Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
Basket Brno
23.0
2
GEOSAN Kolín
23.0
3
GEOSAN Kolín
23.0
4
NH Ostrava
23.0
5
BK REDSTONE Olomoucko
22.0

Doskoky

1.
Královští sokoli
14.0
2
BK REDSTONE Olomoucko
12.0
3
ERA Basketball Nymburk
10.0
4
USK Praha
9.0
5
USK Praha
9.0

Asistence

1.
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
2
Basket Brno
7.0
3
SK Slavia Praha
7.0
4
NH Ostrava
7.0
5
SK Slavia Praha
7.0

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
Basket Brno
100.0 %
2
USK Praha
100.0 %
3
BK KVIS Pardubice
100.0 %
4
NH Ostrava
80.0 %
5
BK REDSTONE Olomoucko
80.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BK KVIS Pardubice
100.0 %
2
Královští sokoli
100.0 %
3
SK Slavia Praha
100.0 %
4
Basket Brno
75.0 %
5
Basket Brno
75.0 %

Kooperativa faktor

1.
ERA Basketball Nymburk
0.0
2
0.0
3
ERA Basketball Nymburk
0.0
4
USK Praha
0.0
5
Královští sokoli
0.0

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
2
88.0
3
87.0
5
78.0

Obdržené body

3
69.0
4
72.0
5
73.0

Asistence

1.
2
22.0
4
20.0
5
18.0

Úspěšnost střelby za 3B

1.
45.8%
3
40.0%
4
32.0%

Úspěšnost střelby za 2B

2
62.5%
3
61.5%
4
53.2%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Jakub Šiřina OPA R 34 1 27.0 10.0 1.0/5.0 20.0 2.0/4.0 50.0 2.0/4.0 50.0 0.0 5.0 5.0 3.0 1.0 8.0 0.4 3.0 0.0 4.0 0.0
2. Mateo Čolak PCE 24 1 19.0 13.0 2.0/4.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0/6.0 50.0 1.0 4.0 5.0 1.0 0.0 6.0 0.2 3.0 0.0 7.0 0.0
3. Adam Goga HKR R/K 25 1 24.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 5.0 0.8 1.0 0.0 -3.0 0.0
4. Petr Šafarčík PCE R/K 28 1 25.0 16.0 7.0/7.0 100.0 0.0/5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0 3.0 5.0 2.0 4.0 5.0 0.4 2.0 0.0 15.0 0.0
5. Aleksandar Vlahović HKR 2022 1 21.0 7.0 2.0/7.0 28.6 0.0/0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 1.0 4.0 5.0 5.0 0.0 4.0 1.3 6.0 0.0 12.0 0.0
6. Kamau Stokes NBK 27 1 35.0 14.0 5.0/8.0 62.5 0.0/6.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0 2.0 3.0 5.0 3.0 4.0 1.3 7.0 0.0 14.0 0.0
7. Michael Okauru USK 23 1 27.0 18.0 4.0/6.0 66.7 3.0/8.0 37.5 1.0/1.0 100.0* 1.0 5.0 6.0 4.0 0.0 4.0 1.0 4.0 0.0 19.0 0.0
8. Maksim Šturanović HKR 2022 1 21.0 13.0 4.0/6.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 5.0/6.0 83.3 2.0 3.0 5.0 0.0 0.0 4.0 0.0 4.0 0.0 11.0 0.0
9. Štěpán Svoboda OVA K 22 1 18.0 7.0 3.0/4.0 75.0 0.0/3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0 2.0 3.0 1.0 0.0 4.0 0.3 2.0 0.0 1.0 0.0
10. Radek Farský OPA R/K 23 1 17.0 4.0 1.0/4.0 25.0 0.0/4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 3.0 0.0 3.0 0.0 -5.0 0.0
11. Matěj Bernáth SLP 30 1 10.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
12. Lovro Mandalinić HKR 2022 1 26.0 18.0 3.0/7.0 42.9 3.0/3.0 100.0 3.0/3.0 100.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 4.0 0.0 12.0 0.0
13. David Pekárek PCE K 26 1 27.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/6.0 16.7 0.0/0.0 0.0* 0.0 5.0 5.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0 0.0 5.0 0.0
14. Šimon Puršl BRN P 25 1 28.0 11.0 4.0/6.0 66.7 0.0/2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0 5.0 7.0 1.0 2.0 3.0 0.3 5.0 0.0 17.0 0.0
15. Tomáš Vyoral PCE R 30 1 32.0 15.0 4.0/9.0 44.4 1.0/5.0 20.0 4.0/4.0 100.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0 3.0 0.0 8.0 0.0 12.0 0.0
16. Oleksandr Mishula BRN 30 1 16.0 15.0 2.0/7.0 28.6 3.0/4.0 75.0 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 3.0 0.7 4.0 0.0 8.0 0.0
17. Alexandar Radukič OVA P 31 1 36.0 20.0 8.0/10.0 80.0 0.0/4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0 3.0 6.0 7.0 1.0 3.0 2.3 6.0 0.0 26.0 0.0
18. Robert Rikić PCE P 32 1 21.0 4.0 2.0/4.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 0.0 0.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0 0.0
19. Sreten Kněžević OLO P 28 1 34.0 19.0 8.0/10.0 80.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 5.0 2.0 7.0 1.0 0.0 2.0 0.5 3.0 0.0 21.0 0.0
20. František Fuxa USK P 22 1 29.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 6.0 3.0 9.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 0.0 8.0 0.0
21. Jakub Petráš KOL P 28 1 27.0 10.0 4.0/8.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 3.0 4.0 7.0 4.0 0.0 2.0 2.0 2.0 0.0 17.0 0.0
