Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 2. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
64
73
13
17
40
37
52
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 5. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
85
62
21
22
39
39
61
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 8. 10. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
84
82
22
25
40
50
62
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 15. 10. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
74
73
16
21
37
39
52
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
5. 29 19. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
80
63
22
16
41
36
59
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 22. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
76
96
20
33
38
58
50
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 30. 10. 2022
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
95
88
19
13
33
38
63
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
8. 46 2. 11. 2022
St 17:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
67
70
25
21
35
40
49
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
9. 51 19. 11. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
67
16
18
31
37
46
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 23. 11. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
102
86
32
20
59
43
78
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 59 26. 11. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
85
16
20
37
38
60
53
80
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 3. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
65
63
20
8
36
34
56
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 7. 12. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
74
76
18
22
38
39
58
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 10. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
94
80
30
21
49
42
75
58
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
15. 86 29. 12. 2022
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
79
74
19
20
31
42
60
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 4. 1. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
70
80
21
26
41
35
56
50
68
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 7. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
72
84
24
16
44
39
50
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 14. 1. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
87
78
31
19
39
47
59
59
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
19. 112 18. 1. 2023
St 17:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
85
77
18
14
44
34
59
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
20. 117 21. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
96
86
23
16
39
42
64
61
81
81
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 28. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
94
84
20
27
47
37
67
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 4. 2. 2023
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
97
80
21
21
42
46
76
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 160 8. 2. 2023
St 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
2. 161 12. 2. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 168 15. 2. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 170 18. 2. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 175 4. 3. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 179 8. 3. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
7. 182 11. 3. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
8. 188 15. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
9. 189 22. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
10. 196 25. 3. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
11. 198 29. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
12. 203 1. 4. 2023
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 207 8. 4. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
14. 210 12. 4. 2023
St 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview