Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
USK Praha
19.8
2
BK ARMEX Děčín
18.8
3
SLUNETA Ústí nad Labem
18.1
4
USK Praha
17.4
5
NH Ostrava
17.1

Doskoky

1.
BK REDSTONE Olomoucko
9.3
2
BC GEOSAN Kolín
9.3
3
NH Ostrava
8.8
4
Královští sokoli
8.5
5
SLUNETA Ústí nad Labem
8.3

Asistence

1.
BK ARMEX Děčín
7.1
2
ERA Basketball Nymburk
6.9
3
BK Opava
5.9
4
Basket Brno
5.7
5
SLUNETA Ústí nad Labem
5.4

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK Opava
67.9 %
2
BK KVIS Pardubice
66.8 %
3
Basket Brno
65.3 %
4
BK Opava
65.0 %
5
SLUNETA Ústí nad Labem
64.8 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BK Opava
42.6 %
2
SLUNETA Ústí nad Labem
41.3 %
3
BK REDSTONE Olomoucko
39.4 %
4
BC GEOSAN Kolín
39.1 %
5
SLUNETA Ústí nad Labem
39.1 %

Kooperativa faktor

1.
Basket Brno
6.6
2
SLUNETA Ústí nad Labem
6.5
3
ERA Basketball Nymburk
4.0
4
Královští sokoli
3.4
5
BK REDSTONE Olomoucko
3.2

