.3 81.6 0.6 1.9 2.4 1.7 0.3 1.0 0.1 2.5 0.0 8.5 0.6
43. Robert Rožánek KOL R 26 18 26.4 10.9 1.9/4.9 39.8 1.4/4.9 29.2 2.7/3.4 79.0 0.6 2.3 2.8 3.7 0.8 1.9 0.1 4.1 0.0 11.7 0.2
44. Tomáš Pomikálek DEC K/P 33 15 27.8 13.1 2.9/4.7 62.0 1.6/4.3 37.5 2.4/3.6 66.7 1.7 4.5 6.2 1.3 1.0 1.9 0.0 3.8 0.0 15.9 2.1
45. Eric Lockett NBK K 27 19 24.5 10.3 3.2/6.1 52.6 0.5/2.2 22.0 2.4/3.3 73.0 1.3 4.8 6.2 3.1 1.3 1.4 0.1 2.8 0.0 14.5 2.9
46. Dontae Bruner DEC P 25 20 22.4 9.6 2.5/4.5 55.1 1.1/3.3 33.8 1.4/2.0 69.2* 1.8 4.2 6.0 1.1 1.0 1.2 0.0 1.7 0.0 12.5 3.7
47. Filip Novotný KOL K 23 21 25.2 8.8 0.9/1.7 51.4* 2.1/5.3 40.2 0.7/0.9 77.8* 1.1 2.5 3.6 1.4 0.7 0.4 0.2 1.0 0.0 9.0 0.2
48. Martin Kheil SKS K 19 16 22.9 11.5 1.9/3.3 59.6 2.1/6.4 32.4 1.4/1.8 79.3* 1.5 1.7 3.2 0.9 0.3 1.4 0.0 1.7 0.0 8.4 0.2
49. Gerel Simmons NBK K 29 14 22.6 13.0 2.4/5.1 46.5 2.1/5.5 37.7 2.1/2.7 76.3 0.6 1.5 2.1 1.8 1.1 1.4 0.1 2.4 0.0 11.4 0.6
50. Marek Klassen NBK 30 10 27.3 17.8 2.7/5.0 54.0 3.5/8.3 42.2 1.9/2.3 82.6 0.6 3.8 4.4 7.2 2.0 3.9 0.2 3.4 0.0 21.4 1.8
51. David Škranc HKR K/P 27 15 29.5 11.8 3.0/5.9 51.1 1.7/4.1 41.9 0.6/0.8 75.0* 0.5 4.4 4.9 2.1 1.4 2.1 0.1 1.5 0.0 13.2 3.3
52. Lamb Autrey HKR R/K 33 13 32.6 13.3 4.5/8.6 51.8 0.8/2.9 26.3 2.1/2.4 87.1 1.2 4.8 5.9 4.8 2.2 3.1 0.1 3.6 0.0 18.8 1.8
53. Ondřej Peterka HKR K/P 31 20 28.7 8.4 1.5/3.0 49.2 1.6/4.8 32.6 0.9/1.5 56.7* 0.8 2.7 3.5 1.8 0.7 0.8 0.1 1.6 0.0 8.1 0.6
54. Delvon Johnson UNL P 33 21 27.9 8.0 3.7/5.6 66.7 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.3 42.9* 3.4 6.7 10.1 1.8 0.4 2.0 0.0 1.4 0.0 15.0 6.8
55. Filip Kroutil DEC K 26 21 28.9 7.9 1.2/2.3 53.1 1.3/3.5 38.4 1.4/1.9 74.4* 1.2 1.6 2.8 1.6 0.6 0.8 0.1 1.7 0.0 8.4 0.6
56. Martin Kříž NBK K/P 29 21 22.4 7.8 2.6/4.1 62.1 0.6/2.1 29.5 0.8/1.7 44.4* 1.9 3.4 5.3 1.8 0.5 1.4 0.1 1.7 0.0 9.0 0.0
57. Dominik Heinzl OLO P 27 19 19.9 8.5 2.4/4.5 52.3 0.4/2.2 19.5 2.5/3.2 78.3 2.1 2.6 4.6 0.6 0.5 1.1 0.0 2.3 0.0 8.5 1.4
58. Lovro Mandalinić HKR K 26 11 26.6 14.5 4.0/8.1 49.4 1.6/4.2 39.1 1.5/1.6 94.4* 0.7 1.1 1.8 2.7 0.4 1.9 0.1 1.8 0.0 10.8 1.4
59. Pavel Pumprla SKS K 36 20 28.2 8.0 2.3/4.6 48.9 0.7/1.8 40.0* 1.4/2.5 54.0 1.0 2.7 3.7 2.2 1.3 2.1 0.1 2.6 0.0 8.4 1.6
60. Juraj Páleník SKS K 22 21 21.6 7.5 1.0/2.2 46.8 1.7/4.8 36.0 0.3/0.4 66.7* 0.7 1.6 2.3 0.4 0.3 0.3 0.1 0.6 0.0 4.1 0.0
61. Michal Mareš KOL K 30 18 24.3 8.7 0.8/1.8 42.4* 1.9/5.1 38.5 1.3/1.6 85.7* 0.7 1.6 2.3 1.1 0.4 0.7 0.1 1.8 0.0 6.4 0.2
62. Miroslav Kvapil OPA P 29 20 13.2 7.7 2.3/3.5 65.7 0.6/1.6 37.5* 1.3/1.7 75.8* 1.4 2.5 3.9 0.6 0.3 0.8 0.0 1.4 0.0 8.1 0.8
63. Pavol Lošonský KOL P 34 16 18.0 9.4 2.6/5.9 44.2 0.5/1.4 36.4* 2.6/3.7 71.2 1.6 2.3 3.9 1.0 0.6 0.9 0.1 3.2 0.0 10.4 0.3
64. Jakub Krakovič BRN P 32 21 19.9 7.0 2.0/4.1 48.8 0.4/1.2 30.8* 1.9/3.3 58.0 1.9 3.0 4.9 1.8 0.7 1.0 0.1 2.8 0.0 9.2 0.9
65. Igor Josipović DEC P 34 21 18.6 6.9 3.1/5.7 54.2 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.7 41.7* 1.7 2.6 4.3 0.4 0.5 0.8 0.0 1.7 0.0 6.2 0.2
66. Radek Farský USK R/K 23 21 16.3 6.9 1.2/2.7 44.6 1.0/3.2 29.4 1.6/2.3 69.4 0.6 1.4 2.0 1.4 0.5 1.1 0.1 2.6 0.0 5.5 0.5
67. Radek Pumprla SKS K 27 20 23.4 7.2 1.9/4.6 41.3 0.4/2.4 17.0 2.2/2.9 75.9 1.2 3.6 4.7 3.0 1.2 1.4 0.1 3.8 0.0 10.4 0.5
68. Filip Zbránek OPA K/P 32 18 20.8 7.8 1.4/2.9 47.2 1.1/4.2 26.7 1.7/2.2 79.5 1.1 1.9 2.9 1.1 0.8 1.0 0.1 2.3 0.0 6.4 0.4
69. Marek Vyroubal USK R 21 17 27.8 8.1 1.6/3.7 42.9 1.1/3.9 28.8 1.5/2.4 65.0 1.1 1.4 2.4 2.5 1.1 1.5 0.1 2.3 0.0 7.5 0.6
70. Dontay Elijah Bassett OPA P 24 8 26.1 17.0 3.6/5.6 64.4 2.4/6.1 38.8 2.6/4.4 60.0 2.4 5.5 7.9 0.8 0.1 1.5 0.1 3.4 0.0 18.1 2.3
71. Jan Štěrba PCE K/P 27 21 19.5 6.4 1.0/1.6 63.6* 1.1/3.0 37.5 1.0/1.4 66.7* 1.3 3.1 4.4 1.0 0.2 0.8 0.1 1.4 0.0 7.8 0.5
72. Kamil Švrdlík PCE P 36 21 16.5 6.3 1.8/3.1 58.5 0.3/0.8 37.5* 1.8/2.1 84.4 1.8 2.0 3.7 0.7 0.4 1.2 0.0 2.0 0.0 7.7 1.5
73. Rapolas Ivanauskas NBK P 24 16 19.5 8.3 2.8/5.1 53.7 0.6/2.3 27.0 0.9/2.3 37.8 1.9 4.9 6.9 1.6 0.4 1.4 0.1 2.9 0.0 11.1 1.2
74. Luděk Jurečka OPA K 39 18 18.2 7.3 0.7/1.4 52.0* 1.7/4.0 43.1 0.7/0.9 70.6* 0.6 1.6 2.1 0.8 0.6 0.4 0.1 1.0 0.0 6.7 0.2
75. Radovan Kouřil OPA R 27 19 23.4 6.8 1.9/5.1 38.1 0.7/3.8 18.1 0.8/1.5 57.1* 0.7 2.3 3.0 5.2 0.8 2.1 0.1 1.9 0.0 6.8 1.3
76. Petr Benda NBK P 40 21 15.1 6.0 1.9/3.6 52.0 0.6/1.3 48.1* 0.5/0.7 66.7* 1.3 2.0 3.3 0.9 0.7 0.6 0.1 0.7 0.0 7.3 0.9
77. Ondřej Švec USK R/K 19 18 17.7 6.4 1.3/2.6 51.1 0.6/1.9 29.4* 2.1/3.4 59.7 0.9 1.8 2.7 1.2 0.9 1.6 0.0 3.0 0.0 6.7 0.8
78. Adam Goga HKR R/K 25 20 22.5 5.7 1.2/2.5 46.0 1.0/2.8 34.5 0.6/1.3 44.0* 0.3 1.3 1.5 2.7 0.7 2.2 0.1 1.9 0.0 4.5 0.6
79. Dalibor Vlk USK K 20 20 15.6 5.6 1.0/2.2 44.2 1.1/3.3 33.8 0.4/0.6 63.6* 1.0 2.2 3.1 0.5 0.8 0.5 0.1 0.5 0.0 4.6 0.3
80. Patrick Samoura USK R/K 22 17 22.3 6.5 1.2/2.8 44.7 0.7/2.6 26.7 1.9/2.8 66.7 1.3 2.6 3.9 2.6 1.1 0.9 0.2 1.8 0.0 8.4 0.6
81. Jiří Jelínek KOL P 35 20 11.6 5.5 1.4/3.0 47.5 0.5/2.4 21.3 1.2/1.7 72.7* 0.6 2.2 2.8 0.7 0.2 0.6 0.1 1.7 0.0 4.3 0.8
82. Šimon Svoboda BRN K/P 18 17 13.8 6.3 1.5/2.8 53.2 0.7/1.9 36.4* 1.2/1.6 75.0* 0.5 1.2 1.8 0.5 0.2 1.3 0.0 2.2 0.0 5.5 1.4
83. Luboš Kovář NBK P 22 21 14.1 4.7 1.3/2.4 52.9 0.4/1.6 23.5* 1.0/1.3 75.0* 1.4 2.2 3.6 0.7 0.3 1.0 0.0 1.5 0.0 5.5 0.6
84. Jan Švandrlík OPA K/P 29 19 18.8 5.2 0.8/1.9 43.2* 1.0/3.8 26.4 0.5/0.6 75.0* 1.9 1.9 3.8 0.7 0.2 0.3 0.1 0.7 0.0 4.9 0.0
85. Filip Šmíd OVA K 30 21 20.6 4.6 1.6/3.3 47.8 0.3/1.4 23.3* 0.4/0.9 50.0* 1.1 2.3 3.4 1.7 0.6 1.1 0.1 1.1 0.0 5.3 0.2
86. Maishe Dailey UNL 24 10 25.8 9.3 1.8/3.0 60.0 1.4/3.4 41.2 1.5/2.1 71.4 0.5 3.7 4.2 1.1 0.6 0.8 0.1 2.1 0.0 11.0 1.1
87. Martin Mach DEC K/P 22 21 14.0 4.3 1.6/2.5 64.2 0.2/0.4 50.0* 0.5/1.1 41.7* 1.2 1.9 3.1 0.4 0.5 0.6 0.0 1.1 0.0 5.7 1.0
88. Jan Karlovský UNL P 23 19 8.1 4.7 1.7/2.9 58.2 0.1/0.4 14.3* 1.2/1.3 88.0* 0.7 1.2 1.9 0.3 0.3 0.8 0.0 1.2 0.0 4.5 0.5
89. Štěpán Svoboda OVA K 22 20 15.3 4.4 0.8/1.5 51.7* 0.8/2.6 31.4 0.5/0.9 58.8* 0.4 1.0 1.3 0.6 0.4 0.8 0.0 0.8 0.0 2.0 0.0
90. František Rylich NBK R/K 20 15 18.2 5.6 1.2/2.3 52.9 0.9/2.5 34.2 0.6/0.6 100.0* 0.7 0.6 1.3 1.7 0.9 0.9 0.1 0.7 0.0 4.4 0.7
91. Tomáš Dvořák HKR R 20 14 17.7 5.9 1.4/3.6 38.0 0.7/2.9 25.0 1.1/1.6 65.2* 0.6 1.3 1.9 1.4 1.1 1.2 0.1 2.0 0.0 3.6 0.0
92. Marek Welsch OLO R 23 13 19.5 6.3 1.5/4.1 37.7 0.6/1.5 42.1* 1.4/2.2 64.3 0.2 0.8 1.1 3.5 1.5 1.3 0.2 2.3 0.0 7.0 0.0
93. Matěj Burda PCE R 21 19 16.2 4.2 0.5/1.1 50.0* 0.7/2.6 28.6 0.9/1.4 69.2* 0.2 0.6 0.8 1.6 0.6 0.7 0.1 1.8 0.0 3.9 0.2
94. Danilo Djuricic BRN 23 8 20.3 9.1 2.3/3.8 60.0 0.9/2.4 36.8 2.0/2.8 72.7 1.3 4.0 5.3 2.5 0.6 0.5 0.6 1.8 0.0 14.9 6.8
95. Filip Kábrt HKR K 20 12 15.1 6.0 1.9/3.1 62.2 0.3/0.8 40.0* 1.2/2.3 50.0 0.6 1.7 2.3 0.5 0.4 0.7 0.1 1.9 0.0 5.8 1.7
96. Jakub Tůma NBK R 24 21 13.3 3.4 0.8/1.4 55.2* 0.4/1.3 32.1* 0.6/0.8 75.0* 0.4 0.8 1.1 1.7 0.6 1.1 0.1 1.0 0.0 3.3 0.2
97. Jordan Callahan UNL R 32 7 25.1 10.1 2.3/4.9 47.1 1.6/4.6 34.4 0.9/1.4 60.0* 0.1 2.6 2.7 3.0 0.7 2.7 0.2 2.6 0.0 7.6 4.3
98. Martin Nábělek UNL R 24 21 15.7 3.2 0.4/1.0 38.1* 0.7/2.3 30.6 0.3/0.4 77.8* 0.2 0.5 0.7 2.1 0.5 0.8 0.1 1.3 0.0 2.4 0.4
99. Filip Petružela USK P 25 20 17.5 3.4 1.3/2.6 50.0 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.3 61.5* 1.4 2.1 3.5 0.5 0.7 1.2 0.0 1.4 0.0 3.3 0.1
100. Richard Körner BRN P 32 12 19.4 5.6 2.6/4.3 60.8 0.1/0.8 11.1* 0.2/0.9 18.2* 1.3 2.5 3.8 0.8 0.7 0.8 0.1 1.4 0.0 7.3 1.6
101. Johan Haiblík UNL K/P 22 20 12.6 2.7 0.5/1.8 25.7* 0.4/1.2 29.2* 0.8/1.6 46.9* 0.9 2.3 3.2 0.4 0.5 0.5 0.0 1.4 0.0 3.1 1.4
102. Evan Milligan OVA K 25 7 18.0 7.7 2.0/3.4 58.3 0.9/2.4 35.3 1.1/1.9 61.5* 1.3 3.0 4.3 1.3 1.0 1.1 0.2 2.1 0.0 9.3 3.0
103. František Fuxa USK P 22 20 17.3 2.7 1.2/2.4 47.9 0.0/0.2 0.0* 0.4/1.1 33.3* 1.8 1.7 3.5 0.5 0.4 1.2 0.0 1.3 0.0 2.1 1.0
104. Michal Svoboda PCE K 23 17 12.6 3.1 0.4/0.9 43.8* 0.7/2.4 30.0 0.2/0.4 42.9* 0.4 1.2 1.5 1.1 0.6 0.4 0.2 0.5 0.0 1.8 0.4
105. David Žikla DEC P 24 21 11.4 2.4 0.9/1.8 51.4* 0.0/0.6 8.3* 0.5/0.8 62.5* 0.8 0.6 1.4 0.3 0.4 0.4 0.0 0.9 0.0 1.1 0.0
106. Vladimír Larry Vondra HKR K 20 17 15.6 2.9 0.9/2.4 39.0 0.2/1.5 12.0* 0.5/1.4 37.5* 0.3 1.8 2.1 0.9 0.3 1.1 0.1 0.9 0.0 1.1 1.4
107. Petr Macháč USK K/P 23 14 13.3 3.6 1.6/2.4 64.7 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 37.5* 1.4 1.6 2.9 0.4 0.2 0.6 0.0 1.0 0.0 2.6 0.0
108. Josef Potoček PCE K 26 20 8.8 2.5 0.2/0.6 36.4* 0.6/1.6 34.4* 0.4/0.7 61.5* 0.3 0.4 0.7 0.6 0.2 0.3 0.1 0.5 0.0 1.4 0.0
109. Kevin Týml OVA K 21 15 10.4 3.2 0.6/1.3 47.4* 0.4/1.3 30.0* 0.8/0.9 92.3* 0.3 0.8 1.1 1.3 0.4 0.8 0.1 0.8 0.0 3.1 0.0
110. Jan Mička OPA K/P 20 15 11.1 3.2 1.3/2.5 52.6 0.1/0.5 12.5* 0.3/0.9 35.7* 1.5 1.3 2.7 0.3 0.4 0.7 0.0 0.9 0.0 3.0 0.3
111. Jiří Dedek OVA K 27 17 10.1 2.5 0.4/0.9 37.5* 0.5/1.9 24.2* 0.4/0.5 66.7* 0.8 0.9 1.8 0.8 0.8 0.5 0.1 0.5 0.0 1.8 0.0
112. Petr Křivánek BRN R/K 19 16 12.4 2.4 0.3/1.0 31.3* 0.4/1.9 22.6* 0.5/0.8 66.7* 0.6 1.1 1.7 1.8 0.5 0.7 0.2 0.9 0.0 3.0 1.1
113. Matěj Dáňa BRN K 19 7 14.6 5.6 0.6/1.6 36.4* 1.1/2.4 47.1 1.0/1.6 63.6* 0.4 1.0 1.4 0.7 0.1 0.1 0.7 1.1 0.0 4.3 0.0
