Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 12. 9. 2020
So 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
66
73
12
18
28
43
50
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 16. 9. 2020
St 19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
79
83
23
23
43
41
59
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 19. 9. 2020
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
84
68
23
18
47
30
65
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 27. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 7. 10. 2020
St 18:00
Tuři Svitavy
Královští sokoli
86
97
28
19
48
47
65
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 43 11. 10. 2020
Ne 17:00
Královští sokoli
BK Opava
69
101
20
23
34
47
46
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 16. 11. 2020
Po 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
95
93
27
25
51
58
74
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 55 18. 11. 2020
St 18:00
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
75
73
14
19
44
36
59
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 31 21. 11. 2020
So 17:30
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
52
102
14
27
34
49
42
84
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 3. 12. 2020
Čt 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
79
98
11
25
29
52
53
79
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 67 5. 12. 2020
So 18:15
Královští sokoli
NH Ostrava
99
91
25
28
52
50
75
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 9. 12. 2020
St 18:30
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
99
94
19
25
36
56
61
73
86
86
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 79 12. 12. 2020
So 18:00
Královští sokoli
USK Praha
94
98
28
28
43
50
64
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 19. 12. 2020
So 18:00
Basket Brno
Královští sokoli
93
82
24
18
49
46
74
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 29. 12. 2020
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 97 2. 1. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
120
63
35
14
66
22
95
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 6. 1. 2021
St 19:00
Královští sokoli
Basket Brno
88
66
27
15
48
35
62
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 103 9. 1. 2021
So 17:00
Královští sokoli
Tuři Svitavy
87
79
27
22
48
47
68
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 16. 1. 2021
So 18:00
BK Opava
Královští sokoli
80
61
20
12
45
29
65
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 23. 1. 2021
So 17:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
96
102
25
26
49
50
68
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 121 31. 1. 2021
Ne 18:00
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
85
79
19
8
45
31
62
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 6. 2. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
103
105
23
30
57
59
89
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 172 10. 3. 2021
St 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
70
97
15
24
33
51
50
78
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 187 13. 3. 2021
So 19:00
Královští sokoli
NH Ostrava
81
74
17
21
44
34
65
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 179 17. 3. 2021
St 17:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
90
67
22
8
49
22
72
39
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 164 20. 3. 2021
So 20:20
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
73
69
26
14
39
33
53
51
Skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 186 24. 3. 2021
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
84
20
13
42
31
66
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 167 31. 3. 2021
St 19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
81
73
24
15
46
31
64
60
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 192 3. 4. 2021
So 14:00
Tuři Svitavy
Královští sokoli
80
76
22
20
36
46
59
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 177 10. 4. 2021
So 17:00
Královští sokoli
Tuři Svitavy
96
89
20
16
44
39
67
59
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 182 14. 4. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
100
74
21
14
44
40
72
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 171 17. 4. 2021
So 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
83
86
18
27
40
40
65
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 193 20. 4. 2021
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
89
86
30
20
48
45
68
66
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
1. 195 22. 4. 2021
Čt 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
83
77
22
19
45
35
60
55
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
1. 201 27. 4. 2021
Út 20:00
BK Opava
Královští sokoli
89
84
32
24
49
42
71
65
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 204 28. 4. 2021
St 17:00
BK Opava
Královští sokoli
79
56
21
14
44
25
67
38
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 209 1. 5. 2021
So 17:00
Královští sokoli
BK Opava
70
95
25
20
36
40
51
75
Play off
Vysílame na TV Com
review