týmové statistiky

Doskoky

2
41.9
3
40.7
4
40.1
5
39.7

Asistence

1.
2
20.0

Úspěšnost střelby za 3B

1.
35.4%
5
33.3%

Úspěšnost střelby za 2B

2
56.1%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Jakub Slavík OPA K 24 56 23.1 10.2 2.3/4.4 52.4 1.2/3.3 35.3 2.1/3.1 68.0 1.9 2.9 4.7 1.1 0.9 1.2 0.0 2.5 0.0 10.9 0.6
2. Jan Švandrlík OPA K/P 29 54 20.0 5.8 0.8/1.6 51.2* 1.2/3.9 30.8 0.6/0.9 71.4* 1.5 1.9 3.4 0.7 0.6 0.5 0.0 0.9 0.0 5.4 0.1
3. Radek Farský USK R/K 24 54 14.9 6.5 1.1/2.4 44.9 0.8/3.4 24.9 1.9/2.6 72.9 0.3 1.1 1.4 1.2 0.5 0.9 0.0 2.4 0.0 4.1 0.2
4. Jakub Mokráň OPA P 24 54 24.4 12.9 2.9/5.4 53.1 1.2/3.1 37.3 3.6/5.0 71.3 2.2 4.1 6.3 1.8 1.0 1.2 0.0 4.0 0.0 16.2 1.7
5. Jakub Šiřina OPA R 35 53 28.7 14.5 2.6/4.8 55.3 1.7/6.0 28.9 4.0/4.8 83.0 0.7 2.9 3.5 5.9 1.2 3.2 0.0 4.5 0.0 17.0 0.1
6. Luděk Jurečka OPA K 39 53 16.4 6.6 0.6/1.1 52.5* 1.6/3.8 42.6 0.6/0.9 67.4* 0.6 1.6 2.2 0.8 0.5 0.3 0.1 0.7 0.0 6.2 0.3
7. Kamil Švrdlík PCE P 36 52 17.9 8.1 2.7/4.1 66.8 0.2/0.7 35.3* 2.0/2.5 77.3 1.7 2.2 3.9 0.7 0.4 1.1 0.0 2.3 0.0 9.9 1.2
8. Jan Štěrba PCE K/P 28 52 21.0 6.2 1.0/1.7 60.2* 1.0/2.8 35.9 1.1/1.7 66.3* 1.4 3.7 5.1 0.8 0.4 0.9 0.0 1.6 0.0 8.1 0.5
9. Filip Kroutil DEC K 27 52 28.5 7.5 1.1/2.2 51.3 1.3/3.7 36.8 1.2/1.6 73.8* 1.2 1.9 3.1 1.3 0.7 1.0 0.0 1.5 0.0 7.4 0.3
10. Lukáš Palyza NBK K 33 51 18.8 8.3 1.2/2.4 51.2 1.4/4.1 34.1 1.6/2.0 83.0* 0.5 2.0 2.4 1.2 0.2 0.9 0.0 1.8 0.0 7.4 0.3
11. Radovan Kouřil OPA R 28 51 21.8 7.5 2.1/4.7 44.5 0.8/3.3 25.1 0.9/1.5 61.8* 0.6 2.1 2.6 4.7 1.0 1.7 0.1 1.9 0.0 8.6 0.7
12. Junathaen Watson NBK P 24 51 15.2 9.6 3.8/5.9 63.4 0.0/0.0 0.0* 2.1/3.3 63.9 2.0 2.2 4.2 0.2 0.3 0.8 0.0 2.6 0.0 10.7 4.0
13. Josef Potoček PCE K 27 51 11.8 3.1 0.4/1.0 35.8* 0.6/2.0 32.4 0.4/0.6 70.0* 0.5 0.8 1.3 0.6 0.4 0.3 0.0 0.5 0.0 2.0 0.1
14. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 32 50 33.2 15.5 3.7/8.4 43.5 1.3/4.5 29.3 4.2/5.7 74.2 0.9 5.6 6.5 7.1 2.6 2.9 0.0 5.4 0.0 21.6 0.3
15. Igor Josipović DEC P 35 50 16.7 6.4 2.7/5.0 54.6 0.0/0.0 0.0* 0.9/1.9 47.4* 1.4 2.2 3.6 0.3 0.4 0.8 0.0 1.7 0.0 5.4 0.2
16. Martin Mach DEC K/P 23 50 11.0 3.1 1.2/2.0 59.8 0.1/0.3 29.4* 0.3/0.8 43.6* 1.1 1.3 2.4 0.4 0.4 0.5 0.0 0.7 0.0 3.5 0.6
17. Filip Zbránek OPA K/P 32 50 19.4 7.9 1.5/3.1 49.0 0.9/3.3 27.5 2.1/2.5 83.1 1.4 1.8 3.1 1.1 0.6 0.8 0.0 2.4 0.0 7.5 0.2
18. Dontae Bruner DEC P 25 50 21.8 8.3 2.0/3.4 60.4 1.0/3.0 33.6 1.2/1.7 70.2* 1.8 4.5 6.3 0.9 0.7 0.9 0.0 1.4 0.0 11.7 2.5
19. Luboš Kovář NBK P 22 50 15.0 5.9 1.5/2.7 56.6 0.6/1.5 38.4* 1.1/1.5 72.7* 1.3 2.1 3.3 0.8 0.4 0.9 0.0 1.6 0.0 6.9 0.6
20. Petr Benda NBK P 41 50 15.4 6.4 1.9/3.4 57.4 0.6/1.4 44.3* 0.7/0.9 75.6* 1.1 2.1 3.1 0.9 0.5 0.6 0.0 0.8 0.0 7.4 0.4
21. Martin Kříž NBK K/P 30 49 22.7 8.3 2.3/3.9 59.4 0.8/2.6 30.7 1.2/2.8 45.2 2.2 3.2 5.4 1.5 0.7 1.2 0.0 2.4 0.0 9.5 0.0
22. Mateo Čolak PCE R 25 49 20.9 8.5 1.9/3.5 53.5 1.2/3.6 32.4 1.3/2.0 67.0* 0.9 2.4 3.3 1.2 0.7 1.1 0.0 2.0 0.0 7.4 0.7
23. Matěj Svoboda DEC K 27 48 30.3 16.2 4.5/8.3 53.9 1.4/5.3 26.5 3.1/4.4 70.8 1.1 4.2 5.3 1.7 0.8 2.3 0.0 3.3 0.0 14.2 0.8
24. David Pekárek PCE K 27 48 26.0 9.5 1.7/3.7 46.4 1.5/4.7 32.4 1.5/1.9 77.4* 0.5 5.1 5.6 1.5 0.8 1.5 0.0 1.8 0.0 10.2 1.1
25. Matěj Burda PCE R 22 48 12.7 3.5 0.5/1.3 38.1* 0.7/2.0 33.7* 0.5/1.0 56.5* 0.4 0.9 1.2 1.1 0.4 0.7 0.0 1.3 0.0 2.9 0.2
26. Tomáš Vyoral PCE R 31 48 29.1 12.7 3.0/6.6 45.3 1.3/4.4 29.4 2.8/3.8 73.2 0.7 3.2 3.9 4.7 0.9 2.0 0.0 4.2 0.0 13.9 0.9
27. Ty Nichols DEC R/K 26 47 33.9 18.8 4.6/8.3 55.9 1.7/5.7 29.5 4.5/6.7 67.2 0.8 2.8 3.7 4.5 2.5 2.6 0.0 6.3 0.0 21.0 0.7
28. Eric Lockett NBK K 27 47 24.2 12.3 3.9/7.2 53.5 0.6/2.3 24.8 2.8/3.7 75.6 1.4 4.8 6.2 2.9 1.1 1.4 0.0 3.2 0.0 16.0 1.3
29. Robert Rikić PCE P 33 46 22.3 13.5 5.0/7.7 64.6 0.0/0.0 0.0* 3.6/4.9 74.6 2.4 3.9 6.3 1.5 0.7 1.9 0.0 4.6 0.0 18.9 1.3
30. Dominik Heinzl OVA P 28 43 14.1 5.0 1.5/3.3 46.5 0.2/1.1 18.4* 1.3/1.8 71.1* 1.3 2.0 3.3 0.5 0.4 0.7 0.0 1.4 0.0 5.0 0.9
31. Delvon Johnson UNL P 34 43 27.1 7.8 3.5/5.4 64.8 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.6 50.7* 2.9 5.5 8.3 1.8 0.5 1.6 0.0 1.7 0.0 13.9 6.5
32. Kristopher Tramaine Martin KOL R/K 26 43 27.9 15.6 3.2/6.3 51.5 2.0/4.8 41.3 3.1/4.4 71.8 0.6 3.5 4.1 2.2 1.2 2.2 0.0 3.8 0.0 15.0 1.1
33. Martin Nábělek OVA R 25 43 15.2 3.7 0.3/0.8 45.5* 0.8/2.5 33.0 0.5/0.7 75.9* 0.1 0.6 0.7 2.3 0.5 1.0 0.1 1.3 0.0 2.9 0.8
34. Jakub Tůma NBK R 25 43 13.3 4.0 0.7/1.3 50.0* 0.7/1.7 38.7* 0.7/0.9 78.4* 0.3 0.7 1.0 1.5 0.7 0.9 0.0 1.2 0.0 3.8 0.1
35. Johan Haiblík UNL K/P 23 42 13.8 2.4 0.4/1.5 29.5* 0.4/1.5 24.2* 0.5/1.2 42.0* 0.8 2.3 3.1 0.7 0.4 0.6 0.0 1.2 0.0 2.4 0.8
36. Miroslav Kvapil OPA P 30 42 13.5 7.3 2.1/3.1 67.9 0.5/1.4 33.9* 1.6/2.0 80.7* 1.1 2.3 3.4 0.5 0.3 0.8 0.0 1.5 0.0 7.6 0.6
37. David Žikla DEC P 25 42 8.7 1.6 0.5/1.2 41.2* 0.1/0.5 20.0* 0.3/0.6 54.2* 0.7 0.5 1.2 0.2 0.3 0.4 0.0 0.6 0.0 0.3 0.0
38. Ladislav Pecka UNL P 32 42 31.8 14.8 5.3/8.8 60.9 0.8/3.4 22.5 1.9/2.7 68.4 1.9 5.9 7.8 1.7 1.1 2.1 0.0 2.7 0.0 16.7 0.9
39. Richard Bálint BRN R/K 20 42 26.4 11.9 2.5/4.9 52.0 1.8/4.7 38.7 1.4/1.7 80.3* 0.5 1.5 1.9 3.3 1.0 1.6 0.0 1.8 0.0 10.3 1.1
40. Šimon Puršl BRN P 26 42 21.8 10.5 3.9/6.0 65.3 0.2/0.8 25.7* 2.0/3.3 62.0 1.6 3.3 4.9 1.3 0.4 1.4 0.0 3.2 0.0 13.2 1.5
41. Shawn Pipes JR USK R/K 24 41 29.6 19.8 3.6/6.7 53.5 2.8/7.2 39.0 4.2/5.0 82.6 0.6 3.0 3.6 3.3 1.0 1.9 0.0 4.1 0.0 19.6 0.1
42. Matej Majerčák OVA R 23 41 30.2 11.0 1.5/3.4 45.7 2.0/6.0 33.6 2.0/2.5 76.9 0.5 2.3 2.8 3.8 1.1 2.2 0.0 3.0 0.0 9.8 0.4
43. Kameron Jamal Chatman BRN K/P 27 41 27.5 16.0 4.1/7.3 56.4 1.7/5.1 32.9 2.7/3.3 83.6 1.0 4.5 5.5 2.0 1.0 1.2 0.0 2.8 0.0 17.0 1.1
44. Spencer Svejcar UNL K 28 41 32.6 18.1 3.6/6.4 56.3 2.6/6.8 37.5 3.2/3.7 87.4 0.6 2.3 3.0 2.8 1.0 1.7 0.0 3.6 0.0 17.2 0.5
45. Filip Šmíd OVA K 31 40 16.6 3.5 1.1/2.5 43.0 0.3/1.2 25.0* 0.4/0.9 45.7* 1.1 1.8 2.9 1.2 0.5 1.0 0.0 0.9 0.0 3.6 0.2
46. František Fuxa USK P 23 40 17.1 3.3 1.3/2.6 50.0 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.2 55.3* 1.7 2.1 3.8 0.5 0.3 1.0 0.0 1.3 0.0 3.3 0.8
47. Michael Okauru USK K 24 40 27.3 17.4 4.4/8.4 52.5 1.9/5.3 35.5 3.0/3.9 76.3 0.8 4.2 5.0 2.5 1.6 1.6 0.0 4.0 0.0 17.9 1.7
48. Jakub Krakovič BRN P 32 40 19.4 6.4 2.0/3.8 52.7 0.3/1.0 24.4* 1.7/2.7 62.4 1.7 2.5 4.2 1.4 0.8 0.9 0.0 2.4 0.0 8.0 0.9
49. Malik Julian Morgan OVA R/K 29 39 30.9 17.1 2.8/6.1 46.0 3.1/8.2 37.3 2.3/3.1 75.8 1.1 3.9 5.1 4.1 1.5 3.2 0.0 3.5 0.0 16.0 0.9
50. David Böhm USK K/P 22 39 26.5 12.4 2.8/5.5 51.6 1.6/5.0 31.8 1.9/2.7 69.2 2.1 5.4 7.4 1.1 0.8 1.6 0.0 2.7 0.0 13.3 1.7