114. Vojtěch Sýkora SKS R/K 21 9 12.7 4.0 1.2/2.7 45.8 0.3/1.8 18.8* 0.6/1.1 50.0* 1.7 2.9 4.6 1.0 0.3 1.0 0.1 1.0 0.0 4.4 0.0
115. Tomáš Jansa DEC R 21 12 13.0 2.9 0.6/1.3 46.7* 0.3/1.3 18.8* 1.0/1.3 75.0* 0.3 0.7 1.0 0.8 0.6 0.5 0.1 1.3 0.0 1.8 0.0
116. Michal Svojanovský HKR K 21 12 13.1 2.8 0.8/2.2 34.6 0.3/1.8 13.6* 0.5/1.0 50.0* 0.5 1.6 2.1 0.6 0.4 1.7 0.0 1.3 0.0 0.6 0.6
117. Matěj Bernáth SKS P 31 11 13.5 2.8 1.2/2.4 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.8 55.6* 1.5 1.6 3.2 0.4 0.2 0.8 0.0 1.0 0.0 3.2 0.2
118. Jan Křivánek KOL K/P 28 14 9.4 2.2 0.5/1.2 41.2* 0.4/1.4 26.3* 0.1/0.5 28.6* 0.4 0.7 1.1 0.2 0.4 0.3 0.1 0.4 0.0 1.0 0.3
119. Vojtěch Kalný HKR P 20 16 8.0 1.9 0.8/1.3 65.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.4 1.1 1.5 0.2 0.2 0.9 0.0 0.3 0.0 1.1 0.2
120. Tomáš Tkadlec OLO K 23 16 11.1 1.8 0.4/1.1 41.2* 0.2/0.8 25.0* 0.4/0.6 66.7* 0.7 0.4 1.1 0.4 0.3 0.6 0.0 0.6 0.0 0.0 0.1
121. Jakub Nečas BRN K 19 7 19.4 4.0 1.7/2.7 63.2 0.0/1.3 0.0* 0.6/1.6 36.4* 1.1 2.4 3.6 2.0 0.6 1.3 0.2 1.4 0.0 5.4 1.9
122. Dávid Novák NBK K 19 12 6.6 2.3 0.8/1.3 62.5* 0.0/0.2 0.0* 0.6/0.9 63.6* 0.4 0.8 1.2 0.4 0.3 0.5 0.1 0.7 0.0 2.1 1.3
123. Theodor Dlugoš KOL R 25 16 7.9 1.6 0.3/0.6 55.6* 0.3/1.4 21.7* 0.1/0.3 20.0* 0.2 0.6 0.8 0.7 0.4 0.2 0.2 0.4 0.0 0.9 0.1
124. Erik Klepač OLO K 22 13 10.6 2.0 0.5/1.2 40.0* 0.3/1.2 26.7* 0.2/0.2 66.7* 0.5 1.1 1.6 0.8 0.3 0.5 0.1 0.6 0.0 1.9 0.0
125. Petr Bohačík OVA P 37 7 11.7 3.3 1.0/2.1 46.7 0.1/0.4 33.3* 0.9/1.1 75.0* 1.0 2.0 3.0 0.6 0.4 1.0 0.1 1.4 0.0 3.9 0.0
126. Tadeáš Vlček HKR K/P 20 13 10.6 1.6 0.3/1.0 30.8* 0.3/0.9 33.3* 0.1/0.6 12.5* 0.4 0.9 1.3 0.4 0.2 0.8 0.0 0.5 0.0 0.3 0.3
127. Gianluca Prošek OVA P 22 8 6.6 2.5 1.0/3.0 33.3 0.0/0.1 0.0* 0.5/1.1 44.4* 1.0 1.1 2.1 0.4 0.4 1.1 0.0 0.8 0.0 0.8 0.3
128. Matěj Snopek OVA K 22 10 5.8 1.8 0.4/0.7 57.1* 0.1/0.4 25.0* 0.7/1.0 70.0* 0.4 0.5 0.9 0.5 0.2 0.6 0.1 0.7 0.0 1.1 0.2
129. Jakub Skalička OLO P 23 15 6.6 1.1 0.4/0.7 54.5* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.5 62.5* 0.5 1.1 1.6 0.2 0.2 0.2 0.1 0.4 0.0 1.7 0.2
130. David Jakel OVA R 23 10 5.5 1.7 0.1/0.5 20.0* 0.5/0.9 55.6* 0.0/0.3 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.1 0.1 0.6 0.0 0.3 0.0 0.1 0.0
131. Jan Maděra UNL K 23 16 7.4 0.9 0.2/0.9 21.4* 0.1/1.1 11.1* 0.2/0.3 75.0* 0.2 0.4 0.6 0.2 0.2 0.1 0.1 0.2 0.0 -0.3 0.0
132. Rostislav Dragoun OPA K 26 7 12.6 2.0 0.3/1.3 22.2* 0.3/2.1 13.3 0.6/0.7 80.0* 0.6 1.6 2.1 0.3 0.3 0.9 0.0 0.7 0.0 -0.1 0.0
133. Matěj Šafařík USK R/K 19 10 4.3 1.3 0.1/0.3 33.3* 0.3/1.0 30.0* 0.2/0.4 50.0* 0.4 0.4 0.8 0.1 0.1 0.4 0.0 0.2 0.0 0.4 0.0
134. Cortesao Joao Eduardo USK K 21 11 4.2 1.1 0.3/0.5 50.0* 0.2/0.5 33.3* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.5 0.1 0.4 0.1 0.2 0.0 0.8 0.3
135. Jaroslav Kubín BRN P 22 7 2.1 1.0 0.1/0.6 25.0* 0.1/0.1 100.0* 0.3/0.4 66.7* 0.3 0.4 0.7 0.3 0.0 0.1 0.3 0.3 0.0 1.3 1.0
136. Daniel Olejník SKS K 19 9 3.6 0.7 0.1/0.6 20.0* 0.1/0.7 16.7* 0.1/0.2 50.0* 0.4 0.2 0.7 0.1 0.2 0.2 0.1 0.1 0.0 -0.2 0.0
137. Tomáš Houzar BRN R/K 20 8 3.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.5 25.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
138. Lukáš Bobek DEC R/K 23 9 5.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.3 0.6 0.1 0.1 0.2 0.1 0.0 0.0 -0.4 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. BRN 21 16/5 76.2 22.9 22.6 22.4 18.8 87.3 80.4 23.9/42.5 56.2 8.3/25.4 32.8 14.6/22.3 65.6 11.6 28.7 40.3 20.9 7.1 11.6 21.7 20.4 2.6 103.7
2. NBK 21 14/7 66.7 22.8 23.0 20.7 20.4 87.0 78.3 23.3/41.3 56.5 9.0/27.3 33.2 13.1/19.7 66.8 14.0 28.5 42.5 19.6 7.7 13.9 20.3 23.0 3.0 100.0
3. DEC 21 14/7 66.7 21.2 19.4 18.8 20.5 80.9 77.4 22.7/43.2 52.4 6.7/22.2 30.0 15.6/23.6 66.1 11.9 27.2 39.1 16.6 9.0 13.4 22.1 21.6 1.5 90.1
4. PCE 21 13/8 61.9 19.6 20.5 19.7 19.7 79.5 72.8 18.5/34.5 53.7 9.1/27.6 33.1 15.0/21.4 70.2 12.0 27.0 39.0 17.0 5.8 13.1 21.2 22.4 2.8 88.1
5. UNL 21 13/8 61.9 23.0 23.3 19.1 20.4 85.9 81.6 23.0/42.0 54.8 8.3/24.5 34.0 14.9/20.6 72.1 10.5 29.3 39.8 16.6 6.0 14.2 20.1 20.5 2.4 94.7
6. KOL 21 12/9 57.1 21.1 19.3 18.8 22.9 82.5 81.2 18.3/35.7 51.2 9.9/28.5 34.7 16.2/23.3 69.5 12.4 25.7 38.1 17.2 5.7 10.7 22.7 18.9 1.8 94.3
7. OPA 21 11/10 52.4 21.1 20.9 20.7 20.7 83.4 80.8 18.3/36.2 50.6 10.5/33.2 31.7 15.1/21.6 70.2 15.4 26.0 41.4 19.5 7.0 12.8 21.8 22.0 1.8 92.8
8. OVA 21 10/11 47.6 21.2 19.5 19.6 22.1 82.4 84.5 20.5/39.5 51.9 9.0/25.4 35.4 14.5/20.6 70.2 13.1 26.5 39.7 16.6 7.2 15.5 21.0 22.8 2.3 88.9
