SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
6. místo

Historie

Neslavnější hráči
Kamil Branbenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 6. místo v NBL ze sezón 2013/14 a 2014/15

Bilance

Úspěšnost
39.3%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezony v NBL
23
V nejvyšší soutěži
23 sezon
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2019/20

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
1 Joshua Brown R 25. 7. 1992 28 191 cm 22 1 -
6 Michal Šotnar R 9. 9. 1992 28 187 cm 28 12 Slavoj BK Litoměřice
8 Adrian Rodgers K 3. 3. 1992 28 194 cm 5 1 -
8 Joshua Davis R/K 25. 12. 1996 24 196 cm 3 1 -
11 Martin David K 31. 3. 1997 23 195 cm 14 3 BK Lokomotiva Plzeň
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 20 205 cm 9 2 Slavoj BK Litoměřice
14 Ljubomir Čampara P 29. 8. 1993 27 207 cm 6 1 -
15 Dalibor Fait K/P 15. 12. 1993 27 203 cm 18 11 USK Praha
16 Pavel Houška P 23. 1. 1984 37 203 cm 22 18 BK ARMEX Děčín
18 Jan Maděra K 12. 4. 1999 21 196 cm 19 4 SLUNETA USK Ústí nad Labem
20 Spencer Svejcar K 8. 11. 1994 26 193 cm 28 4 -
32 Lukáš Bažant K 1. 9. 1989 31 198 cm 22 9 NH Ostrava
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 21 201 cm 11 3 BK ARMEX Děčín
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 29 197 cm 28 10 BK Lokomotiva Plzeň
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
16 Pavel Houška P 36 22 29.8 16.2 4.0/7.3 55.6 1.9/4.2 45.2 2.4/2.8 86.9 1.0 6.3 7.3 3.3 0.7 0.8 0.2 2.9 2.1 22.3 1.4
20 Spencer Svejcar K 26 22 34.3 14.7 3.0/6.0 51.1 1.9/5.0 38.2 2.9/3.2 88.7 1.0 2.8 3.9 3.0 0.8 2.4 0.1 2.5 2.3 13.9 1.1
44 Ladislav Pecka P 29 22 27.7 11.1 3.7/6.0 61.4 0.7/2.3 31.4 1.6/2.0 81.4 1.8 4.9 6.7 1.3 0.7 1.8 0.0 2.4 2.6 13.8 3.4
6 Michal Šotnar R 28 22 26.8 10.0 1.4/3.2 42.9 1.9/4.9 38.3 1.7/2.5 67.9 0.3 2.2 2.5 4.9 1.3 1.7 0.1 3.4 2.9 11.9 0.8
1 Joshua Brown R 28 22 24.3 9.3 2.7/5.1 52.2 0.6/2.0 28.9 2.1/3.3 65.3 0.5 2.4 2.9 3.5 0.8 2.0 0.1 2.7 1.8 10.5 1.4
14 Ljubomir Čampara P 27 15 17.3 8.1 3.2/6.0 53.3 0.0/0.1 0.0 1.7/2.9 59.1 1.9 1.9 3.7 0.8 0.1 1.6 0.0 3.5 2.3 8.3 0.9
32 Lukáš Bažant K 31 22 19.2 5.1 0.9/2.3 39.2 0.5/1.9 23.8 1.9/2.9 65.6 0.9 2.4 3.3 0.5 0.5 0.9 0.0 2.3 1.6 5.5 0.4
15 Dalibor Fait K/P 27 18 13.1 4.4 1.1/2.3 47.6 0.5/2.6 19.1 0.7/0.8 80.0 0.9 1.4 2.3 0.8 0.2 0.7 0.1 0.6 2.5 1.8 2.0
11 Martin David K 23 14 15.0 5.6 1.0/2.3 43.8 0.7/2.0 35.7 1.4/2.1 66.7 0.3 1.4 1.7 0.7 0.9 0.4 0.1 2.0 1.7 5.4 0.2
8 Adrian Rodgers K 28 5 23.2 8.6 3.0/5.4 55.6 0.4/2.2 18.2 1.4/1.4 100.0 1.2 4.0 5.2 2.4 1.0 1.2 0.4 1.2 1.6 11.4 0.8
18 Jan Maděra K 21 15 7.7 1.4 0.5/0.7 70.0 0.1/1.1 11.8 0.1/0.1 50.0 0.3 0.7 0.9 0.3 0.2 0.4 0.0 0.2 0.7 0.7 0.0
41 Jan Karlovský P 21 11 3.8 1.7 0.5/1.1 41.7 0.1/0.4 25.0 0.5/0.7 75.0 0.0 0.6 0.6 0.1 0.0 0.5 0.0 0.5 1.2 0.4 0.0
8 Joshua Davis R/K 23 3 12.0 3.0 1.0/2.3 42.9 0.0/1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3 2.0 2.3 0.3 0.7 1.7 0.1 1.3 0.3 3.0 2.0
13 Johan Haiblík K/P 20 9 6.4 0.6 0.1/0.9 12.5 0.1/0.9 12.5 0.0/0.2 0.0 0.0 0.4 0.4 0.1 0.1 0.7 0.0 0.2 1.3 -2.1 0.7

Zápasy 2019/20

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2019
19:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
88
91
15
22
40
42
62
62
78
78
Základní část Review
2. kolo 9. 10. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Olomoucko
100
97
28
18
50
45
67
74
89
89
Základní část Review
3. kolo 12. 10. 2019
18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
90
106
20
26
45
54
69
76
Základní část Review
4. kolo 19. 10. 2019
18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
94
70
24
26
43
36
63
52
Základní část Review
5. kolo 27. 10. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
74
80
17
24
35
40
58
54
Základní část Review
6. kolo 30. 10. 2019
17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
67
65
16
16
39
32
53
49
Základní část Review
7. kolo 2. 11. 2019
17:45
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
78
67
20
15
42
40
64
51
Základní část Review
8. kolo 9. 11. 2019
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
93
21
22
57
43
75
70
Základní část Review
9. kolo 13. 11. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
73
71
18
19
33
33
46
53
Základní část Review
10. kolo 16. 11. 2019
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
112
76
24
21
54
37
92
56
Základní část Review
11. kolo 20. 11. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
107
100
13
20
39
38
57
61
80
80
93
93
Základní část Review
12. kolo 8. 12. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
88
79
26
19
50
36
66
54
Základní část Review
13. kolo 11. 12. 2019
17:00
BK Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
104
61
29
22
49
33
79
47
Základní část Review
14. kolo 15. 12. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
81
78
16
15
35
38
57
58
Základní část Review
15. kolo 22. 12. 2019
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
93
66
28
13
50
30
79
42
Základní část Review
16. kolo 29. 12. 2019
17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
78
83
19
18
47
35
65
55
Základní část Review
17. kolo 5. 1. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
67
73
18
11
33
36
44
57
Základní část Review
18. kolo 12. 1. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
69
76
16
18
38
37
55
63
Základní část Review
19. kolo 15. 1. 2020
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
79
21
23
45
43
62
61
Základní část Review
20. kolo 18. 1. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
82
18
23
32
48
53
66
74
74
Základní část Review
21. kolo 25. 1. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
77
100
27
26
40
50
61
76
Základní část Review
22. kolo 29. 1. 2020
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
91
86
20
23
48
39
62
65
Základní část Review
1. kolo 2. 2. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
82
70
22
16
45
27
63
53
skupina A1 Review
2. kolo 8. 2. 2020
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
78
23
27
51
49
80
65
skupina A1 Review
3. kolo 11. 2. 2020
17:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
91
77
19
20
38
35
61
55
skupina A1 Review
4. kolo 1. 3. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
98
83
17
25
49
47
76
62
skupina A1 Review
5. kolo 4. 3. 2020
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
115
78
30
21
56
38
87
55
skupina A1 Review
6. kolo 8. 3. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
107
93
24
26
53
44
87
66
skupina A1 Review

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

trenér

Antonín Pištěcký
antoninpistecky@seznam.cz

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

technický zápis

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články