Královští sokoli

Rok založení
1924
Aréna
Sportovní hala Třebeš

Sezonní info

Pozice v tabulce
9. místo

Historie

Úspěchy

  • 2018 postup do Kooperativa NBL přes BK Lions Jindřichův Hradec

Bilance

Úspěšnost
26.4%
Historická tabulka
24. místo
Průměrné umístění
7. místo
Sezony v NBL
3
V nejvyšší soutěži
4 sezony
Tituly
0
Sestupy
1

Soupiska 2019/20

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
Jan Koloničný P 18. 8. 1993 27 208 cm 6 6 NH Ostrava
Harold Stephen Ridgeway 1991 29 cm 6 1 -
Martin Bureš 2000 0 197 cm 0 BVK Holice
0 Rostislav Jirák R 28. 3. 2000 20 181 cm 7 2 ERA Basketball Nymburk
1 Peter Sedmák P 8. 7. 1985 35 207 cm 5 8 Basketball Brno
4 David Pekárek K 26. 1. 1996 25 203 cm 17 4 BK Olomoucko
5 Petr Andres R 11. 1. 1993 28 179 cm 20 8 Královští sokoli
8 Nemanja Barac K 20. 4. 1990 30 196 cm 4 2 -
9 Dorde Tresač R/K 9. 12. 1987 33 193 cm 4 1 -
13 Tomáš Mahler R/K 16. 10. 1988 32 190 cm 10 5 Královští sokoli
15 Ondřej Peterka K/P 23. 4. 1991 29 197 cm 5 12 Královští sokoli
19 Lukáš Kantůrek R 26. 2. 1998 22 186 cm 19 4 Slavoj BK Litoměřice
21 Tomáš Mráz R/K 4. 2. 2001 19 190 cm 1 2 Královští Sokoli
21 Dominik Heinzl P 27. 9. 1995 25 203 cm 12 2 NH Ostrava
32 Pavol Lošonský P 23. 6. 1988 32 203 cm 5 3 -
33 Filip Halada K 26. 6. 1992 28 194 cm 1 4 GBA Europe
77 Peda Stamenkovic R 14. 4. 1988 32 191 cm 5 3 -
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
9 Dorde Tresač R/K 32 22 29.6 15.1 2.1/3.5 59.7 2.9/7.4 38.7 2.3/3.0 78.5 0.4 1.8 2.2 3.0 0.9 2.1 0.1 3.9 2.8 13.8 1.0
1 Peter Sedmák P 35 22 29.0 15.0 4.7/8.3 56.6 1.0/4.1 25.3 2.5/3.2 78.6 0.6 3.2 3.9 2.0 0.8 1.9 0.0 3.0 2.6 13.3 3.3
32 Pavol Lošonský P 32 20 27.9 15.7 6.0/9.6 62.5 0.5/0.9 50.0 2.3/3.5 66.7 1.5 4.3 5.8 1.5 0.7 2.1 0.0 3.5 3.2 16.6 1.2
77 Peda Stamenkovic R 32 22 31.3 11.5 2.9/5.4 53.8 1.0/2.8 37.1 2.6/3.4 76.0 1.1 3.3 4.4 9.0 1.5 4.0 0.1 3.3 1.5 19.8 3.5
4 David Pekárek K 25 17 29.3 11.8 2.4/5.1 46.0 1.6/4.5 35.1 2.3/2.8 81.3 1.1 4.5 5.6 1.4 1.0 1.6 0.1 2.8 2.4 13.1 2.2
15 Ondřej Peterka K/P 29 22 25.4 8.7 2.0/3.2 62.0 1.3/3.2 39.4 0.9/1.3 71.4 1.2 2.7 3.9 2.1 0.6 0.6 0.2 1.3 1.9 10.6 0.5
21 Dominik Heinzl P 25 12 13.0 4.1 1.5/3.1 48.6 0.0/0.1 0.0 1.1/1.7 65.0 1.2 1.3 2.4 0.6 0.2 0.7 0.1 1.1 2.1 3.3 0.0
5 Petr Andres R 28 17 10.2 2.4 0.1/0.6 20.0 0.6/1.8 32.3 0.4/0.7 50.0 0.1 0.5 0.5 1.1 0.5 0.8 0.1 0.6 1.9 0.3 0.8
8 Nemanja Barac K 30 4 26.8 9.3 0.8/3.8 20.0 1.8/5.3 33.3 2.5/3.3 76.9 1.8 4.3 6.0 1.0 1.3 1.3 0.2 2.0 3.5 7.8 3.5
19 Lukáš Kantůrek R 22 19 8.1 1.2 0.2/0.5 40.0 0.3/1.0 26.3 0.0/0.0 0.0 0.2 0.3 0.5 0.6 0.6 0.4 0.1 0.2 1.4 0.4 0.2
Harold Stephen Ridgeway 29 6 11.7 2.3 1.0/2.2 46.2 0.0/0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.8 2.0 3.8 0.5 0.3 1.2 0.1 1.0 1.8 3.2 1.7
13 Tomáš Mahler R/K 32 9 8.0 1.1 0.4/1.0 44.4 0.0/0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 0.1 0.2 0.3 0.2 0.3 0.2 0.1 0.3 1.1 0.0 0.1
33 Filip Halada K 28 1 21.0 9.0 0.0/0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0/4.0 75.0 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0 2.0 9.0 1.0
0 Rostislav Jirák R 20 7 4.9 0.6 0.1/0.6 25.0 0.0/0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3 0.3 0.6 0.6 0.1 0.7 0.1 0.9 0.6 0.7 0.3
Jan Koloničný P 27 2 10.0 1.5 0.5/1.5 33.3 0.0/0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5 1.0 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0
21 Tomáš Mráz R/K 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Bureš 21 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2019/20

