Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 23. 9. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
111
112
25
37
44
55
63
71
91
91
100
100
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 27. 9. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
99
63
24
17
47
35
74
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 1. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 23 4. 10. 2023
St 17:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
75
18
24
33
43
52
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
5. 27 7. 10. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
80
76
18
21
36
31
54
56
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
6. 34 11. 10. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
93
79
28
18
54
40
75
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 14. 10. 2023
So 18:30
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
101
79
31
25
59
53
82
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 21. 10. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Sršni Photomate Písek
103
93
34
18
57
47
79
71
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
9. 53 28. 10. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
94
75
22
25
49
41
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 1. 11. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
89
70
21
24
44
40
63
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 66 4. 11. 2023
So 20:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
116
91
28
21
53
40
88
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
12. 67 11. 11. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
64
99
14
19
30
47
46
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 18. 11. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
80
71
23
20
49
38
67
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 2. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
15. 89 9. 12. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
83
90
18
23
49
46
72
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 16. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
81
69
25
19
45
33
63
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
17. 100 20. 12. 2023
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
77
79
16
20
35
40
65
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 30. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
70
58
15
13
40
31
54
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 3. 1. 2024
St 18:00
Sršni Photomate Písek
BK ARMEX Děčín
85
101
20
26
31
52
57
79
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 119 6. 1. 2024
So 19:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
83
66
20
19
43
32
59
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
21. 122 13. 1. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
75
23
15
38
35
52
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
22. 132 20. 1. 2024
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
78
81
20
19
39
43
63
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 160 27. 1. 2024
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
76
79
21
29
40
44
57
57
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 162 3. 2. 2024
So 17:30
BK Opava
BK ARMEX Děčín
81
85
22
25
45
44
58
67
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
3. 167 7. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
92
84
18
15
38
39
71
59
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 171 11. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 174 28. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
69
60
16
22
37
44
59
54
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 180 2. 3. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
101
86
29
17
51
44
75
61
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 181 6. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
91
85
24
22
47
37
67
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 188 9. 3. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
83
57
23
17
42
32
63
46
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 190 11. 3. 2024
Po 19:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
91
87
28
26
51
37
67
57
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
10. 195 16. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
109
16
29
35
55
61
86
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 199 20. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
93
22
26
41
58
51
66
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 202 27. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
70
75
16
16
41
30
53
47
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 208 30. 3. 2024
So 17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
88
83
27
26
52
47
69
70
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
14. 209 6. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
77
79
24
21
45
42
64
63
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 220 16. 4. 2024
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
69
64
11
11
20
27
45
46
Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 222 17. 4. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 228 20. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 230 21. 4. 2024
Ne 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 236 24. 4. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 240 27. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 244 29. 4. 2024
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats