Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
21.5
2
Sršni Photomate Písek
20.3
3
SK Slavia Praha
19.8
4
BK ARMEX Děčín
18.8
5
BK REDSTONE Olomoucko
17.0

Doskoky

1.
Sršni Photomate Písek
11.6
2
BC GEOSAN Kolín
9.8
3
BC GEOSAN Kolín
9.0
4
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
5
8.8

Asistence

1.
Sršni Photomate Písek
8.5
2
BK ARMEX Děčín
7.5
3
BK Opava
7.4
4
BC GEOSAN Kolín
5.8
5
BK Opava
5.7

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK REDSTONE Olomoucko
71.8 %
2
ERA Basketball Nymburk
68.2 %
3
BK KVIS Pardubice
68.2 %
4
SLUNETA Ústí nad Labem
65.5 %
5
ERA Basketball Nymburk
64.5 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BK Opava
47.7 %
2
BK Opava
44.4 %
3
ERA Basketball Nymburk
42.6 %
4
BK REDSTONE Olomoucko
42.1 %
5
BK ARMEX Děčín
42.0 %

Kooperativa faktor

1.
Basket Brno
10.0
2
Sršni Photomate Písek
6.4
3
SLUNETA Ústí nad Labem
5.8
4
BK REDSTONE Olomoucko
5.6
5
NH Ostrava
4.7

