Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 5 5. 10. 2019
So 19:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
88
91
15
22
40
42
62
62
78
78
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 9. 10. 2019
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
100
97
28
18
50
45
67
74
89
89
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 12. 10. 2019
So 18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
90
106
20
26
45
54
69
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 19. 10. 2019
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
94
70
24
26
43
36
63
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 27. 10. 2019
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
74
80
17
24
35
40
58
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 32 30. 10. 2019
St 17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
67
65
16
16
39
32
53
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 41 2. 11. 2019
So 17:45
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
78
67
20
15
42
40
64
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 9. 11. 2019
So 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
93
21
22
57
43
75
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 13. 11. 2019
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
73
71
18
19
33
33
46
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
10. 58 16. 11. 2019
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
112
76
24
21
54
37
92
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 20. 11. 2019
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
107
100
13
20
39
38
57
61
80
80
93
93
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 8. 12. 2019
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
88
79
26
19
50
36
66
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 11. 12. 2019
St 17:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
104
61
29
22
49
33
79
47
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
14. 84 15. 12. 2019
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
81
78
16
15
35
38
57
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 22. 12. 2019
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
93
66
28
13
50
30
79
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 96 29. 12. 2019
Ne 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
78
83
19
18
47
35
65
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 5. 1. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
67
73
18
11
33
36
44
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 107 12. 1. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
69
76
16
18
38
37
55
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 15. 1. 2020
St 17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
86
79
21
23
45
43
62
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 18. 1. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
82
18
23
32
48
53
66
74
74
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 25. 1. 2020
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
77
100
27
26
40
50
61
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 129 29. 1. 2020
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
91
86
20
23
48
39
62
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 158 2. 2. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
82
70
22
16
45
27
63
53
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 164 8. 2. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
78
23
27
51
49
80
65
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 11. 2. 2020
Út 17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
91
77
19
20
38
35
61
55
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 172 1. 3. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
98
83
17
25
49
47
76
62
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 174 4. 3. 2020
St 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
115
78
30
21
56
38
87
55
skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 179 8. 3. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
107
93
24
26
53
44
87
66
skupina A1
Vysílame na TV Com
review