Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 1. 10. 2022
So 18:30
Basket Brno
SK Slavia Praha
92
79
27
24
51
41
75
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 5. 10. 2022
St 19:00
Královští sokoli
Basket Brno
70
87
21
24
41
39
54
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 15. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
95
73
23
19
48
38
72
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 22. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
68
97
21
25
42
60
50
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 29. 10. 2022
So 15:45
BK Opava
Basket Brno
86
77
23
25
47
42
73
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 47 2. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
90
31
22
56
42
75
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 25 5. 11. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
65
75
19
15
36
39
51
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 19. 11. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
67
16
18
31
37
46
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 23. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
82
72
20
19
49
36
68
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 26. 11. 2022
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
104
111
20
30
45
61
80
92
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
11. 64 3. 12. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
81
92
25
25
42
52
63
77
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 90 7. 12. 2022
St 12:30
Basket Brno
USK Praha
101
83
36
20
58
33
79
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 10. 12. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
70
90
20
27
33
50
56
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 17. 12. 2022
So 18:00
Basket Brno
Královští sokoli
96
73
21
19
45
34
73
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 21. 12. 2022
St 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
92
94
18
26
41
54
70
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 4. 1. 2023
St 17:45
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
80
65
12
7
31
23
63
40
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
17. 102 7. 1. 2023
So 19:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
90
73
25
21
47
39
73
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 14. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
76
95
15
23
39
40
57
70
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
19. 113 18. 1. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
92
90
29
27
48
45
66
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
20. 117 21. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
96
86
23
16
39
42
64
61
81
81
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 28. 1. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
79
83
23
19
43
38
61
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 4. 2. 2023
So 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
94
79
18
22
47
39
72
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 160 8. 2. 2023
St 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
2. 162 11. 2. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 167 15. 2. 2023
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 171 19. 2. 2023
Ne 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 174 3. 3. 2023
Pá 18:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 180 8. 3. 2023
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
7. 181 12. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
8. 188 15. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
9. 190 22. 3. 2023
St 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
10. 195 25. 3. 2023
So 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
11. 199 29. 3. 2023
St 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
12. 202 1. 4. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 208 8. 4. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
14. 209 12. 4. 2023
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview