Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 19. 9. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
64
72
11
19
27
38
49
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 22. 9. 2021
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
86
72
24
22
44
42
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 25. 9. 2021
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
91
65
18
22
46
37
72
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 2. 10. 2021
So 18:00
GBA Fio banka J. Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
68
97
16
26
44
46
54
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 31 9. 10. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
101
74
31
14
48
23
75
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 13. 10. 2021
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
84
104
23
20
44
46
65
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 43 17. 10. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
92
59
34
17
51
29
73
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 23. 10. 2021
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
67
17
22
40
38
64
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
11. 61 27. 10. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
83
67
26
25
45
39
60
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 55 30. 10. 2021
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
85
77
23
23
45
41
62
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 13. 11. 2021
So 20:00
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
87
75
21
22
48
40
71
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 19 17. 11. 2021
St 16:00
BK Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
80
13
18
33
40
56
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 79 21. 11. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
102
94
32
28
57
53
79
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 2. 12. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Pardubice
86
76
22
14
48
34
74
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 5. 12. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA Fio banka J. Hradec
97
78
26
20
50
46
73
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 97 9. 12. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
96
19
19
44
41
60
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 103 19. 12. 2021
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
76
88
15
23
43
38
60
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 28. 12. 2021
Út 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
61
73
10
12
27
38
54
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 67 2. 1. 2022
Ne 18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
73
16
21
41
40
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 6. 1. 2022
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
78
65
19
9
35
28
57
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 121 9. 1. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
77
82
16
25
36
51
59
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 15. 1. 2022
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
77
73
23
18
43
32
53
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 160 29. 1. 2022
So 17:30
BK Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
91
68
22
23
44
36
62
55
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 168 7. 2. 2022
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
92
15
25
32
50
56
72
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 170 13. 2. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
76
78
18
14
36
40
62
57
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 175 16. 2. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
78
71
19
15
41
34
53
51
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 179 19. 2. 2022
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
88
94
19
27
46
49
72
67
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 22. 2. 2022
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
91
113
20
26
44
55
72
83
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 182 3. 3. 2022
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
85
78
27
21
50
34
75
48
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 188 6. 3. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Pardubice
97
92
30
24
48
46
65
64
84
84
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 189 9. 3. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
75
70
19
24
45
39
55
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 196 17. 3. 2022
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
94
53
21
7
50
21
76
40
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 198 23. 3. 2022
St 17:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
24
21
45
36
68
56
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 203 26. 3. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
103
78
26
18
49
42
79
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 207 30. 3. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
93
82
29
15
54
34
74
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 210 4. 4. 2022
Po 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
105
87
39
22
62
40
82
58
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 221 15. 4. 2022
Pá 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
77
20
22
37
42
61
58
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 223 16. 4. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
94
21
17
44
37
65
56
79
79
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 229 19. 4. 2022
Út 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
89
78
13
14
36
26
62
48
Play off
Vysílame na TV Com
review
4. 231 20. 4. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
73
63
21
24
36
37
47
50
Play off
Vysílame na TV Com
review
5. 237 23. 4. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
85
25
19
45
32
58
60
Play off
Vysílame na TV Com
review
1. 250 4. 5. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
93
70
17
19
39
30
62
49
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 251 5. 5. 2022
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
29
17
51
41
76
54
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 254 8. 5. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
75
100
22
26
45
49
60
76
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 255 9. 5. 2022
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
64
102
11
27
37
49
50
76
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
1. 264 19. 5. 2022
Čt 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
80
84
17
13
43
32
55
50
74
74
80
84
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 265 21. 5. 2022
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
77
82
13
27
27
45
45
67
74
74
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 266 23. 5. 2022
Po 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
71
67
20
12
35
33
53
51
Play off
Vysílame na TV Com
review