9. USK 21 9/12 42.9 19.2 19.6 19.4 20.2 78.4 77.9 17.1/34.9 49.1 9.3/28.5 32.6 15.3/22.0 69.3 12.0 25.9 37.9 13.1 7.6 13.3 20.0 22.0 2.0 79.1
10. SKS 21 6/15 28.6 20.0 19.0 19.0 17.6 76.0 81.3 20.1/39.6 50.8 8.1/26.6 30.5 11.6/16.2 71.5 12.9 24.3 37.1 15.9 6.7 12.3 19.0 21.0 2.0 80.3
11. HKR 21 4/17 19.0 19.0 17.6 15.7 16.7 69.0 85.1 20.2/39.4 51.2 6.5/20.1 32.2 9.2/14.8 62.4 8.8 23.6 32.4 14.8 6.4 14.8 17.5 18.6 2.8 70.8
12. OLO 21 4/17 19.0 19.0 19.7 18.7 21.2 79.1 90.2 22.6/45.7 49.5 6.0/20.7 29.2 15.8/22.1 71.2 12.8 23.8 36.5 14.6 6.3 13.0 20.9 20.5 1.9 81.3
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE ERA Basketball Nymburk 57.9 693 412 297 16
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 144 98 240
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.4 462 302 240 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 48.6 144 171 226 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 34.4 131 97 133 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 47.4 344 212 185 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 181 204 289
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 111 134 245
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 144 84 228
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 48.8 41 95 109 163
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 99 118 217
Pavel Beneš CZE SK Slavia Praha 35.8 120 43 77 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 87.0 69 211 11 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 48.7 193 94 99 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE GEOSAN Kolín 51.3 39 61 66 88
Martin Bašta CZE USK Praha 0 57 72 129
Adam Choleva CZE NH Ostrava 40.4 57 29 60 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE BK ARMEX Děčín 0 48 48 96
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 48 50 98
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 51.8 85 44 41 0
Jurica Žuža CRO ERA Basketball Nymburk 0 60 9 69
David Zach CZE BK Opava 0 45 26 71
Saša Janković CRO NH Ostrava 0 23 34 57
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 OVA PCE 1. 10. 2022 40 88 77 165 11 50 41 42 32 45/70 64.3 16/51 31.4 27/46 58.7 26 46 72 26 16 35 47 47 165
1 USK HKR 1. 10. 2022 40 87 72 159 15 47 26 45 41 36/89 40.4 18/52 34.6 33/45 73.3 32 60 92 31 13 37 43 45 163
1 BRN SKS 1. 10. 2022 40 92 79 171 13 51 41 46 33 44/81 54.3 19/44 43.2 26/39 66.7 23 42 65 50 14 26 41 41 195
1 OLO KOL 1. 10. 2022 40 73 78 151 5 45 38 29 39 50/100 50.0 10/41 24.4 21/28 75.0 24 61 85 40 8 16 35 35 186
1 OPA NBK 1. 10. 2022 40 61 69 130 8 29 38 38 25 40/84 47.6 9/45 20.0 23/44 52.3 31 59 90 18 15 27 45 45 127
1 UNL DEC 2. 10. 2022 40 64 73 137 9 30 47 30 30 40/83 48.2 14/52 26.9 15/30 50.0 17 74 91 31 12 26 38 38 154
2 DEC PCE 5. 10. 2022 40 85 62 147 23 43 35 37 32 35/68 51.5 18/59 30.5 23/39 59.0 24 53 77 34 10 28 45 46 152
2 NBK UNL 12. 10. 2022 40 83 69 152 14 40 49 30 33 39/83 47.0 19/47 40.4 17/26 65.4 17 56 73 38 5 18 33 33 171
2 KOL OPA 5. 10. 2022 40 75 80 155 5 41 25 40 49 34/60 56.7 21/60 35.0 24/41 58.5 19 50 69 36 18 24 40 42 170
2 SKS OLO 5. 10. 2022 40 81 62 143 19 42 34 31 36 42/81 51.9 13/46 28.3 20/34 58.8 35 41 76 31 17 24 41 41 164
2 HKR BRN 5. 10. 2022 40 70 87 157 17 45 35 37 40 44/81 54.3 16/50 32.0 21/36 58.3 19 59 78 37 13 23 40 40 181
2 OVA USK 5. 10. 2022 40 78 88 166 10 37 42 40 47 37/67 55.2 17/51 33.3 41/61 67.2 25 48 73 28 18 40 52 55 160
3 USK PCE 8. 10. 2022 40 70 85 155 15 41 40 36 38 33/72 45.8 18/55 32.7 35/45 77.8 25 53 78 22 10 32 46 46 154
3 BRN OVA 23. 11. 2022 40 82 72 154 10 39 46 29 40 36/83 43.4 17/59 28.8 31/47 66.0 35 59 94 28 24 35 46 47 165
3 OLO HKR 8. 10. 2022 40 95 109 204 14 50 42 52 60 45/81 55.6 29/62 46.8 27/39 69.2 25 50 75 55 11 20 36 36 244
3 OPA SKS 8. 10. 2022 40 86 71 157 15 36 41 49 31 33/72 45.8 22/63 34.9 25/36 69.4 31 53 84 40 8 16 40 40 186
3 UNL KOL 9. 10. 2022 40 64 76 140 12 34 32 33 41 38/82 46.3 14/43 32.6 22/32 68.8 20 55 75 21 11 25 37 39 140
3 DEC NBK 8. 10. 2022 40 84 82 166 2 47 43 43 33 45/86 52.3 15/39 38.5 31/41 75.6 21 45 66 23 16 27 40 40 171
4 PCE NBK 15. 10. 2022 40 73 76 149 3 41 35 34 39 38/70 54.3 18/61 29.5 19/41 46.3 30 50 80 37 14 24 43 44 160
4 KOL DEC 15. 10. 2022 40 74 73 147 1 37 39 29 42 43/69 62.3 14/55 25.5 19/36 52.8 26 47 73 33 17 31 38 38 155
4 SKS UNL 15. 10. 2022 40 85 67 152 18 38 41 40 33 34/77 44.2 20/55 36.4 24/32 75.0 21 61 82 34 12 23 33 34 176
4 HKR OPA 15. 10. 2022 40 72 94 166 22 61 34 35 36 38/77 49.4 21/61 34.4 27/37 73.0 27 56 83 34 13 27 42 42 190
4 OVA OLO 15. 10. 2022 40 86 80 166 6 37 44 40 45 45/82 54.9 10/47 21.3 46/68 67.6 32 54 86 26 11 26 53 54 170
4 USK BRN 15. 10. 2022 40 95 73 168 22 42 44 47 35 40/82 48.8 17/56 30.4 37/58 63.8 29 59 88 30 17 25 40 41 177
5 PCE BRN 5. 11. 2022 40 65 75 140 10 34 41 34 31 41/81 50.6 9/42 21.4 31/45 68.9 19 59 78 31 11 25 42 43 150
5 OLO USK 11. 1. 2023 40 84 78 162 6 42 45 35 40 36/73 49.3 23/58 39.7 21/41 51.2 19 62 81 38 14 32 43 43 176
5 OPA OVA 14. 12. 2022 40 83 92 175 9 47 44 45 39 45/85 52.9 20/54 37.0 25/41 61.0 31 52 83 35 8 21 43 44 194
5 UNL HKR 19. 10. 2022 40 110 77 187 33 54 52 42 39 53/96 55.2 17/44 38.6 30/47 63.8 27 47 74 29 14 25 41 43 188
5 DEC SKS 19. 10. 2022 40 80 63 143 17 38 39 34 32 51/93 54.8 8/35 22.9 17/26 65.4 25 48 73 25 12 23 35 35 156
5 NBK KOL 5. 12. 2022 40 85 87 172 2 45 52 33 42 39/73 53.4 22/60 36.7 28/41 68.3 28 44 72 43 10 23 42 45 193
6 PCE KOL 22. 10. 2022 40 84 71 155 13 35 34 34 52 30/64 46.9 21/64 32.8 32/47 68.1 26 59 85 43 7 15 45 45 181
6 SKS NBK 22. 10. 2022 40 80 71 151 9 45 37 34 35 39/73 53.4 14/55 25.5 31/42 73.8 27 51 78 28 12 23 43 43 165
6 HKR DEC 22. 10. 2022 40 76 96 172 20 53 43 34 42 49/85 57.6 15/41 36.6 29/52 55.8 23 45 68 34 17 32 46 46 178
6 OVA UNL 22. 10. 2022 40 80 86 166 6 49 40 38 39 48/85 56.5 16/52 30.8 22/31 71.0 25 52 77 42 19 33 41 41 187
6 OPA USK 22. 10. 2022 40 79 71 150 8 37 42 36 35 34/70 48.6 16/62 25.8 34/56 60.7 26 63 89 34 12 25 43 46 156
6 OLO BRN 22. 10. 2022 40 68 97 165 29 46 56 28 35 48/88 54.5 14/50 28.0 27/34 79.4 20 58 78 27 9 25 35 36 173
7 OLO PCE 29. 10. 2022 40 67 84 151 17 38 44 45 24 37/81 45.7 15/45 33.3 32/41 78.0 17 57 74 30 11 21 36 36 168
7 OPA BRN 29. 10. 2022 40 86 77 163 9 48 41 41 33 36/65 55.4 23/62 37.1 22/37 59.5 20 54 74 41 14 25 42 42 188
7 UNL USK 30. 10. 2022 40 67 65 132 2 32 48 31 21 40/90 44.4 8/47 17.0 28/54 51.9 23 75 98 12 18 32 48 48 115
7 DEC OVA 30. 10. 2022 40 95 88 183 7 32 39 54 58 40/79 50.6 23/56 41.1 34/50 68.0 27 49 76 42 17 34 43 46 194
7 HKR NBK 29. 10. 2022 40 52 99 151 47 35 39 41 36 44/86 51.2 13/46 28.3 24/42 57.1 27 61 88 36 23 36 42 44 173
7 KOL SKS 29. 10. 2022 40 85 76 161 9 42 37 45 37 30/61 49.2 24/60 40.0 29/41 70.7 24 48 72 30 11 22 45 46 175
8 PCE SKS 2. 11. 2022 40 93 90 183 3 43 55 37 48 39/60 65.0 26/57 45.6 27/37 73.0 15 41 56 44 10 23 39 39 209
8 HKR KOL 2. 11. 2022 40 67 92 159 25 43 34 37 45 37/74 50.0 23/57 40.4 16/28 57.1 24 49 73 33 17 29 37 39 172
8 OVA NBK 4. 11. 2022 40 86 97 183 11 55 41 34 53 49/78 62.8 20/61 32.8 25/36 69.4 25 52 77 34 18 32 40 42 199
8 USK DEC 2. 11. 2022 40 67 70 137 3 46 29 31 31 43/84 51.2 9/45 20.0 24/33 72.7 24 54 78 27 23 36 44 44 150
8 BRN UNL 2. 11. 2022 40 92 90 182 2 53 45 42 42 50/102 49.0 18/52 34.6 28/42 66.7 30 63 93 37 10 17 41 42 214
8 OLO OPA 6. 11. 2022 40 92 84 176 8 38 46 36 56 53/88 60.2 11/44 25.0 37/46 80.4 25 42 67 33 17 31 42 44 190
9 OPA PCE 19. 11. 2022 40 75 82 157 7 43 39 40 35 31/60 51.7 20/64 31.3 35/46 76.1 27 49 76 40 12 28 46 46 177
9 UNL OLO 20. 11. 2022 40 109 89 198 20 50 41 49 58 55/101 54.5 20/47 42.6 28/41 68.3 28 49 77 42 19 32 32 32 223
9 DEC BRN 19. 11. 2022 40 63 67 130 4 34 34 25 37 36/80 45.0 8/40 20.0 34/46 73.9 16 63 79 15 14 31 43 44 121
9 NBK USK 19. 11. 2022 40 105 84 189 21 40 56 54 39 46/81 56.8 15/55 27.3 52/73 71.2 29 57 86 46 11 24 49 49 220
9 KOL OVA 19. 11. 2022 40 96 87 183 9 42 31 50 60 36/60 60.0 23/62 37.1 42/54 77.8 25 43 68 40 15 31 46 49 196
9 SKS HKR 19. 11. 2022 40 81 87 168 6 46 38 45 39 51/81 63.0 17/56 30.4 15/17 88.2 24 44 68 29 15 25 31 31 191
10 HKR PCE 25. 11. 2022 40 50 90 140 40 45 32 40 23 44/75 58.7 11/50 22.0 19/25 76.0 23 48 71 35 9 19 36 36 167
10 OVA SKS 26. 11. 2022 40 86 75 161 11 43 38 33 47 41/83 49.4 19/62 30.6 22/34 64.7 31 59 90 33 11 18 43 43 185
10 USK KOL 1. 2. 2023 40 88 82 170 6 45 31 40 54 33/66 50.0 23/72 31.9 35/45 77.8 23 58 81 32 7 19 45 45 181
10 BRN NBK 26. 11. 2022 40 104 111 215 7 50 56 66 43 53/88 60.2 21/59 35.6 46/55 83.6 22 53 75 41 18 22 50 51 243
10 OLO DEC 26. 11. 2022 45 91 85 176 6 36 39 38 47 42/86 48.8 11/49 22.4 59/90 65.6 44 52 96 33 21 31 71 73 185
10 OPA UNL 26. 11. 2022 40 102 94 196 8 45 72 29 50 49/83 59.0 19/46 41.3 41/50 82.0 12 53 65 46 15 31 48 51 216
11 UNL PCE 4. 12. 2022 40 71 81 152 10 44 40 37 31 39/81 48.1 16/40 40.0 26/41 63.4 21 52 73 28 12 30 44 44 158
11 DEC OPA 3. 12. 2022 40 65 63 128 2 28 42 33 25 29/75 38.7 12/40 30.0 34/46 73.9 26 52 78 30 23 36 43 46 137