týmové statistiky

Obdržené body

2
76.3
3
78.9
4
81.5

Úspěšnost střelby za 3B

1.
34.8%
3
33.8%

Úspěšnost střelby za 2B

3
55.9%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Vojtěch Sýkora PIS R/K 22 34 33.5 11.1 2.8/5.3 51.9 1.4/5.1 27.3 1.4/2.9 49.0 3.4 8.2 11.6 8.5 2.1 2.4 0.1 3.3 0.0 24.1 0.4
2. Elyjah David Williams OVA K/P 25 36 30.4 13.3 4.6/7.2 64.2 0.6/2.7 21.9 2.3/3.8 60.0 2.3 6.6 8.8 3.4 1.1 2.8 0.0 3.5 0.0 19.0 3.0
3. Adrio Ramone Bailey OLO R/K 26 33 30.2 14.7 4.9/8.8 55.5 0.6/2.3 26.3 3.0/4.9 61.3 2.5 6.6 9.0 1.4 1.1 2.2 0.0 4.1 0.0 19.3 5.6
4. Sukhmail Mathon NBK P 25 36 23.0 10.4 3.6/6.9 52.4 0.0/0.1 20.0* 3.1/4.3 72.1 3.4 4.6 8.0 1.0 0.5 1.3 0.0 3.6 0.0 15.8 1.5
5. Martin Svoboda PIS P 22 34 32.3 20.3 5.9/9.5 62.1 0.9/3.1 27.6 5.9/9.7 61.2 2.9 5.1 7.9 2.5 1.0 2.6 0.0 7.0 0.0 24.2 6.4
6. Ladislav Pecka UNL P 33 34 30.9 14.8 5.4/8.3 65.5 0.8/2.4 31.7 1.7/2.5 67.1 2.5 5.4 7.9 1.1 0.9 1.7 0.0 2.6 0.0 18.0 1.9
7. Patrick Samoura USK R/K 23 38 30.6 12.1 3.2/6.4 49.4 0.7/1.9 35.2* 3.7/5.2 72.1 2.0 4.8 6.8 2.9 1.4 1.7 0.0 4.2 0.0 17.5 0.5
8. Gregory Edward Lee III BRN K/P 26 36 28.3 13.9 4.0/7.8 52.0 1.3/3.9 34.0 1.8/2.4 76.7 1.6 5.1 6.8 2.1 0.8 2.0 0.0 1.9 0.0 14.6 1.1
9. Jakub Mokráň OPA P 24 36 23.5 10.1 2.6/4.9 53.1 0.8/2.7 29.9 2.5/3.5 70.9 2.3 4.3 6.5 1.7 0.9 1.2 0.0 3.1 0.0 13.4 1.4
10. Jure Škifić PCE P 35 33 25.3 12.2 4.2/7.9 53.1 0.7/1.9 37.1* 1.7/2.7 63.6 2.0 4.8 6.8 1.7 0.7 1.6 0.0 2.7 0.0 14.4 0.2
11. Milenko Veljković KOL 29 25 26.2 11.9 4.6/8.8 51.6 0.0/0.2 25.0* 2.6/4.1 64.7 3.1 5.9 9.0 1.5 0.4 1.9 0.0 4.6 0.0 18.8 4.3
12. Lesley Cortez Varner II SKS K 26 33 32.7 19.8 6.5/12.8 51.3 0.7/1.6 40.7* 4.7/6.1 76.7 2.2 4.2 6.5 1.3 1.9 2.7 0.0 5.4 0.0 20.8 1.5
13. Delvon Johnson UNL P 34 35 25.4 6.4 2.7/4.1 64.1 0.0/0.1 50.0* 1.0/1.7 55.7* 2.0 3.7 5.7 1.6 0.6 1.1 0.0 1.7 0.0 11.2 5.8
14. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 33 36 30.6 14.7 3.0/6.5 45.7 1.3/4.6 28.7 4.8/6.6 72.4 0.7 4.8 5.4 7.5 2.3 2.5 0.1 5.1 0.0 20.9 0.6
15. Šimon Puršl OPA P 27 30 21.8 12.4 4.4/7.2 61.3 0.3/1.4 20.9* 2.6/4.5 59.0 2.1 4.4 6.4 1.3 0.8 1.6 0.0 4.4 0.0 15.1 2.0
16. Lamb Autrey UNL R/K 34 34 32.5 15.7 3.8/7.4 51.0 2.0/5.1 38.3 2.3/2.8 81.3 0.8 4.8 5.6 5.2 1.5 2.9 0.1 2.7 0.0 19.5 2.5
17. Terrell Lamont Brown-Soares BRN 25 30 22.2 11.3 4.3/6.9 62.5 0.4/1.2 31.4* 1.5/2.1 71.9 2.1 4.1 6.2 1.1 0.4 1.5 0.0 1.8 0.0 14.6 10.0
18. Tomáš Pomikálek DEC K/P 34 33 26.1 11.7 2.6/4.5 58.0 1.3/4.1 32.8 2.4/3.1 76.7 1.3 4.0 5.3 1.2 0.9 0.9 0.0 3.1 0.0 13.5 2.4
19. Maksim Šturanović DEC P 36 36 18.7 8.9 3.5/5.9 58.4 0.0/0.1 0.0* 2.0/2.8 70.3 2.2 2.6 4.9 0.8 0.6 1.0 0.0 2.9 0.0 10.7 1.6
20. Thomas Bell III NBK P 25 32 21.0 8.6 2.8/4.6 60.5 0.3/1.8 19.6* 2.0/3.3 61.9 2.2 3.2 5.4 2.2 1.9 1.7 0.0 3.0 0.0 12.9 1.3
21. Adam Pecháček OPA P 29 36 18.4 10.4 2.9/4.9 59.6 0.6/1.9 33.8* 2.6/3.4 77.2 1.7 3.0 4.7 0.8 0.5 1.6 0.0 2.8 0.0 11.6 1.4
22. Matěj Svoboda DEC K 27 35 30.5 18.8 4.7/9.1 51.6 1.9/6.0 32.5 3.6/4.3 82.2 0.9 3.6 4.5 2.0 1.1 2.4 0.0 3.1 0.0 16.4 2.1
23. Lukáš Stegbauer KOL K/P 28 38 20.7 6.2 1.1/1.8 59.4* 1.1/3.9 27.5 0.8/1.0 83.8* 1.3 2.8 4.1 1.1 0.6 0.7 0.0 0.9 0.0 6.6 0.1
24. Petr Křivánek BRN R/K 20 36 24.8 7.4 2.0/3.9 50.4 0.9/3.3 27.7 0.8/1.3 58.7* 1.0 3.3 4.3 3.2 0.9 1.3 0.1 1.6 0.0 9.6 1.1
25. Štěpán Borovka PIS K 24 34 25.4 9.9 3.0/5.8 51.5 0.7/2.2 32.4 1.8/2.8 64.2 1.8 2.7 4.6 2.2 1.3 2.2 0.0 2.6 0.0 10.6 0.2
26. Kamil Švrdlík PCE P 37 36 19.6 8.1 2.8/4.1 68.2 0.1/0.6 25.0* 2.1/2.9 71.8 1.7 2.4 4.1 0.8 0.3 1.0 0.0 2.5 0.0 10.2 2.2
27. Amin Adamu OLO 26 28 31.5 16.4 5.3/9.9 53.4 1.0/2.9 33.3 2.9/3.9 75.9 1.1 4.1 5.3 2.9 1.7 2.1 0.0 3.4 0.0 18.0 1.4
28. Filip Novotný KOL K 24 38 30.8 10.3 1.2/2.2 57.3 2.3/6.9 33.7 0.9/1.0 86.8* 1.3 2.6 3.8 1.4 1.3 1.1 0.0 1.1 0.0 9.1 0.1
29. Petr Šafarčík PCE R/K 29 28 30.1 16.3 4.2/7.0 60.0 1.7/5.3 32.2 2.8/3.8 74.3 0.8 4.4 5.2 3.6 0.8 1.8 0.1 3.0 0.0 17.5 1.3
30. Jan Švandrlík OPA K/P 30 36 20.5 6.6 0.9/1.8 48.4* 1.4/4.3 32.1 0.7/1.1 64.1* 1.5 2.4 3.8 0.6 0.8 0.4 0.0 0.7 0.0 5.6 0.4
31. Ioannis Agravanis SKS 25 19 30.9 12.8 3.6/6.2 59.0 1.1/3.6 29.4 2.4/3.4 69.2 1.4 5.9 7.3 3.7 1.9 2.7 0.1 3.5 0.0 17.7 2.4
32. Jan Štěrba DEC K/P 28 34 17.4 4.8 1.1/2.0 52.2 0.6/2.3 24.7 1.0/1.6 61.8* 1.3 2.7 4.0 0.7 0.4 0.7 0.0 1.6 0.0 6.0 0.5
33. Filip Petružela USK P 27 34 20.9 6.3 2.6/4.5 56.9 0.0/0.0 0.0* 1.1/1.9 59.1* 1.3 2.6 3.9 1.1 0.4 1.7 0.0 2.1 0.0 7.2 0.3
34. Viktor Půlpán BRN R 27 33 28.7 10.4 3.0/5.2 57.3 0.8/2.6 29.9 2.1/4.1 50.7 1.0 3.0 4.0 5.3 1.7 2.2 0.1 3.9 0.0 14.7 1.9
35. Dupree Mc Brayer OLO R/K 27 34 33.5 15.9 4.4/9.3 47.6 0.6/2.1 29.2 5.2/6.8 76.2 1.1 2.7 3.8 4.2 1.4 2.1 0.1 6.5 0.0 19.3 1.0
36. Dominik Heinzl OVA P 28 35 15.5 6.5 2.7/4.6 59.4 0.1/0.7 16.7* 0.8/1.4 56.3* 1.5 2.1 3.7 0.7 0.6 1.1 0.0 1.4 0.0 6.5 1.9
37. Chase Michael Jeter OVA P 26 19 21.6 13.0 4.4/8.8 50.3 0.1/0.3 33.3* 3.8/5.9 65.2 2.5 4.3 6.7 0.7 0.7 2.3 0.0 4.6 0.0 14.2 4.7
38. Ty Nichols UNL R/K 27 34 33.1 21.5 5.1/8.8 58.4 1.4/4.6 31.0 7.0/9.6 72.8 0.6 3.1 3.7 5.4 2.1 2.8 0.1 8.0 0.0 26.4 2.4
39. Jakub Petráš KOL P 29 13 29.6 9.9 4.2/6.8 60.7 0.2/0.3 50.0* 1.2/2.1 55.6 4.4 5.4 9.8 2.0 0.5 1.7 0.1 3.0 0.0 17.2 1.5
40. David Pekárek PCE K 28 25 25.4 7.4 1.6/3.8 41.1 0.9/4.1 22.3 1.5/2.2 70.4 1.0 4.1 5.1 2.8 0.6 1.5 0.1 1.7 0.0 8.2 1.5
41. Radek Pumprla SKS K 28 29 27.3 7.8 1.5/3.9 38.4 0.9/3.4 25.5 2.3/3.2 71.0 0.8 3.6 4.3 4.7 1.4 1.9 0.1 3.5 0.0 11.0 0.8
42. Ondřej Švec USK R/K 20 34 23.9 9.4 2.2/4.5 49.4 0.6/2.2 28.4 3.0/5.1 59.5 0.9 2.8 3.7 3.1 0.8 1.9 0.0 4.6 0.0 11.8 1.6
43. Kameron Jamal Chatman PCE K/P 27 20 31.5 16.3 3.9/7.6 51.7 2.1/5.0 41.4 2.3/2.8 83.6 1.4 4.9 6.2 1.1 1.2 1.4 0.0 2.5 0.0 16.9 1.3
44. Marek Vyroubal USK R 23 34 29.9 8.8 2.0/4.3 45.6 1.0/3.4 29.1 1.8/2.8 65.3 1.0 2.6 3.6 4.1 0.7 2.0 0.1 2.7 0.0 10.1 0.2
45. Martin Kříž NBK K/P 30 31 20.1 8.0 2.4/3.5 68.2 0.6/2.2 29.9 1.4/2.5 55.3 1.5 2.4 3.9 1.0 0.7 0.7 0.0 2.1 0.0 9.2 0.2
46. Ondřej Šiška BRN R 30 36 28.5 12.6 2.7/5.1 53.6 1.6/5.9 28.0 2.2/3.6 61.5 0.8 2.6 3.3 4.8 1.1 3.1 0.0 3.8 0.0 11.6 1.6
47. Alexander Jacob Thompson SKS K/P 28 32 28.4 8.9 2.4/5.3 44.4 0.8/3.5 23.2 1.7/2.1 81.8 0.9 2.8 3.7 1.1 0.4 1.8 0.0 1.8 0.0 5.4 0.4
48. Jarrid Rhodes OVA 28 29 23.3 9.7 2.0/4.1 47.9 1.2/3.4 36.4 2.0/2.9 71.1 1.3 2.8 4.0 1.2 0.8 1.3 0.0 2.4 0.0 10.1 1.3
49. Filip Halada KOL K 31 36 23.7 10.7 2.6/5.1 51.1 1.4/4.1 33.6 1.3/2.6 51.6 0.7 2.5 3.2 1.2 0.8 1.3 0.0 2.2 0.0 8.0 0.2
50. Dalibor Vlk USK K 21 37 19.9 8.4 1.6/3.7 43.1 1.5/4.2 35.0 0.7/1.0 68.4* 0.8 2.3 3.1 0.8 0.6 1.1 0.0 0.9 0.0 6.0 1.0
51. Šimon Svoboda BRN K/P 20 34 21.7 7.4 1.3/2.7 48.4 1.0/3.8 26.9 1.6/2.3 70.9 0.9 2.4 3.3 0.5 0.7 1.2 0.0 2.4 0.0 5.3 0.9
52. Jakub Slavík OPA K 24 33 22.4 10.0 2.5/4.0 60.9 1.0/3.4 29.2 2.1/3.5 60.5 1.5 1.9 3.4 1.3 1.1 1.4 0.0 2.8 0.0 9.9 0.9
53. Tomas Zdanavičius BRN P 27 19 23.6 12.4 3.1/5.6 54.7 0.8/1.8 42.9* 3.9/4.9 79.6 1.9 3.9 5.8 1.1 0.4 2.1 0.0 4.7 0.0 15.5 1.7
54. Chris Vogt OLO 25 16 26.9 12.1 4.9/6.9 71.8 0.0/0.1 0.0* 2.2/4.1 53.8 2.0 4.9 6.9 0.8 0.5 1.4 0.0 4.3 0.0 17.4 4.4
55. Jakub Skalička PIS P 24 33 16.3 5.2 1.5/3.2 46.7 0.4/1.5 28.6* 1.0/1.4 71.7* 1.2 2.1 3.3 0.8 0.4 1.4 0.0 1.0 0.0 3.7 1.2
56. Ondřej Sehnal NBK R 26 35 21.0 9.4 1.5/2.7 56.3 1.3/3.8 33.6 2.5/3.6 69.6 0.6 2.5 3.1 5.3 1.0 1.9 0.1 3.4 0.0 13.5 0.6
57. Matej Majerčák OVA R 24 36 27.9 9.1 1.6/3.1 50.4 1.4/5.4 25.5 1.7/2.3 76.5 0.6 2.4 3.0 4.3 1.6 2.1 0.1 2.5 0.0 9.3 0.8
58. Tomáš Vyoral PCE R 31 27 31.7 12.1 2.0/3.9 50.0 1.9/5.7 32.3 2.6/3.2 81.6 0.7 3.3 4.0 5.5 0.7 2.1 0.1 3.8 0.0 14.7 0.8
59. Luboš Kovář NBK P 23 34 15.6 4.1 1.4/2.2 64.5 0.3/1.2 25.0* 0.4/0.6 65.0* 1.1 1.9 3.0 0.6 0.4 0.6 0.0 0.7 0.0 4.5 0.6
60. Rashad Kytel Madden OVA K 31 23 29.6 14.6 3.3/6.2 52.4 1.0/2.6 38.3 5.1/6.0 85.4 0.7 3.7 4.4 4.0 1.5 2.3 0.1 4.5 0.0 18.8 0.9
61. Maverick Rowan UNL R 27 27 19.9 9.7 2.1/4.0 52.3 1.2/3.7 32.3 1.9/2.3 83.9 1.2 2.6 3.8 0.4 0.8 0.9 0.0 1.5 0.0 8.6 1.3
62. Bienvenu Mbida USK 34 16 25.8 8.7 2.9/6.4 45.6 0.2/0.4 42.9* 2.3/2.8 80.0 1.6 4.6 6.3 1.4 0.5 1.9 0.0 2.6 0.0 11.4 1.4
63. David Škranc OVA K/P 28 31 19.7 6.7 1.0/1.8 56.4* 1.5/3.9 38.3 0.3/0.5 50.0* 0.5 2.6 3.2 1.0 0.3 0.7 0.0 0.3 0.0 6.0 1.1
64. Petr Macháč DEC P 24 36 12.3 3.6 1.3/2.1 61.3 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.7 59.7* 1.1 1.6 2.8 0.4 0.4 0.8 0.0 1.5 0.0 3.5 0.5
65. Jaromír Bohačík NBK K 31 26 22.6 12.9 2.3/4.4 53.0 2.0/5.5 36.4 2.2/3.2 69.9 1.2 2.6 3.8 2.6 1.3 1.5 0.1 3.1 0.0 13.8 0.4
66. Othniel Akeem Shelton SKS K/P 28 15 24.3 11.4 4.0/7.1 56.6 0.1/0.2 66.7* 3.0/4.3 69.2 1.9 4.6 6.5 1.2 0.6 2.5 0.0 3.6 0.0 14.0 2.9
67. Radovan Kouřil OPA R 29 32 22.6 7.2 1.4/3.1 44.4 1.2/4.1 30.0 0.8/1.4 53.3* 0.9 2.2 3.1 5.7 1.3 2.4 0.1 1.8 0.0 9.6 0.6
68. Zdravko Bošković DEC K/P 27 20 25.6 15.0 4.6/7.2 64.3 0.8/2.4 33.3 3.4/4.5 76.4 2.4 2.5 4.9 1.4 0.6 1.3 0.1 3.8 0.0 17.0 0.2
69. Martin Gniadek OPA P 33 33 15.1 6.0 0.8/1.7 48.2* 1.2/2.7 44.4 0.7/0.8 85.2* 1.0 1.9 2.9 2.0 0.4 1.4 0.0 0.9 0.0 5.8 0.3
70. František Fuxa USK P 23 38 14.2 2.9 1.1/2.7 38.5 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.5 55.2* 0.6 1.8 2.4 0.6 0.3 1.5 0.0 1.3 0.0 1.1 0.4
71. David Jelínek SKS P 27 31 18.6 5.7 2.3/4.5 51.4 0.1/0.5 14.3* 0.9/1.1 77.1* 0.9 2.0 2.9 0.7 0.4 0.7 0.0 1.2 0.0 5.8 0.3
72. Adam Číž KOL R 32 28 31.0 13.0 1.2/3.6 34.0 2.6/8.6 30.4 2.8/3.5 78.8 0.4 2.6 3.1 5.8 0.9 2.6 0.1 4.5 0.0 13.9 0.6
73. Jitaurious Gordon NBK R 25 33 24.6 14.8 3.5/5.8 60.2 1.8/5.7 30.7 2.6/3.2 81.0 0.5 2.1 2.6 3.7 1.3 1.9 0.1 2.8 0.0 15.0 0.1
74. Filip Kroutil DEC K 27 36 30.0 10.2 1.4/2.2 63.3 2.1/4.9 42.0 1.3/1.5 81.8* 0.6 1.6 2.3 2.0 0.7 1.3 0.0 1.6 0.0 9.8 0.3
75. Dominik Žák OLO P 22 34 17.4 3.5 0.8/1.8 44.3* 0.4/1.6 28.3* 0.6/0.8 67.9* 1.0 1.4 2.4 0.5 0.6 0.8 0.0 1.0 0.0 3.1 0.4
76. Johan Haiblík UNL K/P 24 32 15.6 4.4 0.9/1.7 53.7* 0.7/1.8 36.2* 0.7/1.0 65.6* 0.7 1.9 2.6 0.9 0.6 0.5 0.1 0.9 0.0 4.6 1.0
77. Jan Karlovský UNL P 24 35 9.9 4.9 1.8/3.1 59.8 0.0/0.2 16.7* 1.2/1.5 77.8* 1.0 1.3 2.3 0.6 0.5 0.9 0.0 1.4 0.0 5.2 0.4
78. Adam Goga KOL R/K 26 37 23.5 6.9 1.2/2.5 48.9 1.1/3.4 32.0 1.1/1.9 58.3* 0.2 1.9 2.1 4.6 0.7 2.5 0.1 2.1 0.0 7.2 0.4
79. Lukáš Feštr OLO R 29 36 24.6 7.9 1.2/3.1 38.7 1.4/3.9 35.0 1.4/1.7 85.2* 0.1 2.0 2.2 2.9 0.5 1.3 0.1 1.4 0.0 7.7 0.6
80. František Rylich NBK R/K 22 34 20.2 7.0 1.3/2.5 52.3 1.1/3.9 28.8 1.0/1.2 81.0* 0.7 1.5 2.2 1.6 1.6 1.0 0.0 1.2 0.0 5.9 0.1
81. Petr Šlechta PIS K 29 28 23.2 12.1 1.8/3.2 56.7 2.0/5.8 35.0 2.4/2.8 85.7 0.8 1.9 2.7 1.3 0.7 1.7 0.0 2.7 0.0 8.3 0.1
82. Myles Stephens NBK 27 13 26.1 14.2 3.2/5.7 56.8 1.8/4.2 42.6 2.4/3.8 63.3 1.0 4.8 5.8 2.4 0.8 1.8 0.1 3.0 0.0 17.5 3.2
83. Jordan Ogundiran DEC R/K 27 19 22.9 13.3 2.8/5.6 50.9 1.2/3.7 31.0 4.2/5.7 72.5 0.8 3.1 3.9 3.0 1.5 2.2 0.1 4.6 0.0 14.3 0.6
84. Matt Johnson USK R/K 25 25 27.5 14.2 2.7/5.2 52.3 1.9/4.9 39.3 3.0/4.1 73.8 0.6 2.4 3.0 2.7 0.8 1.6 0.1 3.5 0.0 13.6 0.4
85. Josef Potoček PCE K 27 33 18.2 6.7 1.2/2.2 52.8 1.2/3.1 37.9 0.8/1.1 77.8* 1.0 1.2 2.2 0.8 0.3 0.6 0.0 0.9 0.0 4.8 0.1
86. Marcus Shaver Jr. OLO R 25 14 33.8 17.0 3.9/8.7 44.3 1.7/4.1 42.1 4.1/5.4 77.3 0.7 4.6 5.3 4.6 1.9 2.3 0.1 5.1 0.0 19.4 1.4
87. Jakub Šiřina OPA R 36 25 26.4 13.2 2.2/4.2 52.8 1.7/4.8 35.3 3.7/4.8 77.5 0.6 2.3 2.9 7.4 1.3 2.6 0.1 4.2 0.0 18.3 0.0
88. Holden Vasic Redparth KOL K 26 16 23.3 10.5 1.7/4.2 40.3 1.3/4.6 27.0 3.4/3.9 87.1 1.1 3.4 4.5 1.2 0.9 1.8 0.0 3.2 0.0 9.7 0.3
89. Filip Novotný PIS R/K 24 30 22.9 10.3 1.2/2.6 45.6 2.2/6.8 32.2 1.3/1.8 70.9* 0.8 1.6 2.4 1.1 1.1 1.1 0.0 1.1 0.0 6.2 0.2
90. Radek Farský OPA R/K 25 35 16.8 8.1 1.1/2.3 49.4 1.4/4.3 32.5 1.7/2.5 65.2 0.6 1.4 2.0 1.6 0.6 1.5 0.0 2.1 0.0 5.0 0.1
91. Erik Klepač OLO K 23 31 11.1 2.5 0.5/0.7 77.3* 0.3/1.0 31.3* 0.5/0.9 48.3* 0.8 1.4 2.2 0.7 0.4 0.6 0.0 0.9 0.0 3.6 0.2
92. Luděk Jurečka OPA K 40 34 17.4 7.7 0.6/1.2 50.0* 1.9/3.9 47.7 0.9/1.1 86.5* 0.6 1.4 2.0 1.1 0.6 0.4 0.1 0.6 0.0 7.8 0.6
93. Matěj Šafařík USK R/K 20 36 13.1 5.7 1.4/2.7 51.5 0.7/2.2 30.4 0.9/1.9 50.7* 0.5 1.4 1.8 0.9 0.5 0.8 0.0 1.6 0.0 4.1 0.4
94. Jared Chritopher Kimbrough SKS 24 13 24.2 9.6 3.5/6.6 53.5 0.1/0.3 25.0* 2.3/3.7 62.5 1.9 3.2 5.1 0.5 0.8 2.1 0.0 2.9 0.0 9.2 3.1
95. Roger Jackson Hemphill OLO 24 19 18.7 7.4 1.5/2.9 50.9 1.3/4.1 32.5 0.5/0.8 62.5* 0.9 2.5 3.5 1.0 0.4 1.2 0.0 0.7 0.0 5.5 2.1
96. Michal Svoboda OVA K 24 21 24.6 12.2 1.8/3.2 55.9 2.4/6.1 39.1 1.4/1.9 76.9* 0.5 2.5 3.0 1.7 0.9 1.2 0.1 1.3 0.0 9.9 0.0
97. Michal Mareš SKS K 31 34 30.0 8.3 0.4/1.2 35.0* 2.2/6.2 36.2 0.7/0.9 78.1* 0.5 1.4 1.9 1.1 0.7 1.1 0.0 1.5 0.0 4.3 0.1
98. Martin Mach DEC P 24 35 7.0 1.4 0.5/1.0 52.9* 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.4 80.0* 0.8 0.9 1.7 0.3 0.2 0.3 0.0 0.3 0.0 1.8 0.5
99. Tyere Dashaun Marshall PCE 26 12 16.2 7.8 3.3/5.1 65.6 0.1/0.3 33.3* 0.9/1.3 73.3* 1.4 3.2 4.6 1.2 0.4 1.3 0.1 2.0 0.0 9.8 1.1
100. Trevon Faulkner USK 24 16 22.3 7.2 1.8/3.9 46.0 0.8/2.3 32.4 1.3/1.8 75.0* 0.9 2.4 3.4 1.1 0.7 1.2 0.1 1.6 0.0 5.8 0.6
101. Jakub Šurý PIS R/K 21 31 18.7 5.9 1.5/2.8 51.1 0.8/2.8 27.3 0.6/0.9 74.1* 0.7 1.0 1.7 3.6 1.0 2.0 0.1 0.9 0.0 5.2 0.3
102. Spencer John Svejcar NBK K 29 20 21.4 13.1 2.7/4.7 56.4 2.2/5.2 41.3 1.4/1.7 79.4* 1.2 1.5 2.7 1.6 0.9 1.2 0.1 1.8 0.0 10.5 0.6
103. Marcel Bátovský USK K 23 18 14.6 4.3 1.4/2.4 58.1 0.3/1.4 19.2* 0.7/1.4 46.2* 0.6 2.3 2.9 1.1 0.2 0.5 0.1 1.1 0.0 4.4 1.4
104. Tadeáš Slowiak DEC R 19 34 12.6 2.5 0.6/1.5 39.2* 0.2/1.1 20.5* 0.6/1.2 51.2* 0.5 1.0 1.5 1.4 0.4 1.1 0.0 1.2 0.0 1.6 0.2
105. Kristopher Tramaine Martin UNL R/K 26 12 26.5 12.0 1.8/4.3 40.4 2.1/4.7 44.6 2.3/3.7 61.4 0.9 3.3 4.2 1.5 1.4 2.3 0.1 3.0 0.0 11.3 0.7
106. Matěj Snopek OVA K 23 31 10.9 2.4 0.5/1.3 42.5* 0.3/1.1 26.5* 0.5/0.6 70.0* 0.6 0.9 1.6 0.3 0.4 0.4 0.0 0.5 0.0 1.5 0.1
107. David Žikla UNL P 25 28 11.4 2.9 0.8/1.4 56.4* 0.1/0.4 30.0* 1.0/1.3 73.0* 0.5 1.2 1.7 0.3 0.1 0.4 0.0 1.2 0.0 2.7 0.1
108. Jakub Tůma NBK R 25 36 15.7 5.6 0.8/1.2 69.0* 1.1/3.8 28.5 0.8/1.1 67.5* 0.5 0.8 1.3 1.2 0.9 0.7 0.0 1.3 0.0 4.4 0.4
109. František Váňa UNL K 26 19 19.4 6.4 0.5/1.6 29.0* 1.5/4.8 31.5 0.8/1.4 59.3* 0.4 2.1 2.5 0.7 0.6 0.7 0.1 1.2 0.0 3.4 0.2
110. Matěj Burda PCE R 22 29 21.0 4.9 0.8/1.7 49.0* 0.8/2.9 27.7 0.9/1.6 55.3* 0.5 1.1 1.6 2.4 0.4 0.9 0.1 1.8 0.0 5.0 0.6
111. Pavel Novák KOL K 21 28 11.9 3.2 0.6/1.3 44.4* 0.5/1.6 28.9* 0.7/0.8 82.6* 0.6 1.0 1.6 0.9 0.3 1.2 0.0 0.7 0.0 2.0 0.6
112. Jakub Krakovič BRN P 33 21 13.9 4.2 1.1/2.2 50.0 0.1/0.5 30.0* 1.6/2.9 54.1 0.7 1.5 2.1 0.9 0.5 1.0 0.0 2.3 0.0 3.5 0.2
113. Jan Mička OVA K/P 21 21 11.1 2.2 1.0/1.9 52.5* 0.0/0.7 0.0* 0.2/0.5 40.0* 0.7 1.4 2.1 0.6 0.2 1.0 0.0 0.5 0.0 1.3 0.2
114. Štěpán Svoboda OVA K 23 32 17.8 5.6 0.8/1.7 43.6* 1.1/3.4 30.9 0.9/1.1 77.8* 0.5 0.8 1.4 1.1 0.6 0.9 0.0 0.9 0.0 3.2 0.1
115. Matěj Rychtecký BRN K 20 29 10.7 1.4 0.4/1.0 46.4* 0.2/0.7 26.3* 0.0/0.3 11.1* 0.3 1.2 1.5 0.4 0.4 0.5 0.0 0.3 0.0 0.6 0.5
116. Bryce Michael Alford PCE R/K 29 13 31.5 14.4 2.2/5.0 44.6 2.0/8.3 24.1 3.9/4.5 86.4 0.5 2.8 3.3 5.2 1.2 2.4 0.2 4.1 0.0 14.2 0.7
117. Michal Svojanovský PCE K 22 15 13.5 3.6 0.9/1.3 70.0* 0.5/1.3 35.0* 0.3/0.7 45.5* 0.8 2.0 2.8 1.5 0.3 1.3 0.1 0.6 0.0 3.8 0.1
118. Matěj Dáňa BRN K 20 29 15.2 4.8 0.4/1.0 41.4* 1.0/3.0 34.1 0.9/1.2 71.4* 0.3 1.1 1.4 1.1 0.5 0.4 0.1 1.4 0.0 3.0 0.2
119. David Collins NBK R 25 13 15.5 6.3 1.7/3.0 56.4 0.5/1.3 35.3* 1.5/2.2 71.4 0.3 2.8 3.1 1.6 1.9 1.6 0.1 1.7 0.0 7.9 1.2
120. Martin Nábělek UNL R 25 36 16.0 5.6 0.5/1.0 48.6* 1.3/3.9 34.5 0.7/0.9 78.1* 0.2 0.8 1.1 1.6 0.5 1.2 0.0 1.3 0.0 3.5 0.6
121. Dominik Štěpán KOL P 25 27 7.1 1.0 0.4/1.0 35.7* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.5 42.9* 0.5 0.9 1.4 0.4 0.1 0.6 0.0 0.4 0.0 0.6 0.6
122. Pavel Englický PIS P 41 19 10.9 4.5 0.2/0.4 42.9* 1.3/4.1 30.8 0.4/0.5 77.8* 0.3 1.5 1.8 0.9 0.3 1.1 0.0 0.4 0.0 1.8 1.2
123. Filip Zbránek OPA K/P 33 14 14.1 4.3 0.5/1.3 38.9* 0.7/1.9 38.5* 1.1/1.5 76.2* 0.9 1.5 2.4 0.4 0.5 1.1 0.0 1.4 0.0 3.6 0.0
124. Myles Carter DEC 24 12 19.2 7.1 2.6/5.8 44.3 0.3/1.1 23.1* 1.2/2.3 50.0 0.5 2.3 2.8 1.7 1.5 1.6 0.1 2.3 0.0 6.4 0.4
125. Daniel Olejník SKS K 20 19 8.5 1.6 0.3/0.8 31.3* 0.1/0.6 8.3* 0.9/1.1 90.0* 0.4 1.3 1.7 0.4 0.2 0.7 0.0 0.8 0.0 1.3 0.0
126. Kevin Týml PIS K 22 18 18.8 7.2 1.2/2.7 45.8 0.9/3.2 28.1 2.1/2.8 74.5 0.2 1.6 1.8 1.1 0.8 1.2 0.1 2.5 0.0 5.7 0.3
127. Matyáš Vrábel PCE P 20 18 6.6 1.1 0.4/0.8 53.3* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.5 44.4* 0.4 1.3 1.7 0.2 0.2 0.1 0.1 0.7 0.0 2.2 0.4
128. Radovan Mrázek SKS R 20 26 12.3 3.4 0.7/1.8 35.4* 0.6/1.4 41.7* 0.4/0.5 83.3* 0.2 0.8 1.0 1.0 0.5 1.3 0.0 0.7 0.0 2.2 0.2
129. Jonáš Musil BRN K 21 22 9.0 2.9 0.4/0.6 61.5* 0.6/1.6 36.1* 0.4/0.5 75.0* 0.3 0.9 1.1 0.5 0.4 0.5 0.0 0.4 0.0 2.4 0.3
130. Adam Lukeš PCE R/K 20 28 10.5 2.4 0.7/1.7 40.4* 0.2/1.0 20.7* 0.4/0.6 75.0* 0.4 0.5 0.9 0.5 0.3 0.8 0.0 0.6 0.0 -0.2 0.2
131. Dávid Novák NBK K 20 16 9.1 2.6 0.8/1.2 63.2* 0.3/1.2 26.3* 0.1/0.4 28.6* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.3 0.5 0.1 0.4 0.0 1.9 0.8
