Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 30. 9. 2018
Ne 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
80
71
28
20
47
35
60
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 3. 10. 2018
St 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
83
80
21
15
39
42
59
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 6. 10. 2018
So 17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
95
116
24
37
49
58
73
83
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 14. 10. 2018
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
86
87
19
31
44
46
67
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 20. 10. 2018
So 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
104
78
30
21
50
39
76
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 27. 10. 2018
So 17:00
Tuři Svitavy
GEOSAN Kolín
104
68
30
10
51
26
72
45
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 31. 10. 2018
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
90
96
26
17
48
41
70
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 3. 11. 2018
So 19:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
66
87
27
21
35
44
53
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 10. 11. 2018
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
101
105
18
27
46
47
62
66
89
89
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 59 17. 11. 2018
So 17:30
USK Praha
GEOSAN Kolín
87
65
22
20
43
33
64
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 19. 11. 2018
Po 17:45
GEOSAN Kolín
BK JIP Pardubice
97
96
35
28
59
49
80
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 8. 12. 2018
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
80
91
16
30
34
56
61
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 12. 12. 2018
St 17:45
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
101
65
25
25
50
31
76
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 15. 12. 2018
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
107
79
24
18
49
39
78
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 86 22. 12. 2018
So 16:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
92
19
22
44
43
69
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 29. 12. 2018
So 18:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
88
74
23
24
47
38
70
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 5. 1. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
Tuři Svitavy
90
95
16
19
43
48
64
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 9. 1. 2019
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
GEOSAN Kolín
111
82
29
25
60
46
90
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 12. 1. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
75
80
20
21
40
34
57
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 19. 1. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
94
74
27
22
47
40
73
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 26. 1. 2019
So 18:00
GEOSAN Kolín
USK Praha
79
76
19
15
38
35
54
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 2. 2. 2019
So 18:00
BK JIP Pardubice
GEOSAN Kolín
78
84
14
17
32
39
48
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 190 8. 2. 2019
Pá 17:30
USK Praha
GEOSAN Kolín
110
99
23
34
50
54
63
67
92
92
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 191 13. 2. 2019
St 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
86
106
19
23
37
43
64
69
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 194 2. 3. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
85
76
23
19
45
39
65
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 196 9. 3. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
82
103
25
17
41
43
56
77
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 197 13. 3. 2019
St 17:45
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
87
82
21
24
41
51
57
69
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 200 16. 3. 2019
So 18:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
124
71
38
15
64
43
84
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 202 20. 3. 2019
St 18:00
USK Praha
GEOSAN Kolín
79
82
27
20
43
44
68
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 203 23. 3. 2019
So 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
83
88
21
33
37
48
49
73
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 206 30. 3. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
108
104
21
15
48
49
69
65
92
92
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 208 3. 4. 2019
St 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
83
92
20
29
35
52
58
76
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
11. 209 6. 4. 2019
So 18:00
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
89
77
22
10
40
25
65
50
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
12. 212 10. 4. 2019
St 18:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
82
81
22
16
46
35
63
60
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 214 12. 4. 2019
Pá 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
84
75
18
17
44
33
63
55
Předkolo Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 216 14. 4. 2019
Ne 15:00
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
80
70
16
22
43
34
59
47
Předkolo Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 218 16. 4. 2019
Út 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
83
72
23
17
43
34
62
55
Předkolo Play off
Vysílame na TV Com
review