11 NBK OLO 3. 12. 2022 40 96 83 179 13 43 46 45 45 47/80 58.8 20/53 37.7 25/34 73.5 20 52 72 39 19 32 39 39 208
11 KOL BRN 3. 12. 2022 40 81 92 173 11 50 44 46 33 39/78 50.0 22/58 37.9 29/41 70.7 20 61 81 33 7 16 48 48 191
11 SKS USK 3. 12. 2022 40 81 92 173 11 40 45 37 51 39/76 51.3 17/53 32.1 44/58 75.9 20 59 79 34 15 32 48 48 184
11 HKR OVA 3. 12. 2022 40 83 85 168 2 51 37 41 39 46/87 52.9 18/52 34.6 22/35 62.9 32 49 81 33 16 27 36 38 185
12 PCE OVA 10. 12. 2022 40 91 76 167 15 43 47 39 38 39/77 50.6 21/43 48.8 26/32 81.3 18 43 61 40 16 25 43 45 198
12 HKR USK 10. 12. 2022 0 0 20 20 20 0 20 0/0 nan 0/0 nan 0/0 nan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SKS BRN 10. 12. 2022 40 70 90 160 20 47 36 44 33 44/71 62.0 16/54 29.6 24/41 58.5 26 46 72 26 15 25 39 39 164
12 KOL OLO 10. 12. 2022 40 90 87 177 3 36 45 47 49 42/64 65.6 24/54 44.4 21/28 75.0 16 38 54 38 10 24 34 37 194
12 NBK OPA 8. 12. 2022 40 91 82 173 9 46 41 47 39 42/75 56.0 18/64 28.1 35/55 63.6 36 54 90 46 27 39 51 52 203
12 DEC UNL 10. 12. 2022 40 94 80 174 14 51 40 42 41 50/89 56.2 14/45 31.1 32/44 72.7 19 54 73 39 9 26 42 42 192
13 PCE DEC 7. 12. 2022 40 74 76 150 2 40 37 35 38 36/74 48.6 15/40 37.5 33/46 71.7 18 52 70 31 14 27 50 51 167
13 UNL NBK 16. 12. 2022 40 96 83 179 13 47 38 50 44 43/77 55.8 19/51 37.3 36/48 75.0 16 55 71 30 18 34 44 47 194
13 OPA KOL 17. 12. 2022 40 102 80 182 22 42 47 48 45 44/74 59.5 22/67 32.8 28/41 68.3 28 54 82 43 7 14 40 40 214
13 OLO SKS 17. 12. 2022 40 97 87 184 10 32 61 39 52 42/83 50.6 17/41 41.5 49/63 77.8 27 44 71 35 8 23 48 48 201
13 BRN HKR 17. 12. 2022 40 96 73 169 23 40 39 48 42 46/84 54.8 18/47 38.3 23/32 71.9 20 48 68 38 13 26 37 37 191
13 USK OVA 17. 12. 2022 40 85 95 180 10 49 40 43 48 42/86 48.8 21/49 42.9 33/53 62.3 31 50 81 33 12 20 46 48 195
14 PCE USK 21. 12. 2022 40 68 71 139 3 31 40 27 41 32/73 43.8 16/45 35.6 27/46 58.7 26 54 80 31 16 32 41 42 151
14 OVA BRN 21. 12. 2022 40 92 94 186 2 44 51 47 44 46/87 52.9 18/42 42.9 40/47 85.1 26 41 67 31 19 33 45 46 199
14 HKR OLO 21. 12. 2022 40 68 60 128 8 40 35 27 26 46/88 52.3 9/37 24.3 9/14 64.3 22 47 69 19 8 24 27 27 134
14 SKS OPA 21. 12. 2022 40 98 69 167 29 41 39 46 41 43/67 64.2 14/52 26.9 39/55 70.9 19 51 70 27 14 29 46 48 172
14 KOL UNL 21. 12. 2022 40 77 89 166 12 45 39 34 48 43/93 46.2 20/55 36.4 20/32 62.5 28 62 90 35 7 16 38 39 195
14 NBK DEC 23. 11. 2022 40 102 86 188 16 52 50 43 43 50/94 53.2 21/50 42.0 25/39 64.1 30 49 79 36 20 34 40 42 203
15 NBK PCE 29. 12. 2022 40 68 76 144 8 35 39 31 39 36/80 45.0 14/46 30.4 30/46 65.2 31 51 82 24 13 28 48 49 150
15 DEC KOL 29. 12. 2022 40 79 74 153 5 39 34 51 29 38/71 53.5 16/54 29.6 29/39 74.4 21 54 75 40 14 32 41 41 172
15 UNL SKS 28. 12. 2022 40 94 78 172 16 47 50 41 34 43/83 51.8 18/50 36.0 32/42 76.2 30 45 75 32 11 30 41 43 180
15 OPA HKR 28. 12. 2022 40 92 81 173 11 42 41 43 47 35/66 53.0 26/63 41.3 25/36 69.4 25 48 73 41 23 32 41 41 202
15 OLO OVA 28. 12. 2022 40 86 89 175 3 41 45 38 51 44/87 50.6 19/49 38.8 30/39 76.9 30 48 78 38 10 23 40 41 202
15 BRN USK 7. 12. 2022 40 101 83 184 18 56 35 51 42 49/78 62.8 21/63 33.3 23/33 69.7 25 47 72 35 12 22 35 37 203
16 BRN PCE 4. 1. 2023 40 80 65 145 15 19 35 49 42 35/78 44.9 16/48 33.3 27/41 65.9 21 60 81 39 16 32 41 42 163
16 USK OLO 4. 1. 2023 40 84 62 146 22 36 42 33 35 45/88 51.1 10/47 21.3 26/38 68.4 29 54 83 30 16 31 37 37 155
16 OVA OPA 4. 1. 2023 40 77 66 143 11 37 44 28 34 32/75 42.7 21/64 32.8 16/22 72.7 38 49 87 29 14 31 36 36 155
16 HKR UNL 4. 1. 2023 40 68 92 160 24 50 38 28 44 41/67 61.2 18/51 35.3 24/35 68.6 11 49 60 29 12 27 39 39 165
16 SKS DEC 4. 1. 2023 45 70 80 150 10 47 29 30 30 53/95 55.8 8/49 16.3 20/37 54.1 28 62 90 25 18 27 43 43 162
16 KOL NBK 4. 1. 2023 40 77 69 146 8 27 43 38 38 36/76 47.4 13/56 23.2 35/53 66.0 35 51 86 29 7 18 46 48 137
17 KOL PCE 7. 1. 2023 40 93 89 182 4 48 42 41 51 34/61 55.7 26/60 43.3 36/46 78.3 21 43 64 31 6 20 47 48 183
17 NBK SKS 7. 1. 2023 40 83 58 141 25 41 35 31 34 36/76 47.4 14/58 24.1 27/30 90.0 27 57 84 35 18 35 37 37 165
17 DEC HKR 7. 1. 2023 40 72 84 156 12 40 43 33 40 42/87 48.3 15/42 35.7 27/37 73.0 16 58 74 38 30 39 36 37 181
17 UNL OVA 8. 1. 2023 40 104 70 174 34 39 54 42 39 49/96 51.0 18/43 41.9 22/31 71.0 22 56 78 38 18 32 35 36 195
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      BK ARMEX Děčín
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      BK ARMEX Děčín

      Doskoky

      1.
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      USK Praha
      5
      USK Praha

      Asistence

      1.