22. Filip Zbránek OPA K/P 31 1 29.0 10.0 4.0/5.0 80.0 0.0/2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0 1.0 2.0 3.0 1.0 2.0 1.5 2.0 0.0 9.0 0.0
23. Radek Pumprla SLP K 27 1 27.0 15.0 5.0/9.0 55.6 1.0/2.0 50.0 2.0/4.0 50.0 0.0 2.0 2.0 4.0 2.0 2.0 2.0 4.0 0.0 15.0 0.0
24. Dontae Bruner SLP 24 1 24.0 10.0 2.0/4.0 50.0 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.0 12.0 0.0
25. Jakub Slavík OPA K 23 1 18.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0
26. Adam Číž KOL R 31 1 30.0 10.0 0.0/2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0/3.0 33.3 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 2.0 1.5 6.0 0.0 6.0 0.0
27. Kameron Jamal Chatman BRN 26 1 31.0 23.0 7.0/10.0 70.0 3.0/6.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 7.0 3.0 2.0 3.5 2.0 0.0 31.0 0.0
28. Lukáš Feštr OLO R 28 1 39.0 2.0 1.0/7.0 14.3 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 6.0 6.0 9.0 0.0 2.0 4.5 3.0 0.0 7.0 0.0
29. Filip Kábrt HKR K 20 1 13.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0 0.0
30. Shawn Pipes JR USK 23 1 29.0 17.0 2.0/8.0 25.0 2.0/8.0 25.0 7.0/9.0 77.8 0.0 4.0 4.0 3.0 1.0 2.0 1.5 4.0 0.0 9.0 0.0
31. Malik Julian Morgan OVA R/K 28 1 36.0 20.0 7.0/10.0 70.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 3.0 4.0 7.0 4.0 4.0 2.0 2.0 2.0 0.0 24.0 0.0
32. David Böhm USK K/P 21 1 25.0 20.0 1.0/4.0 25.0 4.0/7.0 57.1 6.0/6.0 100.0 4.0 5.0 9.0 3.0 0.0 2.0 1.5 4.0 0.0 28.0 0.0
33. Rapolas Ivanauskas NBK 24 1 29.0 14.0 5.0/9.0 55.6 1.0/1.0 100.0* 1.0/2.0 50.0 3.0 7.0 10.0 1.0 1.0 2.0 0.5 5.0 0.0 20.0 0.0
34. Lukáš Palyza NBK K 32 1 21.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -8.0 0.0
35. Kamil Švrdlík PCE P 35 1 15.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
36. Gerel Simmons NBK 28 1 27.0 14.0 6.0/8.0 75.0 0.0/4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 0.0 3.0 2.0 0.0 4.0 0.0 14.0 0.0
37. Filip Petružela USK P 25 1 11.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0
38. Viktor Půlpán BRN R 26 1 30.0 13.0 1.0/3.0 33.3 3.0/4.0 75.0 2.0/2.0 100.0 1.0 3.0 4.0 5.0 0.0 1.0 5.0 2.0 0.0 19.0 0.0
39. Jakub Krakovič BRN P 31 1 22.0 6.0 2.0/4.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/6.0 33.3 1.0 3.0 4.0 3.0 0.0 1.0 3.0 4.0 0.0 6.0 0.0
40. Ondřej Šiška KOL R 28 1 23.0 4.0 2.0/4.0 50.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0
41. Lamb Autrey KOL R/K 32 1 27.0 8.0 4.0/8.0 50.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 7.0 7.0 7.0 1.0 1.0 7.0 4.0 0.0 19.0 0.0
42. Vojtěch Kalný HKR P 20 1 13.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
43. Robert Rožánek SLP R 26 1 24.0 23.0 4.0/8.0 50.0 3.0/6.0 50.0 6.0/7.0 85.7 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 1.0 1.0 5.0 0.0 19.0 0.0
44. Pavol Lošonský KOL P 34 1 18.0 12.0 6.0/8.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 11.0 0.0
45. Michal Mareš KOL K 29 1 14.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 4.0 0.0 1.0 4.0 0.0 0.0 2.0 0.0
46. Matěj Šafařík USK R/K 19 1 13.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0 1.0 4.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
47. Ondřej Švec USK R/K 19 1 20.0 9.0 3.0/4.0 75.0 0.0/3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0 2.0 3.0 1.0 3.0 1.0 1.0 4.0 0.0 11.0 0.0
48. David Škranc HKR K/P 26 1 31.0 10.0 5.0/12.0 41.7 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0 11.0 14.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 0.0 19.0 0.0
49. Jan Štěrba PCE K/P 27 1 24.0 10.0 2.0/2.0 100.0 1.0/1.0 100.0* 3.0/4.0 75.0 2.0 3.0 5.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 12.0 0.0
50. Radovan Kouřil OPA R 27 1 21.0 8.0 2.0/7.0 28.6 1.0/3.0 33.3 1.0/2.0 50.0 0.0 4.0 4.0 4.0 1.0 1.0 4.0 3.0 0.0 9.0 0.0
51. Tomáš Houzar BRN 20 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0
52. Dalibor Vlk USK K 20 1 14.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
53. Tadeáš Vlček HKR 20 1 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
54. Filip Novotný KOL K 23 1 26.0 6.0 0.0/2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.0 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 5.0 0.0
55. Ondřej Peterka HKR K/P 31 1 33.0 13.0 3.0/10.0 30.0 2.0/6.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0 4.0 5.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 7.0 0.0
56. Richard Bálint BRN R/K 19 1 32.0 9.0 3.0/4.0 75.0 1.0/5.0 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 6.0 1.0 1.0 6.0 1.0 0.0 10.0 0.0
57. Richard Körner BRN P 31 1 23.0 13.0 5.0/5.0 100.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 3.0 0.0 1.0 3.0 1.0 0.0 17.0 0.0
58. Dontay Elijah Bassett OPA 24 1 20.0 6.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0 4.0 7.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0 13.0 0.0
59. Pavel Pumprla SLP K 36 1 31.0 7.0 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 1.0 1.0 2.0 7.0 1.0 1.0 7.0 5.0 0.0 16.0 0.0
60. Vojtěch Sýkora SLP R/K 20 1 9.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
61. Gianluca Prošek OVA P 22 1 4.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
62. Juraj Páleník SLP K 22 1 16.0 3.0 0.0/4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 -1.0 0.0
63. Oleksandr Belikov OVA 30 1 26.0 7.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 5.0/8.0 62.5 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0 5.0 0.0
64. Darious Lee Moten OLO 30 1 32.0 16.0 5.0/10.0 50.0 1.0/6.0 16.7 3.0/4.0 75.0 4.0 8.0 12.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 20.0 0.0
65. Evan Milligan OVA 25 1 23.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 4.0 3.0 1.0 4.0 2.0 0.0 12.0 0.0
66. Michal Svojanovský HKR R/K 21 1 8.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 5.0 0.0
67. Tomáš Tkadlec PCE K 23 1 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
68. Lukáš Olbort OLO 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0
69. Theodor Dlugoš KOL R 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
70. Jakub Nosek OLO R/K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
71. František Rylich NBK R/K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
72. Jakub Mokráň OPA 23 1 27.0 14.0 3.0/6.0 50.0 2.0/3.0 66.7 2.0/6.0 33.3 0.0 5.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0 0.0 14.0 0.0
73. Luboš Kovář NBK P 21 1 12.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
74. Pavel Benák SLP 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
75. Jaroslav Kubín BRN P 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
76. Milan Tomáš Stráněl BRN 16 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
77. Jan Křivánek KOL K/P 28 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
78. Jiří Jelínek KOL P 35 1 4.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
79. Jan Mička OPA K/P 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
80. Tomáš Merta KOL K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
81. Jan Švandrlík OPA K/P 28 1 19.0 5.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
82. Miroslav Kvapil OPA P 29 1 10.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 -3.0 0.0
83. Luděk Jurečka OPA K 38 1 12.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 3.0 0.0
84. Adam Robenek OPA P 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
85. Daniel Olejník SLP 19 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
86. Petr Benda NBK P 40 1 17.0 6.0 2.0/5.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 6.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 10.0 0.0
87. Eric Lockett NBK 26 1 22.0 8.0 4.0/7.0 57.1 0.0/3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 2.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 7.0 0.0
88. Martin Kříž NBK K/P 29 1 28.0 6.0 3.0/8.0 37.5 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 2.0 4.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
89. Jakub Tůma NBK R 24 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
90. Matěj Rychtecký BRN 18 1 14.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0
91. Jakub Skalička OLO P 23 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
92. David Jelínek SLP 25 1 30.0 14.0 6.0/8.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 2.0 2.0 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 18.0 0.0
93. Matyáš Janů OVA K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
94. Marek Vyroubal USK R 21 1 32.0 14.0 2.0/8.0 25.0 3.0/7.0 42.9 1.0/1.0 100.0* 1.0 3.0 4.0 4.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 16.0 0.0
95. Michal Svoboda PCE K 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
96. Filip Šmíd OVA K 30 1 14.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
97. Josef Potoček PCE K 26 1 13.0 7.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 1.0/2.0 50.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 10.0 0.0
98. Dominik Heinzl OVA P 27 1 12.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0
99. Matěj Snopek OVA K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
100. Kevin Týml OVA K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
101. Matěj Burda PCE R 21 1 21.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
102. Oliver Kulenović USK K/P 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
103. Šimon Svoboda BRN K/P 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
104. Jiří Dedek OVA R/K 26 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
105. Filip Halada OLO K 30 1 38.0 12.0 3.0/6.0 50.0 2.0/5.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 8.0 8.0 2.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 17.0 0.0
106. Junathaen Watson NBK 23 1 9.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 3.0 1.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
107. Adam Lukeš PCE 18 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
108. Adam Kopřiva USK P 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
109. Džiugas Slavinskas KOL 23 1 30.0 23.0 8.0/12.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 7.0/8.0 87.5 1.0 7.0 8.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0 32.0 0.0
110. Cortesao Joao Eduardo USK K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
111. Matej Majerčák OVA 22 1 38.0 23.0 2.0/4.0 50.0 5.0/7.0 71.4 4.0/8.0 50.0 1.0 3.0 4.0 3.0 2.0 0.0 0.0 7.0 0.0 27.0 0.0
112. Jonathan Edward Williams OLO 27 1 35.0 22.0 8.0/17.0 47.1 1.0/4.0 25.0 3.0/5.0 60.0 2.0 1.0 3.0 2.0 1.0 0.0 0.0 7.0 0.0 19.0 0.0
113. Adam Joseph Dworsky SLP 23 1 27.0 3.0 0.0/3.0 0.0 1.0/6.0 16.7 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. PCE 1 0/1 0.0 22.0 22.0 17.0 16.0 77.0 88.0 20.0/30.0 66.7 8.0/26.0 30.8 13.0/20.0 65.0 11.0 25.0 36.0 6.0 6.0 23.0 23.0 24.0 0.0 66.0
2. HKR 1 0/1 0.0 24.0 8.0 21.0 19.0 72.0 87.0 20.0/51.0 39.2 6.0/14.0 42.9 14.0/19.0 73.7 14.0 31.0 45.0 13.0 4.0 23.0 22.0 23.0 2.0 68.0
3. OPA 1 0/1 0.0 15.0 20.0 15.0 11.0 61.0 69.0 13.0/33.0 39.4 7.0/23.0 30.4 14.0/29.0 48.3 13.0 29.0 42.0 10.0 5.0 17.0 25.0 20.0 2.0 57.0
4. USK 1 1/0 100.0 23.0 18.0 24.0 22.0 87.0 72.0 16.0/38.0 42.1 12.0/38.0 31.6 19.0/26.0 73.1 18.0 29.0 47.0 18.0 9.0 14.0 21.0 22.0 4.0 95.0
5. BRN 1 1/0 100.0 27.0 24.0 24.0 17.0 92.0 79.0 24.0/39.0 61.5 11.0/24.0 45.8 11.0/18.0 61.1 12.0 24.0 36.0 29.0 7.0 14.0 20.0 21.0 3.0 117.0
6. UNL 1 0/1 0.0 13.0 27.0 12.0 12.0 64.0 73.0 21.0/42.0 50.0 6.0/27.0 22.2 4.0/14.0 28.6 9.0 35.0 44.0 13.0 5.0 14.0 18.0 20.0 3.0 61.0
7. OVA 1 1/0 100.0 28.0 19.0 25.0 16.0 88.0 77.0 25.0/40.0 62.5 8.0/25.0 32.0 14.0/26.0 53.8 15.0 21.0 36.0 20.0 10.0 12.0 24.0 23.0 0.0 99.0
8. SLP 1 0/1 0.0 24.0 17.0 22.0 16.0 79.0 92.0 20.0/42.0 47.6 8.0/20.0 40.0 15.0/21.0 71.4 11.0 18.0 29.0 21.0 7.0 12.0 21.0 20.0 2.0 87.0
9. DEC 1 1/0 100.0 17.0 20.0 18.0 18.0 73.0 64.0 19.0/41.0 46.3 8.0/25.0 32.0 11.0/16.0 68.8 8.0 39.0 47.0 18.0 7.0 12.0 20.0 18.0 2.0 93.0
10. NBK 1 1/0 100.0 14.0 18.0 23.0 14.0 69.0 61.0 27.0/51.0 52.9 2.0/22.0 9.1 9.0/15.0 60.0 18.0 30.0 48.0 8.0 10.0 10.0 20.0 25.0 0.0 70.0
11. KOL 1 1/0 100.0 25.0 20.0 13.0 20.0 78.0 73.0 25.0/47.0 53.2 6.0/20.0 30.0 10.0/13.0 76.9 9.0 32.0 41.0 22.0 3.0 9.0 17.0 18.0 4.0 99.0
12. OLO 1 0/1 0.0 20.0 18.0 16.0 19.0 73.0 78.0 25.0/53.0 47.2 4.0/21.0 19.0 11.0/15.0 73.3 15.0 29.0 44.0 18.0 5.0 7.0 18.0 17.0 2.0 87.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 OVA PCE 1. 10. 2022 40 88 77 165 11 50 41 42 32 45/70 64.3 16/51 31.4 27/46 58.7 26 46 72 26 16 35 47 47 165
1 USK HKR 1. 10. 2022 40 87 72 159 15 47 26 45 41 36/89 40.4 18/52 34.6 33/45 73.3 32 60 92 31 13 37 43 45 163
1 BRN SLP 1. 10. 2022 40 92 79 171 13 51 41 46 33 44/81 54.3 19/44 43.2 26/39 66.7 23 42 65 50 14 26 41 41 204
1 OLO KOL 1. 10. 2022 40 73 78 151 5 45 38 29 39 50/100 50.0 10/41 24.4 21/28 75.0 24 61 85 40 8 16 35 35 186
1 OPA NBK 1. 10. 2022 40 61 69 130 8 29 38 38 25 40/84 47.6 9/45 20.0 23/44 52.3 31 59 90 18 15 27 45 45 127
1 UNL DEC 2. 10. 2022 40 64 73 137 9 30 47 30 30 40/83 48.2 14/52 26.9 15/30 50.0 17 74 91 31 12 26 38 38 154
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      NH Ostrava
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Doskoky