51. Filip Petružela USK P 26 39 16.7 4.1 1.6/2.6 60.2 0.0/0.0 0.0* 0.9/1.4 63.0* 1.3 2.1 3.4 0.5 0.5 1.1 0.0 1.4 0.0 4.3 0.1
52. František Rylich NBK R/K 21 39 17.5 5.1 1.0/2.1 47.0 0.8/2.4 32.6 0.7/1.0 67.5* 0.7 1.1 1.8 1.4 0.8 0.6 0.1 1.0 0.0 4.3 0.4
53. Tomáš Pomikálek DEC K/P 34 39 29.1 13.6 2.9/5.0 57.1 1.8/4.8 36.5 2.6/3.5 73.0 1.9 4.0 5.9 1.1 0.7 1.6 0.0 3.7 0.0 14.7 1.2
54. Petr Macháč USK K/P 23 39 9.1 2.1 0.9/1.5 62.1* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.8 33.3* 0.8 0.9 1.7 0.2 0.2 0.4 0.0 0.9 0.0 0.9 0.0
55. Viktor Půlpán BRN R 27 38 27.2 10.5 3.5/5.4 64.3 0.5/2.1 25.6 1.9/4.1 47.4 1.4 4.8 6.2 5.7 1.6 1.6 0.1 3.8 0.0 18.1 1.3
56. Ondřej Šiška KOL R 29 38 29.1 10.3 2.1/4.2 50.0 1.6/4.8 32.6 1.5/2.0 72.7 0.7 2.7 3.5 4.8 1.1 2.9 0.0 2.7 0.0 11.0 1.3
57. Dalibor Vlk USK K 21 38 15.0 6.0 1.1/2.4 44.1 1.1/3.0 36.8 0.5/0.7 67.9* 0.8 1.8 2.6 0.4 0.6 0.5 0.0 0.7 0.0 4.6 0.3
58. Filip Novotný SKS K 24 38 22.6 7.2 0.7/1.3 52.0* 1.8/4.6 39.1 0.5/0.7 66.7* 0.8 2.2 3.1 1.1 0.7 0.4 0.1 0.7 0.0 7.0 0.2
59. Marek Vyroubal USK R 22 38 25.9 7.5 1.5/3.6 41.3 1.0/3.4 28.9 1.6/2.2 71.8 0.9 1.8 2.7 2.7 0.8 1.4 0.1 2.3 0.0 7.8 0.5
60. Jakub Petráš KOL P 29 38 28.9 11.2 4.2/7.2 58.2 0.1/0.2 42.9* 2.6/3.7 70.2 4.0 5.3 9.3 1.7 0.6 1.4 0.0 4.0 0.0 18.5 1.8
61. Alexandar Radukič OVA P 32 37 30.3 16.1 4.5/7.8 57.8 1.3/3.7 35.0 3.3/4.1 80.1 2.3 5.8 8.1 2.7 0.7 2.3 0.0 4.4 0.0 20.9 0.8
62. Ondřej Švec USK R/K 20 37 20.6 9.1 1.8/3.5 52.3 1.0/2.6 37.9 2.5/4.0 63.3 0.9 2.3 3.1 1.8 0.9 1.6 0.0 3.4 0.0 10.2 0.8
63. Adam Číž KOL R 32 37 31.9 15.7 2.1/4.4 49.1 2.8/7.7 36.6 3.0/3.8 78.2 0.4 2.0 2.4 3.7 1.1 1.8 0.1 3.9 0.0 15.8 0.2
64. Petr Šafarčík PCE R/K 29 37 27.4 10.6 2.9/5.3 55.6 1.1/3.5 30.0 1.6/2.4 66.3 0.8 2.6 3.4 3.1 0.9 1.5 0.1 2.1 0.0 10.3 0.6
65. Michal Svoboda PCE K 24 37 18.2 5.7 0.7/1.8 38.5* 1.2/3.6 32.6 0.8/1.2 68.2* 0.7 1.4 2.1 1.3 0.7 0.6 0.1 0.9 0.0 3.5 0.3
66. Adam Joseph Dworsky SKS R 24 37 28.8 10.9 3.3/5.9 55.9 1.0/3.2 30.3 1.4/1.7 82.3* 1.2 2.7 3.9 4.1 1.2 1.9 0.1 2.7 0.0 12.5 0.3
67. Jan Karlovský UNL P 23 36 7.1 3.6 1.2/2.3 53.0 0.1/0.3 25.0* 0.9/1.2 81.0* 0.7 0.9 1.6 0.4 0.2 0.6 0.0 1.1 0.0 3.3 0.3
68. Ondřej Sehnal NBK R 25 36 25.8 9.5 1.6/3.1 52.2 1.2/4.2 28.9 2.5/4.3 59.1 0.6 4.1 4.7 6.9 0.8 2.9 0.1 4.5 0.0 14.8 0.2
69. Jiří Jelínek KOL P 36 36 11.1 4.9 1.2/2.8 43.4 0.5/2.1 25.3 0.9/1.2 74.4* 0.6 2.0 2.6 0.6 0.2 0.6 0.0 1.2 0.0 3.1 0.4
70. Patrick Samoura USK R/K 22 36 23.8 8.1 1.6/3.5 45.7 0.9/3.0 31.2 2.0/2.7 74.5 1.5 2.9 4.4 2.5 1.0 1.0 0.1 2.3 0.0 10.2 0.6
71. Tomáš Jansa BRN R 21 36 9.5 1.7 0.2/0.6 34.8* 0.3/1.1 23.7* 0.5/0.7 69.2* 0.4 0.7 1.1 0.7 0.3 0.3 0.1 0.8 0.0 1.2 0.0
72. Juraj Páleník SKS K 23 36 19.0 6.7 0.9/2.2 40.5 1.5/4.0 38.5 0.3/0.5 63.2* 0.7 1.4 2.1 0.5 0.3 0.4 0.0 0.6 0.0 3.9 0.1
73. David Jelínek SKS P 26 35 23.4 9.6 3.9/7.3 54.1 0.1/0.4 33.3* 1.3/1.8 70.3* 1.3 2.5 3.8 0.5 0.4 0.9 0.0 1.9 0.0 8.9 0.4
74. Radek Pumprla SKS K 28 35 23.1 7.9 1.8/4.3 41.3 0.7/2.1 31.1 2.4/3.2 74.8 1.1 3.3 4.4 3.2 1.3 1.3 0.1 3.7 0.0 11.5 0.7
75. Adam Goga HKR R/K 26 35 22.4 5.5 1.0/2.1 48.6 0.9/2.6 36.7 0.7/1.4 46.9* 0.3 1.5 1.7 2.5 0.8 1.8 0.0 1.7 0.0 5.0 0.5
76. Štěpán Svoboda OVA K 23 35 14.7 4.5 0.8/1.9 41.5* 0.8/2.3 34.1 0.5/0.7 69.2* 0.4 0.8 1.2 0.7 0.3 0.7 0.0 0.7 0.0 2.2 0.1
77. Dylan David Carl OPA 25 35 11.3 4.4 1.9/2.9 65.0 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.3 51.1* 1.1 1.9 3.1 0.5 0.3 0.6 0.0 1.1 0.0 5.6 2.5
78. Ondřej Peterka HKR K/P 32 35 28.2 8.9 1.7/3.0 54.7 1.6/4.9 32.4 0.8/1.4 56.0* 1.0 2.7 3.7 2.0 0.6 0.8 0.1 1.4 0.0 8.7 0.3
79. Martin Gniadek OPA P 33 35 20.3 7.6 1.6/2.9 54.9 1.0/3.1 33.6 1.3/1.7 77.0* 1.0 3.1 4.1 2.7 0.7 1.7 0.0 2.0 0.0 8.5 0.3
80. Maksim Šturanović HKR P 35 35 28.7 15.6 6.4/10.8 59.7 0.0/0.1 0.0* 2.7/4.5 60.5 3.1 5.3 8.5 1.0 0.8 2.3 0.0 4.7 0.0 19.3 3.4
81. Sukhmail Mathon OVA 25 34 29.2 16.0 5.0/8.9 56.1 0.5/1.1 45.9* 4.5/6.5 69.1 3.5 5.3 8.8 1.6 0.6 2.7 0.0 6.1 0.0 22.5 2.4
82. Tony Hicks UNL 29 34 28.4 16.7 4.7/8.3 56.4 1.2/3.2 36.4 3.9/5.4 72.0 0.5 3.4 3.9 5.4 1.1 3.1 0.1 5.5 0.0 20.2 2.9
83. Michal Mareš KOL K 30 34 24.9 8.9 0.8/1.8 45.9* 2.0/5.6 35.6 1.3/1.5 86.3* 0.8 1.6 2.4 1.0 0.5 0.9 0.0 1.6 0.0 5.7 0.1
84. Pavel Pumprla SKS K 37 34 25.5 8.0 2.5/4.4 56.4 0.6/1.6 34.5* 1.4/3.1 46.2 0.9 2.8 3.6 2.4 1.3 1.8 0.0 2.9 0.0 9.3 1.5
85. Lukáš Feštr OLO R 29 33 29.6 10.8 2.4/4.7 50.6 1.3/3.9 34.1 2.0/2.3 86.8 0.3 1.5 1.7 4.1 0.6 1.6 0.1 2.3 0.0 10.1 0.0
86. Sreten Kněžević OLO P 29 32 28.2 11.9 4.9/8.4 58.1 0.1/0.4 14.3* 1.9/3.5 54.9 3.6 5.7 9.3 2.2 1.0 2.1 0.0 3.3 0.0 17.8 2.4
87. Kevin Týml OVA K 21 32 9.2 2.6 0.5/1.0 50.0* 0.4/1.3 28.6* 0.5/0.6 75.0* 0.3 1.0 1.2 1.0 0.3 0.8 0.0 0.6 0.0 2.4 0.2
88. Robert Rožánek KOL R 27 32 21.8 9.4 1.7/3.8 45.8 1.2/3.8 30.9 2.4/3.1 77.0 0.5 2.0 2.4 3.3 0.7 1.9 0.1 3.5 0.0 10.5 0.4
89. Jan Maděra UNL K 24 32 6.8 1.1 0.2/0.7 22.7* 0.2/1.0 21.2* 0.2/0.3 50.0* 0.3 0.4 0.7 0.2 0.2 0.1 0.1 0.3 0.0 0.3 0.0
90. Martin Kheil SKS K 20 31 19.5 9.3 1.5/2.7 56.0 1.5/5.0 31.2 1.6/2.2 76.1 1.2 1.9 3.1 0.7 0.2 1.3 0.0 1.5 0.0 7.2 0.3
91. Petr Křivánek BRN R/K 20 30 14.8 3.9 0.6/1.6 38.3* 0.5/2.4 22.5 1.1/1.3 84.2* 0.6 1.5 2.1 2.0 0.5 0.8 0.1 1.4 0.0 4.8 0.8
92. David Škranc HKR K/P 27 30 28.9 12.3 3.1/5.8 53.4 1.8/4.7 37.3 0.8/1.1 73.5* 0.5 3.9 4.4 2.1 1.1 1.8 0.0 1.5 0.0 12.6 2.7
93. Lamb Autrey HKR R/K 33 29 26.4 10.1 2.9/6.0 49.1 0.9/2.7 31.6 1.7/2.1 80.3 0.8 4.1 4.9 4.1 1.5 2.2 0.1 2.6 0.0 14.2 0.8
94. Jan Mička OPA K/P 21 29 8.6 2.1 0.8/1.5 52.3* 0.1/0.4 18.2* 0.3/0.8 43.5* 1.0 1.0 1.9 0.3 0.3 0.5 0.0 0.7 0.0 2.1 0.3
95. Darious Lee Moten OLO P 31 29 29.8 12.7 3.1/6.1 50.0 1.4/3.6 39.4 2.3/3.4 69.4 1.6 3.8 5.4 1.4 0.8 1.4 0.0 3.3 0.0 14.1 3.2
96. Pavol Lošonský KOL P 35 29 16.0 7.5 2.0/4.4 46.1 0.4/1.3 35.1* 2.1/2.9 73.5 1.2 2.1 3.2 0.8 0.4 1.0 0.0 2.5 0.0 7.8 0.3
97. James Arthur Boeheim NBK 25 29 15.8 8.7 2.0/3.2 62.4 1.0/3.0 34.9 1.6/2.4 65.2 0.7 1.7 2.4 0.7 0.4 0.9 0.0 1.8 0.0 7.4 0.2
98. Džiugas Slavinskas KOL K/P 24 28 28.8 15.9 4.8/8.2 58.3 0.5/1.4 36.8* 4.9/7.8 62.1 1.9 4.7 6.6 1.8 0.8 1.8 0.0 6.4 0.0 21.0 0.8
99. Matěj Snopek OVA K 22 28 8.2 2.3 0.3/0.8 39.1* 0.4/1.1 34.4* 0.5/0.7 70.0* 0.6 0.8 1.3 0.5 0.3 0.5 0.0 0.6 0.0 1.3 0.1
100. Nickolas Ralpheal Neal PCE 34 27 25.1 10.1 3.3/7.1 47.1 0.5/2.1 25.0 1.9/2.3 80.6 0.6 1.8 2.4 3.9 1.0 2.0 0.1 2.7 0.0 9.9 0.0
101. Matěj Bernáth SKS P 31 27 15.7 3.9 1.7/2.9 59.0 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.9 48.0* 1.1 2.4 3.6 0.7 0.5 0.9 0.0 1.0 0.0 5.0 0.1
102. Filip Halada OLO K 31 27 25.2 10.2 2.4/5.5 44.3 1.0/3.1 32.1 2.3/3.1 74.7 1.6 3.7 5.3 0.7 0.6 0.9 0.0 2.6 0.0 10.7 0.4
103. Tadeáš Vlček HKR K/P 21 27 8.2 1.3 0.2/0.6 33.3* 0.3/0.8 31.8* 0.1/0.6 18.8* 0.2 1.0 1.2 0.3 0.2 0.6 0.0 0.4 0.0 0.6 0.1
104. Jakub Nečas BRN K 19 26 18.4 4.5 1.3/2.0 64.2 0.5/2.2 23.2 0.3/0.8 40.9* 0.5 2.6 3.1 1.5 0.5 1.0 0.1 1.0 0.0 4.6 1.2
105. Petr Bohačík OVA P 38 26 14.0 3.5 1.3/2.5 50.0 0.2/0.8 22.7* 0.4/0.9 41.7* 1.3 2.9 4.2 0.7 0.4 1.0 0.0 1.1 0.0 4.1 0.3
106. František Váňa NBK K 25 26 10.8 3.8 0.4/1.0 38.5* 0.9/2.9 30.7 0.3/0.5 75.0* 0.3 1.2 1.5 0.5 0.5 0.4 0.1 0.6 0.0 2.1 0.1
107. Tomáš Dvořák PCE R 20 26 14.3 5.1 1.2/2.8 41.7 0.6/2.0 28.3 1.0/1.6 65.9* 0.7 1.1 1.8 1.0 0.7 1.4 0.0 1.7 0.0 3.2 0.1
108. David Jakel OVA R 23 25 6.2 1.4 0.1/0.5 25.0* 0.3/1.0 29.2* 0.3/0.5 53.8* 0.2 0.5 0.7 0.4 0.1 0.5 0.0 0.4 0.0 0.1 0.0
109. Oleksandr Belikov OVA K 31 25 23.8 9.5 3.1/5.4 57.4 0.5/1.6 33.3* 1.7/2.7 62.7 1.7 2.4 4.2 1.4 1.1 1.6 0.0 2.3 0.0 10.2 2.7
110. Tomáš Tkadlec PCE K 24 25 10.9 2.4 0.4/0.9 40.9* 0.4/1.0 38.5* 0.5/0.8 68.4* 0.5 0.6 1.1 0.4 0.3 0.5 0.0 0.6 0.0 0.8 0.1
111. Šimon Svoboda BRN K/P 19 24 12.2 5.6 1.2/2.3 51.9 0.7/1.8 38.6* 1.1/1.7 67.5* 0.5 1.2 1.7 0.5 0.2 1.0 0.0 2.0 0.0 5.3 1.1
112. Marek Welsch OLO R 23 24 19.1 5.2 1.3/4.0 32.6 0.5/1.7 26.8* 1.3/2.0 63.8* 0.4 0.9 1.3 3.4 1.1 1.6 0.1 2.3 0.0 4.8 0.0
113. Jan Křivánek KOL K/P 29 24 10.3 2.0 0.3/1.1 30.8* 0.4/1.8 23.8* 0.1/0.5 27.3* 0.8 0.8 1.5 0.3 0.4 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7 0.3
114. Vojtěch Kalný PCE P 21 23 7.1 1.6 0.7/1.2 59.3* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.2 100.0* 0.4 0.9 1.3 0.2 0.1 0.9 0.0 0.3 0.0 0.6 0.3
115. Matěj Šafařík USK R/K 20 23 5.5 1.4 0.3/0.6 42.9* 0.3/0.9 30.0* 0.1/0.3 50.0* 0.5 0.6 1.1 0.2 0.2 0.4 0.0 0.2 0.0 0.5 0.0
116. Matěj Dáňa BRN K 19 23 11.1 3.2 0.6/1.1 52.0* 0.4/1.7 23.7* 0.9/1.5 60.0* 0.3 0.9 1.3 0.6 0.3 0.4 0.1 1.1 0.0 1.7 0.0
117. Jonathan Edward Williams OLO R/K 28 22 27.5 15.3 4.7/9.3 50.2 0.7/3.2 22.5 3.7/4.6 80.4 0.8 2.1 2.9 1.8 1.0 2.5 0.0 3.8 0.0 12.1 0.5
118. Danilo Djuricic BRN 24 22 22.3 10.0 2.6/4.6 56.4 1.1/3.0 37.3 1.5/2.0 72.7 2.2 3.8 6.0 1.7 0.5 0.6 0.1 1.9 0.0 14.5 6.6
119. Filip Kábrt HKR K 21 22 14.0 4.4 1.1/2.2 51.0 0.2/1.1 20.8* 1.5/2.5 59.3 0.6 1.6 2.3 0.7 0.3 0.7 0.0 1.9 0.0 4.4 0.9
120. Randy Lechard Culpepper Sr. BRN 34 22 21.9 12.8 2.9/6.4 45.7 1.4/4.0 35.6 2.8/3.6 77.2 0.5 1.8 2.3 2.5 0.9 1.9 0.1 3.9 0.0 11.5 0.5
121. Theodor Dlugoš KOL R 26 22 7.6 1.4 0.3/0.6 42.9* 0.2/1.4 16.1* 0.2/0.4 50.0* 0.4 0.5 0.9 0.7 0.5 0.2 0.2 0.5 0.0 0.8 0.1
122. Lukáš Bobek DEC R/K 23 21 5.0 0.3 0.0/0.3 16.7* 0.0/0.4 11.1* 0.0/0.1 50.0* 0.2 0.2 0.4 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 -0.8 0.0
123. Maishe Dailey UNL 25 20 23.6 10.0 2.3/3.7 60.8 1.3/3.2 39.1 1.8/2.8 63.6 0.6 3.0 3.6 1.3 0.6 0.8 0.1 2.5 0.0 11.1 0.8
124. Erik Klepač OLO K 22 19 11.1 2.7 0.5/1.2 40.9* 0.5/1.3 41.7* 0.2/0.5 44.4* 0.5 1.5 2.0 0.7 0.3 0.5 0.1 0.8 0.0 3.1 0.0
125. Vladimír Larry Vondra HKR K 21 19 14.4 2.7 0.9/2.3 39.5 0.2/1.4 11.5* 0.5/1.3 36.0* 0.3 1.6 1.8 0.8 0.3 1.0 0.0 0.9 0.0 0.9 1.3
126. Jakub Skalička OLO P 24 19 6.6 1.4 0.5/0.9 55.6* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.5 60.0* 0.5 1.3 1.8 0.3 0.2 0.4 0.0 0.4 0.0 1.9 0.2
127. Demarco Dickerson PCE 26 18 22.2 14.6 4.0/7.6 52.9 1.1/4.1 26.0 3.4/4.8 72.1 0.5 2.8 3.3 3.4 1.1 3.2 0.1 3.4 0.0 12.3 0.2
128. Dávid Novák NBK K 20 17 6.1 1.9 0.7/1.2 60.0* 0.0/0.4 0.0* 0.5/0.8 57.1* 0.4 0.7 1.1 0.4 0.2 0.5 0.0 0.6 0.0 1.4 1.1
129. Marko Prskalo HKR 25 17 21.8 9.4 1.9/3.5 55.9 1.2/3.5 35.6 1.8/2.4 75.6 0.9 3.6 4.5 1.0 0.5 2.0 0.0 2.1 0.0 8.3 0.1
130. Jiří Dedek OVA K 27 17 10.1 2.5 0.4/0.9 37.5* 0.5/1.9 24.2* 0.4/0.5 66.7* 0.8 0.9 1.8 0.8 0.8 0.5 0.1 0.5 0.0 1.8 0.0
131. Evan Gilyard NBK 25 17 18.4 10.1 1.2/3.1 39.6 1.6/5.1 32.2 2.6/3.2 83.3 0.3 0.7 1.0 2.3 0.6 1.0 0.1 2.7 0.0 8.3 0.2
132. Goran Vučičevič OLO 33 16 24.3 12.5 2.8/5.8 48.4 1.8/5.0 35.0 1.6/2.7 60.5 0.7 2.2 2.9 0.9 0.3 1.5 0.0 2.6 0.0 8.3 0.0
133. Jalone Ty´Rell Friday OLO 27 16 22.4 11.2 2.7/5.1 52.4 1.0/3.3 30.8 2.8/3.4 83.3 1.1 3.3 4.4 1.8 1.0 1.7 0.1 3.0 0.0 11.1 1.6
134. Cortesao Joao Eduardo USK K 21 16 4.2 1.1 0.3/0.6 44.4* 0.2/0.5 37.5* 0.0/0.1 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.5 0.1 0.4 0.1 0.1 0.0 0.7 0.2
135. Oleksandr Mishula BRN R/K 31 15 21.3 13.7 2.0/4.4 45.5 2.5/7.0 36.2 2.1/2.8 73.8 0.4 1.7 2.1 2.3 0.7 1.3 0.1 2.7 0.0 10.3 0.6
136. Dantez Walton SKS P 25 15 26.7 16.5 3.2/5.7 56.5 2.7/6.4 41.7 2.1/3.0 71.1 0.6 3.3 3.9 2.0 1.5 1.2 0.1 2.9 0.0 17.0 0.7
137. Aleksa Solević HKR 30 15 30.5 12.5 5.1/10.7 48.1 0.1/0.8 8.3* 2.1/3.9 52.5 1.1 3.5 4.7 5.9 1.7 3.7 0.1 5.5 0.0 15.5 0.5
138. Trevor Randall John SKS 27 15 29.4 15.3 1.1/2.4 47.2 3.9/8.3 46.8 1.5/1.7 88.0* 0.8 2.5 3.3 1.5 0.6 1.3 0.1 1.5 0.0 13.1 0.0
139. Tomáš Havlík OVA K 24 14 5.0 1.6 0.2/0.4 60.0* 0.3/0.9 33.3* 0.4/0.6 62.5* 0.1 0.2 0.3 0.2 0.1 0.0 0.0 0.4 0.0 1.4 0.0
140. Daniel Olejník SKS K 20 13 4.1 0.6 0.1/0.5 16.7* 0.1/0.6 12.5* 0.2/0.5 50.0* 0.3 0.4 0.7 0.1 0.2 0.4 0.0 0.3 0.0 -0.5 0.0
141. Jakub Šurý PIS 21 2 22.0 14.0 3.5/5.5 63.6 2.0/3.0 66.7 1.0/1.5 66.7* 0.5 2.0 2.5 5.5 2.0 2.0 1.4 2.0 0.0 18.5 0.0
142. Milan Špičák PIS 32 2 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 0.0
143. Štěpán Borovka PIS R/K 23 2 24.0 6.0 2.5/5.5 45.5 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.5 2.5 4.0 1.5 1.0 3.0 0.3 2.5 0.0 4.5 0.0
144. Petr Šlechta PIS 28 2 20.0 10.5 3.5/5.5 63.6 0.5/5.0 10.0 2.0/2.0 100.0 0.0 1.0 1.0 2.0 1.5 1.5 0.7 2.0 0.0 6.0 0.0
145. Luboš Mikolášek PIS 24 2 8.0 4.5 0.5/1.0 50.0* 1.0/1.5 66.7* 0.5/1.0 50.0* 0.0 0.5 0.5 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 5.5 0.0
146. Martin Svoboda PIS 21 2 25.5 11.5 4.5/8.0 56.3 0.0/1.0 0.0* 2.5/5.0 50.0 2.0 3.5 5.5 0.5 1.0 2.5 0.1 4.5 0.0 9.0 0.0
147. Matěj Mach PIS 22 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
148. Ondřej Chvála PIS 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
149. Pavel Englický PIS 40 1 8.0 9.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/5.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 11.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OPA 36 17/19 47.2 35.1 32.1 32.9 31.9 84.1 82.9 27.9/52.5 53.1 16.2/51.2 31.7 28.1/38.5 73.0 22.1 40.6 62.7 29.7 10.8 19.8 34.9 36.9 2.5 145.6
2. PCE 36 21/15 58.3 28.6 31.2 28.8 28.1 81.6 76.2 29.9/55.6 53.8 11.5/36.6 31.5 23.0/32.0 71.8 16.9 40.2 57.1 25.0 9.1 19.4 31.0 33.6 3.5 129.3
3. DEC 36 23/13 63.9 30.9 29.1 27.3 29.8 82.3 80.9 30.7/58.2 52.7 11.1/36.2 30.7 24.2/36.0 67.2 17.0 38.6 55.6 24.0 12.3 18.4 33.3 33.4 2.7 129.6
4. NBK 36 25/11 69.4 32.2 32.3 30.1 28.8 88.1 79.4 30.4/55.4 55.0 13.2/39.5 33.5 22.8/33.9 67.2 18.6 40.3 58.9 27.8 9.8 18.2 31.7 33.2 3.9 141.1
5. UNL 36 20/16 55.6 26.4 27.3 24.3 25.0 87.0 85.4 27.4/49.2 55.6 10.2/29.8 34.1 17.8/25.3 70.2 11.9 33.2 45.1 20.6 7.6 16.4 25.4 24.6 2.6 114.1
6. BRN 36 25/11 69.4 26.2 26.4 24.9 23.4 86.9 81.1 27.0/48.1 56.2 9.8/30.1 32.5 18.2/27.3 66.8 13.6 32.9 46.4 23.5 8.4 13.8 26.4 25.0 3.1 119.6
7. OVA 36 17/19 47.2 24.2 22.3 22.1 23.9 82.6 85.9 21.3/42.1 50.5 11.0/32.5 33.9 17.1/24.3 70.3 15.4 30.9 46.3 19.4 7.7 17.8 24.5 26.5 2.4 98.2
8. USK 34 22/12 64.7 25.9 25.0 26.9 25.8 84.6 78.1 23.3/45.8 50.9 12.1/35.2 34.5 20.0/27.8 72.0 14.8 32.8 47.6 17.8 8.8 15.0 25.6 27.1 2.4 108.8
9. KOL 36 16/20 44.4 22.8 20.8 20.6 22.4 82.9 84.2 19.7/38.0 51.9 10.3/30.4 33.9 17.0/24.1 70.4 13.4 27.2 40.6 17.2 6.3 12.6 23.8 21.2 1.8 96.9
10. SKS 34 13/21 38.2 22.4 22.7 21.1 20.0 79.1 84.0 21.0/40.5 51.9 10.2/29.2 35.0 13.8/19.9 69.1 11.8 26.9 38.6 18.0 7.4 14.0 21.0 22.3 1.9 91.9
11. HKR 2 - - 356.5 328.0 321.0 317.0 73.5 95.0 381.5/728.0 52.4 121.5/384.0 31.6 195.0/315.5 61.8 175.5 451.0 626.5 285.0 114.5 271.0 338.0 352.5 50.5 1 369.5
12. OLO 34 8/26 23.5 19.9 20.1 19.0 21.8 81.0 89.1 21.4/43.4 49.2 7.2/22.5 31.9 16.8/23.5 71.5 12.4 24.8 37.1 15.4 6.4 13.0 21.6 21.4 1.9 84.3
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 53.8 52 28 24 0
Vanja Miljković CRO BK KVIS Pardubice 0 28 24 52
Petr Czudek CZE BK Opava 53.6 56 30 26 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 30 26 56
David Zach CZE BK Opava 0 30 26 56
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 61.5 52 32 20 0
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 OVA PCE 1. 10. 2022 40 88 77 165 11 50 41 42 32 45/70 64.3 16/51 31.4 27/46 58.7 26 46 72 26 16 35 47 47 165
1 USK HKR 1. 10. 2022 40 87 72 159 15 47 26 45 41 36/89 40.4 18/52 34.6 33/45 73.3 32 60 92 31 13 37 43 45 163
1 BRN SKS 1. 10. 2022 40 92 79 171 13 51 41 46 33 44/81 54.3 19/44 43.2 26/39 66.7 23 42 65 50 14 26 41 41 195
1 OLO KOL 1. 10. 2022 40 73 78 151 5 45 38 29 39 50/100 50.0 10/41 24.4 21/28 75.0 24 61 85 40 8 16 35 35 186
1 OPA NBK 1. 10. 2022 40 61 69 130 8 29 38 38 25 40/84 47.6 9/45 20.0 23/44 52.3 31 59 90 18 15 27 45 45 127
1 UNL DEC 2. 10. 2022 40 64 73 137 9 30 47 30 30 40/83 48.2 14/52 26.9 15/30 50.0 17 74 91 31 12 26 38 38 154
2 DEC PCE 5. 10. 2022 40 85 62 147 23 43 35 37 32 35/68 51.5 18/59 30.5 23/39 59.0 24 53 77 34 10 28 45 46 152
2 NBK UNL 12. 10. 2022 40 83 69 152 14 40 49 30 33 39/83 47.0 19/47 40.4 17/26 65.4 17 56 73 38 5 18 33 33 171
2 KOL OPA 5. 10. 2022 40 75 80 155 5 41 25 40 49 34/60 56.7 21/60 35.0 24/41 58.5 19 50 69 36 18 24 40 42 170
2 SKS OLO 5. 10. 2022 40 81 62 143 19 42 34 31 36 42/81 51.9 13/46 28.3 20/34 58.8 35 41 76 31 17 24 41 41 164
2 HKR BRN 5. 10. 2022 40 70 87 157 17 45 35 37 40 44/81 54.3 16/50 32.0 21/36 58.3 19 59 78 37 13 23 40 40 181
2 OVA USK 5. 10. 2022 40 78 88 166 10 37 42 40 47 37/67 55.2 17/51 33.3 41/61 67.2 25 48 73 28 18 40 52 55 160
3 USK PCE 8. 10. 2022 40 70 85 155 15 41 40 36 38 33/72 45.8 18/55 32.7 35/45 77.8 25 53 78 22 10 32 46 46 154
3 BRN OVA 23. 11. 2022 40 82 72 154 10 39 46 29 40 36/83 43.4 17/59 28.8 31/47 66.0 35 59 94 28 24 35 46 47 165
3 OLO HKR 8. 10. 2022 40 95 109 204 14 50 42 52 60 45/81 55.6 29/62 46.8 27/39 69.2 25 50 75 55 11 20 36 36 244
3 OPA SKS 8. 10. 2022 40 86 71 157 15 36 41 49 31 33/72 45.8 22/63 34.9 25/36 69.4 31 53 84 40 8 16 40 40 186
3 UNL KOL 9. 10. 2022 40 64 76 140 12 34 32 33 41 38/82 46.3 14/43 32.6 22/32 68.8 20 55 75 21 11 25 37 39 140
3 DEC NBK 8. 10. 2022 40 84 82 166 2 47 43 43 33 45/86 52.3 15/39 38.5 31/41 75.6 21 45 66 23 16 27 40 40 171
4 PCE NBK 15. 10. 2022 40 73 76 149 3 41 35 34 39 38/70 54.3 18/61 29.5 19/41 46.3 30 50 80 37 14 24 43 44 160
4 KOL DEC 15. 10. 2022 40 74 73 147 1 37 39 29 42 43/69 62.3 14/55 25.5 19/36 52.8 26 47 73 33 17 31 38 38 155
4 SKS UNL 15. 10. 2022 40 85 67 152 18 38 41 40 33 34/77 44.2 20/55 36.4 24/32 75.0 21 61 82 34 12 23 33 34 176
4 HKR OPA 15. 10. 2022 40 72 94 166 22 61 34 35 36 38/77 49.4 21/61 34.4 27/37 73.0 27 56 83 34 13 27 42 42 190
4 OVA OLO 15. 10. 2022 40 86 80 166 6 37 44 40 45 45/82 54.9 10/47 21.3 46/68 67.6 32 54 86 26 11 26 53 54 170
4 USK BRN 15. 10. 2022 40 95 73 168 22 42 44 47 35 40/82 48.8 17/56 30.4 37/58 63.8 29 59 88 30 17 25 40 41 177
5 PCE BRN 5. 11. 2022 40 65 75 140 10 34 41 34 31 41/81 50.6 9/42 21.4 31/45 68.9 19 59 78 31 11 25 42 43 150
5 OLO USK 11. 1. 2023 40 84 78 162 6 42 45 35 40 36/73 49.3 23/58 39.7 21/41 51.2 19 62 81 38 14 32 43 43 176
5 OPA OVA 14. 12. 2022 40 83 92 175 9 47 44 45 39 45/85 52.9 20/54 37.0 25/41 61.0 31 52 83 35 8 21 43 44 194
5 UNL HKR 19. 10. 2022 40 110 77 187 33 54 52 42 39 53/96 55.2 17/44 38.6 30/47 63.8 27 47 74 29 14 25 41 43 188
5 DEC SKS 19. 10. 2022 40 80 63 143 17 38 39 34 32 51/93 54.8 8/35 22.9 17/26 65.4 25 48 73 25 12 23 35 35 156
5 NBK KOL 5. 12. 2022 40 85 87 172 2 45 52 33 42 39/73 53.4 22/60 36.7 28/41 68.3 28 44 72 43 10 23 42 45 193
6 PCE KOL 22. 10. 2022 40 84 71 155 13 35 34 34 52 30/64 46.9 21/64 32.8 32/47 68.1 26 59 85 43 7 15 45 45 181
6 SKS NBK 22. 10. 2022 40 80 71 151 9 45 37 34 35 39/73 53.4 14/55 25.5 31/42 73.8 27 51 78 28 12 23 43 43 165
6 HKR DEC 22. 10. 2022 40 76 96 172 20 53 43 34 42 49/85 57.6 15/41 36.6 29/52 55.8 23 45 68 34 17 32 46 46 178
6 OVA UNL 22. 10. 2022 40 80 86 166 6 49 40 38 39 48/85 56.5 16/52 30.8 22/31 71.0 25 52 77 42 19 33 41 41 187
6 OPA USK 22. 10. 2022 40 79 71 150 8 37 42 36 35 34/70 48.6 16/62 25.8 34/56 60.7 26 63 89 34 12 25 43 46 156
6 OLO BRN 22. 10. 2022 40 68 97 165 29 46 56 28 35 48/88 54.5 14/50 28.0 27/34 79.4 20 58 78 27 9 25 35 36 173
7 OLO PCE 29. 10. 2022 40 67 84 151 17 38 44 45 24 37/81 45.7 15/45 33.3 32/41 78.0 17 57 74 30 11 21 36 36 168
7 OPA BRN 29. 10. 2022 40 86 77 163 9 48 41 41 33 36/65 55.4 23/62 37.1 22/37 59.5 20 54 74 41 14 25 42 42 188
7 UNL USK 30. 10. 2022 40 67 65 132 2 32 48 31 21 40/90 44.4 8/47 17.0 28/54 51.9 23 75 98 12 18 32 48 48 115
7 DEC OVA 30. 10. 2022 40 95 88 183 7 32 39 54 58 40/79 50.6 23/56 41.1 34/50 68.0 27 49 76 42 17 34 43 46 194
7 HKR NBK 29. 10. 2022 40 52 99 151 47 35 39 41 36 44/86 51.2 13/46 28.3 24/42 57.1 27 61 88 36 23 36 42 44 173
7 KOL SKS 29. 10. 2022 40 85 76 161 9 42 37 45 37 30/61 49.2 24/60 40.0 29/41 70.7 24 48 72 30 11 22 45 46 175
8 PCE SKS 2. 11. 2022 40 93 90 183 3 43 55 37 48 39/60 65.0 26/57 45.6 27/37 73.0 15 41 56 44 10 23 39 39 209
8 HKR KOL 2. 11. 2022 40 67 92 159 25 43 34 37 45 37/74 50.0 23/57 40.4 16/28 57.1 24 49 73 33 17 29 37 39 172
8 OVA NBK 4. 11. 2022 40 86 97 183 11 55 41 34 53 49/78 62.8 20/61 32.8 25/36 69.4 25 52 77 34 18 32 40 42 199
8 USK DEC 2. 11. 2022 40 67 70 137 3 46 29 31 31 43/84 51.2 9/45 20.0 24/33 72.7 24 54 78 27 23 36 44 44 150
8 BRN UNL 2. 11. 2022 40 92 90 182 2 53 45 42 42 50/102 49.0 18/52 34.6 28/42 66.7 30 63 93 37 10 17 41 42 214
8 OLO OPA 6. 11. 2022 40 92 84 176 8 38 46 36 56 53/88 60.2 11/44 25.0 37/46 80.4 25 42 67 33 17 31 42 44 190
9 OPA PCE 19. 11. 2022 40 75 82 157 7 43 39 40 35 31/60 51.7 20/64 31.3 35/46 76.1 27 49 76 40 12 28 46 46 177
9 UNL OLO 20. 11. 2022 40 109 89 198 20 50 41 49 58 55/101 54.5 20/47 42.6 28/41 68.3 28 49 77 42 19 32 32 32 223
9 DEC BRN 19. 11. 2022 40 63 67 130 4 34 34 25 37 36/80 45.0 8/40 20.0 34/46 73.9 16 63 79 15 14 31 43 44 121
9 NBK USK 19. 11. 2022 40 105 84 189 21 40 56 54 39 46/81 56.8 15/55 27.3 52/73 71.2 29 57 86 46 11 24 49 49 220
9 KOL OVA 19. 11. 2022 40 96 87 183 9 42 31 50 60 36/60 60.0 23/62 37.1 42/54 77.8 25 43 68 40 15 31 46 49 196
9 SKS HKR 19. 11. 2022 40 81 87 168 6 46 38 45 39 51/81 63.0 17/56 30.4 15/17 88.2 24 44 68 29 15 25 31 31 191
10 HKR PCE 25. 11. 2022 40 50 90 140 40 45 32 40 23 44/75 58.7 11/50 22.0 19/25 76.0 23 48 71 35 9 19 36 36 167
10 OVA SKS 26. 11. 2022 40 86 75 161 11 43 38 33 47 41/83 49.4 19/62 30.6 22/34 64.7 31 59 90 33 11 18 43 43 185
10 USK KOL 1. 2. 2023 40 88 82 170 6 45 31 40 54 33/66 50.0 23/72 31.9 35/45 77.8 23 58 81 32 7 19 45 45 181
10 BRN NBK 26. 11. 2022 40 104 111 215 7 50 56 66 43 53/88 60.2 21/59 35.6 46/55 83.6 22 53 75 41 18 22 50 51 243
10 OLO DEC 26. 11. 2022 45 91 85 176 6 36 39 38 47 42/86 48.8 11/49 22.4 59/90 65.6 44 52 96 33 21 31 71 73 185
10 OPA UNL 26. 11. 2022 40 102 94 196 8 45 72 29 50 49/83 59.0 19/46 41.3 41/50 82.0 12 53 65 46 15 31 48 51 216
11 UNL PCE 4. 12. 2022 40 71 81 152 10 44 40 37 31 39/81 48.1 16/40 40.0 26/41 63.4 21 52 73 28 12 30 44 44 158
11 DEC OPA 3. 12. 2022 40 65 63 128 2 28 42 33 25 29/75 38.7 12/40 30.0 34/46 73.9 26 52 78 30 23 36 43 46 137
11 NBK OLO 3. 12. 2022 40 96 83 179 13 43 46 45 45 47/80 58.8 20/53 37.7 25/34 73.5 20 52 72 39 19 32 39 39 208
11 KOL BRN 3. 12. 2022 40 81 92 173 11 50 44 46 33 39/78 50.0 22/58 37.9 29/41 70.7 20 61 81 33 7 16 48 48 191
11 SKS USK 3. 12. 2022 40 81 92 173 11 40 45 37 51 39/76 51.3 17/53 32.1 44/58 75.9 20 59 79 34 15 32 48 48 184
11 HKR OVA 3. 12. 2022 40 83 85 168 2 51 37 41 39 46/87 52.9 18/52 34.6 22/35 62.9 32 49 81 33 16 27 36 38 185
12 PCE OVA 10. 12. 2022 40 91 76 167 15 43 47 39 38 39/77 50.6 21/43 48.8 26/32 81.3 18 43 61 40 16 25 43 45 198
12 HKR USK 10. 12. 2022 0 0 20 20 20 0 20 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SKS BRN 10. 12. 2022 40 70 90 160 20 47 36 44 33 44/71 62.0 16/54 29.6 24/41 58.5 26 46 72 26 15 25 39 39 164
12 KOL OLO 10. 12. 2022 40 90 87 177 3 36 45 47 49 42/64 65.6 24/54 44.4 21/28 75.0 16 38 54 38 10 24 34 37 194
12 NBK OPA 8. 12. 2022 40 91 82 173 9 46 41 47 39 42/75 56.0 18/64 28.1 35/55 63.6 36 54 90 46 27 39 51 52 203
12 DEC UNL 10. 12. 2022 40 94 80 174 14 51 40 42 41 50/89 56.2 14/45 31.1 32/44 72.7 19 54 73 39 9 26 42 42 192
13 PCE DEC 7. 12. 2022 40 74 76 150 2 40 37 35 38 36/74 48.6 15/40 37.5 33/46 71.7 18 52 70 31 14 27 50 51 167
13 UNL NBK 16. 12. 2022 40 96 83 179 13 47 38 50 44 43/77 55.8 19/51 37.3 36/48 75.0 16 55 71 30 18 34 44 47 194
13 OPA KOL 17. 12. 2022 40 102 80 182 22 42 47 48 45 44/74 59.5 22/67 32.8 28/41 68.3 28 54 82 43 7 14 40 40 214
13 OLO SKS 17. 12. 2022 40 97 87 184 10 32 61 39 52 42/83 50.6 17/41 41.5 49/63 77.8 27 44 71 35 8 23 48 48 201
13 BRN HKR 17. 12. 2022 40 96 73 169 23 40 39 48 42 46/84 54.8 18/47 38.3 23/32 71.9 20 48 68 38 13 26 37 37 191
13 USK OVA 17. 12. 2022 40 85 95 180 10 49 40 43 48 42/86 48.8 21/49 42.9 33/53 62.3 31 50 81 33 12 20 46 48 195
14 PCE USK 21. 12. 2022 40 68 71 139 3 31 40 27 41 32/73 43.8 16/45 35.6 27/46 58.7 26 54 80 31 16 32 41 42 151
14 OVA BRN 21. 12. 2022 40 92 94 186 2 44 51 47 44 46/87 52.9 18/42 42.9 40/47 85.1 26 41 67 31 19 33 45 46 199
14 HKR OLO 21. 12. 2022 40 68 60 128 8 40 35 27 26 46/88 52.3 9/37 24.3 9/14 64.3 22 47 69 19 8 24 27 27 134
14 SKS OPA 21. 12. 2022 40 98 69 167 29 41 39 46 41 43/67 64.2 14/52 26.9 39/55 70.9 19 51 70 27 14 29 46 48 172
14 KOL UNL 21. 12. 2022 40 77 89 166 12 45 39 34 48 43/93 46.2 20/55 36.4 20/32 62.5 28 62 90 35 7 16 38 39 195
14 NBK DEC 23. 11. 2022 40 102 86 188 16 52 50 43 43 50/94 53.2 21/50 42.0 25/39 64.1 30 49 79 36 20 34 40 42 203
15 NBK PCE 29. 12. 2022 40 68 76 144 8 35 39 31 39 36/80 45.0 14/46 30.4 30/46 65.2 31 51 82 24 13 28 48 49 150
15 DEC KOL 29. 12. 2022 40 79 74 153 5 39 34 51 29 38/71 53.5 16/54 29.6 29/39 74.4 21 54 75 40 14 32 41 41 172
15 UNL SKS 28. 12. 2022 40 94 78 172 16 47 50 41 34 43/83 51.8 18/50 36.0 32/42 76.2 30 45 75 32 11 30 41 43 180
15 OPA HKR 28. 12. 2022 40 92 81 173 11 42 41 43 47 35/66 53.0 26/63 41.3 25/36 69.4 25 48 73 41 23 32 41 41 202
15 OLO OVA 28. 12. 2022 40 86 89 175 3 41 45 38 51 44/87 50.6 19/49 38.8 30/39 76.9 30 48 78 38 10 23 40 41 202
15 BRN USK 7. 12. 2022 40 101 83 184 18 56 35 51 42 49/78 62.8 21/63 33.3 23/33 69.7 25 47 72 35 12 22 35 37 203
16 BRN PCE 4. 1. 2023 40 80 65 145 15 19 35 49 42 35/78 44.9 16/48 33.3 27/41 65.9 21 60 81 39 16 32 41 42 163
16 USK OLO 4. 1. 2023 40 84 62 146 22 36 42 33 35 45/88 51.1 10/47 21.3 26/38 68.4 29 54 83 30 16 31 37 37 155
16 OVA OPA 4. 1. 2023 40 77 66 143 11 37 44 28 34 32/75 42.7 21/64 32.8 16/22 72.7 38 49 87 29 14 31 36 36 155
16 HKR UNL 4. 1. 2023 40 68 92 160 24 50 38 28 44 41/67 61.2 18/51 35.3 24/35 68.6 11 49 60 29 12 27 39 39 165
16 SKS DEC 4. 1. 2023 45 70 80 150 10 47 29 30 30 53/95 55.8 8/49 16.3 20/37 54.1 28 62 90 25 18 27 43 43 162
16 KOL NBK 4. 1. 2023 40 77 69 146 8 27 43 38 38 36/76 47.4 13/56 23.2 35/53 66.0 35 51 86 29 7 18 46 48 137
17 KOL PCE 7. 1. 2023 40 93 89 182 4 48 42 41 51 34/61 55.7 26/60 43.3 36/46 78.3 21 43 64 31 6 20 47 48 183
17 NBK SKS 7. 1. 2023 40 83 58 141 25 41 35 31 34 36/76 47.4 14/58 24.1 27/30 90.0 27 57 84 35 18 35 37 37 165
17 DEC HKR 7. 1. 2023 40 72 84 156 12 40 43 33 40 42/87 48.3 15/42 35.7 27/37 73.0 16 58 74 38 30 39 36 37 181
17 UNL OVA 8. 1. 2023 40 104 70 174 34 39 54 42 39 49/96 51.0 18/43 41.9 22/31 71.0 22 56 78 38 18 32 35 36 195
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      BK ARMEX Děčín
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      USK Praha

