Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 24. 9. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
97
19
22
37
36
60
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 11 27. 9. 2023
St 18:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
79
26
16
50
31
69
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 1. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 24 4. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 25 8. 10. 2023
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
18
24
35
48
56
78
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 11. 10. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
105
87
19
22
47
46
87
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 15. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 22. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 28. 10. 2023
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
10. 58 1. 11. 2023
St 18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 11. 11. 2023
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
112
108
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 19. 11. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
91
96
19
26
45
56
65
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 26. 11. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
85
78
17
23
42
39
56
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
14. 80 2. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
15. 90 10. 12. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 17. 12. 2023
Ne 16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
100
101
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
17. 102 20. 12. 2023
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
80
90
26
20
39
54
61
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 30. 12. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 3. 1. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 7. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 14. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
22. 130 20. 1. 2024
So 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
83
30
24
47
42
67
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 157 28. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 164 4. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 171 11. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 175 28. 2. 2024
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
27
25
36
46
64
54
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
6. 178 3. 3. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
78
20
14
47
32
70
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 184 6. 3. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
96
25
20
45
44
70
61
83
83
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 185 9. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
82
70
23
23
36
41
60
52
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 192 13. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
72
90
15
21
35
44
52
72
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
10. 194 17. 3. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
87
80
21
16
36
45
60
62
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 199 20. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
93
22
26
41
58
51
66
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 166 22. 3. 2024
Pá 15:30
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
86
72
23
11
40
32
63
54
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
12. 203 27. 3. 2024
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
99
83
28
26
58
40
79
53
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
13. 206 30. 3. 2024
So 17:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
85
18
16
38
35
51
46
72
72
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 212 6. 4. 2024
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
96
82
25
12
54
40
74
62
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 219 16. 4. 2024
Út 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
84
64
23
15
45
27
65
46
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 221 17. 4. 2024
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 227 20. 4. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 229 21. 4. 2024
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 235 24. 4. 2024
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 239 27. 4. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 243 29. 4. 2024
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play-off
Vysílame na TV Com
Preview Livestats