      2
      Královští sokoli
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      GEOSAN Kolín
      5
      BK ARMEX Děčín

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      NH Ostrava
      3
      BK ARMEX Děčín
      4
      GEOSAN Kolín

      Bloky

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      NH Ostrava
      3
      SK Slavia Praha
      4
      SK Slavia Praha
      5
      USK Praha

      Kooperativa faktor

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      ERA Basketball Nymburk

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Královští sokoli
      2
      Královští sokoli
      3
      Královští sokoli
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      BK ARMEX Děčín

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      BK Opava
      5
      Basket Brno

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      SK Slavia Praha
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      USK Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 40 DEC - OLO (94 : 84)
      2. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 38 BRN - UNL (92 : 90)
      3. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 35 BRN - NBK (104 : 111)
      4. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 34 DEC - USK (85 : 77)
      5. Malik Julian Morgan NH Ostrava 32 OVA - BRN (92 : 94)
      6. Dontay Elijah Bassett BK Opava 32 HKR - OPA (72 : 94)
      7. Maksim Šturanović Královští sokoli 31 KOL - HKR (95 : 75)
      8. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 31 KOL - OPA (75 : 80)
      9. Filip Novotný GEOSAN Kolín 30 KOL - HKR (95 : 75)
      10. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - OLO (109 : 89)
      11. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - HKR (110 : 77)
      12. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 29 UNL - OLO (109 : 89)
      13. Malik Julian Morgan NH Ostrava 29 OVA - OLO (86 : 80)
      14. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 29 OVA - DEC (87 : 78)
      15. David Böhm USK Praha 29 USK - OVA (85 : 95)
      16. Lamb Autrey Královští sokoli 28 SKS - HKR (81 : 87)
      17. Michael Okauru USK Praha 28 USK - OPA (93 : 95)
      18. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - OVA (86 : 89)
      19. Shawn Pipes JR USK Praha 27 USK - KOL (88 : 82)
      20. David Škranc Královští sokoli 27 OLO - HKR (95 : 109)
      21. Shawn Pipes JR USK Praha 27 USK - BRN (95 : 73)
      22. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 27 OPA - UNL (102 : 94)
      23. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - BRN (92 : 90)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 27 DEC - KOL (79 : 74)
      25. Shawn Pipes JR USK Praha 27 DEC - USK (85 : 77)
      26. Adam Číž GEOSAN Kolín 27 NBK - KOL (85 : 87)
      27. Michael Okauru USK Praha 27 UNL - USK (67 : 65)
      28. Lamb Autrey Královští sokoli 26 BRN - HKR (96 : 73)
      29. Martin Kheil SK Slavia Praha 26 OLO - SKS (97 : 87)
      30. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - OVA (96 : 87)
      31. Michael Okauru USK Praha 26 USK - NBK (85 : 87)
      32. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 26 DEC - BRN (63 : 67)
      33. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 26 UNL - OPA (92 : 88)
      34. Oleksandr Mishula Basket Brno 26 BRN - NBK (104 : 111)
      35. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 26 DEC - NBK (84 : 82)
      36. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 25 UNL - NBK (96 : 83)
      37. Michael Okauru USK Praha 25 SKS - USK (81 : 92)
      38. Michael Okauru USK Praha 25 OLO - USK (84 : 78)
      39. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 25 DEC - PCE (85 : 62)
      40. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 25 UNL - SKS (94 : 78)
      41. Michael Okauru USK Praha 25 BRN - USK (101 : 83)
      42. Maksim Šturanović Královští sokoli 25 HKR - DEC (76 : 96)
      43. Shawn Pipes JR USK Praha 25 KOL - USK (86 : 87)
      44. Michael Okauru USK Praha 25 NBK - USK (105 : 84)
      45. Richard Bálint Basket Brno 24 UNL - BRN (92 : 90)
      46. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 24 OLO - HKR (95 : 109)
      47. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 24 DEC - UNL (94 : 80)
      48. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 24 DEC - UNL (94 : 80)
      49. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 24 KOL - UNL (77 : 89)
      50. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 24 OVA - BRN (92 : 94)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Sukhmail Mathon NH Ostrava 20 OVA - SKS (86 : 75)
      2. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - SKS (94 : 78)
      3. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 18 UNL - USK (67 : 65)
      4. David Böhm USK Praha 16 USK - BRN (95 : 73)
      5. David Böhm USK Praha 16 OPA - USK (79 : 71)
      6. Viktor Půlpán Basket Brno 15 BRN - DEC (96 : 86)
      7. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - DEC (91 : 85)
      8. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 15 UNL - DEC (64 : 73)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 15 SKS - DEC (70 : 80)
      10. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 BRN - UNL (92 : 90)
      11. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - BRN (92 : 90)
      12. Maksim Šturanović Královští sokoli 14 OLO - HKR (95 : 109)
      13. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 14 KOL - OVA (96 : 87)
      14. Michael Okauru USK Praha 14 SKS - USK (81 : 92)
      15. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 14 HKR - NBK (52 : 99)
      16. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - OPA (92 : 88)
      17. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - DEC (64 : 73)
      18. Sukhmail Mathon NH Ostrava 14 OVA - DEC (87 : 78)
      19. David Škranc Královští sokoli 14 USK - HKR (87 : 72)
      20. David Böhm USK Praha 13 USK - OVA (85 : 95)
      21. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 13 NBK - HKR (101 : 59)
      22. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 13 KOL - SKS (85 : 76)
      23. David Pekárek BK KVIS Pardubice 13 SKS - PCE (47 : 75)
      24. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - HKR (110 : 77)
      25. Alexandar Radukič NH Ostrava 13 OVA - UNL (80 : 86)
      26. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 KOL - UNL (77 : 89)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - OPA (92 : 88)
      28. Viktor Půlpán Basket Brno 13 BRN - OLO (90 : 73)
      29. Sukhmail Mathon NH Ostrava 13 HKR - OVA (83 : 85)
      30. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (74 : 73)
      31. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 13 OVA - OLO (86 : 80)
      32. Dontay Elijah Bassett BK Opava 12 OPA - SKS (86 : 71)
      33. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 12 USK - PCE (70 : 85)
      34. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 USK - DEC (67 : 70)
      35. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - HKR (95 : 109)
      36. Sukhmail Mathon NH Ostrava 12 SKS - OVA (64 : 68)
      37. Maksim Šturanović Královští sokoli 12 HKR - NBK (52 : 99)
      38. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 HKR - PCE (50 : 90)
      39. Alexandar Radukič NH Ostrava 12 OVA - DEC (87 : 78)
      40. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - SKS (97 : 87)
      41. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (73 : 78)
      42. Jakub Mokráň BK Opava 12 HKR - OPA (72 : 94)
      43. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 12 NBK - BRN (79 : 83)
      44. Maksim Šturanović Královští sokoli 12 HKR - DEC (76 : 96)
      45. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 11 SKS - DEC (70 : 80)
      46. Šimon Puršl Basket Brno 11 BRN - OVA (82 : 72)
      47. Sukhmail Mathon NH Ostrava 11 BRN - OVA (82 : 72)
      48. David Škranc Královští sokoli 11 DEC - HKR (72 : 84)
      49. Malik Julian Morgan NH Ostrava 11 OVA - USK (78 : 88)
      50. Jakub Krakovič Basket Brno 11 BRN - OLO (90 : 73)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Jakub Šiřina BK Opava 14 OPA - UNL (102 : 94)
      2. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 DEC - OLO (94 : 84)
      3. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OLO (109 : 89)
      4. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 12 OLO - HKR (95 : 109)
      5. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 12 KOL - USK (86 : 87)
      6. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 DEC - PCE (85 : 62)
      7. Lamb Autrey Královští sokoli 11 HKR - OVA (83 : 85)
      8. Jakub Šiřina BK Opava 11 BRN - OPA (76 : 95)
      9. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 11 NBK - KOL (85 : 87)
      10. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 11 NBK - USK (105 : 84)
      11. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 11 HKR - PCE (50 : 90)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - HKR (92 : 81)
      13. Radovan Kouřil BK Opava 10 OPA - USK (79 : 71)
      14. Patrick Samoura USK Praha 10 USK - UNL (76 : 80)
      15. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 OPA - PCE (75 : 82)
      16. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (95 : 88)
      17. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OLO - BRN (68 : 97)
      18. Lamb Autrey Královští sokoli 10 DEC - HKR (72 : 84)
      19. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 NBK - DEC (102 : 86)
      20. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 10 NBK - OPA (91 : 82)
      21. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 NBK - KOL (85 : 87)
      22. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - OLO (105 : 73)
      23. Aleksa Solević Královští sokoli 10 PCE - HKR (71 : 65)
      24. Jakub Šiřina BK Opava 9 NBK - OPA (91 : 82)
      25. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - BRN (86 : 77)
      26. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 9 NBK - DEC (102 : 86)
      27. Adam Číž GEOSAN Kolín 9 USK - KOL (88 : 82)
      28. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - KOL (73 : 78)
      29. Richard Bálint Basket Brno 9 UNL - BRN (92 : 90)
      30. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 9 PCE - USK (68 : 71)
      31. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 9 KOL - OLO (90 : 87)
      32. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 9 PCE - OLO (108 : 70)
      33. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 9 PCE - SKS (93 : 90)
      34. Viktor Půlpán Basket Brno 9 BRN - OPA (76 : 95)
