Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 4. 10. 2019
Pá 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK JIP Pardubice
88
52
19
10
38
26
61
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 9. 10. 2019
St 17:30
BK JIP Pardubice
NH Ostrava
93
62
29
15
54
26
77
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 12. 10. 2019
So 17:30
BK JIP Pardubice
Basket Brno
91
65
18
18
41
38
66
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 19. 10. 2019
So 17:30
BK JIP Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
63
83
16
23
33
46
43
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 25. 10. 2019
Pá 18:00
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
68
89
12
26
34
48
47
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 32 30. 10. 2019
St 17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
67
65
16
16
39
32
53
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 42 2. 11. 2019
So 18:00
USK Praha
BK JIP Pardubice
58
63
16
23
34
40
44
55
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 43 9. 11. 2019
So 18:00
BK Opava
BK JIP Pardubice
85
65
21
15
46
27
70
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 54 13. 11. 2019
St 17:30
BK JIP Pardubice
Tuři Svitavy
78
77
22
28
36
43
57
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 16. 11. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK JIP Pardubice
84
105
23
21
41
48
63
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 22. 11. 2019
Pá 17:30
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
84
69
25
24
51
41
66
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 7. 12. 2019
So 17:30
BK JIP Pardubice
ERA Basketball Nymburk
61
85
21
25
32
41
46
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 76 11. 12. 2019
St 17:30
NH Ostrava
BK JIP Pardubice
66
115
15
25
29
61
49
89
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 82 14. 12. 2019
So 19:00
Basket Brno
BK JIP Pardubice
80
75
18
19
33
37
52
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 21. 12. 2019
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK JIP Pardubice
82
69
21
15
37
34
58
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 29. 12. 2019
Ne 17:30
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
106
71
30
27
60
43
81
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 5. 1. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
67
73
18
11
33
36
44
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 108 11. 1. 2020
So 17:30
BK JIP Pardubice
USK Praha
91
81
19
20
44
42
65
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 15. 1. 2020
St 18:00
BK JIP Pardubice
BK Opava
73
87
19
19
33
47
51
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
20. 120 18. 1. 2020
So 18:00
Tuři Svitavy
BK JIP Pardubice
80
74
19
11
44
27
63
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 122 25. 1. 2020
So 18:00
BK JIP Pardubice
GEOSAN Kolín
94
82
26
26
48
46
68
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 29. 1. 2020
St 17:30
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
77
70
17
22
36
38
53
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 157 1. 2. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK JIP Pardubice
109
87
28
25
46
48
85
67
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 8. 2. 2020
So 16:30
BK JIP Pardubice
USK Praha
77
79
19
19
45
45
65
69
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 11. 2. 2020
Út 17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
91
77
19
20
38
35
61
55
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 169 29. 2. 2020
So 17:30
BK JIP Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
96
90
20
18
51
38
72
62
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 177 7. 3. 2020
So 17:30
BK JIP Pardubice
BK Opava
97
65
25
18
54
34
77
55
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 173 11. 3. 2020
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
87
73
19
24
46
45
61
58
skupina A1
Vysílame na TV Com
review