      Doskoky

      1.
      BC GEOSAN Kolín
      2
      NH Ostrava
      3
      Basket Brno
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Asistence

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      BK Opava
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      NH Ostrava
      4
      BK Opava
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Bloky

      1.
      BK ARMEX Děčín
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      BC GEOSAN Kolín
      4
      NH Ostrava
      5
      BK ARMEX Děčín

      Kooperativa faktor

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      Basket Brno

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Královští sokoli
      2
      BC GEOSAN Kolín
      3
      BC GEOSAN Kolín
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BC GEOSAN Kolín
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      BK REDSTONE Olomoucko

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      BK Opava
      4
      SK Slavia Praha
      5
      BC GEOSAN Kolín
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 40 DEC - OLO (94 : 84)
      2. Randy Lechard Culpepper Sr. Basket Brno 39 NBK - BRN (89 : 86)
      3. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 38 BRN - UNL (92 : 90)
      4. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 37 UNL - PCE (92 : 84)
      5. Shawn Pipes JR USK Praha 36 USK - HKR (92 : 91)
      6. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 36 OLO - SKS (80 : 83)
      7. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 36 UNL - KOL (95 : 93)
      8. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 35 BRN - NBK (104 : 111)
      9. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 34 BRN - KOL (94 : 79)
      10. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 34 DEC - USK (85 : 77)
      11. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 33 USK - OLO (104 : 91)
      12. Dantez Walton SK Slavia Praha 33 USK - SKS (92 : 91)
      13. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 33 DEC - OPA (89 : 67)
      14. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 33 PCE - UNL (87 : 76)
      15. Malik Julian Morgan NH Ostrava 32 OVA - BRN (92 : 94)
      16. Dontay Elijah Bassett BK Opava 32 HKR - OPA (72 : 94)
      17. Maksim Šturanović Královští sokoli 31 KOL - HKR (95 : 75)
      18. Malik Julian Morgan NH Ostrava 31 OVA - NBK (94 : 76)
      19. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 31 KOL - OPA (75 : 80)
      20. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 31 KOL - USK (96 : 102)
      21. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 31 BRN - DEC (86 : 95)
      22. Jakub Šiřina BK Opava 31 OPA - DEC (108 : 104)
      23. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 31 UNL - DEC (97 : 78)
      24. Jakub Šiřina BK Opava 31 OPA - NBK (77 : 91)
      25. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 30 KOL - HKR (95 : 75)
      26. Michael Okauru USK Praha 30 KOL - USK (96 : 102)
      27. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - HKR (110 : 77)
      28. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 30 BRN - KOL (95 : 102)
      29. Shawn Pipes JR USK Praha 30 NBK - USK (88 : 89)
      30. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - OLO (109 : 89)
      31. Malik Julian Morgan NH Ostrava 29 OVA - OLO (86 : 80)
      32. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 29 UNL - OLO (109 : 89)
      33. David Böhm USK Praha 29 USK - OVA (85 : 95)
      34. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - HKR (95 : 87)
      35. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 29 DEC - PCE (83 : 74)
      36. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 29 OVA - DEC (87 : 78)
      37. Shawn Pipes JR USK Praha 29 USK - SKS (92 : 91)
      38. Demarco Dickerson BK KVIS Pardubice 28 PCE - NBK (105 : 91)
      39. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 28 DEC - OPA (76 : 80)
      40. Sir Dominic Pointer Basket Brno 28 BRN - OPA (93 : 83)
      41. Malik Julian Morgan NH Ostrava 28 OVA - UNL (87 : 94)
      42. Shawn Pipes JR USK Praha 28 OLO - USK (68 : 88)
      43. Lamb Autrey Královští sokoli 28 SKS - HKR (81 : 87)
      44. Demarco Dickerson BK KVIS Pardubice 28 UNL - PCE (93 : 85)
      45. Michael Okauru USK Praha 28 USK - OPA (93 : 95)
      46. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 28 USK - KOL (83 : 66)
      47. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - UNL (105 : 87)
      48. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 28 KOL - PCE (79 : 72)
      49. Michael Okauru USK Praha 28 SKS - USK (64 : 77)
      50. Shawn Pipes JR USK Praha 27 DEC - USK (85 : 77)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 21 BRN - KOL (95 : 102)
      2. Viktor Půlpán Basket Brno 20 NBK - BRN (89 : 86)
      3. Sukhmail Mathon NH Ostrava 20 OVA - SKS (86 : 75)
      4. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - SKS (94 : 78)
      5. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 18 UNL - USK (67 : 65)
      6. Dontae Bruner BK ARMEX Děčín 17 DEC - OPA (89 : 67)
      7. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 17 OLO - SKS (80 : 83)
      8. Alexandar Radukič NH Ostrava 17 OVA - PCE (92 : 76)
      9. David Böhm USK Praha 16 USK - BRN (95 : 73)
      10. David Böhm USK Praha 16 OPA - USK (79 : 71)
      11. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 16 USK - KOL (83 : 66)
      12. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 16 PIS - HKR (100 : 85)
      13. Petr Bohačík NH Ostrava 16 OVA - NBK (94 : 76)
      14. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 15 HKR - OLO (73 : 83)
      15. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - BRN (92 : 90)
      16. Viktor Půlpán Basket Brno 15 BRN - DEC (96 : 86)
      17. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - DEC (91 : 85)
      18. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 15 SKS - DEC (70 : 80)
      19. Sukhmail Mathon NH Ostrava 15 DEC - OVA (86 : 74)
      20. Sukhmail Mathon NH Ostrava 15 OVA - DEC (68 : 74)
      21. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 15 UNL - DEC (64 : 73)
      22. Sukhmail Mathon NH Ostrava 15 OVA - DEC (68 : 67)
      23. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 15 BRN - UNL (81 : 79)
      24. Maksim Šturanović Královští sokoli 15 OVA - HKR (83 : 68)
      25. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 BRN - UNL (92 : 90)
      26. Michael Okauru USK Praha 14 SKS - USK (81 : 92)
      27. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 14 HKR - NBK (52 : 99)
      28. David Böhm USK Praha 14 USK - KOL (83 : 66)
      29. David Škranc Královští sokoli 14 USK - HKR (87 : 72)
      30. Jakub Mokráň BK Opava 14 OPA - DEC (85 : 82)
      31. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - DEC (64 : 73)
      32. Sukhmail Mathon NH Ostrava 14 OVA - DEC (87 : 78)
      33. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 14 DEC - PCE (89 : 85)
      34. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - OPA (92 : 88)
      35. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 14 KOL - BRN (75 : 92)
      36. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 14 KOL - OVA (96 : 87)
      37. Maksim Šturanović Královští sokoli 14 OLO - HKR (95 : 109)
      38. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (82 : 93)
      39. David Pekárek BK KVIS Pardubice 13 UNL - PCE (73 : 77)
      40. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (74 : 73)
      41. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - HKR (110 : 77)
      42. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - OPA (92 : 88)
      43. David Böhm USK Praha 13 USK - OVA (85 : 95)
      44. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 13 HKR - OLO (72 : 97)
      45. Viktor Půlpán Basket Brno 13 BRN - OLO (90 : 73)
      46. Sukhmail Mathon NH Ostrava 13 HKR - OVA (83 : 85)
      47. Alexandar Radukič NH Ostrava 13 OVA - HKR (83 : 68)
      48. David Pekárek BK KVIS Pardubice 13 SKS - PCE (47 : 75)
      49. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 13 OVA - OLO (86 : 80)
      50. Dontae Bruner BK ARMEX Děčín 13 OVA - DEC (68 : 74)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 14 OLO - NBK (79 : 102)
      2. Jakub Šiřina BK Opava 14 OPA - UNL (102 : 94)
      3. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 14 DEC - PCE (90 : 69)
      4. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 13 NBK - KOL (101 : 82)
      5. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OLO (109 : 89)
      6. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 DEC - OLO (94 : 84)
      7. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 DEC - PCE (85 : 62)
      8. Ondřej Šiška BC GEOSAN Kolín 12 KOL - USK (86 : 87)
      9. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 12 OLO - HKR (95 : 109)
      10. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 PCE - DEC (70 : 84)
      11. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - NBK (70 : 68)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 11 BRN - OPA (76 : 95)
      13. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - PCE (89 : 85)
      14. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 11 NBK - USK (105 : 84)
      15. Viktor Půlpán Basket Brno 11 BRN - KOL (95 : 102)
      16. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - UNL (105 : 87)
      17. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 11 NBK - KOL (85 : 87)
      18. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 NBK - PCE (93 : 75)
      19. Malik Julian Morgan NH Ostrava 11 PCE - OVA (90 : 77)
      20. Lamb Autrey Královští sokoli 11 HKR - OVA (83 : 85)
      21. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - HKR (92 : 81)
      22. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 11 OPA - DEC (108 : 104)
      23. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 11 HKR - PCE (50 : 90)
      24. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 11 PCE - NBK (105 : 91)
      25. Patrick Samoura USK Praha 10 USK - UNL (76 : 80)
      26. Ondřej Šiška BC GEOSAN Kolín 10 BRN - KOL (94 : 79)
      27. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (95 : 88)
      28. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OLO - BRN (68 : 97)
      29. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 10 OVA - NBK (94 : 76)
      30. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 10 DEC - PCE (88 : 85)
      31. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - OLO (105 : 73)
      32. Radovan Kouřil BK Opava 10 OPA - USK (79 : 71)
      33. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 OPA - PCE (75 : 82)
      34. Aleksa Solević Královští sokoli 10 PCE - HKR (71 : 65)
      35. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 10 NBK - OPA (99 : 77)
      36. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 10 NBK - KOL (85 : 87)
      37. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 10 DEC - OPA (95 : 90)
      38. Viktor Půlpán Basket Brno 10 BRN - KOL (94 : 79)
      39. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 NBK - DEC (102 : 86)
      40. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - BRN (97 : 65)
      41. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (86 : 74)
      42. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 10 UNL - NBK (86 : 94)
      43. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 10 NBK - OPA (91 : 82)
      44. Lamb Autrey Královští sokoli 10 DEC - HKR (72 : 84)
      45. Demarco Dickerson BK KVIS Pardubice 10 PCE - UNL (98 : 71)
      46. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - OPA (95 : 90)
      47. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OPA (116 : 106)
      48. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 KOL - PCE (79 : 72)
      49. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 10 PIS - HKR (100 : 85)
      50. Tomas Cavallero Královští sokoli 10 PIS - HKR (100 : 85)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 44 UNL - PCE (92 : 84)
      2. Sukhmail Mathon NH Ostrava 42 DEC - OVA (86 : 74)
      3. Sir Dominic Pointer Basket Brno 42 BRN - OPA (93 : 83)
      4. Jakub Šiřina BK Opava 41 OPA - NBK (77 : 91)
      5. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 41 BRN - UNL (92 : 90)
      6. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 40 DEC - OLO (94 : 84)
      7. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 40 BRN - KOL (95 : 102)
      8. Sukhmail Mathon NH Ostrava 40 OVA - DEC (87 : 78)
      9. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 39 OVA - KOL (69 : 75)
      10. Shawn Pipes JR USK Praha 39 USK - HKR (92 : 91)
      11. Alexandar Radukič NH Ostrava 39 OVA - DEC (87 : 78)
      12. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 39 UNL - KOL (95 : 93)
      13. Sukhmail Mathon NH Ostrava 38 OVA - DEC (68 : 74)
      14. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 38 BRN - NBK (104 : 111)
      15. Maksim Šturanović Královští sokoli 38 HKR - USK (81 : 90)
      16. Sukhmail Mathon NH Ostrava 38 OVA - DEC (68 : 67)
      17. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 38 UNL - DEC (97 : 78)
      18. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 38 KOL - OPA (81 : 68)
      19. Michael Okauru USK Praha 38 KOL - USK (96 : 102)
      20. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 38 PCE - DEC (70 : 84)
      21. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 38 BRN - NBK (77 : 83)
      22. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 37 DEC - USK (85 : 77)
      23. David Škranc Královští sokoli 37 PIS - HKR (100 : 85)
      24. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 37 PCE - UNL (87 : 76)
      25. David Böhm USK Praha 37 USK - KOL (83 : 66)
      26. Alexandar Radukič NH Ostrava 37 OVA - UNL (80 : 86)
      27. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 36 NBK - KOL (85 : 87)
      28. Jakub Mokráň BK Opava 36 BRN - OPA (76 : 95)
      29. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 36 KOL - USK (96 : 102)
      30. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 35 OLO - OVA (86 : 89)
      31. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - OLO (109 : 89)
      32. Michael Okauru USK Praha 35 SKS - USK (81 : 92)
      33. Viktor Půlpán Basket Brno 35 BRN - OLO (90 : 73)
      34. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 35 NBK - UNL (96 : 58)
      35. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 35 DEC - OPA (89 : 67)
      36. Shawn Pipes JR USK Praha 35 USK - SKS (92 : 91)
      37. Michael Okauru USK Praha 35 USK - OPA (93 : 95)
      38. Alexandar Radukič NH Ostrava 35 OVA - PCE (92 : 76)
      39. Viktor Půlpán Basket Brno 35 NBK - BRN (89 : 86)
      40. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 35 OLO - SKS (80 : 83)
      41. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 35 SKS - KOL (90 : 88)
      42. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - HKR (95 : 87)
      43. David Böhm USK Praha 34 USK - BRN (95 : 73)
      44. Šimon Puršl Basket Brno 34 OVA - BRN (74 : 82)
      45. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 34 KOL - OPA (75 : 80)
      46. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 34 KOL - NBK (94 : 84)
      47. Sukhmail Mathon NH Ostrava 34 OVA - NBK (94 : 76)
      48. Sukhmail Mathon NH Ostrava 34 HKR - OVA (83 : 85)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 34 NBK - PCE (87 : 80)
      50. Alexandar Radukič NH Ostrava 34 OLO - OVA (86 : 89)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Dontae Bruner BK ARMEX Děčín 5 PCE - DEC (81 : 78)
      2. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 5 NBK - PCE (68 : 76)
      3. Dontae Bruner SK Slavia Praha 4 SKS - UNL (85 : 67)
      4. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 4 HKR - PIS (62 : 90)
      5. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 4 NBK - UNL (96 : 58)
      6. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 4 BRN - KOL (95 : 102)
      7. Sukhmail Mathon NH Ostrava 4 OVA - KOL (69 : 75)
      8. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 3 UNL - NBK (96 : 83)
      9. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 3 PCE - USK (68 : 71)
      10. Sukhmail Mathon NH Ostrava 3 OVA - HKR (83 : 68)
      11. Marek Vyroubal USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      12. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 3 PCE - OLO (108 : 70)
      13. David Škranc Královští sokoli 3 HKR - OLO (68 : 60)
      14. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 HKR - USK (88 : 106)
      15. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 3 NBK - UNL (96 : 58)
      16. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 3 DEC - NBK (70 : 68)
      17. David Škranc Královští sokoli 3 HKR - USK (81 : 90)
      18. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OPA (92 : 84)
      19. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 3 USK - NBK (77 : 84)
      20. Danilo Djuricic Basket Brno 3 BRN - OLO (90 : 73)
      21. Richard Bálint Basket Brno 3 BRN - UNL (92 : 90)
      22. Dantez Walton SK Slavia Praha 3 OPA - SKS (97 : 82)
      23. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 SKS - HKR (81 : 87)
      24. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 3 PCE - UNL (87 : 76)
      25. Danilo Djuricic Basket Brno 3 BRN - OVA (91 : 55)
      26. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OLO (109 : 89)
      27. David Böhm USK Praha 3 USK - PCE (70 : 85)
      28. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 USK - HKR (92 : 91)
      29. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 SKS - NBK (80 : 71)
      30. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 USK - PCE (70 : 85)
      31. Sukhmail Mathon NH Ostrava 3 OLO - OVA (86 : 89)
      32. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 DEC - SKS (80 : 63)
      33. Martin Mach BK ARMEX Děčín 3 PCE - DEC (74 : 76)
      34. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 HKR - SKS (107 : 87)
      35. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 SKS - OVA (64 : 68)
      36. Jakub Nečas Basket Brno 3 BRN - DEC (96 : 86)
      37. Sir Dominic Pointer Basket Brno 3 BRN - OPA (93 : 83)
      38. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 PCE - DEC (81 : 78)
      39. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 2 PCE - OVA (91 : 76)
      40. Dontay Elijah Bassett BK Opava 2 OPA - SKS (86 : 71)
      41. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 2 NBK - KOL (85 : 87)
      42. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (64 : 76)
      43. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 NBK - KOL (85 : 87)
      44. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 NBK - OLO (96 : 83)
      45. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 BRN - NBK (104 : 111)
      46. Sukhmail Mathon NH Ostrava 2 OPA - OVA (83 : 92)
      47. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 2 NBK - OLO (96 : 83)
      48. Petr Křivánek Basket Brno 2 SKS - BRN (70 : 90)
      49. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 DEC - UNL (94 : 80)
      50. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 2 NBK - OPA (91 : 82)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 24 KOL - UNL (80 : 96)
      2. Dylan David Carl BK Opava 22 UNL - OPA (116 : 106)
      3. Danilo Djuricic Basket Brno 19 BRN - OVA (91 : 55)
      4. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 19 NBK - HKR (101 : 59)
      5. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 KOL - UNL (77 : 89)
      6. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 18 NBK - DEC (102 : 86)
      7. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 17 NBK - BRN (79 : 83)
      8. Dylan David Carl BK Opava 16 UNL - OPA (92 : 88)
      9. Danilo Djuricic Basket Brno 15 BRN - KOL (95 : 102)
      10. Danilo Djuricic Basket Brno 15 UNL - BRN (92 : 90)
      11. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 OVA - UNL (87 : 94)
      12. Maksim Šturanović Královští sokoli 15 HKR - USK (88 : 106)
      13. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 14 KOL - UNL (77 : 89)
      15. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - DEC (97 : 78)
      16. David Böhm USK Praha 13 SKS - USK (61 : 93)
      17. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 13 NBK - OPA (91 : 82)
      18. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 13 NBK - PCE (68 : 76)
      19. Dávid Novák ERA Basketball Nymburk 13 HKR - NBK (52 : 99)
      20. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - NBK (86 : 94)
      21. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 12 OPA - UNL (82 : 68)
      22. Jakub Mokráň BK Opava 12 OPA - OLO (105 : 73)
      23. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 12 NBK - OVA (99 : 75)
      24. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 PCE - SKS (93 : 90)
      25. Martin Nábělek SLUNETA Ústí nad Labem 12 KOL - UNL (80 : 96)
      26. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 12 PCE - KOL (87 : 82)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 12 USK - UNL (76 : 80)
      28. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OVA (104 : 70)
      29. Oleksandr Belikov NH Ostrava 12 OVA - OLO (86 : 80)
      30. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - PCE (67 : 84)
      31. Dontae Bruner BK ARMEX Děčín 11 UNL - DEC (97 : 78)
      32. Sukhmail Mathon NH Ostrava 11 OVA - KOL (69 : 75)
      33. Oleksandr Belikov NH Ostrava 11 OVA - SKS (86 : 75)
      34. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - PCE (85 : 98)
      35. Dontae Bruner SK Slavia Praha 11 SKS - UNL (85 : 67)
      36. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 11 NBK - SKS (83 : 58)
      37. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 11 BRN - KOL (95 : 102)
      38. Danilo Djuricic Basket Brno 11 BRN - OLO (90 : 73)
      39. David Škranc Královští sokoli 11 HKR - OPA (72 : 94)
      40. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - OPA (116 : 106)
      41. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - BRN (92 : 90)
      42. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 BRN - UNL (92 : 90)
      43. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 10 NBK - OPA (91 : 82)
      44. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 OLO - HKR (95 : 87)
      45. Dylan David Carl BK Opava 10 OPA - DEC (97 : 80)
      46. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (104 : 70)
      47. Danilo Djuricic Basket Brno 10 OVA - BRN (92 : 94)
      48. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OVA - BRN (92 : 94)
      49. Michael Okauru USK Praha 10 USK - UNL (76 : 80)
      50. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - UNL (86 : 93)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Maksim Šturanović Královští sokoli 14 KOL - HKR (95 : 75)
      2. Lamb Autrey Královští sokoli 13 BRN - HKR (96 : 73)
      3. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 13 UNL - KOL (95 : 93)
      4. Rashard Marque Odomes BC GEOSAN Kolín 13 BRN - KOL (95 : 102)
      5. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 11 KOL - PCE (79 : 72)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - DEC (108 : 104)
      7. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 11 NBK - PCE (87 : 80)
      8. Maksim Šturanović Královští sokoli 11 HKR - DEC (76 : 96)
      9. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - OLO (109 : 89)
      10. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 11 DEC - PCE (89 : 85)
      11. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 10 DEC - PCE (90 : 69)
      12. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 DEC - HKR (72 : 84)
      13. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 HKR - USK (88 : 106)
      14. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 10 KOL - OPA (75 : 80)
      15. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - KOL (95 : 93)
      16. Michael Okauru USK Praha 10 UNL - USK (67 : 65)
      17. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 HKR - USK (81 : 90)
      18. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - PCE (92 : 84)
      19. David Jelínek SK Slavia Praha 10 OVA - SKS (86 : 75)
      20. Demarco Dickerson BK KVIS Pardubice 10 UNL - PCE (93 : 85)
      21. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (93 : 89)
      22. Demarco Dickerson BK KVIS Pardubice 10 PCE - NBK (105 : 91)
      23. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - BRN (63 : 67)
      24. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 9 DEC - OLO (94 : 84)
      25. David Škranc Královští sokoli 9 OLO - HKR (95 : 109)
      26. Alexandar Radukič NH Ostrava 9 OVA - UNL (80 : 86)
      27. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 9 KOL - OLO (90 : 87)
      28. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - BRN (92 : 90)
      29. Sukhmail Mathon NH Ostrava 9 OVA - NBK (94 : 76)
      30. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 9 DEC - SKS (80 : 63)
      31. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 9 BRN - OLO (90 : 73)
      32. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 9 KOL - USK (96 : 102)
      33. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 9 BRN - UNL (92 : 90)
      34. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 9 SKS - DEC (70 : 80)
      35. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 9 DEC - USK (85 : 77)
      36. Aleksa Solević Královští sokoli 9 OLO - HKR (95 : 87)
      37. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 9 PCE - UNL (87 : 77)
      38. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 9 UNL - OLO (109 : 89)
      39. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 9 USK - NBK (77 : 83)
      40. Shawn Pipes JR USK Praha 9 USK - PCE (70 : 85)
      41. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 9 SKS - OPA (98 : 69)
      42. Maksim Šturanović Královští sokoli 9 UNL - HKR (110 : 77)
      43. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 9 NBK - HKR (101 : 59)
      44. Lovro Mandalinić Královští sokoli 9 HKR - OLO (68 : 60)
      45. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 9 PCE - UNL (98 : 71)
      46. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 9 PCE - UNL (87 : 76)
      47. Sukhmail Mathon NH Ostrava 9 OVA - DEC (87 : 78)
      48. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 9 DEC - UNL (105 : 87)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 9 PCE - BRN (97 : 77)
      50. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 9 DEC - UNL (94 : 80)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 10 KOL - HKR (95 : 75)
      2. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 9 USK - OLO (104 : 91)
      3. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 9 BRN - NBK (104 : 111)
      4. Malik Julian Morgan NH Ostrava 8 OVA - NBK (94 : 76)
      5. Randy Lechard Culpepper Sr. Basket Brno 8 NBK - BRN (89 : 86)
      6. Luděk Jurečka BK Opava 7 OPA - HKR (92 : 81)
      7. Michael Okauru USK Praha 7 OLO - USK (77 : 96)
      8. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 7 OPA - DEC (85 : 82)
      9. Trevor Randall John SK Slavia Praha 7 USK - SKS (92 : 91)
      10. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 7 KOL - USK (96 : 102)
      11. Malik Julian Morgan NH Ostrava 7 OVA - BRN (92 : 94)
      12. Luwane Japree Pipkins BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - SKS (80 : 83)
      13. Michael Okauru USK Praha 6 USK - OPA (93 : 95)
      14. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 6 HKR - OLO (72 : 97)
      15. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 6 OPA - NBK (77 : 91)
      16. Michael Okauru USK Praha 6 SKS - USK (64 : 77)
      17. Ondřej Peterka Královští sokoli 6 OLO - HKR (95 : 109)
      18. Shawn Pipes JR USK Praha 6 USK - HKR (92 : 91)
      19. Trevor Randall John SK Slavia Praha 6 SKS - HKR (102 : 76)
      20. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OLO (109 : 89)
      21. Michal Mareš BC GEOSAN Kolín 6 KOL - USK (86 : 87)
      22. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OPA (116 : 106)
      23. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 6 BRN - KOL (94 : 79)
      24. Juraj Páleník SK Slavia Praha 6 SKS - USK (81 : 92)
      25. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (110 : 77)
      26. Michal Mareš BC GEOSAN Kolín 6 KOL - PCE (93 : 89)
      27. Shawn Pipes JR USK Praha 6 KOL - USK (86 : 87)
      28. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 6 USK - KOL (83 : 66)
      29. Oleksandr Mishula Basket Brno 6 BRN - NBK (104 : 111)
      30. Trevor Randall John SK Slavia Praha 6 USK - SKS (116 : 96)
      31. Malik Julian Morgan NH Ostrava 6 OVA - UNL (87 : 94)
      32. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 6 OVA - UNL (87 : 94)
      33. Shawn Pipes JR USK Praha 6 NBK - USK (88 : 89)
      34. Jakub Šiřina BK Opava 6 OPA - BRN (84 : 81)
      35. Malik Julian Morgan NH Ostrava 6 OVA - KOL (86 : 84)
      36. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 6 DEC - OLO (94 : 84)
      37. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 5 BRN - DEC (86 : 95)
      38. Ondřej Švec USK Praha 5 USK - SKS (101 : 56)
      39. Jakub Šiřina BK Opava 5 OPA - NBK (77 : 91)
      40. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 5 UNL - OLO (109 : 89)
      41. Dantez Walton SK Slavia Praha 5 OLO - SKS (79 : 84)
      42. Robert Rožánek SK Slavia Praha 5 SKS - UNL (85 : 67)
      43. Malik Julian Morgan NH Ostrava 5 OVA - HKR (83 : 68)
      44. Marko Prskalo Královští sokoli 5 PCE - HKR (71 : 65)
      45. Dontay Elijah Bassett BK Opava 5 HKR - OPA (72 : 94)
      46. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 5 OPA - PCE (75 : 82)
      47. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 5 OLO - NBK (79 : 102)
      48. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 5 NBK - DEC (102 : 86)
      49. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 5 HKR - KOL (67 : 92)
      50. Malik Julian Morgan NH Ostrava 5 OVA - NBK (86 : 97)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 18 UNL - DEC (97 : 78)
      2. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 15 OLO - DEC (91 : 85)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 14 OPA - BRN (73 : 107)
      4. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 13 KOL - OVA (96 : 87)
      5. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 13 DEC - OPA (89 : 67)
      6. Robert Rožánek SK Slavia Praha 13 OLO - SKS (97 : 87)
      7. David Pekárek BK KVIS Pardubice 12 DEC - PCE (88 : 85)
      8. Michael Okauru USK Praha 12 USK - NBK (77 : 88)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 11 DEC - NBK (70 : 68)
      10. Jalone Ty´Rell Friday BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - USK (68 : 88)
      11. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - NBK (77 : 89)
      12. Sukhmail Mathon NH Ostrava 11 OVA - DEC (68 : 74)
      13. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - BRN (92 : 90)
      14. Jakub Šiřina BK Opava 11 DEC - OPA (76 : 80)
      15. Shawn Pipes JR USK Praha 10 SKS - USK (81 : 92)
      16. Alexandar Radukič NH Ostrava 10 USK - OVA (85 : 95)
      17. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - BRN (96 : 91)
      18. Ondřej Švec USK Praha 10 OVA - USK (78 : 88)
      19. Radek Farský BK Opava 10 OPA - BRN (73 : 107)
      20. Džiugas Slavinskas BC GEOSAN Kolín 10 OVA - KOL (69 : 75)
      21. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - NBK (77 : 91)
      22. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 10 BRN - OPA (85 : 76)
      23. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 10 BRN - NBK (104 : 111)