      35. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 9 DEC - OPA (65 : 63)
      36. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 9 SKS - DEC (70 : 80)
      37. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 9 HKR - UNL (68 : 92)
      38. Viktor Půlpán Basket Brno 8 BRN - OLO (90 : 73)
      39. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 8 DEC - SKS (80 : 63)
      40. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - OVA (104 : 70)
      41. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - SKS (86 : 71)
      42. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - UNL (102 : 94)
      43. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 8 PCE - NBK (73 : 76)
      44. Matej Majerčák NH Ostrava 8 KOL - OVA (96 : 87)
      45. Shawn Pipes JR USK Praha 8 OLO - USK (84 : 78)
      46. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 8 BRN - NBK (104 : 111)
      47. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 PCE - SKS (93 : 90)
      48. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 KOL - UNL (77 : 89)
      49. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 8 KOL - PCE (93 : 89)
      50. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 PCE - NBK (73 : 76)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 41 BRN - UNL (92 : 90)
      2. Sukhmail Mathon NH Ostrava 40 OVA - DEC (87 : 78)
      3. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 40 DEC - OLO (94 : 84)
      4. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 39 OVA - KOL (69 : 75)
      5. Alexandar Radukič NH Ostrava 39 OVA - DEC (87 : 78)
      6. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 38 BRN - NBK (104 : 111)
      7. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 37 DEC - USK (85 : 77)
      8. Alexandar Radukič NH Ostrava 37 OVA - UNL (80 : 86)
      9. Jakub Mokráň BK Opava 36 BRN - OPA (76 : 95)
      10. Adam Číž GEOSAN Kolín 36 NBK - KOL (85 : 87)
      11. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 35 OLO - OVA (86 : 89)
      12. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - OLO (109 : 89)
      13. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 35 SKS - KOL (90 : 88)
      14. Michael Okauru USK Praha 35 USK - OPA (93 : 95)
      15. Viktor Půlpán Basket Brno 35 BRN - OLO (90 : 73)
      16. Michael Okauru USK Praha 35 SKS - USK (81 : 92)
      17. David Böhm USK Praha 34 USK - BRN (95 : 73)
      18. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 34 KOL - OPA (75 : 80)
      19. Alexandar Radukič NH Ostrava 34 OLO - OVA (86 : 89)
      20. Sukhmail Mathon NH Ostrava 34 HKR - OVA (83 : 85)
      21. Malik Julian Morgan NH Ostrava 34 OVA - OLO (86 : 80)
      22. Viktor Půlpán Basket Brno 33 BRN - NBK (104 : 111)
      23. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 33 OLO - DEC (91 : 85)
      24. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 33 HKR - PCE (50 : 90)
      25. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 33 NBK - USK (105 : 84)
      26. Dontay Elijah Bassett BK Opava 33 HKR - OPA (72 : 94)
      27. David Škranc Královští sokoli 33 DEC - HKR (72 : 84)
      28. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 32 DEC - OLO (94 : 84)
      29. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 32 OLO - KOL (73 : 78)
      30. Shawn Pipes JR USK Praha 32 DEC - USK (85 : 77)
      31. Lamb Autrey Královští sokoli 32 SKS - HKR (81 : 87)
      32. Lamb Autrey Královští sokoli 32 DEC - HKR (72 : 84)
      33. Alexandar Radukič NH Ostrava 32 OVA - NBK (86 : 97)
      34. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 32 UNL - OPA (92 : 88)
      35. Lamb Autrey Královští sokoli 31 HKR - UNL (68 : 92)
      36. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 31 BRN - SKS (92 : 79)
      37. Maksim Šturanović Královští sokoli 31 DEC - HKR (72 : 84)
      38. Sukhmail Mathon NH Ostrava 31 OVA - SKS (86 : 75)
      39. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 31 DEC - KOL (79 : 74)
      40. Filip Novotný GEOSAN Kolín 31 KOL - HKR (95 : 75)
      41. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 31 UNL - SKS (94 : 78)
      42. Jakub Mokráň BK Opava 31 KOL - OPA (75 : 80)
      43. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 31 OVA - DEC (87 : 78)
      44. David Škranc Královští sokoli 31 OLO - HKR (95 : 109)
      45. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 31 SKS - DEC (70 : 80)
      46. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 31 OLO - DEC (91 : 85)
      47. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 31 OLO - PCE (67 : 84)
      48. Maksim Šturanović Královští sokoli 31 KOL - HKR (95 : 75)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 31 PCE - OPA (76 : 64)
      50. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 31 BRN - HKR (96 : 73)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 5 NBK - PCE (68 : 76)
      2. Dontae Bruner SK Slavia Praha 4 SKS - UNL (85 : 67)
      3. Sukhmail Mathon NH Ostrava 4 OVA - KOL (69 : 75)
      4. Danilo Djuricic Basket Brno 3 BRN - OLO (90 : 73)
      5. Jakub Nečas Basket Brno 3 BRN - DEC (96 : 86)
      6. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 SKS - OVA (64 : 68)
      7. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 3 UNL - NBK (96 : 83)
      8. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 3 PCE - USK (68 : 71)
      9. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OPA (92 : 84)
      10. Richard Bálint Basket Brno 3 BRN - UNL (92 : 90)
      11. Marek Vyroubal USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      12. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 DEC - SKS (80 : 63)
      13. Martin Mach BK ARMEX Děčín 3 PCE - DEC (74 : 76)
      14. Sukhmail Mathon NH Ostrava 3 OLO - OVA (86 : 89)
      15. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 USK - PCE (70 : 85)
      16. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 SKS - NBK (80 : 71)
      17. David Škranc Královští sokoli 3 HKR - OLO (68 : 60)
      18. David Böhm USK Praha 3 USK - PCE (70 : 85)
      19. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OLO (109 : 89)
      20. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 3 PCE - OLO (108 : 70)
      21. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 SKS - HKR (81 : 87)
      22. Dávid Novák ERA Basketball Nymburk 2 HKR - NBK (52 : 99)
      23. Dontay Elijah Bassett BK Opava 2 OLO - OPA (92 : 84)
      24. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 2 BRN - UNL (92 : 90)
      25. Evan Milligan NH Ostrava 2 KOL - OVA (96 : 87)
      26. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 BRN - NBK (104 : 111)
      27. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 2 NBK - OPA (91 : 82)
      28. Dontay Elijah Bassett BK Opava 2 OPA - SKS (86 : 71)
      29. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 2 PCE - OVA (91 : 76)
      30. Dontae Bruner SK Slavia Praha 2 SKS - USK (81 : 92)
      31. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 SKS - OLO (81 : 62)
      32. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (64 : 76)
      33. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      34. Maksim Šturanović Královští sokoli 2 HKR - BRN (70 : 87)
      35. Ondřej Švec USK Praha 2 USK - DEC (67 : 70)
      36. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 2 OLO - PCE (67 : 84)
      37. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - DEC (64 : 73)
      38. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 DEC - BRN (63 : 67)
      39. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 NBK - OLO (96 : 83)
      40. Johan Haiblík SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - NBK (96 : 83)
      41. Petr Křivánek Basket Brno 2 SKS - BRN (70 : 90)
      42. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 USK - DEC (67 : 70)
      43. Patrick Samoura USK Praha 2 NBK - USK (105 : 84)
      44. David Škranc Královští sokoli 2 SKS - HKR (81 : 87)
      45. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 NBK - KOL (85 : 87)
      46. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 NBK - KOL (85 : 87)
      47. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 DEC - UNL (94 : 80)
      48. Sukhmail Mathon NH Ostrava 2 OPA - OVA (83 : 92)
      49. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 2 NBK - OLO (96 : 83)
      50. Evan Milligan NH Ostrava 2 OVA - NBK (86 : 97)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 KOL - UNL (77 : 89)
      2. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 19 NBK - HKR (101 : 59)
      3. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 18 NBK - DEC (102 : 86)
      4. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 17 NBK - BRN (79 : 83)
      5. Dylan David Carl BK Opava 16 UNL - OPA (92 : 88)
      6. Danilo Djuricic Basket Brno 15 UNL - BRN (92 : 90)
      7. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (73 : 78)
      8. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 14 KOL - UNL (77 : 89)
      9. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 13 NBK - PCE (68 : 76)
      10. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 13 NBK - OPA (91 : 82)
      11. Dávid Novák ERA Basketball Nymburk 13 HKR - NBK (52 : 99)
      12. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 PCE - SKS (93 : 90)
      13. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OVA (104 : 70)
      14. Jakub Mokráň BK Opava 12 OPA - OLO (105 : 73)
      15. Oleksandr Belikov NH Ostrava 12 OVA - OLO (86 : 80)
      16. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 12 USK - UNL (76 : 80)
      17. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - PCE (67 : 84)
      18. David Škranc Královští sokoli 11 HKR - OPA (72 : 94)
      19. Danilo Djuricic Basket Brno 11 BRN - OLO (90 : 73)
      20. Oleksandr Belikov NH Ostrava 11 OVA - SKS (86 : 75)
      21. Dontae Bruner SK Slavia Praha 11 SKS - UNL (85 : 67)
      22. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 11 NBK - SKS (83 : 58)
      23. Sukhmail Mathon NH Ostrava 11 OVA - KOL (69 : 75)
      24. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OVA - BRN (92 : 94)
      25. Danilo Djuricic Basket Brno 10 OVA - BRN (92 : 94)
      26. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 10 NBK - OPA (91 : 82)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (104 : 70)
      28. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 BRN - UNL (92 : 90)
      29. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - BRN (92 : 90)
      30. Michael Okauru USK Praha 10 USK - UNL (76 : 80)
      31. Sukhmail Mathon NH Ostrava 9