      1.
      Královští sokoli
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      USK Praha
      5
      USK Praha

      Asistence

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      NH Ostrava
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      SK Slavia Praha

      Užitečnost

      1.
      3
      USK Praha
      4
      NH Ostrava

      Bloky

      1.
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      Basket Brno
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      SK Slavia Praha

      Kooperativa faktor

      1.
      SK Slavia Praha
      2
      NH Ostrava
      4
      NH Ostrava
      5
      NH Ostrava

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      BK REDSTONE Olomoucko
      4
      GEOSAN Kolín

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      2
      USK Praha
      3
      Královští sokoli
      4
      USK Praha
      5
      USK Praha

      Proměněné trestné hody

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      USK Praha
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      USK Praha
      5
      Královští sokoli
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Robert Rožánek SK Slavia Praha 23 BRN - SLP (92 : 79)
      2. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 23 BRN - SLP (92 : 79)
      3. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 23 OLO - KOL (73 : 78)
      4. Matej Majerčák NH Ostrava 23 OVA - PCE (88 : 77)
      5. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - KOL (73 : 78)
      6. David Böhm USK Praha 20 USK - HKR (87 : 72)
      7. Alexandar Radukič NH Ostrava 20 OVA - PCE (88 : 77)
      8. Malik Julian Morgan NH Ostrava 20 OVA - PCE (88 : 77)
      9. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - KOL (73 : 78)
      10. Lovro Mandalinić Královští sokoli 18 USK - HKR (87 : 72)
      11. Michael Okauru USK Praha 18 USK - HKR (87 : 72)
      12. Shawn Pipes JR USK Praha 17 USK - HKR (87 : 72)
      13. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 16 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 16 OVA - PCE (88 : 77)
      15. Oleksandr Mishula Basket Brno 15 BRN - SLP (92 : 79)
      16. Radek Pumprla SK Slavia Praha 15 BRN - SLP (92 : 79)
      17. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 15 OVA - PCE (88 : 77)
      18. Jakub Mokráň BK Opava 14 OPA - NBK (61 : 69)
      19. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 14 OPA - NBK (61 : 69)
      20. David Jelínek SK Slavia Praha 14 BRN - SLP (92 : 79)
      21. Kamau Stokes ERA Basketball Nymburk 14 OPA - NBK (61 : 69)
      22. Marek Vyroubal USK Praha 14 USK - HKR (87 : 72)
      23. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 14 OPA - NBK (61 : 69)
      24. Ondřej Peterka Královští sokoli 13 USK - HKR (87 : 72)
      25. Viktor Půlpán Basket Brno 13 BRN - SLP (92 : 79)
      26. Richard Körner Basket Brno 13 BRN - SLP (92 : 79)
      27. Maksim Šturanović Královští sokoli 13 USK - HKR (87 : 72)
      28. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 13 OVA - PCE (88 : 77)
      29. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (73 : 78)
      30. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 12 OLO - KOL (73 : 78)
      31. Šimon Puršl Basket Brno 11 BRN - SLP (92 : 79)
      32. Filip Zbránek BK Opava 10 OPA - NBK (61 : 69)
      33. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 OLO - KOL (73 : 78)
      34. Dontae Bruner SK Slavia Praha 10 BRN - SLP (92 : 79)
      35. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - NBK (61 : 69)
      36. David Škranc Královští sokoli 10 USK - HKR (87 : 72)
      37. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 10 OLO - KOL (73 : 78)
      38. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 10 OVA - PCE (88 : 77)
      39. Richard Bálint Basket Brno 9 BRN - SLP (92 : 79)
      40. Ondřej Švec USK Praha 9 USK - HKR (87 : 72)
      41. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (73 : 78)
      42. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 8 OPA - NBK (61 : 69)
      43. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - NBK (61 : 69)
      44. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 7 BRN - SLP (92 : 79)
      45. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 7 USK - HKR (87 : 72)
      46. David Pekárek BK KVIS Pardubice 7 OVA - PCE (88 : 77)
      47. Štěpán Svoboda NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      48. Evan Milligan NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      49. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 7 OVA - PCE (88 : 77)
      50. Oleksandr Belikov NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. David Škranc Královští sokoli 14 USK - HKR (87 : 72)
      2. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (73 : 78)
      3. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 10 OPA - NBK (61 : 69)
      4. David Böhm USK Praha 9 USK - HKR (87 : 72)
      5. František Fuxa USK Praha 9 USK - HKR (87 : 72)
      6. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - KOL (73 : 78)
      7. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (73 : 78)
      8. Šimon Puršl Basket Brno 7 BRN - SLP (92 : 79)
      9. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 7 BRN - SLP (92 : 79)
      10. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      11. Jakub Slavík BK Opava 7 OPA - NBK (61 : 69)
      12. Dontay Elijah Bassett BK Opava 7 OPA - NBK (61 : 69)
      13. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Malik Julian Morgan NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      15. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      16. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 7 OPA - NBK (61 : 69)
      17. Alexandar Radukič NH Ostrava 6 OVA - PCE (88 : 77)
      18. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - KOL (73 : 78)
      19. Michael Okauru USK Praha 6 USK - HKR (87 : 72)
      20. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 6 OPA - NBK (61 : 69)
      21. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 5 OLO - KOL (73 : 78)
      22. Jakub Mokráň BK Opava 5 OPA - NBK (61 : 69)
      23. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      24. Ondřej Peterka Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      25. Jakub Šiřina BK Opava 5 OPA - NBK (61 : 69)
      26. Dontae Bruner SK Slavia Praha 5 BRN - SLP (92 : 79)
      27. David Pekárek BK KVIS Pardubice 5 OVA - PCE (88 : 77)
      28. Maksim Šturanović Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      29. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 5 OVA - PCE (88 : 77)
      30. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 5 OVA - PCE (88 : 77)
      31. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 5 OVA - PCE (88 : 77)
      32. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 4 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Marek Vyroubal USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      34. Jakub Krakovič Basket Brno 4 BRN - SLP (92 : 79)
      35. Evan Milligan NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      36. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 4 OPA - NBK (61 : 69)
      37. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      38. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 4 OVA - PCE (88 : 77)
      39. Matej Majerčák NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Matěj Šafařík USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      41. David Jelínek SK Slavia Praha 4 BRN - SLP (92 : 79)
      42. Filip Novotný GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      43. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 4 OPA - NBK (61 : 69)
      44. Viktor Půlpán Basket Brno 4 BRN - SLP (92 : 79)
      45. Radovan Kouřil BK Opava 4 OPA - NBK (61 : 69)
      46. Shawn Pipes JR USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      47. Štěpán Svoboda NH Ostrava 3 OVA - PCE (88 : 77)
      48. Jan Švandrlík BK Opava 3 OPA - NBK (61 : 69)
      49. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 3 OVA - PCE (88 : 77)
      50. Ondřej Švec USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - KOL (73 : 78)
      2. Alexandar Radukič NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      3. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 7 BRN - SLP (92 : 79)
      4. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 7 BRN - SLP (92 : 79)
      5. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      6. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 7 BRN - SLP (92 : 79)
      7. Richard Bálint Basket Brno 6 BRN - SLP (92 : 79)
      8. Kamau Stokes ERA Basketball Nymburk 5 OPA - NBK (61 : 69)
      9. Viktor Půlpán Basket Brno 5 BRN - SLP (92 : 79)
      10. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      11. Evan Milligan NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      12. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      13. Marek Vyroubal USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      14. Michal Mareš GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      15. Adam Goga Královští sokoli 4 USK - HKR (87 : 72)
      16. Radovan Kouřil BK Opava 4 OPA - NBK (61 : 69)
      17. Radek Pumprla SK Slavia Praha 4 BRN - SLP (92 : 79)
      18. Malik Julian Morgan NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      19. Michael Okauru USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      20. David Böhm USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      21. Adam Číž GEOSAN Kolín 3 OLO - KOL (73 : 78)
      22. Richard Körner Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      23. Matej Majerčák NH Ostrava 3 OVA - PCE (88 : 77)
      24. Shawn Pipes JR USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      25. Jakub Šiřina BK Opava 3 OPA - NBK (61 : 69)
      26. Filip Zbránek BK Opava 3 OPA - NBK (61 : 69)
      27. Jakub Krakovič Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      28. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      29. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      30. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 OPA - NBK (61 : 69)
      31. Oleksandr Mishula Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      32. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      33. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      34. David Škranc Královští sokoli 2 USK - HKR (87 : 72)
      35. František Fuxa USK Praha 2 USK - HKR (87 : 72)
      36. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      37. Šimon Puršl Basket Brno 1 BRN - SLP (92 : 79)
      38. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      39. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      41. Štěpán Svoboda NH Ostrava 1 OVA - PCE (88 : 77)
      42. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (73 : 78)
      43. Lukáš Olbort BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (73 : 78)
      44. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      45. Ondřej Švec USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      46. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (73 : 78)
      47. Tomáš Houzar Basket Brno 1 BRN - SLP (92 : 79)
      48. Ondřej Peterka Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      49. Matěj Šafařík USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      50. Dontae Bruner SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 32 OLO - KOL (73 : 78)
      2. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 31 BRN - SLP (92 : 79)
      3. David Böhm USK Praha 28 USK - HKR (87 : 72)
      4. Matej Majerčák NH Ostrava 27 OVA - PCE (88 : 77)
      5. Alexandar Radukič NH Ostrava 26 OVA - PCE (88 : 77)
      6. Malik Julian Morgan NH Ostrava 24 OVA - PCE (88 : 77)
      7. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 21 OLO - KOL (73 : 78)
      8. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 20 OPA - NBK (61 : 69)
      9. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 20 OLO - KOL (73 : 78)
      10. David Škranc Královští sokoli 19 USK - HKR (87 : 72)
      11. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - KOL (73 : 78)
      12. Viktor Půlpán Basket Brno 19 BRN - SLP (92 : 79)
      13. Michael Okauru USK Praha 19 USK - HKR (87 : 72)
      14. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 19 OLO - KOL (73 : 78)
      15. Robert Rožánek SK Slavia Praha 19 BRN - SLP (92 : 79)
      16. David Jelínek SK Slavia Praha 18 BRN - SLP (92 : 79)
      17. Richard Körner Basket Brno 17 BRN - SLP (92 : 79)
      18. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 17 OLO - KOL (73 : 78)
      19. Šimon Puršl Basket Brno 17 BRN - SLP (92 : 79)
      20. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 17 OLO - KOL (73 : 78)
      21. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 16 BRN - SLP (92 : 79)
      22. Marek Vyroubal USK Praha 16 USK - HKR (87 : 72)
      23. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 15 OVA - PCE (88 : 77)
      24. Radek Pumprla SK Slavia Praha 15 BRN - SLP (92 : 79)
      25. Jakub Mokráň BK Opava 14 OPA - NBK (61 : 69)
      26. Kamau Stokes ERA Basketball Nymburk 14 OPA - NBK (61 : 69)
      27. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 14 OPA - NBK (61 : 69)
      28. Dontay Elijah Bassett BK Opava 13 OPA - NBK (61 : 69)
      29. Evan Milligan NH Ostrava 12 OVA - PCE (88 : 77)
      30. Lovro Mandalinić Královští sokoli 12 USK - HKR (87 : 72)
      31. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 OVA - PCE (88 : 77)
      32. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 12 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 12 USK - HKR (87 : 72)
      34. Dontae Bruner SK Slavia Praha 12 BRN - SLP (92 : 79)
      35. Ondřej Švec USK Praha 11 USK - HKR (87 : 72)
      36. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 11 OLO - KOL (73 : 78)
      37. Maksim Šturanović Královští sokoli 11 USK - HKR (87 : 72)
      38. Richard Bálint Basket Brno 10 BRN - SLP (92 : 79)
      39. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 10 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 10 OPA - NBK (61 : 69)
      41. Shawn Pipes JR USK Praha 9 USK - HKR (87 : 72)
      42. Radovan Kouřil BK Opava 9 OPA - NBK (61 : 69)
      43. Filip Zbránek BK Opava 9 OPA - NBK (61 : 69)
      44. František Fuxa USK Praha 8 USK - HKR (87 : 72)
      45. Oleksandr Mishula Basket Brno 8 BRN - SLP (92 : 79)
      46. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 7 OPA - NBK (61 : 69)
      47. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - KOL (73 : 78)
      48. Ondřej Peterka Královští sokoli 7 USK - HKR (87 : 72)
      49. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 7 OVA - PCE (88 : 77)
      50. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 OLO - KOL (73 : 78)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Marek Vyroubal USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      2. Jakub Krakovič Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      3. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      4. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      5. David Böhm USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      6. Radek Farský BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      7. Dontae Bruner SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      8. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      9. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      10. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 1 BRN - SLP (92 : 79)