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2019
18:00
BK Olomoucko
Královští sokoli
93
70
20
13
44
28
67
42
Základní část Review
2. kolo 9. 10. 2019
18:00
BK Opava
Královští sokoli
95
68
23
23
48
35
72
52
Základní část Review
3. kolo 12. 10. 2019
18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
90
106
20
26
45
54
69
76
Základní část Review
4. kolo 19. 10. 2019
17:30
USK Praha
Královští sokoli
82
74
26
17
50
36
66
56
Základní část Review
5. kolo 25. 10. 2019
18:00
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
68
89
12
26
34
48
47
66
Základní část Review
6. kolo 30. 10. 2019
18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Královští sokoli
102
83
22
25
49
48
73
64
Základní část Review
7. kolo 2. 11. 2019
17:45
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
108
97
25
22
51
53
78
74
Základní část Review
8. kolo 9. 11. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
98
70
23
19
46
37
71
59
Základní část Review
10. kolo 16. 11. 2019
17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
89
98
15
26
39
50
60
75
Základní část Review
13. kolo 19. 11. 2019
19:00
Královští sokoli
BK Opava
82
104
22
21
42
48
64
76
Základní část Review
11. kolo 22. 11. 2019
19:00
Královští sokoli
Basket Brno
78
76
20
23
45
40
62
59
Základní část Review
9. kolo 27. 11. 2019
19:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
80
117
18
31
38
59
65
85
Základní část Review
12. kolo 7. 12. 2019
18:00
Královští sokoli
BK Olomoucko
97
112
19
20
50
49
74
76
Základní část Review
14. kolo 15. 12. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
81
78
16
15
35
38
57
58
Základní část Review
15. kolo 21. 12. 2019
18:30
Královští sokoli
USK Praha
95
85
24
17
47
48
71
58
Základní část Review
16. kolo 29. 12. 2019
17:30
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
106
71
30
27
60
43
81
59
Základní část Review
17. kolo 4. 1. 2020
18:30
Královští sokoli
DEKSTONE Tuři Svitavy
102
107
31
22
52
56
71
80
Základní část Review
18. kolo 11. 1. 2020
17:45
BC GEOSAN Kolín
Královští sokoli
87
74
16
20
42
42
66
62
Základní část Review
19. kolo 15. 1. 2020
17:30
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
69
70
11
13
29
28
43
52
Základní část Review
20. kolo 18. 1. 2020
17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
102
65
24
17
60
31
75
47
Základní část Review
21. kolo 25. 1. 2020
18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
92
72
26
23
41
49
67
60
Základní část Review
22. kolo 29. 1. 2020
17:30
Basket Brno
Královští sokoli
82
98
16
27
38
48
58
68
Základní část Review
1. kolo 1. 2. 2020
18:30
Královští sokoli
Basket Brno
76
85
16
19
33
42
54
60
skupina A2 Review
2. kolo 6. 2. 2020
19:00
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
91
68
24
16
48
30
71
42
skupina A2 Review
3. kolo 29. 2. 2020
17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
85
74
27
15
50
40
68
60
skupina A2 Review
4. kolo 4. 3. 2020
20:00
Basket Brno
Královští sokoli
89
71
23
16
40
34
63
52
skupina A2 Review
5. kolo 7. 3. 2020
17:45
BC GEOSAN Kolín
Královští sokoli
66
82
11
17
38
40
54
61
skupina A2 Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí
50002 Hradec Králové, Chelčického 201

organizační pracovník

Ondřejka Vejražková
machutova.o@volny.cz

trenér

Lubomír Peterka
peterkalubomir@seznam.cz

technický zápis

Michal Kult
michalek.kult@seznam.cz

předseda

Ing. Jiří Dvorský
dvorsky@msio.cz

Hala

kapacita 0

Sportovní hala Třebeš
Na Potoce 691/30,
Hradec Králové - Třebeš

Mapa


ID týmu: 12956

články