132. Jaroslav Kubín BRN P 24 21 6.0 3.1 0.7/1.4 48.3* 0.2/0.7 33.3* 1.1/1.5 71.9* 0.6 0.6 1.1 0.5 0.2 0.4 0.1 1.0 0.0 2.8 0.4
133. Jakub Šimonek PIS R/K 18 28 8.3 1.6 0.2/0.7 31.6* 0.3/1.3 20.0* 0.4/0.7 57.9* 0.3 0.5 0.8 0.9 0.2 0.6 0.1 0.5 0.0 0.7 0.1
134. Jakub Kojzar PIS P 19 24 3.8 1.6 0.3/0.5 46.2* 0.3/0.8 35.0* 0.2/0.4 50.0* 0.3 0.5 0.8 0.0 0.1 0.3 0.0 0.3 0.0 0.8 0.0
135. Matyáš Janů OVA K 22 18 6.0 1.9 0.4/1.1 36.8* 0.3/1.4 19.2* 0.3/0.4 85.7* 0.2 0.8 1.1 0.4 0.3 0.6 0.0 0.2 0.0 0.7 0.2
136. David Jakel OVA R 24 26 6.2 1.3 0.3/0.6 43.8* 0.2/0.8 28.6* 0.1/0.2 40.0* 0.4 0.3 0.7 0.6 0.2 0.8 0.0 0.4 0.0 0.1 0.0
137. Tomáš Merta KOL K 22 16 9.6 2.6 0.4/0.9 40.0* 0.3/0.9 35.7* 0.9/1.1 77.8* 0.5 0.5 1.0 0.3 0.3 0.3 0.1 0.6 0.0 1.2 0.0
138. Josef Svoboda PIS R/K 18 20 12.2 6.2 0.6/1.2 47.8* 1.3/3.6 36.1 1.2/1.4 82.1* 0.3 0.5 0.8 0.6 0.4 0.9 0.0 1.0 0.0 2.5 0.1
139. Kryštof Kavan OPA K 22 12 6.6 2.3 0.8/0.9 81.8* 0.2/0.5 33.3* 0.3/0.5 50.0* 0.3 0.8 1.1 1.1 0.2 0.6 0.2 0.4 0.0 3.0 0.6
140. Tomáš Palas USK K 19 20 5.4 1.1 0.3/0.9 33.3* 0.1/1.1 4.5* 0.4/0.5 70.0* 0.4 0.3 0.7 0.2 0.2 0.6 0.0 0.4 0.0 -0.9 0.0
141. Petr Šťovíček SKS P 19 20 6.9 1.1 0.3/0.8 40.0* 0.2/0.5 30.0* 0.1/0.3 20.0* 0.3 0.3 0.6 0.1 0.1 0.1 0.1 0.4 0.0 0.9 1.1
142. Lukáš Bobek DEC R/K 24 14 5.6 0.9 0.1/0.1 50.0* 0.2/0.6 37.5* 0.1/0.1 50.0* 0.1 0.3 0.4 0.2 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.2 0.0
143. Lukáš Olbort OLO R 19 16 6.5 1.4 0.3/0.9 26.7* 0.3/1.1 22.2* 0.2/0.5 37.5* 0.1 0.2 0.3 0.6 0.1 0.4 0.1 0.4 0.0 -0.2 0.0
144. Adam Kopřiva USK P 20 14 2.7 0.4 0.1/0.4 40.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.3 50.0* 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 -0.5 0.2
145. Václav Skřivánek 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
146. Adam Husták P 20 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
147. Karel Bělohradský 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OVA 34 15/19 44.1 22.0 20.4 20.8 20.2 78.9 80.1 21.8/40.9 53.3 7.9/27.7 28.5 16.5/23.7 69.6 12.6 29.4 42.0 18.4 8.6 15.9 20.7 24.1 2.4 88.8
2. OPA 36 24/12 66.7 22.4 21.3 22.3 22.3 89.7 83.3 19.3/35.4 54.5 11.0/32.2 34.2 18.0/26.0 69.3 14.7 27.1 41.8 21.9 8.1 14.6 22.8 23.8 1.9 101.7
3. OLO 34 14/20 41.2 21.7 23.7 20.3 21.5 83.0 86.9 23.5/45.6 51.5 7.6/22.8 33.5 17.9/25.4 70.6 10.0 29.2 39.2 17.4 7.3 13.6 23.1 19.2 2.9 99.8
4. NBK 36 28/8 77.8 23.4 22.7 22.1 21.6 90.2 71.6 22.0/37.9 58.1 9.8/30.5 32.0 16.9/24.6 68.8 14.8 26.8 41.6 20.0 10.3 13.1 22.4 22.5 2.6 106.5
5. USK 36 14/22 38.9 19.0 20.2 18.9 18.4 73.2 77.4 19.9/41.1 48.3 6.9/21.8 31.7 16.8/25.8 65.1 11.6 27.5 39.1 17.6 6.2 15.5 22.8 23.1 1.9 80.7
6. BRN 36 19/17 52.8 20.8 18.5 19.7 18.9 78.0 78.6 20.0/37.2 53.8 7.9/25.9 30.6 14.2/22.0 64.5 11.3 28.0 39.3 19.2 7.0 14.5 20.8 23.4 3.3 86.3
7. DEC 36 22/14 61.1 22.0 21.2 20.8 20.4 84.9 82.2 20.9/39.8 52.4 8.0/25.3 31.6 19.2/26.8 71.6 11.8 27.4 39.2 18.3 8.3 13.6 23.2 23.2 2.1 95.0
8. PCE 36 18/18 50.0 20.1 19.9 20.6 19.6 81.8 82.5 21.3/38.9 54.6 8.2/26.6 30.8 14.7/20.5 71.4 12.0 28.3 40.3 18.7 4.9 11.9 19.7 21.5 2.0 91.5
9. SKS 34 8/26 23.5 18.7 19.2 18.6 18.7 76.4 88.4 20.9/42.2 49.4 6.2/20.0 31.2 15.9/21.9 72.8 9.9 24.5 34.4 14.0 7.4 15.3 20.9 20.8 1.6 77.1
10. PIS 34 13/21 38.2 22.2 21.5 19.7 21.7 85.4 89.3 18.6/35.1 53.0 10.5/34.6 30.4 16.7/25.5 65.6 14.8 27.1 41.9 21.9 8.2 16.1 20.6 24.1 1.9 89.7
11. UNL 36 24/12 66.7 21.6 23.6 19.8 21.4 88.6 82.1 22.7/40.0 56.7 8.5/25.2 33.7 17.8/24.7 72.1 10.7 27.3 38.1 17.4 8.1 13.8 22.0 20.3 2.6 101.3
12. KOL 36 13/23 36.1 20.4 20.7 20.4 20.3 79.0 87.7 18.0/34.9 51.5 10.6/33.4 31.6 15.1/21.2 70.9 13.2 27.2 40.4 18.0 6.3 15.2 20.9 19.9 2.0 88.9
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 432 307 46
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 164 127 289
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB BC GEOSAN Kolín 43.6 553 241 312 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.8 533 345 268 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 52.1 211 211 253 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE - 31.9 144 98 145 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE - 47.7 365 223 195 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 215 228 347
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 142 162 304
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 187 112 299
Filip Rytina CZE BC GEOSAN Kolín 49.2 63 110 133 180
Martin Vaněk CZE Basket Brno 52.8 36 129 145 238
Pavel Beneš CZE - 37.5 136 51 85 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO - 87.1 70 212 11 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša HRV BK KVIS Pardubice 48.8 246 120 126 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE ERA Basketball Nymburk 43.3 60 95 93 128
Martin Bašta CZE USK Praha 0 88 100 188
Adam Choleva CZE NH Ostrava 42.5 113 54 91 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE - 0 48 49 97
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 82 74 156
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 54.5 143 78 65 0
Jurica Žuža CRO - 0 61 9 70
David Zach CZE BK Opava 0 88 54 142
Saša Janković HRV - 0 31 46 77
Martin Sýkora SVK - 0 12 44 56
Enis Samouk HRV SK Slavia Praha 0 23 50 73
Vanja Miljković HRV BK KVIS Pardubice 50.0 28 46 42 60
Francesco Tabellini ITA ERA Basketball Nymburk 67.1 82 55 27 0
Jan Moucha CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 47 32 79
Ladislav Sokolovský CZE ERA Basketball Nymburk 67.4 46 59 23 36
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 DEC PCE 23. 9. 2023 50 111 112 223 1 62 37 35 48 58/106 54.7 24/62 38.7 35/66 53.0 33 69 102 38 21 30 58 59 242
1 OVA OPA 23. 9. 2023 45 96 102 198 6 40 36 46 40 35/73 47.9 22/70 31.4 62/74 83.8 28 65 93 36 18 31 53 54 214
1 UNL KOL 24. 9. 2023 40 86 97 183 11 41 32 47 63 40/82 48.8 23/61 37.7 34/44 77.3 33 39 72 36 22 35 40 40 191
1 OLO NBK 23. 9. 2023 40 68 108 176 40 49 42 34 51 48/87 55.2 16/50 32.0 32/38 84.2 28 48 76 23 14 36 34 37 175
1 SKS PIS 23. 9. 2023 45 115 112 227 3 50 53 65 34 50/92 54.3 26/65 40.0 49/67 73.1 27 61 88 46 9 19 53 53 251
1 USK BRN 23. 9. 2023 40 64 62 126 2 40 26 31 29 34/66 51.5 13/38 34.2 19/37 51.4 15 49 64 24 7 32 39 40 117
2 PCE BRN 27. 9. 2023 40 91 73 164 18 45 34 47 38 43/78 55.1 16/48 33.3 30/48 62.5 23 52 75 44 14 28 44 44 187
2 USK PIS 13. 12. 2023 40 87 83 170 4 46 44 41 39 39/77 50.6 15/43 34.9 47/71 66.2 20 52 72 36 13 34 51 51 170
2 NBK SKS 27. 9. 2023 40 111 57 168 54 48 43 42 35 45/85 52.9 16/57 28.1 30/46 65.2 33 56 89 28 27 38 45 45 166
2 KOL OLO 27. 9. 2023 40 82 73 155 9 42 35 37 41 46/88 52.3 14/53 26.4 21/29 72.4 26 56 82 25 15 31 38 38 159
2 OPA UNL 27. 9. 2023 40 88 79 167 9 42 39 41 45 36/71 50.7 17/63 27.0 44/65 67.7 26 64 90 40 19 28 43 44 188
2 DEC OVA 27. 9. 2023 40 99 63 162 36 41 41 45 35 46/87 52.9 14/57 24.6 28/46 60.9 24 66 90 37 13 25 34 34 180
3 PCE OVA 30. 9. 2023 40 70 61 131 9 30 37 33 31 34/69 49.3 12/59 20.3 27/42 64.3 22 67 89 39 18 31 40 40 152
3 UNL DEC 1. 10. 2023 40 88 95 183 7 49 53 42 39 43/82 52.4 20/50 40.0 37/47 78.7 25 48 73 33 14 25 42 44 204
3 OLO OPA 30. 9. 2023 40 77 88 165 11 44 36 48 37 50/92 54.3 12/39 30.8 29/48 60.4 25 55 80 26 19 36 45 45 172
3 KOL SKS 30. 9. 2023 40 85 75 160 10 35 45 39 41 45/91 49.5 15/54 27.8 25/34 73.5 31 57 88 29 10 16 36 36 183
3 USK NBK 30. 9. 2023 40 75 73 148 2 43 46 22 37 36/78 46.2 14/39 35.9 34/58 58.6 28 53 81 26 8 33 55 57 141
3 BRN PIS 25. 11. 2023 40 71 84 155 13 42 27 40 46 31/75 41.3 19/64 29.7 36/50 72.0 29 63 92 42 14 29 45 48 174
4 PCE PIS 24. 10. 2023 40 100 104 204 4 48 42 61 53 42/78 53.8 25/70 35.7 45/61 73.8 33 52 85 59 13 22 49 50 245
4 NBK BRN 4. 10. 2023 40 69 72 141 3 33 40 33 35 35/70 50.0 12/50 24.0 35/53 66.0 31 55 86 27 14 28 48 48 153
4 KOL USK 4. 10. 2023 40 59 78 137 19 39 32 34 32 33/73 45.2 11/42 26.2 38/56 67.9 28 50 78 20 14 27 45 45 126
4 SKS OPA 4. 10. 2023 40 78 98 176 20 45 33 42 56 39/74 52.7 23/53 43.4 29/36 80.6 24 44 68 33 15 32 38 39 192
4 DEC OLO 4. 10. 2023 40 74 75 149 1 42 34 36 37 38/85 44.7 15/46 32.6 28/42 66.7 16 64 80 24 11 23 46 48 150
4 OVA UNL 4. 10. 2023 40 62 91 153 29 42 35 44 32 34/79 43.0 19/50 38.0 28/46 60.9 24 61 85 31 24 34 40 40 161
5 PCE UNL 8. 10. 2023 40 81 97 178 16 42 41 51 44 44/70 62.9 19/50 38.0 33/44 75.0 17 43 60 37 7 18 39 41 199
5 OLO OVA 7. 10. 2023 40 97 88 185 9 41 43 52 49 47/84 56.0 12/38 31.6 55/70 78.6 23 48 71 27 17 39 51 55 183
5 SKS DEC 7. 10. 2023 40 80 76 156 4 39 28 43 46 32/72 44.4 17/47 36.2 41/52 78.8 21 49 70 34 15 29 44 48 164
5 USK OPA 7. 10. 2023 40 71 82 153 11 32 43 42 36 29/63 46.0 13/42 31.0 56/78 71.8 22 51 73 28 10 33 58 58 151
5 KOL BRN 7. 10. 2023 40 79 60 139 19 39 40 33 27 33/69 47.8 13/57 22.8 34/56 60.7 29 59 88 24 17 35 44 45 133
5 PIS NBK 8. 10. 2023 40 70 115 185 45 46 44 50 45 45/88 51.1 18/51 35.3 41/60 68.3 36 49 85 61 21 38 52 53 222
6 NBK PCE 11. 10. 2023 40 104 70 174 34 36 47 49 42 25/59 42.4 26/58 44.8 46/63 73.0 23 47 70 43 11 20 46 46 202
6 KOL PIS 11. 10. 2023 40 91 94 185 3 48 52 44 41 46/70 65.7 23/74 31.1 24/36 66.7 32 48 80 47 19 36 42 44 209
6 OPA BRN 11. 10. 2023 40 103 75 178 28 43 32 42 61 31/56 55.4 24/59 40.7 44/63 69.8 21 46 67 50 16 30 53 53 205
6 DEC USK 11. 10. 2023 40 93 79 172 14 46 48 45 33 37/74 50.0 21/51 41.2 35/52 67.3 28 45 73 41 18 32 41 43 181
6 OVA SKS 18. 10. 2023 40 98 68 166 30 34 35 43 54 46/83 55.4 12/39 30.8 38/53 71.7 17 56 73 30 21 32 39 39 182
6 UNL OLO 11. 10. 2023 40 105 87 192 18 41 52 59 40 54/92 58.7 17/40 42.5 33/38 86.8 15 47 62 41 13 31 39 41 213
7 OLO PCE 14. 10. 2023 40 87 86 173 1 40 54 45 34 42/84 50.0 20/56 35.7 29/35 82.9 25 52 77 28 8 16 41 41 190
7 UNL SKS 15. 10. 2023 40 84 77 161 7 45 45 32 39 50/82 61.0 11/39 28.2 28/42 66.7 13 55 68 24 17 30 45 45 173
7 USK OVA 14. 10. 2023 40 83 69 152 14 49 25 30 48 33/68 48.5 14/49 28.6 44/66 66.7 24 53 77 26 4 32 47 48 139
7 BRN DEC 14. 10. 2023 40 101 79 180 22 56 56 42 26 41/80 51.3 19/51 37.3 41/56 73.2 19 56 75 38 11 23 50 50 205
7 PIS OPA 14. 10. 2023 40 94 91 185 3 50 43 46 46 33/65 50.8 29/75 38.7 32/49 65.3 37 50 87 55 25 43 44 46 204
7 NBK KOL 13. 10. 2023 40 81 59 140 22 55 26 27 32 30/65 46.2 21/65 32.3 17/20 85.0 27 55 82 35 10 24 29 29 164
8 PCE KOL 21. 10. 2023 40 86 61 147 25 32 39 38 38 38/79 48.1 16/61 26.2 23/35 65.7 25 68 93 26 5 10 36 36 167
8 OPA NBK 21. 10. 2023 40 85 98 183 13 49 50 37 47 41/70 58.6 18/54 33.3 47/62 75.8 25 47 72 38 19 38 59 62 194
8 DEC PIS 21. 10. 2023 40 103 93 196 10 52 52 46 46 41/67 61.2 17/62 27.4 63/90 70.0 29 56 85 43 25 35 58 61 204
8 OVA BRN 21. 10. 2023 40 79 83 162 4 44 32 42 44 43/83 51.8 13/38 34.2 37/51 72.5 19 53 72 27 13 32 44 45 166
8 UNL USK 22. 10. 2023 40 81 66 147 15 39 39 42 27 36/79 45.6 13/37 35.1 36/56 64.3 32 42 74 26 19 37 46 48 143
8 OLO SKS 21. 10. 2023 45 100 102 202 2 37 48 48 49 54/103 52.4 18/46 39.1 40/49 81.6 21 59 80 27 13 24 45 46 214
9 SKS PCE 28. 10. 2023 40 57 83 140 26 32 39 38 31 41/80 51.3 14/46 30.4 16/24 66.7 19 57 76 27 7 12 34 34 161
9 USK OLO 28. 10. 2023 40 81 70 151 11 42 29 34 46 41/84 48.8 13/36 36.1 30/52 57.7 25 54 79 38 5 28 42 46 159
9 BRN UNL 28. 10. 2023 40 70 89 159 19 45 37 35 42 49/83 59.0 16/51 31.4 13/23 56.5 24 51 75 38 14 26 35 35 186
9 PIS OVA 29. 10. 2023 40 83 80 163 3 42 55 32 34 45/88 51.1 17/48 35.4 22/36 61.1 25 56 81 45 19 42 40 40 184
9 NBK DEC 28. 10. 2023 40 94 75 169 19 47 43 31 48 42/68 61.8 16/50 32.0 37/55 67.3 19 49 68 41 21 41 40 40 180
9 KOL OPA 28. 10. 2023 40 90 89 179 1 45 28 54 52 36/68 52.9 21/65 32.3 44/60 73.3 24 59 83 39 18 25 45 49 200
10 PCE OPA 8. 11. 2023 40 91 103 194 12 59 40 53 42 45/67 67.2 23/66 34.8 35/56 62.5 20 54 74 54 15 22 46 46 229
10 DEC KOL 1. 11. 2023 40 89 70 159 19 45 39 32 43 39/81 48.1 21/57 36.8 18/27 66.7 28 55 83 39 19 26 32 32 190
10 OVA NBK 29. 11. 2023 40 59 93 152 34 37 39 34 42 33/70 47.1 15/45 33.3 41/56 73.2 24 50 74 28 24 39 46 49 148
10 PIS UNL 1. 11. 2023 40 78 87 165 9 32 42 47 44 36/68 52.9 20/66 30.3 33/48 68.8 33 50 83 45 18 38 42 42 186
10 OLO BRN 29. 11. 2023 40 96 82 178 14 50 40 33 55 55/101 54.5 11/31 35.5 35/51 68.6 21 56 77 39 10 28 48 48 196
10 SKS USK 1. 11. 2023 45 90 94 184 4 37 51 44 36 51/97 52.6 14/47 29.8 40/61 65.6 33 52 85 28 10 25 53 53 187
11 USK PCE 4. 11. 2023 40 86 71 157 15 39 41 43 34 40/72 55.6 12/46 26.1 41/48 85.4 15 53 68 20 8 19 43 44 159
11 SKS BRN 4. 11. 2023 40 76 80 156 4 41 37 40 38 46/88 52.3 12/33 36.4 28/37 75.7 18 50 68 30 11 21 33 33 179
11 OLO PIS 4. 11. 2023 40 81 98 179 17 44 53 43 39 44/93 47.3 23/52 44.2 22/37 59.5 22 61 83 44 15 27 37 37 200
11 UNL NBK 26. 11. 2023 40 85 78 163 7 40 41 36 46 37/70 52.9 19/49 38.8 32/44 72.7 19 53 72 27 23 43 42 42 172
11 KOL OVA 4. 11. 2023 40 67 65 132 2 41 28 36 27 36/79 45.6 9/53 17.0 33/39 84.6 24 64 88 19 10 22 38 41 128
11 OPA DEC 4. 11. 2023 40 116 91 207 25 49 44 63 51 50/89 56.2 22/57 38.6 41/62 66.1 28 53 81 46 17 27 49 52 221
12 PCE DEC 11. 11. 2023 40 64 99 163 35 33 44 40 46 41/82 50.0 16/59 27.1 33/46 71.7 26 65 91 37 20 27 39 40 191
12 OPA OVA 11. 11. 2023 40 80 75 155 5 32 44 37 42 35/63 55.6 20/52 38.5 25/39 64.1 21 43 64 42 21 41 42 42 167
12 KOL UNL 11. 11. 2023 50 112 108 220 4 48 40 51 39 53/90 58.9 27/76 35.5 33/56 58.9 31 66 97 42 17 28 46 49 238
12 NBK OLO 11. 11. 2023 40 95 71 166 24 42 39 42 43 48/90 53.3 14/55 25.5 28/35 80.0 32 53 85 45 15 28 37 37 197
12 PIS SKS 12. 11. 2023 40 104 69 173 35 52 40 44 37 54/92 58.7 15/51 29.4 20/35 57.1 26 53 79 51 29 36 39 41 213
12 BRN USK 11. 11. 2023 40 75 63 138 12 29 31 35 43 38/70 54.3 12/39 30.8 26/43 60.5 16 48 64 45 16 32 39 41 157
13 BRN PCE 18. 11. 2023 40 86 79 165 7 40 46 42 37 47/79 59.5 15/48 31.3 26/37 70.3 23 47 70 38 12 20 40 41 191
13 PIS USK 19. 11. 2023 40 59 77 136 18 40 41 21 34 38/75 50.7 10/45 22.2 30/46 65.2 23 55 78 39 24 31 38 38 161
13 SKS NBK 18. 11. 2023 40 57 91 148 34 39 42 26 41 43/68 63.2 12/41 29.3 26/36 72.2 20 35 55 28 19 39 41 41 150
13 OLO KOL 18. 11. 2023 40 78 80 158 2 41 39 42 36 39/71 54.9 18/61 29.5 26/38 68.4 20 59 79 35 14 26 35 37 173
13 UNL OPA 19. 11. 2023 40 91 96 187 5 45 56 35 51 38/81 46.9 27/63 42.9 30/40 75.0 29 55 84 38 9 25 38 40 208
13 OVA DEC 18. 11. 2023 40 80 71 151 9 43 44 39 25 40/79 50.6 12/37 32.4 35/49 71.4 18 53 71 32 13 27 43 44 168
14 OVA PCE 2. 12. 2023 40 87 75 162 12 39 33 42 48 44/80 55.0 12/46 26.1 38/48 79.2 23 50 73 31 8 22 40 41 169
14 DEC UNL 2. 12. 2023 40 93 82 175 11 40 46 45 44 43/82 52.4 17/50 34.0 38/54 70.4 21 56 77 35 16 30 44 47 185
14 OPA OLO 2. 12. 2023 45 97 94 191 3 48 36 49 33 46/88 52.3 18/58 31.0 45/74 60.8 31 66 97 47 14 30 53 54 212
14 SKS KOL 2. 12. 2023 40 93 100 193 7 51 48 41 53 46/75 61.3 23/51 45.1 32/36 88.9 19 40 59 39 12 27 40 41 216
14 NBK USK 2. 12. 2023 40 108 60 168 48 54 45 30 39 47/72 65.3 11/37 29.7 41/59 69.5 12 42 54 36 25 41 52 52 177
14 PIS BRN 3. 12. 2023 40 70 87 157 17 41 47 35 34 43/72 59.7 12/65 18.5 35/58 60.3 34 55 89 44 13 21 41 41 184
15 PIS PCE 10. 12. 2023 40 105 83 188 22 39 51 59 39 40/73 54.8 25/61 41.0 33/41 80.5 21 47 68 52 12 27 38 40 221
15 BRN NBK 9. 12. 2023 40 81 79 160 2 46 38 49 27 39/72 54.2 17/56 30.4 31/49 63.3 29 52 81 41 14 33 48 48 170
15 USK KOL 9. 12. 2023 40 102 76 178 26 38 43 43 54 47/83 56.6 18/45 40.0 30/46 65.2 14 60 74 49 10 23 43 43 213
15 OPA SKS 9. 12. 2023 40 110 67 177 43 45 45 51 36 42/72 58.3 18/54 33.3 39/56 69.6 23 49 72 49 22 36 44 45 203
15 OLO DEC 9. 12. 2023 40 83 90 173 7 41 54 45 33 43/79 54.4 13/39 33.3 48/65 73.8 19 54 73 40 8 27 46 46 189
15 UNL OVA 10. 12. 2023 40 94 88 182 6 49 44 44 45 48/75 64.0 15/48 31.3 41/49 83.7 20 41 61 27 20 24 44 44 198
16 UNL PCE 17. 12. 2023 50 100 101 201 1 45 52 32 35 54/100 54.0 17/64 26.6 42/54 77.8 35 60 95 43 9 18 48 48 228
16 OVA OLO 16. 12. 2023 40 81 64 145 17 33 38 35 39 39/73 53.4 14/54 25.9 25/35 71.4 26 52 78 29 14 26 33 33 160
16 DEC SKS 16. 12. 2023 40 81 69 150 12 44 34 36 36 38/78 48.7 15/42 35.7 29/49 59.2 24 55 79 32 17 33 40 40 162
16 OPA USK 16. 12. 2023 40 85 54 139 31 26 41 34 38 38/79 48.1 10/41 24.4 33/49 67.3 24 53 77 31 25 39 36 38 155
16 BRN KOL 16. 12. 2023 40 77 72 149 5 30 42 44 33 32/77 41.6 19/62 30.6 28/40 70.0 44 49 93 42 18 33 43 44 173
16 NBK PIS 16. 12. 2023 40 101 65 166 36 51 39 34 42 36/70 51.4 19/66 28.8 37/50 74.0 26 61 87 45 31 42 42 42 201
17 PCE NBK 20. 12. 2023 40 82 97 179 15 52 41 52 34 38/67 56.7 20/56 35.7 43/62 69.4 19 55 74 47 16 31 51 52 205
17 PIS KOL 20. 12. 2023 40 97 103 200 6 40 51 46 63 34/64 53.1 33/90 36.7 33/46 71.7 27 63 90 48 17 27 43 43 231
17 BRN OPA 6. 12. 2023 40 76 79 155 3 42 43 34 36 40/77 51.9 21/57 36.8 12/21 57.1 20 56 76 47 8 20 37 37 191
17 USK DEC 20. 12. 2023 40 77 79 156 2 36 39 52 29 39/73 53.4 12/36 33.3 42/60 70.0 22 41 63 46 4 24 45 47 173
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      SK Slavia Praha
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      Sršni Photomate Písek
      5
      Sršni Photomate Písek

      Doskoky

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Asistence

      1.
      2
      BK Opava
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      Sršni Photomate Písek
      5
      BK ARMEX Děčín

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      BK ARMEX Děčín

      Bloky

      3
      BC GEOSAN Kolín
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      SK Slavia Praha
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      BK Opava
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BK ARMEX Děčín
      2
      BK KVIS Pardubice
      3
      BK Opava
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      Sršni Photomate Písek

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      BK Opava
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      Sršni Photomate Písek
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 41 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 39 OLO - PIS (93 : 89)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 39 SKS - UNL (92 : 101)
      4. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 PCE - PIS (100 : 104)
      5. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 SKS - PIS (115 : 112)
      6. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 36 SKS - PIS (115 : 112)
      7. Michal Svoboda NH Ostrava 36 OLO - OVA (88 : 87)
      8. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 33 PIS - SKS (74 : 56)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 33 PCE - DEC (64 : 99)
      10. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 33 KOL - UNL (112 : 108)
      11. Williams Francis Monterio Tavares SK Slavia Praha 32 OLO - SKS (100 : 102)
      12. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 32 KOL - UNL (112 : 108)
      13. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 32 SKS - DEC (80 : 76)
      14. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 32 DEC - PIS (103 : 93)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 31 KOL - UNL (90 : 96)
      16. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 31 PIS - OLO (83 : 93)
      17. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 31 OPA - KOL (89 : 82)
      18. Radovan Kouřil BK Opava 31 UNL - OPA (91 : 96)
      19. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 31 OPA - UNL (88 : 85)
      20. Šimon Puršl BK Opava 31 PIS - OPA (94 : 91)
      21. Teddy Okereafor SK Slavia Praha 31 PCE - SKS (84 : 75)
      22. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 30 KOL - PIS (91 : 94)
      23. Zdravko Bošković BC GEOSAN Kolín 30 KOL - PCE (73 : 82)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 30 OVA - DEC (80 : 71)
      25. Jase Christoff Townsend BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - PIS (96 : 78)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 30 OPA - UNL (88 : 85)
      27. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - KOL (96 : 82)
      28. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 29 DEC - PCE (111 : 112)
      29. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 29 KOL - OPA (90 : 89)
      30. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 29 PIS - PCE (105 : 83)
      31. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 29 DEC - KOL (89 : 70)
      32. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 29 NBK - UNL (89 : 83)
      33. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      34. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 29 SKS - OVA (80 : 89)
      35. Amin Adamu BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - UNL (80 : 90)
      36. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - USK (81 : 66)
      37. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 DEC - UNL (93 : 82)
      38. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OLO (105 : 87)
      39. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 28 SKS - UNL (92 : 101)
      40. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 28 OLO - PIS (96 : 78)
      41. Maverick Rowan SLUNETA Ústí nad Labem 28 PIS - UNL (78 : 87)
      42. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 28 DEC - PIS (103 : 93)
      43. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 28 DEC - USK (93 : 79)
      44. Jakub Šiřina BK Opava 28 USK - OPA (71 : 82)
      45. Jakub Šiřina BK Opava 28 OVA - OPA (96 : 102)
      46. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - NBK (85 : 78)
      47. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 27 DEC - NBK (83 : 66)
      48. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 27 UNL - KOL (86 : 97)
      49. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 27 PCE - KOL (86 : 61)
      50. Šimon Puršl BK Opava 27 OLO - OPA (77 : 88)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 19 PIS - KOL (97 : 103)
      2. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 18 UNL - PIS (75 : 67)
      3. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 18 OLO - SKS (100 : 102)
      4. Šimon Puršl BK Opava 16 PIS - OPA (94 : 91)
      5. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 16 NBK - SKS (111 : 57)
      6. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 16 OPA - KOL (92 : 80)
      7. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 16 UNL - KOL (86 : 97)
      8. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 16 SKS - PIS (74 : 92)
      9. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 16 NBK - OPA (93 : 72)
      10. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 16 OVA - PIS (81 : 64)
      11. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 16 OLO - KOL (78 : 80)
      12. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - USK (81 : 66)
      13. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 15 NBK - KOL (94 : 63)
      14. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 15 OPA - OLO (97 : 94)
      15. Elyjah David Williams NH Ostrava 15 OVA - OLO (81 : 64)
      16. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 15 PIS - OLO (83 : 93)
      17. Elyjah David Williams NH Ostrava 15 OVA - PIS (81 : 64)
      18. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 14 PCE - OLO (92 : 82)
      19. Bienvenu Mbida USK Praha 14 USK - NBK (79 : 84)
      20. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 OVA - PIS (90 : 71)
      21. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 KOL - PIS (91 : 94)
      22. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - PCE (100 : 101)
      23. Radek Pumprla SK Slavia Praha 14 PIS - SKS (83 : 88)
      24. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 14 PCE - OVA (70 : 61)
      25. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 14 USK - OLO (66 : 76)
      26. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 14 DEC - PCE (111 : 112)
      27. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 14 PIS - OLO (95 : 99)
      28. Tomas Zdanavičius Basket Brno 14 NBK - BRN (69 : 72)
      29. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 14 PIS - PCE (105 : 83)
      30. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 14 NBK - PCE (89 : 72)
      31. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 14 OLO - UNL (80 : 90)
      32. Chase Michael Jeter NH Ostrava 14 OVA - PIS (88 : 70)
      33. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 14 PCE - PIS (100 : 104)
      34. Nakye Sanders ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (43 : 87)
      35. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 13 UNL - KOL (86 : 97)
      36. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - UNL (112 : 108)
      37. Chris Vogt BK REDSTONE Olomoucko 13 SKS - OLO (85 : 82)
      38. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 13 BRN - PCE (86 : 79)
      39. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - SKS (85 : 75)
      40. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - OVA (94 : 87)
      41. Bienvenu Mbida USK Praha 13 UNL - USK (85 : 73)
      42. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - UNL (78 : 87)
      43. Elyjah David Williams NH Ostrava 13 OLO - OVA (97 : 88)
      44. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 13 PIS - KOL (97 : 103)
      45. Chase Michael Jeter NH Ostrava 13 OVA - BRN (79 : 83)
      46. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 OPA - PIS (105 : 94)
      47. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 PIS - SKS (74 : 56)
      48. Kameron Jamal Chatman BK KVIS Pardubice 13 UNL - PCE (100 : 101)
      49. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 OVA - UNL (62 : 91)
      50. Patrick Samoura USK Praha 13 PCE - USK (79 : 75)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Radovan Kouřil BK Opava 17 PCE - OPA (96 : 98)
      2. Jakub Šiřina BK Opava 16 OPA - BRN (103 : 75)
      3. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 16 PCE - PIS (100 : 104)
      4. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 15 PIS - OVA (83 : 80)
      5. Viktor Půlpán Basket Brno 14 BRN - DEC (101 : 79)
      6. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 14 DEC - UNL (93 : 82)
      7. Jakub Šiřina BK Opava 13 PCE - OPA (91 : 103)
      8. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - PCE (111 : 112)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - USK (93 : 79)
      10. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 13 PCE - UNL (92 : 74)
      11. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 13 OLO - PIS (81 : 98)
      12. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 PIS - SKS (74 : 56)
      13. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 NBK - DEC (94 : 75)
      14. Martin Gniadek BK Opava 12 OPA - SKS (110 : 67)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 12 PCE - UNL (81 : 97)
      16. Petr Křivánek Basket Brno 12 BRN - KOL (112 : 62)
      17. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 OLO - PIS (93 : 89)
      18. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - KOL (96 : 82)
      19. Jakub Šiřina BK Opava 12 OPA - DEC (116 : 91)
      20. Radovan Kouřil BK Opava 12 BRN - OPA (100 : 87)
      21. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 11 PCE - USK (79 : 75)
      22. Radek Pumprla SK Slavia Praha 11 OLO - SKS (86 : 91)
      23. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 PIS - OPA (94 : 91)
      24. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 PIS - KOL (97 : 103)
      25. Ondřej Šiška Basket Brno 11 SKS - BRN (76 : 80)
      26. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 KOL - NBK (74 : 99)
      27. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 11 DEC - PIS (103 : 93)
      28. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 PIS - NBK (70 : 115)
      29. Radovan Kouřil BK Opava 11 UNL - OPA (92 : 78)
      30. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - KOL (89 : 70)
      31. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - PIS (103 : 93)
      32. Radovan Kouřil BK Opava 11 OPA - KOL (92 : 80)
      33. Jakub Šiřina BK Opava 11 KOL - OPA (90 : 89)
      34. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 10 PCE - OPA (91 : 103)
      35. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 DEC - PCE (76 : 79)
      36. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 OLO - PIS (96 : 78)
      37. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 OPA - PIS (105 : 94)
      38. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 PIS - NBK (70 : 115)
      39. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 10 PCE - BRN (91 : 73)
      40. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 10 OPA - KOL (92 : 80)
      41. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - BRN (91 : 85)
      42. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 OLO - UNL (80 : 90)
      43. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 10 BRN - KOL (112 : 62)
      44. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 10 KOL - PIS (91 : 94)
      45. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 PCE - DEC (64 : 99)
      46. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 10 USK - KOL (102 : 76)
      47. Matej Majerčák NH Ostrava 10 OVA - USK (76 : 70)
      48. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 10 PCE - NBK (82 : 97)
      49. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 UNL - DEC (88 : 95)
      50. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 10 USK - KOL (89 : 80)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 48 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 PCE - PIS (100 : 104)
      3. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Zdravko Bošković BC GEOSAN Kolín 45 KOL - PCE (73 : 82)
      5. Patrick Samoura USK Praha 44 PCE - USK (70 : 83)
      6. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 44 PCE - DEC (64 : 99)
      7. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 43 OLO - PIS (96 : 78)
      8. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 43 OLO - PIS (93 : 89)
      9. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 42 PIS - OLO (83 : 93)
      10. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 42 KOL - UNL (90 : 96)
      11. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 42 OVA - SKS (98 : 68)
      12. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 41 PIS - SKS (74 : 56)
      13. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 41 NBK - SKS (111 : 57)
      14. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 41 OLO - USK (67 : 66)
      15. Jakub Šiřina BK Opava 41 OVA - OPA (96 : 102)
      16. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 40 OLO - UNL (80 : 90)
      17. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - PIS (115 : 112)
      18. Rashad Kytel Madden NH Ostrava 40 OVA - PCE (87 : 75)
      19. Šimon Puršl BK Opava 40 PIS - OPA (94 : 91)
      20. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - UNL (92 : 101)
      21. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 39 SKS - DEC (80 : 76)
      22. Jakub Šiřina BK Opava 38 USK - OPA (71 : 82)
      23. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 38 DEC - NBK (83 : 66)
      24. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 38 UNL - OPA (91 : 96)
      25. Patrick Samoura USK Praha 38 USK - PIS (87 : 83)
      26. Teddy Okereafor SK Slavia Praha 38 PCE - SKS (84 : 75)
      27. Radovan Kouřil BK Opava 38 UNL - OPA (91 : 96)
      28. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 38 KOL - PCE (63 : 89)
      29. Amin Adamu BK REDSTONE Olomoucko 37 OLO - SKS (86 : 91)
      30. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 37 UNL - OPA (92 : 78)
      31. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 37 KOL - PIS (91 : 94)
      32. Kameron Jamal Chatman BK KVIS Pardubice 37 UNL - PCE (100 : 101)
      33. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 36 DEC - NBK (88 : 83)
      34. Jase Christoff Townsend BK REDSTONE Olomoucko 36 OLO - PIS (96 : 78)
      35. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 36 PIS - OLO (83 : 93)
      36. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 36 DEC - PIS (103 : 93)
      37. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 36 SKS - UNL (92 : 101)
      38. Bienvenu Mbida USK Praha 36 USK - NBK (79 : 84)
      39. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 36 OLO - SKS (100 : 102)
      40. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 36 OPA - DEC (81 : 85)
      41. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 36 KOL - UNL (112 : 108)
      42. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 36 BRN - PIS (71 : 84)
      43. Adam Pecháček BK Opava 35 OPA - BRN (99 : 71)
      44. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 35 USK - UNL (72 : 90)
      45. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 35 OPA - PIS (105 : 94)
      46. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 35 SKS - OLO (81 : 90)
      47. Jakub Šiřina BK Opava 35 OPA - UNL (88 : 85)
      48. Radek Pumprla SK Slavia Praha 35 PIS - SKS (83 : 88)
      49. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 35 PIS - PCE (105 : 83)
      50. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - PCE (87 : 86)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 6 SKS - BRN (76 : 80)
      2. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 5 BRN - DEC (101 : 79)
      3. Milenko Veljković BC GEOSAN Kolín 5 USK - KOL (89 : 80)
      4. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 5 BRN - NBK (81 : 79)
      5. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 4 PCE - DEC (83 : 57)
      6. Terrell Lamont Brown-Soares Basket Brno 4 BRN - NBK (74 : 79)
      7. Adrio Ramone Bailey BK REDSTON