      11. Dontay Elijah Bassett BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      12. David Škranc Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      13. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Maksim Šturanović Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      15. Tomáš Merta GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      16. Miroslav Kvapil BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      17. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      18. Jakub Nosek BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      19. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      20. Jan Švandrlík BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      21. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      22. Jan Mička BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      23. Adam Robenek BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      24. Jakub Slavík BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      25. Adam Číž GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      26. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      27. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      28. Michal Mareš GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      29. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      30. Matěj Šafařík USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      31. Ondřej Peterka Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      32. Adam Goga Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      33. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      34. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      35. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      36. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      37. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      38. Alexandar Radukič NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      39. Kevin Týml NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Matěj Snopek NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      41. David Pekárek BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      42. Matyáš Janů NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      43. Oliver Kulenović USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      44. Filip Petružela USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      45. František Fuxa USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      46. Dalibor Vlk USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      47. Ondřej Švec USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      48. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      49. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      50. Vojtěch Kalný Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Miroslav Kvapil BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      2. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      3. Jakub Nosek BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      4. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      5. Filip Novotný GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      6. Tadeáš Vlček Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      7. David Škranc Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      8. Ondřej Peterka Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      9. Adam Goga Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      10. Oliver Kulenović USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      11. Filip Petružela USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      12. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      13. Theodor Dlugoš GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Adam Číž GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      15. Jan Švandrlík BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      16. Jan Mička BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      17. Adam Robenek BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      18. Jakub Slavík BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      19. Jan Křivánek GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      20. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      21. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      22. Tomáš Merta GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      23. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      24. Michal Mareš GEOSAN Kolín 0 OLO - KOL (73 : 78)
      25. František Fuxa USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      26. Dalibor Vlk USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      27. David Böhm USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      28. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      29. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      30. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      31. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      32. Alexandar Radukič NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Kevin Týml NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      34. Matěj Snopek NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      35. Gianluca Prošek NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      36. Štěpán Svoboda NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      37. Filip Šmíd NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      38. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      39. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      40. David Pekárek BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      41. Ondřej Švec USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      42. Marek Vyroubal USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      43. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      44. Radek Farský BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      45. Matěj Šafařík USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      46. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - KOL (73 : 78)
      47. Vojtěch Kalný Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      48. Michal Svojanovský Královští sokoli 0 USK - HKR (87 : 72)
      49. Michal Svoboda BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      50. Matyáš Janů NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Alexandar Radukič NH Ostrava 8 OVA - PCE (88 : 77)
      2. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - KOL (73 : 78)
      3. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (73 : 78)
      4. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - KOL (73 : 78)
      5. Malik Julian Morgan NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      6. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 7 BRN - SLP (92 : 79)
      7. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 OVA - PCE (88 : 77)
      8. David Jelínek SK Slavia Praha 6 BRN - SLP (92 : 79)
      9. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 6 OPA - NBK (61 : 69)
      10. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 6 OLO - KOL (73 : 78)
      11. David Škranc Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      12. Radek Pumprla SK Slavia Praha 5 BRN - SLP (92 : 79)
      13. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 5 OPA - NBK (61 : 69)
      15. Kamau Stokes ERA Basketball Nymburk 5 OPA - NBK (61 : 69)
      16. Richard Körner Basket Brno 5 BRN - SLP (92 : 79)
      17. Šimon Puršl Basket Brno 4 BRN - SLP (92 : 79)
      18. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 4 OPA - NBK (61 : 69)
      19. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      20. Michael Okauru USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      21. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (73 : 78)
      22. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 4 OVA - PCE (88 : 77)
      23. Filip Zbránek BK Opava 4 OPA - NBK (61 : 69)
      24. Maksim Šturanović Královští sokoli 4 USK - HKR (87 : 72)
      25. Robert Rožánek SK Slavia Praha 4 BRN - SLP (92 : 79)
      26. Jakub Mokráň BK Opava 3 OPA - NBK (61 : 69)
      27. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - KOL (73 : 78)
      28. Ondřej Peterka Královští sokoli 3 USK - HKR (87 : 72)
      29. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 3 OPA - NBK (61 : 69)
      30. Lovro Mandalinić Královští sokoli 3 USK - HKR (87 : 72)
      31. Ondřej Švec USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      32. Štěpán Svoboda NH Ostrava 3 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Richard Bálint Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      34. Matej Majerčák NH Ostrava 2 OVA - PCE (88 : 77)
      35. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      36. Dalibor Vlk USK Praha 2 USK - HKR (87 : 72)
      37. Evan Milligan NH Ostrava 2 OVA - PCE (88 : 77)
      38. Radovan Kouřil BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      39. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      41. Marek Vyroubal USK Praha 2 USK - HKR (87 : 72)
      42. Dontae Bruner SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      43. Shawn Pipes JR USK Praha 2 USK - HKR (87 : 72)
      44. Jakub Krakovič Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      45. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      46. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 2 OPA - NBK (61 : 69)
      47. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      48. Oleksandr Mishula Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      50. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 2 USK - HKR (87 : 72)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Matej Majerčák NH Ostrava 5 OVA - PCE (88 : 77)
      2. David Böhm USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      3. Viktor Půlpán Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      4. Lovro Mandalinić Královští sokoli 3 USK - HKR (87 : 72)
      5. Michael Okauru USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      6. Adam Číž GEOSAN Kolín 3 OLO - KOL (73 : 78)
      7. Marek Vyroubal USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      8. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      9. Oleksandr Mishula Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      10. Robert Rožánek SK Slavia Praha 3 BRN - SLP (92 : 79)
      11. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      13. Malik Julian Morgan NH Ostrava 2 OVA - PCE (88 : 77)
      14. Shawn Pipes JR USK Praha 2 USK - HKR (87 : 72)
      15. Dontae Bruner SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      16. Jakub Mokráň BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      17. Ondřej Peterka Královští sokoli 2 USK - HKR (87 : 72)
      18. Filip Novotný GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      19. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      20. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      21. Dontay Elijah Bassett BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      22. Jan Švandrlík BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      23. Michal Mareš GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      24. Richard Körner Basket Brno 1 BRN - SLP (92 : 79)
      25. Radek Pumprla SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      26. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (73 : 78)
      27. Juraj Páleník SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      28. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 1 BRN - SLP (92 : 79)
      29. Adam Goga Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      30. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      31. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      32. David Pekárek BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (73 : 78)
      34. Evan Milligan NH Ostrava 1 OVA - PCE (88 : 77)
      35. Richard Bálint Basket Brno 1 BRN - SLP (92 : 79)
      36. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      37. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 1 OPA - NBK (61 : 69)
      38. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 1 OPA - NBK (61 : 69)
      39. Radovan Kouřil BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      40. Adam Robenek BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      41. Jan Mička BK Opava 0 OPA - NBK (61 : 69)
      42. Kevin Týml NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      43. Oliver Kulenović USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      44. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 0 OVA - PCE (88 : 77)
      45. Alexandar Radukič NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      46. Matyáš Janů NH Ostrava 0 OVA - PCE (88 : 77)
      47. Ondřej Švec USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      48. František Fuxa USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      49. Dalibor Vlk USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      50. Filip Petružela USK Praha 0 USK - HKR (87 : 72)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      2. Shawn Pipes JR USK Praha 7 USK - HKR (87 : 72)
      3. Robert Rožánek SK Slavia Praha 6 BRN - SLP (92 : 79)
      4. David Böhm USK Praha 6 USK - HKR (87 : 72)
      5. Maksim Šturanović Královští sokoli 5 USK - HKR (87 : 72)
      6. Oleksandr Belikov NH Ostrava 5 OVA - PCE (88 : 77)
      7. Kamau Stokes ERA Basketball Nymburk 4 OPA - NBK (61 : 69)
      8. Alexandar Radukič NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      9. Matej Majerčák NH Ostrava 4 OVA - PCE (88 : 77)
      10. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 4 OVA - PCE (88 : 77)
      11. Šimon Puršl Basket Brno 3 BRN - SLP (92 : 79)
      12. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 3 OVA - PCE (88 : 77)
      13. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 3 USK - HKR (87 : 72)
      14. Ondřej Švec USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      15. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - KOL (73 : 78)
      16. Lovro Mandalinić Královští sokoli 3 USK - HKR (87 : 72)
      17. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - KOL (73 : 78)
      18. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - KOL (73 : 78)
      19. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 3 BRN - SLP (92 : 79)
      20. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 3 OVA - PCE (88 : 77)
      21. Matěj Rychtecký Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      22. Jan Švandrlík BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      23. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 2 OPA - NBK (61 : 69)
      24. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 2 OPA - NBK (61 : 69)
      25. Jakub Mokráň BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      26. Jakub Krakovič Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      27. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      28. David Jelínek SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      29. Oleksandr Mishula Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      30. Matěj Bernáth SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      31. Jakub Šiřina BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      32. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 2 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      34. Viktor Půlpán Basket Brno 2 BRN - SLP (92 : 79)
      35. Radek Farský BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      36. Filip Zbránek BK Opava 2 OPA - NBK (61 : 69)
      37. Radek Pumprla SK Slavia Praha 2 BRN - SLP (92 : 79)
      38. Radovan Kouřil BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      39. Štěpán Svoboda NH Ostrava 1 OVA - PCE (88 : 77)
      40. Josef Potoček BK KVIS Pardubice 1 OVA - PCE (88 : 77)
      41. Michael Okauru USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      42. Filip Petružela USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      43. Luděk Jurečka BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)
      44. Adam Číž GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (73 : 78)
      45. Michal Svojanovský Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      46. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 1 OPA - NBK (61 : 69)
      47. Marek Vyroubal USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      48. Filip Kábrt Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      49. Ondřej Peterka Královští sokoli 1 USK - HKR (87 : 72)
      50. Miroslav Kvapil BK Opava 1 OPA - NBK (61 : 69)